Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Salten Skyttersamlag

Saltstraumen
Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10583 Beiarn E-post
10584 Bodø Østre Katarina Grønvik Strand 91629158 E-post
10585 Fjordbotn Hans Ivar Bakken 95081702 E-post
11017 Forsvaret Bodø E-post
1702372 Forsvarets Operative Hovedkvarter (FOH) Gisle Furnes 92014155
2677755 Forsvarets Operative Hovedkvarter (FOH) Gisle Furnes 92014155 E-post
10588 Gildeskål Per Harald Eriksen 97580469 E-post
10586 Halsa (Salten) Fredrik Andreas Skogli 94055706 E-post
10601 Kjerringøy Ørjan Hansen 91336953 E-post
10587 Lakså Ketil Hansen E-post
2228757 Luftving 132
10589 Meløy Sigurd Meløysund 91767446 E-post
10590 Misvær E-post
10973 NROF Salten E-post
10597 Røsvik Rune Åsbakk 94818118 E-post
10591 Saltdal E-post
10600 Saltstraumen Geir Ossletten 97060311 E-post
10599 Sandhornøya Knut Bergseth 90540373 E-post
10592 Sulitjelma Ståle Indregård 91842721 E-post
10593 Sørfjord og Omegn Ingvar Thomas Sørfjord 97173968 E-post
10594 Valnesfjord Lars Fossum 992 36 990 E-post
10595 Viken (Salten) Hans-Ole Leithe 46655233 E-post
10598 Ytterstrand Magne Aspevold 95052723 E-post
10596 Ørnes Bård Øvrebø 99376196 E-post
Kommende arrangementer
Dato Arrangement
4. januar 2020 Samling med Team Sørli, Klasse REK, ER, J , EJ,V65,V73; NV Inne
5. januar 2020 Samling med Team Sørli, 200-metersskyttere Inne
Arrangementer siste år
Dato Stevne
11. desember 2019 Heli-Cup 3 Resultater (3)
9. desember 2019 Lagmesterskap 2019 Resultater (9)
6 - lørdag 7. desember 2019 Dobbeltstevne 1 Resultater (56)
6 - lørdag 7. desember 2019 Dobbeltstevne 2 Resultater (57)
4. desember 2019 Heli-Cup 2 Resultater (3)
16 - onsdag 20. november 2019 Heli-Cup 1 Resultater (3)
8 - lørdag 9. november 2019 Dobbeltstevne 1 Resultater (51)
8 - lørdag 9. november 2019 Dobbeltstevne 2 Resultater (48)
31 - lørdag 2. november 2019 Novemberstevne 1 Resultater (29)
31 - lørdag 2. november 2019 Novemberstevne 2 Resultater (26)
25 - lørdag 26. oktober 2019 Dobbeltstevne 1 Resultater (49)
25 - lørdag 26. oktober 2019 Dobbeltstevne 2 Resultater (47)
22 - torsdag 24. oktober 2019 Lagmesterskap miniatyr Resultater (60)
7. september 2019 Lagmesterskap Resultater (35)
30 - søndag 1. september 2019 Beiarstevnet 2019 Resultater (136)
16 - lørdag 17. august 2019 Samlagsstevnet 2019 Resultater (73)
19 - lørdag 20. juli 2019 Meløy Energi Stevne Resultater (26)
17 - torsdag 18. juli 2019 Jubileumsstevne Valnesfjord 120 år Resultater (52)
5 - lørdag 6. juli 2019 Åpent stevne Resultater (89)
5 - lørdag 6. juli 2019 Saltdalstevnet 2019 Resultater (85)
21 - lørdag 22. juni 2019 Valnesfjordstevnet - AN 5 - SKS vandrepremie Resultater (73)
15. juni 2019 Røsvikstevnet 2019 Resultater (64)
15 - søndag 16. juni 2019 Laksåstevnet 2019 Resultater (47)
15 - søndag 16. juni 2019 Ekstrastevne Lakså Resultater (46)
14 - lørdag 15. juni 2019 Sørfjordstevne 2019 Resultater (52)
12. juni 2019 Organisasjonsmedaljen Resultater (18)
11. juni 2019 Dugleiksmerket Resultater (24)
4. juni 2019 Widerøepkl og Løvspretten Resultater (26)
4 - tirsdag 18. juni 2019 Restechs krus, Veteranpkl og Internstevne 3 Resultater (29)
2. juni 2019 Gildeskålhælga 1 Resultater (33)
2. juni 2019 Gildeskålhælga 2 Resultater (40)
24 - lørdag 25. mai 2019 Åpent stevne AN 2 Resultater (61)
18. mai 2019 Åpent dobbeltstevne 1 Resultater (20)
18. mai 2019 Åpent dobbeltstevne 2 Resultater (20)
11. mai 2019 Vårmønstring - AN 1 Resultater (89)
27. april 2019 Baneåpning Bestemorenga Resultater (67)
27. april 2019 Baneåpning Bestemorenga 2 Resultater (64)
4. april 2019 Karusell 2 Prestmoen Resultater (22)
31. mars 2019 Lagmesterskap 2019 Resultater (29)
30. mars 2019 Åpent feltstevne, 4. stevne i Salten Rundt med finaler Resultater (39)
23. mars 2019 Junkerdalstevnet, Prestmoen skytebane Resultater (39)
10. mars 2019 Neglbitten ungdom + veteraner Resultater (6)
10. mars 2019 Polvotten (årets skytter) Resultater (6)
10. mars 2019 Feltpokalen (Senior) Resultater (12)
10. mars 2019 Bøckmanns pokal (senior, årets skytter) Resultater (12)
9. mars 2019 Samlagsmesterskap Felt Resultater (50)
3. mars 2019 Åpent Stevne SR-1 Resultater (38)
24. februar 2019 Karusell 1 Vassbotnfjell Resultater (12)
15 - lørdag 16. februar 2019 Samlagstevne miniatyr 2019 Resultater (64)
27 - lørdag 2. februar 2019 Dobbeltstevne 1 Resultater (40)
27 - lørdag 2. februar 2019 Dobbeltstevne 2 Resultater (39)
25 - lørdag 26. januar 2019 Dobbeltstevne 1 Resultater (46)
25 - lørdag 26. januar 2019 Dobbeltstevne 2 Resultater (42)
18 - lørdag 19. januar 2019 Laksåstevnet 1 Resultater (27)
18 - lørdag 19. januar 2019 Laksåstevnet 2 Resultater (26)
9 - torsdag 10. januar 2019 Januarstevne 1 Resultater (17)
9 - torsdag 10. januar 2019 Januarstevne 2 Resultater (16)
4 - lørdag 5. januar 2019 Åpent stevne 1 Resultater (45)
4 - lørdag 5. januar 2019 Åpent stevne 2 Resultater (48)
29. desember 2018 Romjulstevne 2018 Resultater (11)
27 - lørdag 29. desember 2018 Romjulsstevne 1 Resultater (59)
27 - lørdag 29. desember 2018 Romjulsstevne 2 Resultater (60)

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Hege Kristin Aune Jørgensen
Samlagets adresse
c/o Ståle Indregård
Bratthaugen 12
8210 FAUSKE
Mobil
91842721
Bankkonto (drift)
15034659564
Org. nr
990437807