Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Sunnmør Skyttarsamlag

Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10709 Aalesund Karl-Tore Gjengstø 99249777 E-post
10697 Engesetdal/Skodje Are Hestetun 91173906 E-post
10694 Hildre og Brattvåg Per Gunnar Øines 41 31 48 08 E-post
10695 Langevåg Berit Elisabeth Dybvik 91592589 E-post
10696 Liabygda Egil Stavseng 90738320 E-post
10992 NROF Ålesund E-post
10698 Solberg Ottar Inge Ytterli 97194080 E-post
10699 Stordal Stig Erland Falling 91385792 E-post
10700 Stranda Frank Sve 46540320 E-post
10702 Sunnylven Ola Vangen 94435850 E-post
10701 Sykkylven Per Jarle Tynes 92639777 E-post
10703 Søvik Tor Arne Reitan 91510897 E-post
10704 Tafjord Kjell Vad E-post
10705 Valldal Stig Rune Grønning 95799365 E-post
10706 Vestrefjord Torbjørn Græsdal 950 26 839 E-post
10707 Ytterdal Bjørn Helge Rønneberg 70259278 E-post
10708 Ørskog Gaute Aamlid 90056120 E-post
Arrangementer siste år
Dato Stevne
25. november 2020 Heimebanecup runde 6 Resultater (2)
20. november 2020 Engesetdal/Skodje Miniatyr - Ørskog Resultater (7)
17. november 2020 Heimebanecup runde 5 Resultater (3)
17 - torsdag 19. november 2020 Hjemmebanecupen Runde 5 Resultater (10)
17 - søndag 22. november 2020 Engesetdal/Skodje Miniatyr Resultater (124)
10. november 2020 Heimebanecup runde 4 Resultater (5)
10 - torsdag 12. november 2020 Hjemmebanecupen 2020 veke 46 Resultater (9)
10 - torsdag 19. november 2020 Hjemmebanecupen Runde 4 Resultater (8)
5 - fredag 6. november 2020 Hjemmebanecupen Runde 3 Resultater (11)
4 - lørdag 7. november 2020 Aalesund Miniatyr 2020 Resultater (67)
3. november 2020 Heimebanecup runde 3 Resultater (2)
3 - torsdag 5. november 2020 Hjemmbanecupen 2020 uke 45 Resultater (13)
3 - søndag 8. november 2020 Langevåg Miniatyr Resultater (56)
27. oktober 2020 Hjemmebanecupen runde 2 Resultater (8)
27. oktober 2020 Heimebanecup runde 2 Resultater (1)
27 - lørdag 31. oktober 2020 Hjemmebanecupen 2020 veke 44 Resultater (6)
20. oktober 2020 Heimebanecup runde 1 Resultater (2)
19 - lørdag 24. oktober 2020 Hjemmbanecupen 2020 uke 43 Resultater (7)
30. august 2020 Lagsmesterskap 2020 Resultater (11)
26 - tirsdag 1. september 2020 Lagsmesterskap bane Resultater (14)
25. august 2020 Lagsmesterskap bane Resultater (12)
23. august 2020 Samlagsstevne Sunnmør Resultater (58)
23. august 2020 Samlagsstevne Stang og felthurtig 2020 Resultater (18)
11. august 2020 Hjemme-LS 2020 Resultater (15)
10 - tirsdag 11. august 2020 Heime-LS Resultater (7)
5. august 2020 Hjemme-LS Resultater (16)
5. august 2020 Hjemme-LS Resultater (19)
5. august 2020 Heime-LS Resultater (11)
5. august 2020 Lagsmesterskap Resultater (17)
5. august 2020 Dugleiksmerke Resultater (18)
5. august 2020 Lagsmesterskap bane 2020 Resultater (10)
22 - søndag 26. juli 2020 Hytteholstemnet PEAB K.Nordang Resultater (165)
21 - tirsdag 23. juni 2020 Ørskogstevnet 2020 Resultater (38)
17 - søndag 21. juni 2020 Jonsok stevne 2020 Resultater (48)
14. juni 2020 Lagsmesterskap felt 2020/Bogdanoff 3 Resultater (10)
7. juni 2020 Premieskyting Resultater (5)
7. juni 2020 Pokalskyting 2020 Resultater (5)
23. mai 2020 Stamnæss-pokalen 2020 Resultater (13)
8. mars 2020 Langevåg Felt Resultater (61)
7. mars 2020 Bogdanoffpokalen 2 Resultater (14)
7. mars 2020 Lagsmesterskap felt Resultater (13)
1. mars 2020 Bogdanoffpokalen 1 Resultater (16)
25. februar 2020 Lagsmesterskap miniatyr 2020 Resultater (14)
25. februar 2020 Lionspokalen 25skudd liggende med desimaler Resultater (1)
18. februar 2020 Klubbmesterskap miniatyr 2020 Resultater (19)
17 - onsdag 19. februar 2020 Lagsmesterskap 15m Resultater (24)
11. februar 2020 Lagmesterskap miniatyr 2020 Resultater (19)
11. februar 2020 Ole Ringdal Krus (Miniatyr) Resultater (11)
4. februar 2020 Miniatyrtrofe runde 2 Resultater (14)
30 - søndag 2. februar 2020 Miniatyrstemne Hildre og Brattvåg Resultater (55)
28. januar 2020 Miniatyrtrofe runde 1 Resultater (13)
28 - søndag 2. februar 2020 Miniatyrstemne Engesetdal/Skodje Resultater (112)
28 - søndag 2. februar 2020 Ørskog Miniatyr 2020 Resultater (102)
26. januar 2020 Samlagstemne Sunnmør Resultater (76)
21. januar 2020 Lagsmesterskap miniatyr 2020 Resultater (18)
7 - søndag 12. januar 2020 Ope miniatyrstemne Resultater (70)
6 - søndag 12. januar 2020 Miniatyrstemne Sykkylven Resultater (74)
29. desember 2019 Julecup 2019 Resultater (11)
27 - søndag 29. desember 2019 Liggandestemnet 2019 Resultater (50)
3 - søndag 8. desember 2019 Miniatyr Stranda Resultater (61)
2 - lørdag 7. desember 2019 Sykkylven miniatyr Resultater (66)

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Ola Vangen
Samlagets adresse
v/ Ola Vangen
Daleveien 691
6200 STRANDA
Telefon
94435850
Mobil
94435850
Bankkonto (drift)
39003494040
Org. nr
913005791