Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Sunnhordland Skyttersamlag

Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10674 Bremnes Jonny Innvær 91815582 E-post
10675 Bømlo Gunnar Vestvik 926 66 482 E-post
10676 Etne E-post
10677 Fitjar Anna Bodil Hestenes Tislevoll 95189086 E-post
10679 Hatlestrand og Ølve Frode Eikeland 930 16 570 E-post
10530 Haugesund og Sveio Terje G. Pleym Iversen 906 75 484 E-post
10680 Husnes Frode Markhus 911 63 363 E-post
10681 Høylandsbygd Rolf Kvam 95235812 E-post
346973 Kvinnherad Synneva Seim 988 08 415 E-post
10682 Mauranger Endre Øyre 91555385 E-post
10956 NROF Kvinnherad E-post
10976 NROF Sunnhordland E-post
10686 Skånevik Arvid Taraldsøy E-post
10687 Stord Jon Terje Hauger 93499956 E-post
10678 Tysnes Vidar Storesætre 92611827 E-post
10689 Valen Knut Magnar Teigen 99376976 E-post
10691 Vikedal og Imsland Steinar Skogli 95028843 E-post
10692 Vindafjord Svein Magne Stokkevåg 92020132 E-post
10693 Ølen Eivind Lien 97151416 E-post
Arrangementer siste år
Dato Stevne
27. august 2019 Dugleiksmerke 2019 Resultater (12)
24. august 2019 Lagsmesterskap Felt 2019 Resultater (6)
24. august 2019 Lagsmesterskap Bane Resultater (8)
24 - søndag 25. august 2019 Samlagstemnet 2019 Sunnhordland Resultater (152)
20. august 2019 Lagmeisterskap Bane 2019 Stord Resultater (24)
17. august 2019 Lagsmesterskap Bane Resultater (16)
15. august 2019 Org. medaljen Sunnhordland(Husnes) Resultater (5)
10. august 2019 Jaktfelten 2019 Resultater (17)
20 - søndag 23. juni 2019 Sunnhordlandstreffen Bane (WC) Resultater (202)
20 - søndag 23. juni 2019 Sunnhordlandstreffen Stord 2019 (WC) Resultater (241)
19 - søndag 23. juni 2019 Sunnhordlandstreffen Bane (WC) Resultater (232)
17 - søndag 23. juni 2019 Sunnhordlandstreffen Bane (WC) Resultater (223)
14 - søndag 16. juni 2019 Hordastemne Bane 2019 Resultater (216)
10 - tirsdag 11. juni 2019 Midthølstemne (Westcon Cup) Resultater (124)
3. juni 2019 Lagsmeisterskap 2019 Resultater (33)
29 - torsdag 30. mai 2019 Åpent banestevne (WC) Resultater (220)
28 - torsdag 30. mai 2019 Åpent banestevne (WC) Resultater (174)
23. mai 2019 Bømlomeisterskap Bane Resultater (31)
5. mai 2019 Midtfjellfelten Fitjar 2019 Resultater (78)
4 - søndag 5. mai 2019 Midtfjellfelten Stord 2019 Resultater (75)
3. mai 2019 Tysnesmesterskap Bane Resultater (7)
28. april 2019 Tysnesmesterskap Felt Resultater (10)
27. april 2019 Bømlomesterskap Felt Resultater (25)
22. april 2019 Lagsmesterskap Felt Resultater (30)
9 - onsdag 10. april 2019 Lagsmesterskap Felt Resultater (22)
6 - søndag 7. april 2019 Samlagstevnet Felt Sunnhordland Resultater (98)
31. mars 2019 Fiksefelten Resultater (73)
31. mars 2019 Skåneviksfelten Resultater (70)
25 - onsdag 27. mars 2019 Lagmesterskap miniatyr Resultater (19)
23 - søndag 24. mars 2019 Rosendalsfelten Resultater (83)
23 - søndag 24. mars 2019 Husnesfelten Resultater (69)
17. mars 2019 Haugesund og Sveio felten 2019 Resultater (76)
11 - onsdag 13. mars 2019 Bømlomesterskap 15m Resultater (44)
24. februar 2019 HØ felten 2019 Resultater (70)
20 - onsdag 6. mars 2019 Lagsmesterskap Resultater (10)
18 - onsdag 20. februar 2019 Lagsmeisterskap Miniatyr Resultater (51)
14. februar 2019 Lagsmesterskap miniatyr Resultater (10)
9 - søndag 10. februar 2019 Samlagsstemne 15M/2019 - Sunnhordland Resultater (99)
5. februar 2019 Treningscup 15 Resultater (4)
31 - lørdag 2. februar 2019 Vindafjord miniatyren Resultater (135)
31 - lørdag 2. februar 2019 Ølen miniatyren Resultater (129)
29. januar 2019 Treningscup 14 Resultater (9)
22. januar 2019 Treningscup 13 Resultater (9)
16 - søndag 20. januar 2019 Trippel 15m stemne - Bømlo Resultater (162)
15. januar 2019 Treningscup 12 Resultater (7)
14 - søndag 20. januar 2019 Trippel 15m stemne - Bremnes Resultater (184)
14 - søndag 20. januar 2019 Trippelstemne Stord 15m Resultater (176)
8. januar 2019 Treningscup 11 Resultater (6)
2 - lørdag 5. januar 2019 Åpent 15m stevne inngår i Westcon Cup Resultater (150)
18. desember 2018 Treningscup 10 Resultater (8)
11. desember 2018 Treningscup 9 Resultater (7)
4. desember 2018 Treningscup 8 Resultater (6)
27. november 2018 Treningscup 7 Resultater (6)
25. november 2018 Westcon Vintercup Finale Resultater (55)
20. november 2018 Treningscup 6 Resultater (7)
14 - søndag 18. november 2018 Husnesminiatyren (Westcon Cup) Resultater (138)
12 - søndag 18. november 2018 Rosendalsminiatyren (Westcon Cup) Resultater (160)
10 - søndag 11. november 2018 HØ miniatyren 15m stevne Westcon Cup Resultater (175)
6. november 2018 Treningscup 5 Resultater (8)
31 - lørdag 3. november 2018 Etneminiatyren 2018, Westcon cup Resultater (119)
30. oktober 2018 Treningscup 4 Resultater (7)
23. oktober 2018 Treningscup 3 Resultater (8)
17. oktober 2018 Skytingens Dag 2018 Resultater (8)
16. oktober 2018 Treningscup 2 Resultater (6)

Sunnhordland

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Ole Bennæs
Samlagets adresse
Ole Bennæs
Neslia 71
5470 ROSENDAL
Telefon
93437521
Mobil
93437521
Bankkonto (drift)
34601351864