Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Salten Skyttersamlag

Saltstraumen
Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10583 Beiarn Rune Jørgensen 97510824 E-post
10584 Bodø Østre Svein Andreassen 901 99 995 E-post
10585 Fjordbotn Hans Ivar Bakken 95081702 E-post
11017 Forsvaret Bodø E-post
1702372 Forsvarets Operative Hovedkvarter (FOH)
10588 Gildeskål Per Harald Eriksen 97580469 E-post
10586 Halsa (Salten) Kjell Sture Ringøy 48008218 E-post
10601 Kjerringøy Torgeir Eide E-post
10587 Lakså Ketil Hansen E-post
2228757 Luftving 132
10589 Meløy Remi Kristensen 90741387 E-post
10590 Misvær E-post
10973 NROF Salten E-post
10597 Røsvik Rune Åsbakk 94818118 E-post
10591 Saltdal Erling Normann +4790669258 E-post
10600 Saltstraumen Tor Robert Johansen 974 70 316 E-post
10599 Sandhornøya Knut Bergseth 90540373 E-post
10592 Sulitjelma Ståle Indregård 91842721 E-post
10593 Sørfjord og Omegn Ingvar Thomas Sørfjord 97173968 E-post
10594 Valnesfjord Lars Fossum 992 36 990 E-post
10595 Viken (Salten) Hans-Ole Leithe 46655233 E-post
10598 Ytterstrand Bengt Kristensen 90509187 E-post
10596 Ørnes Bård Øvrebø 99376196 E-post
Arrangerte stevner siste år
Dato Stevne
22. april 2017 KM Felt søndre krets "Junkerdalstevnet" Resultater (74)
1. april 2017 Åpent stevne - SR 3 Resultater (37)
26. mars 2017 Klubbmesterskap Resultater (9)
26. mars 2017 Samlagsmesterskap Resultater (54)
18. mars 2017 Lagmesterskap Felt Resultater (7)
16. mars 2017 Lagmesterskap innendørs 2017 Resultater (10)
16. mars 2017 Lagmesterskap Resultater (6)
14 - 16. mars 2017 Lagmesterskap miniatyr Resultater (48)
11. mars 2017 Salten Rundt 1 Bestemorenga (GROVFELT) Resultater (27)
5. mars 2017 Feltpokalen (Senior) Resultater (12)
5. mars 2017 Bøckmanns Pokal (Senior, Årets skytter) Resultater (13)
5. mars 2017 Neglbitten ungdom + veteraner Resultater (5)
5. mars 2017 Polvott'n (Årets skytter) ungdom Resultater (5)
25. februar 2017 Feltpokalen Resultater (2)
23. februar 2017 Seriestevne 4 Resultater (36)
17 - 18. februar 2017 Samlagsstevne Resultater (63)
7 - 9. februar 2017 Seriestevne 3 Resultater (44)
3 - 4. februar 2017 Februarstevne 1 Kirkhaugen Resultater (59)
3 - 4. februar 2017 Februarstevne 2 Kirkhaugen Resultater (58)
25. januar 2017 Parabolflua cup Runde 8 Resultater (31)
25 - 26. januar 2017 Januarstevnet 1 Resultater (24)
25 - 26. januar 2017 Januarstevnet 2 Resultater (18)
24 - 26. januar 2017 Seriestevne 2 Resultater (48)
21. januar 2017 Miniatyrstevne 1 Resultater (11)
21. januar 2017 Miniatyrstvne 2 Resultater (10)
18. januar 2017 Parabolflua Cup Runde 7 Resultater (34)
15. januar 2017 Intern 2 Resultater (9)
13 - 14. januar 2017 Åpent Dobbelstevne 1 Resultater (51)
13 - 14. januar 2017 Åpent Dobbelstevne 2 Resultater (50)
11. januar 2017 Parabolflua cup Runde 6 Resultater (34)
10 - 12. januar 2017 Seriestevne 1 Resultater (45)
6 - 7. januar 2017 Januar-stevnet 1 Kirkhaugen Resultater (51)
6 - 7. januar 2017 Januar-stevnet 2 Kirkhaugen Resultater (49)
4. januar 2017 Parabolflua Cup Runde 5 Resultater (36)
28. desember 2016 Romjulstevne Resultater (19)
12. desember 2016 ParabolfluaCup Runde 4 Resultater (38)
11. desember 2016 Internstevne 1 Resultater (9)
9 - 10. desember 2016 Desemberstevne 1 Kirkhaugen Resultater (43)
9 - 10. desember 2016 Desemberstevne 2 Kirkhaugen Resultater (34)
6 - 8. desember 2016 Høststevne 3 Resultater (45)
5. desember 2016 ParabolfluaCup Runde 3 Resultater (31)
28. november 2016 ParabolfluaCup Runde 2 Resultater (39)
24 - 25. november 2016 Novemberstevne 1 Resultater (28)
24 - 25. november 2016 Novemberstevne 2 Resultater (27)
21. november 2016 ParabolfluaCup Runde 1 Resultater (39)
18 - 19. november 2016 Åpent stevne 1 Resultater (53)
18 - 19. november 2016 Åpent stevne 2 Resultater (47)
15 - 17. november 2016 Høststevne 2 Resultater (54)
11 - 12. november 2016 Dobbeltstevne 1 Kirkhaugen Resultater (62)
11 - 12. november 2016 Dobbeltstevne 2 Kirkhaugen Resultater (56)
28 - 29. oktober 2016 Dobbelstevne 1 Kirkhaugen Resultater (55)
28 - 29. oktober 2016 Dobbelstevne 2 Kirkhaugen Resultater (51)
25 - 27. oktober 2016 Høststevne 1 Resultater (50)
3. september 2016 Lagmesterskap 2016 Bane Resultater (29)
26 - 28. august 2016 Beiarstevnet 2016 Resultater (120)
25. august 2016 Saltdalmesterskap Bane 2016 Resultater (26)
20. august 2016 Salten Rana 2016 Resultater (89)
19 - 20. august 2016 Åpent stevne før Salten/Rana Resultater (86)
14. august 2016 Ekstrastevne lakså Resultater (35)
12 - 13. august 2016 Laksåstevnet Resultater (44)
22 - 26. juli 2016 Saltdalstevnet 2016 Resultater (220)
7. juli 2016 Lagmesterskap Resultater (5)
4. juli 2016 Dugleiksmerke Resultater (5)
29 - 2. juli 2016 NNM 2016 100m Resultater (162)
29 - 2. juli 2016 NNM 2016 Finfelt Resultater (167)
29 - 2. juli 2016 NNM 2016 200m Resultater (255)
29 - 2. juli 2016 NNM 2016 GrovFelt Resultater (253)
27. juni 2016 Pokalskyting Rekr./Jun Resultater (8)
26. juni 2016 Samlagstevne Salten Resultater (84)
25. juni 2016 RØSVIKSTEVNET Resultater (56)
22. juni 2016 Lagsmedaljen 100 m Resultater (7)
19. juni 2016 Tour d Salten m/finale Resultater (47)
18. juni 2016 Tour D Salten Resultater (58)
17 - 18. juni 2016 Tour D Salten Resultater (66)
9. juni 2016 Sommerpokalen Resultater (4)
4. juni 2016 Gildeskålhælga stevne 1 Resultater (40)
4. juni 2016 Gildeskålhælga stevne 2 +AN4 Resultater (45)
27 - 28. mai 2016 Åpent stevne - AN 3 Resultater (47)
21. mai 2016 Vårmønstring AN 2 Resultater (56)
21. mai 2016 Vårmønstring 100M Resultater (32)
7. mai 2016 Valnesfjordstevnet - SKS vandrepremie - AN1 Resultater (60)
1. mai 2016 1. mai stevne Bestemorenga Resultater (90)
1. mai 2016 Åpent stevne Bestemorenga Resultater (85)

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Henning Ivarrud
Samlagets adresse
v/ Henning Ivarrud
Seilasveien 2
8013 BODØ
Mobil
90737357
Bankkonto (drift)
15034659564
Org. nr
990437807