Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Nordmør Skyttersamlag

Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10394 Aspøy og Straumsnes Jørn Hals 900 15 292 E-post
10398 Batnfjord Mads Larsen Aspås 98434368 E-post
10399 Bæverdalen Ragnhild Øie 48100211 E-post
10400 Eide og Naas Olav Nogva 93602050 E-post
10401 Ertvågøy E-post
10402 Fosna E-post
10403 Fredø Oddbjørn Reiten 95217759 E-post
10404 Halsa (Nordmør) Tore Egil Halse 99270191 E-post
10405 Hjelmen Rolf Morten Berg 97190209 E-post
10406 Hov Jon Arne Evensen 91862509 E-post
10422 Jordalsgrend og Øksendal Anders Lervik 90868221 E-post
10407 Kristiansund E-post
10408 Kvernes Arnfinn Gustad 90550919 E-post
10409 Lomundal Hilde Staveli Solli 97112427 E-post
10410 Meisingset Runar Aasgård E-post
10966 NROF Nordmøre E-post
10411 Reinsfjell Kjell Dahl 934 10 889 E-post
10412 Rindal Arnfinn Berdal 99476153 E-post
10413 Rindalsskogen Ole Holten Holten Røen 48137094 E-post
10397 Smøla Andreas Skomsøy 99363254 E-post
10414 Sunndal Arnfinn Kamsvåg 901 17 942 E-post
10415 Surnadal Mons Otnes 41507787 E-post
10416 Søya og Todalen Håvard Halset 40233465 E-post
10418 Tustna Geir Christian Smerud 99235145 E-post
10417 Valsøyfjord Bjørn Haugen 91543767 E-post
10420 Øvre Surnadal Alf Strand 90260361 E-post
10421 Ålvundfjord og Ålvundeid Arnstein Grüner 48470866 E-post
10395 Årvågsfjord Gunnar Hjelen 907 52 254 E-post
Arrangementer siste år
Dato Stevne
10. mars 2020 Veteran 10.3 Resultater (7)
8. mars 2020 Gjemnesfelten Resultater (65)
1. mars 2020 Øvre Surnadal felten Resultater (39)
29. februar 2020 Kvernesfelten 2020 Resultater (78)
27 - søndag 1. mars 2020 Lagmesterskap 15m Resultater (20)
26. februar 2020 Lagmesterskap 15m Resultater (12)
25. februar 2020 Veteran 25.02 Resultater (6)
20. februar 2020 Hustadvika mesterskap 15m Resultater (22)
18. februar 2020 Lagsmesterskap 15m Kvernes Resultater (17)
11. februar 2020 Veteran 11.02 Resultater (8)
11. februar 2020 Auremesterskap 15 meter Resultater (12)
1 - søndag 2. februar 2020 Sunndal 15m Resultater (136)
31. januar 2020 Lagmesterskap 15m Resultater (24)
31 - søndag 2. februar 2020 Hov 15M Resultater (111)
28. januar 2020 Veteran 28.1 Resultater (8)
25 - søndag 26. januar 2020 Nordmør - Samlagsstevne 15m Resultater (127)
18 - søndag 19. januar 2020 Rindal 15m Resultater (103)
18 - søndag 19. januar 2020 Åpent stevne, Surnadal 15 m Resultater (121)
17 - søndag 19. januar 2020 Hjelmenstevne innendørs Resultater (114)
14. januar 2020 Veteran 14.1 Resultater (7)
11. januar 2020 Lagsmesterskap 15m 2020 / Årsavslutning 2019 Resultater (15)
11 - søndag 12. januar 2020 Ertvågøystevnet 15m (Dobbeltstevne) Resultater (74)
11 - søndag 12. januar 2020 Årvågsfjordstevnet 15 m (Dobbeltstevne) Resultater (76)
3 - søndag 5. januar 2020 Batnfjordstevnet Resultater (110)
3 - søndag 5. januar 2020 Aspøy og Straumsnes 15m 2020 Resultater (110)
3 - søndag 5. januar 2020 Fosna 15m Resultater (84)
30. desember 2019 Romjulsstevne Resultater (118)
29. desember 2019 Smøla Mesterskap 15M 2020 Resultater (16)
19. desember 2019 Kretskarusell 2019 Resultater (38)
17. desember 2019 Veteran 17.12 Resultater (9)
11. desember 2019 Kretskarusell 15m 4.runde Resultater (40)
8. desember 2019 Nordmør Open - Finale Resultater (100)
5. desember 2019 Kretskarusell 3. Runde Resultater (32)
2. desember 2019 Veteran 2.12 Resultater (8)
26 - torsdag 28. november 2019 Nordmøre Open 5.runde Resultater (8)
21. november 2019 Kretskarusell runde.2 Resultater (34)
19. november 2019 Veteran 19.11 Resultater (8)
19 - torsdag 21. november 2019 Nordmøre Open 4.runde Resultater (12)
15 - lørdag 16. november 2019 Oskar Otnes Minnestevne Resultater (74)
14. november 2019 Kretskarusell 1. runde Resultater (40)
12 - torsdag 14. november 2019 Nordmøre open 3.runde Resultater (15)
5. november 2019 Veteran 05.11 Resultater (8)
5 - torsdag 7. november 2019 Nordmøre open 2.runde Resultater (15)
3. november 2019 15m Smøla Resultater (46)
29. oktober 2019 Normøre open 1.runde Resultater (12)
26 - søndag 27. oktober 2019 Eide og Naas 15m 2019 Resultater (93)
22. oktober 2019 Veteran 22.10 Resultater (7)
17. oktober 2019 Åpningsstevne 15m Resultater (11)
8. oktober 2019 Veteran 8.10 Resultater (5)
31. august 2019 Lagmesterskap bane 2019 Resultater (11)
31. august 2019 Dugleiksmerket 2019 Resultater (4)
25. august 2019 Dugleiksmerke/Kommastevne Resultater (11)
25. august 2019 Organisasjonsmedaljen Nordmør Resultater (25)
25. august 2019 Auremesterskap 2019 Resultater (9)
25. august 2019 Lagsmesterskap Resultater (9)
24. august 2019 Lagmesterskap Bane Resultater (11)
20. august 2019 Kpt. John Brun Minnestevne Resultater (6)
20. august 2019 Lagmesterskap bane 2019 Resultater (15)
16. august 2019 Lagmesterskap stang og felthurtig Resultater (12)
16 - søndag 18. august 2019 Samlagstevnet Nordmør Resultater (143)
6. august 2019 Dugleiksmerke 2019 Resultater (17)
4. august 2019 Dugleik Resultater (2)
4. august 2019 Fredø mesterskap Resultater (2)
27 - søndag 28. juli 2019 Bæverdalsstevnet Resultater (115)
27 - søndag 28. juli 2019 Surnadalsstevnet Resultater (121)
25 - lørdag 27. juli 2019 Lagsmesterskap felt Resultater (6)
24. juli 2019 Felt for jegere Resultater (3)
19 - lørdag 20. juli 2019 TRIPPELSTEVNE HEIM--Magne Strands Minnestevne Resultater (176)
19 - lørdag 20. juli 2019 TRIPPELSTEVNE HEIM--Halsa stevnet Resultater (170)
18. juli 2019 Smøla Mesterskap 200M Resultater (9)
29 - søndag 30. juni 2019 Skarphedinstevnet 2019 Resultater (86)
29 - søndag 30. juni 2019 Årvågsfjordstevnet bane 2019 Resultater (88)
28. juni 2019 Lagsmesterskap/Pokalskyting Resultater (15)
28. juni 2019 Lagmesterskap bane Resultater (17)
20 - søndag 23. juni 2019 Tour de Orkla - Lady Arbuthnotts Pris Resultater (245)
19. juni 2019 Melbystevnet Resultater (22)
18. juni 2019 Smøla Mesterskap 100m Resultater (7)
11. juni 2019 Ståendepokalskyting Resultater (6)
10. juni 2019 Dugleiksmerket Resultater (1)
7 - lørdag 8. juni 2019 Dobbeltstevne Nordmør 2019 Resultater (140)
7 - lørdag 8. juni 2019 Dobbeltstevne Nordmør 2019 Resultater (135)
3. juni 2019 Dugleiksmerkeskyting Resultater (14)
3. juni 2019 Klasse og grunnlagspokal Resultater (7)
1 - søndag 2. juni 2019 Fosnastevnet Resultater (117)
30. mai 2019 Veteran serie 1.runde Resultater (18)
29. mai 2019 Kveldsstevne Resultater (67)
23. mai 2019 Dugleiksmerke Resultater (6)
16 - lørdag 18. mai 2019 Lars o. Løseths Minnestevne Resultater (108)
16 - lørdag 18. mai 2019 Hjelmenstevnet 2019 Resultater (124)
12. mai 2019 Skytingens Dag 2019 Resultater (21)
12. mai 2019 Skytingens dag Resultater (13)
10 - lørdag 11. mai 2019 Eide og Naas Vårstevne Resultater (110)
4. mai 2019 Smølafelten Resultater (29)
4. mai 2019 Sigvart Kuløy Minnestevne Resultater (43)
28. april 2019 DC-15 Sunndalsfelten Resultater (117)
27. april 2019 Feltkarusell 4.runde Resultater (42)
16. april 2019 Veteran 16.4 Resultater (5)
13. april 2019 Lagsmesterskap felt 2019 Resultater (12)
1. april 2019 Veteran 1.4 Resultater (5)
21 - onsdag 21. august 2019 Dugleiksmerke 2019 Resultater (15)

Nordmør

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Ola Krogstad
Samlagets adresse
v/Ola Krogstad
Strandvegen 280
6490 EIDE
Mobil
911 24 797
Bankkonto (drift)
39306126753
Org. nr
971375647