Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Sunnmør Skyttarsamlag

Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10709 Aalesund Karl Tore Gjengstø 99249777 E-post
10697 Engesetdal/Skodje Runar Karl Stette 90 89 51 14 E-post
10694 Hildre og Brattvåg Per Gunnar Øines 41 31 48 08 E-post
10695 Langevåg Berit Elisabeth Dybvik 91592589 E-post
10696 Liabygda Egil Stavseng 90738320 E-post
10992 NROF Ålesund E-post
10698 Solberg Ottar Inge Ytterli 97194080 E-post
10699 Stordal Stig Erland Falling 91385792 E-post
10700 Stranda Frank Sve 46540320 E-post
10702 Sunnylven Ola Vangen 94435850 E-post
10701 Sykkylven Per Jarle Tynes 92639777 E-post
10703 Søvik Tor Arne Reitan 91510897 E-post
10704 Tafjord Kjell Vad E-post
10705 Valldal Stig Rune Grønning 95799365 E-post
10706 Vestrefjord Torbjørn Græsdal 950 26 839 E-post
10707 Ytterdal Bjørn Helge Rønneberg 70259278 E-post
10708 Ørskog Gaute Aamlid 90056120 E-post
Arrangementer siste år
Dato Stevne
28. august 2019 Lagmesterskap bane alle klasser Resultater (13)
25. august 2019 Samlagsstemne Sunnmør Resultater (80)
24. august 2019 Lagsmesterskap bane 2019 Resultater (8)
17. august 2019 Lagsmesterskap Bane Resultater (19)
25 - søndag 28. juli 2019 Hytteholstemnet 2019 PEAB K.NORDANG Resultater (173)
4. juli 2019 Korrespondanseskyting runde 3 Resultater (11)
26 - lørdag 29. juni 2019 Jubileum stemne 125 år Sykkylven Resultater (78)
25. juni 2019 Korrespondanseskyting runde 3 Resultater (6)
18. juni 2019 Organisasjonsskyting Sunnmør Resultater (3)
14. juni 2019 Korrespondanseskyting runde 2 Resultater (5)
11. juni 2019 Korrespondanseskyting runde 2 Resultater (11)
6. juni 2019 Korrespondanse skyting2 Resultater (11)
5 - fredag 7. juni 2019 Banestemne Langevåg Resultater (52)
4. juni 2019 Organisasjonsskyting Sunnmør Resultater (10)
25 - søndag 26. mai 2019 Pokalskyting 2019 Resultater (4)
25 - søndag 26. mai 2019 Premieskyting 2019 Resultater (3)
23. mai 2019 Korrespondanseskyting Resultater (10)
23. mai 2019 Korrespondanseskyting 1.runde Resultater (9)
21. mai 2019 Korrespondanseskyting runde 1 Resultater (20)
21. mai 2019 Korrespondanseskyting runde 1 Resultater (6)
13 - søndag 19. mai 2019 Møre-Cup Engesetdal/Skodje Resultater (97)
13 - søndag 19. mai 2019 Møre-Cup Langevåg Resultater (94)
13 - søndag 19. mai 2019 Møre-Cup Aalesund Resultater (99)
1. mai 2019 Stamnæsspokalen 2019 Resultater (19)
29. april 2019 Ole Ringdal krus (Feltskyting) Resultater (4)
28. april 2019 Lagsmesterskap felt 2019 Resultater (9)
15. april 2019 Lagsmesterskap Feltskyting Resultater (16)
15 - tirsdag 16. april 2019 Lagmesterskap 2019 Resultater (16)
13. april 2019 Sunnylvsfelten (Elektronikk) Resultater (83)
6. april 2019 Gunvald Bogdanoff 3 Resultater (8)
31. mars 2019 Samlagsstemne Sunnmør Resultater (58)
30 - søndag 31. mars 2019 Jaktfelt Resultater (11)
17. mars 2019 Aalesund felten Resultater (89)
17. mars 2019 Gylmyrfelten Resultater (94)
16. mars 2019 Klubbmeisterskap Resultater (14)
10. mars 2019 Gunvald Bogdanoff 2 Resultater (9)
9. mars 2019 Langevåg felten Resultater (77)
5. mars 2019 Ole Ringdal krus (Miniatyr) Resultater (5)
4 - onsdag 6. mars 2019 Lagsmesterskap Resultater (20)
3. mars 2019 Gunvald Bogdanoff 1 Resultater (11)
26. februar 2019 Lagsmesterskap miniatyr 2019 Resultater (13)
18 - søndag 24. februar 2019 Lagsmesterskap 15m Resultater (30)
12 - onsdag 13. februar 2019 Lionspokal Resultater (1)
12 - torsdag 14. februar 2019 Retrostemne 2019 Resultater (47)
12 - søndag 17. februar 2019 Midt veke stevne Resultater (59)
6 - søndag 10. februar 2019 LDKS Miniatyr Mørekretsen Resultater (185)
29. januar 2019 Lagsmesterskap 15m Resultater (29)
28 - søndag 3. februar 2019 Ørskog miniatyr Resultater (87)
28 - søndag 3. februar 2019 Gylsmyrminiatyren Resultater (79)
27. januar 2019 Samlagsstemne Sunnmør Resultater (67)
8 - søndag 13. januar 2019 Åpent miniatyrstemne Resultater (84)
8 - søndag 13. januar 2019 Ope miniatyr Resultater (77)
7 - søndag 13. januar 2019 Sykkylven Miniatyr Resultater (74)
29. desember 2018 Julecup Resultater (16)
5 - lørdag 8. desember 2018 Åpent miniatyrstemne Resultater (56)
3 - lørdag 8. desember 2018 Åpent miniatyrstemne Resultater (66)
20 - søndag 25. november 2018 Åpent miniatyrstemne Resultater (79)
18 - torsdag 22. november 2018 Åpent miniatyrstemne Resultater (64)
14 - søndag 18. november 2018 Haustminiatyr Stranda 2018. Resultater (74)
13 - søndag 18. november 2018 Ope miniatyr Resultater (84)
7 - søndag 11. november 2018 Miniatyrstevne Aalesund 2018 Resultater (71)
7 - søndag 11. november 2018 Åpent miniatyrstemnet Resultater (77)

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Ola Vangen
Samlagets adresse
v/ Ola Vangen
Daleveien 691
6200 STRANDA
Telefon
94435850
Mobil
94435850
Bankkonto (drift)
39003494040
Org. nr
913005791