Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Hardanger og Voss Skyttersamlag

Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10242 Borstrondi Svein Ekrem 91693531 E-post
10243 Eidfjord Vidar Riber 90121542 E-post
1740596 Espe E-post
10241 Folgefonn Oddgeir Kvestad 97158894 E-post
10245 Granvin Svein Medås 99204060 E-post
10248 Hardanger Dag Skår 48103020 E-post
10246 Jondal Bjarne Sollesnes 950 37 504 E-post
10247 Jordalen Trond Olav Neteland 957 02 327 E-post
10249 Mundheimsdalen E-post
10990 NROF Voss E-post
10250 Odda Kjetil Borge 90156671 E-post
10252 Røldal Magnus Solbakken 98016265 E-post
10253 Strandebarm E-post
10254 Tyssedal E-post
10256 Ullensvang Reidar Kleivkås 48155320 E-post
10258 Vareld Trygve Djuvsland 91846911 E-post
10259 Voss Knut I. Kvarekvål 90621092 E-post
10260 Vossestrand Inge Hole 99510470 E-post
Kommende arrangementer
Dato Arrangement
26. april 2020 Hordastemna Felt Felt
11. juli 2020 Haukelifelten 2020 Felt
2. desember 2020 Ombudsmøte Hardanger & Voss Kurs/Møter
Arrangementer siste år
Dato Stevne
13. desember 2019 Lapua cup 19-20, 4.runde Strandebarm min.bane Resultater (13)
12. desember 2019 Lapua trening 4 Resultater (5)
11 - torsdag 12. desember 2019 Lapua cup 19/20, 4.runde Resultater (44)
11 - fredag 13. desember 2019 Lapuacup 4.runde 19/20 Resultater (12)
10 - fredag 13. desember 2019 4. runde Lapua Cup 19/20 Resultater (19)
4 - fredag 6. desember 2019 KM miniatyr 2019 Resultater (82)
29. november 2019 Lapua cup 19-20, 3.runde Strandebarm min.bane Resultater (9)
28. november 2019 Lapua trening 3 Resultater (4)
27 - torsdag 28. november 2019 Lapua cup 19/20, 3.runde Resultater (61)
27 - fredag 29. november 2019 Lapuacup 3. Runde 19/20 Resultater (13)
26 - onsdag 27. november 2019 Lapua Cup runde 3 Resultater (30)
26 - fredag 29. november 2019 3. runde Lapua Cup 19/20 Resultater (25)
25. november 2019 Lapuacup 19/20 runde 3 Resultater (10)
19. november 2019 Poden's treningsfat, 5.runde Resultater (22)
15. november 2019 Lapua cup 19-20, 2.runde Strandebarm min.bane Resultater (8)
14. november 2019 Lapua Cup nr 2 Resultater (5)
13 - torsdag 14. november 2019 Lapua cup 19/20, 2.runde Resultater (62)
13 - fredag 15. november 2019 Lapuacup 2.runde 19/20 Resultater (9)
12 - onsdag 13. november 2019 Lapua Cup runde 2 Resultater (35)
12 - fredag 15. november 2019 Lapua Cup 2. runde 19/20 Resultater (24)
11. november 2019 Lapuacup 19/20 runde 2 Resultater (8)
6 - søndag 10. november 2019 Hardanger miniatyren 2019 Resultater (205)
6 - søndag 10. november 2019 Strandebarm miniatyren 2019 Resultater (177)
3. november 2019 Lapua Cup 1. runde 19/20 Resultater (5)
31. oktober 2019 Trening Lapua Cup 1 Resultater (5)
30 - torsdag 31. oktober 2019 Lapua cup 19/20, 1.runde Resultater (62)
30 - fredag 1. november 2019 Lapuacup 1.runde 19/20 Resultater (6)
29 - onsdag 30. oktober 2019 Lapua Cup runde 1 2019/2020 Resultater (34)
29 - fredag 1. november 2019 Lapua Cup 1. runde 19/20 Resultater (17)
28. oktober 2019 Lapuacup 19/20 runde 1 Resultater (5)
22. oktober 2019 Poden's treningsfat, 4.runde Resultater (25)
22. september 2019 Lagsmesterskap bane Resultater (14)
8. september 2019 Lagsmeisterskap Voss Resultater (29)
7. september 2019 LM bane 2019 Resultater (49)
7. september 2019 Krinsstemnet KM bane 2019 Resultater (72)
5. september 2019 Dugleiksmerket Resultater (41)
4. september 2019 Merkepokal Resultater (6)
29. august 2019 Lagsmeistarskap felt Resultater (7)
29 - søndag 1. september 2019 FC Hardanger Resultater (333)
28. august 2019 Lagsmeistarskap baneskyting Resultater (9)
28 - søndag 1. september 2019 FC Voss Resultater (309)
27 - søndag 1. september 2019 FC Jondal Resultater (304)
25. august 2019 Samlagsstemna bane 2019 Resultater (115)
23. august 2019 Lagsmeisterskap Bane 2019 Resultater (13)
23. august 2019 Lagsmeisterskap stang og felthurtig 2019 Resultater (3)
22. august 2019 Poden's treningsfat, 3.runde Resultater (28)
21. august 2019 Krinsstemne Vossakretsen Resultater (35)
16. august 2019 Dugleiksmerke 2019 Resultater (12)
15. august 2019 Organisasjonsmedaljen Resultater (13)
13. juli 2019 Haukelifelten 2019 Resultater (130)
12 - søndag 14. juli 2019 Røldalstemna Resultater (287)
12 - søndag 14. juli 2019 Inger og Ole Wik Minnestemne Resultater (301)
12 - søndag 14. juli 2019 Agastemnet Resultater (249)
3. juli 2019 Hylsepokalen Resultater (15)
2. juli 2019 Lovely Hanover's pokal Resultater (29)
21. juni 2019 6. Runde Banekarusell Resultater (17)
19. juni 2019 Lagsmeisterskap Bane Resultater (5)
18. juni 2019 Krinsstevne Sørfjordkrinsen Resultater (10)
11. juni 2019 Banekarusell nr 5 Vossakrinsen Resultater (17)
11. juni 2019 T. Neteland's pokal Resultater (22)
5. juni 2019 Banekarusell nr 4 Resultater (25)
28. mai 2019 Banekarusell nr 3 Vossakrinsen Resultater (26)
28. mai 2019 Poden's treningsfat, 2.runde Resultater (14)
23 - søndag 26. mai 2019 Olav Medås Minnestemna Resultater (171)
22 - søndag 26. mai 2019 Jon Istad Minnestemne Resultater (207)
21 - søndag 26. mai 2019 Borstrondi Stang og Felthurtig Resultater (19)
14. mai 2019 Borstrondi Jaktfelt 2019 Resultater (15)
14. mai 2019 Poden's treningsfat, 1. runde Resultater (20)
10. mai 2019 Banekarusell nr 2 Resultater (22)
8 - onsdag 24. juli 2019 Dugleiksmerke Resultater (10)
3. mai 2019 1. Runde Banekarusellen Resultater (28)
30 - onsdag 1. mai 2019 1. Mai-stemna Jondal Resultater (302)
29 - onsdag 1. mai 2019 1. Mai-stemna Hardanger Resultater (318)
27. april 2019 Lagsmeisterskap felt Resultater (7)
27. april 2019 Vårpremieskyting Resultater (39)
7. april 2019 Samlagsstemna Hardanger og Voss Resultater (78)
7. april 2019 LM felt 2019. Resultater (36)
6. april 2019 Krinsstemna Felt Resultater (28)
6. april 2019 Lagsmeisterskap felt 2019 Resultater (21)
6. april 2019 Krinsstemne stang og felthurtig Resultater (9)
3. april 2019 Krinsstemna i felt Resultater (21)
31. mars 2019 Feltstemne Voss Resultater (54)
30 - søndag 31. mars 2019 Felt stang og felthurtig Resultater (21)
27. mars 2019 Lagsmeisterskap Miniatyr Resultater (13)
16. mars 2019 Lagsmesterskap felt -19 Resultater (20)
16. mars 2019 Krinsstemne Ytrekrinsen Hard&Voss Resultater (48)
11 - tirsdag 12. mars 2019 Lagsmeistarskap 15 m Resultater (13)
11 - onsdag 13. mars 2019 Lagsmeisterskap 15m Oddahallen Resultater (8)
9. mars 2019 Intern Felt II Resultater (12)
3. mars 2019 Jondalsfelten 2019 Resultater (106)
3. mars 2019 Hardangerfelten Resultater (102)
25. februar 2019 Lagsmeisterskap 15m 2019 Resultater (9)
23. februar 2019 Lapua cup, FINALE Resultater (74)
16 - søndag 17. februar 2019 Hordastemnet 15 M Resultater (266)
13. februar 2019 Krinsstemne Sørfjordkrinsen Resultater (22)
11 - tirsdag 12. februar 2019 Krinsstemna 15m Vossakrinsen Resultater (42)
8 - søndag 10. februar 2019 Samlagsstemna Hardanger og Voss Resultater (93)
6 - torsdag 7. februar 2019 LM miniatyr 2019 Resultater (58)
2. februar 2019 Intern Felt I Resultater (12)
29 - onsdag 30. januar 2019 Lagsmeisterskap 15 m 2019 Resultater (34)
25 - søndag 27. januar 2019 Miniatyrstemna Voss Resultater (128)
25 - søndag 27. januar 2019 Miniatyrstemna Borstrondi Resultater (128)
23 - torsdag 24. januar 2019 Lapua cup, 6. runde Resultater (52)
23 - fredag 25. januar 2019 Lapuacup 6.runde 18/19 Resultater (7)
22 - onsdag 23. januar 2019 Lapuacup runde 6 2018/2019 Resultater (35)
22 - fredag 25. januar 2019 Lapua cup 6. runde 18/19 Resultater (25)
21. januar 2019 Lapuacup 2018-19 runde6 Resultater (6)
18 - tirsdag 12. mars 2019 Lagsmesterskap 15 M 2019 Resultater (10)
12 - søndag 13. januar 2019 Miniatyrstemna Røldal Resultater (93)
11 - søndag 13. januar 2019 Miniatyrstemna Ullensvang Resultater (69)
11 - søndag 13. januar 2019 Miniatyrstemna Odda Resultater (102)
9. januar 2019 Lapuacup 5.runde 18/19 Resultater (9)
9 - fredag 11. januar 2019 Lapua cup, 5. runde Resultater (55)
8 - onsdag 9. januar 2019 Lapuacup runde 5 2018/2019 Resultater (33)
8 - fredag 11. januar 2019 Lapua Cup 5. runde 18/19 Resultater (23)
7. januar 2019 Lapuatrening cup 5 Resultater (6)
7. januar 2019 Lapuacup 2018-19 runde5 Resultater (5)
4 - søndag 6. januar 2019 Miniatyrstemna Jondal Resultater (163)
12 - fredag 14. desember 2018 Lapua cup 4. runde Resultater (68)
12 - fredag 14. desember 2018 Lapuacup 4. runde 18/19 Resultater (8)
11 - fredag 14. desember 2018 Laupa Cup 4. runde 18/19 Resultater (27)

Hardanger og Voss

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Jostein Bjørke
Samlagets adresse
Jostein Bjørke
Bjørkevegen 81
5709 VOSS
Telefon
91111213
Mobil
91111213
Bankkonto (drift)
35302742616