Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Hardanger og Voss Skyttersamlag

Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10242 Borstrondi Sverre Amundsen 91749172 E-post
10243 Eidfjord Vidar Riber 90121542 E-post
1740596 Espe E-post
10241 Folgefonn Per K Måkestad 41100775 E-post
10245 Granvin Svein Medås 99204060 E-post
10248 Hardanger Dag Skår 48103020 E-post
10246 Jondal Bjarne Sollesnes 950 37 504 E-post
10247 Jordalen Trond Olav Neteland 957 02 327 E-post
10249 Mundheimsdalen E-post
10990 NROF Voss E-post
10250 Odda Kjetil Borge 90156671 E-post
10252 Røldal Magnus Solbakken 98016265 E-post
10253 Strandebarm E-post
10254 Tyssedal E-post
10256 Ullensvang Reidar Kleivkås 48155320 E-post
10258 Vareld Trygve Djuvsland 91846911 E-post
10259 Voss Knut I. Kvarekvål 90621092 E-post
10260 Vossestrand Inge Hole 99510470 E-post
Kommende arrangementer
Dato Arrangement
13. juli 2019 Haukelifelten Felt
15. september 2019 Samlagsfinale Hardanger og Voss - Bane
Arrangementer siste år
Dato Stevne
12 - fredag 14. desember 2018 Lapuacup 4. runde 18/19 Resultater (8)
11 - onsdag 12. desember 2018 4. runde Lapuacup 2018/2019 Resultater (30)
11 - fredag 14. desember 2018 Laupa Cup 4. runde 18/19 Resultater (27)
10. desember 2018 LapuaCup 2018-19 runde4 Resultater (4)
10. desember 2018 Lapua trening cup 4 Resultater (6)
6 - lørdag 8. desember 2018 Krinsstemnet miniatyr 2018 Resultater (66)
29. november 2018 Lapua trening cup 3 Resultater (5)
28 - fredag 30. november 2018 Lapuacup runde 3. 18/19 Resultater (11)
27 - onsdag 28. november 2018 Laupa Cup 3. runde 18/19 Resultater (28)
27 - fredag 30. november 2018 Lapua cup 3. runde. Resultater (52)
26. november 2018 LapuaCup 2018-19 runde3 Resultater (5)
15. november 2018 Lapua trening 2 Resultater (5)
14 - torsdag 15. november 2018 Lapua cup, 2. runde Resultater (54)
14 - fredag 16. november 2018 Lapuacup 2. runde 18/19 Resultater (10)
13 - onsdag 14. november 2018 2. Runde Lapuacup 2018/2019 Resultater (31)
13 - fredag 16. november 2018 Lapua Cup 2. runde 18/19 Resultater (27)
12. november 2018 LapuaCup 2018-19 runde2 Resultater (7)
10 - søndag 11. november 2018 Strandebarm miniatyren 2018 Resultater (187)
10 - søndag 11. november 2018 Hardanger miniatyren 2018 Resultater (193)
1. november 2018 Lapua cup, 1. runde Resultater (55)
31 - fredag 2. november 2018 Lapuacup 1.runde 18/19 Resultater (8)
30 - onsdag 31. oktober 2018 1. Lapuacup 2018/2019 Resultater (31)
30 - fredag 2. november 2018 Lapua cup 1. runde Resultater (29)
29. oktober 2018 Lapua cup 1 Resultater (4)
29. oktober 2018 LapuaCup 2018-19 runde1 Resultater (5)
29. september 2018 Krinsstevne Sørfjordkrinsen 2018 Resultater (9)
27. september 2018 Lagsmeisterskap bane Grostøl Resultater (0)
16. september 2018 Lagsmeisterskap Bane 2018 Resultater (11)
16. september 2018 Lagsmeisterskap Stang og Felthurtig 2018 Resultater (7)
9. september 2018 Lagsmeisterskap Bane 2018 Resultater (29)
8. september 2018 Lagsmeisterskap (LM) bane Resultater (47)
4 - torsdag 6. september 2018 Dugleiksmerket Resultater (41)
1. september 2018 Lagsmesterskap Bane Resultater (16)
30. august 2018 Organisasjonsmedaljen Resultater (10)
30. august 2018 Dugleiksmerkeskyting 2018 Resultater (4)
29. august 2018 Lagsmeistarskap bane Resultater (7)
29. august 2018 Merkepokal Resultater (19)
24. august 2018 Dugleiksmerke Resultater (14)
22. august 2018 Hylsepokalen Resultater (13)
21. august 2018 Krinsstemna Vossakrinsen Resultater (35)
19. august 2018 Krinsstemne Ytrekrinsen H&V Resultater (64)
17 - lørdag 18. august 2018 Samlagsstemna Bane Hardanger og Voss Resultater (80)
14. juli 2018 Haukelifelten 2018 Resultater (149)
13 - søndag 15. juli 2018 Inger og Ole Wik minnestemne Resultater (317)
13 - søndag 15. juli 2018 Agastemnet (Westcon Cup) Resultater (266)
13 - søndag 15. juli 2018 Røldalstemna Resultater (291)
10. juli 2018 Lovely Hanover pokal Resultater (26)
4. juli 2018 Nordisk Pokal Resultater (22)
20. juni 2018 6. Runde Banekarusell Resultater (25)
20. juni 2018 Lagsmeisterskap bane Resultater (4)
8 - søndag 10. juni 2018 Hordastemna Bane Resultater (316)
5. juni 2018 Banekarusell nr 5 Vossakrinsen Resultater (24)
1. juni 2018 Banekarusell nr 4 Vossakrinsen Resultater (21)
24. mai 2018 Jegerpokalen 2018 Resultater (8)
24 - lørdag 26. mai 2018 Granvinstemna Resultater (156)
23 - lørdag 26. mai 2018 Jon Istads minnestemne Resultater (187)
18. mai 2018 3 runde banekarusell Vossakrinsen Resultater (26)
9 - onsdag 13. juni 2018 Dugleiksmerke Resultater (6)
4. mai 2018 2. Runde Banekarusellen Resultater (22)
30 - tirsdag 1. mai 2018 1. Mai-stemna Jondal (Westcon Cup) Resultater (294)
30 - tirsdag 1. mai 2018 1. Mai-stemnet Hardanger Resultater (315)
28. april 2018 Vårpremieskyting Resultater (37)
27. april 2018 Banekarusell nr 1 Vossakrinsen Resultater (23)
21. april 2018 KM felt 2018 Resultater (47)
21. april 2018 Lagsmeisterskap (LM) felt 2018 Resultater (30)
21. april 2018 Krinsstemna Felt Resultater (26)
21. april 2018 Lagsmeisterskap felt 2018 Resultater (22)
18. april 2018 Krinsstemne felt Grostøl Resultater (11)
15. april 2018 Lagsmesterskap Felt (Feltfatet) Resultater (17)
14. april 2018 Samlagsstemna felt Hardanger og Voss Resultater (85)
9. april 2018 Lagsmeisterskap 15m Resultater (3)
14 - fredag 16. mars 2018 Lagsmeisterskap Resultater (12)
7 - torsdag 8. mars 2018 LM miniatyr Resultater (45)
4. mars 2018 Jondalsfelten 2018 Resultater (110)
4. mars 2018 Strandebarmsfelten Resultater (108)
3. mars 2018 Lagsmeistarskap felt Resultater (7)
26 - mandag 12. mars 2018 Lagsmeisterskap 15m 2018 Resultater (10)
24. februar 2018 Intern Felt II (Feltfatet) Resultater (10)
23. februar 2018 Lagsmeistarskap 15m Resultater (9)
17. februar 2018 Intern Felt I (Feltfatet) Resultater (11)
9 - tirsdag 20. mars 2018 Lagsmesterskap 15 M 2018 Resultater (24)
8 - søndag 11. februar 2018 Samlagsstemna 15 M Hardanger og Voss Resultater (115)
7. februar 2018 Krinsstemna miniatyr Røldal 2018 Resultater (17)
6 - onsdag 7. februar 2018 Krinsstemna 15 meter Vossakrinsen Resultater (41)
30 - onsdag 31. januar 2018 Lagsmeisterskap 15 meter 2018 Resultater (35)
25 - lørdag 27. januar 2018 Miniatyrstemna Voss Resultater (133)
25 - lørdag 27. januar 2018 Miniatyrstemna Borstrondi Resultater (121)
25 - lørdag 27. januar 2018 Miniatyrstemna Granvin Resultater (108)
16 - onsdag 17. januar 2018 Lapuacup runde 6 2017/2018 Voss Resultater (35)
15. januar 2018 Lapua treningscup nr 6 Resultater (2)
15. januar 2018 Lapua cup runde 6 2017-18 Borstrondi Resultater (8)
15 - søndag 21. januar 2018 Lapuacup 6.runde 17/18 Resultater (5)
13 - søndag 14. januar 2018 Miniatyrstemne Røldal 2018 Resultater (90)
12 - søndag 14. januar 2018 Miniatyrstemna Odda Resultater (115)
10 - søndag 14. januar 2018 Miniatyrstemna Ullensvang Resultater (58)
8. januar 2018 Lapua cup, runde 5 Resultater (7)
5 - søndag 7. januar 2018 Miniatyrstemna Jondal Resultater (164)
3. januar 2018 Lapua trenings cup 5 Resultater (5)
3 - søndag 7. januar 2018 Lapuacup 5.runde 17/18 Resultater (5)
2 - onsdag 3. januar 2018 LapuaCup runde 5 Voss 2017/2018 Resultater (34)

Hardanger og Voss

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Jostein Bjørke
Samlagets adresse
Jostein Bjørke
Bjørkevegen 81
5709 VOSS
Telefon
91111213
Mobil
91111213
Bankkonto (drift)
35302742616