Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Vest-Finnmark Skyttersamlag

Vest-Finnmark Skyttersamlag
Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10846 Alta Karl Gustav Grinvalds 91572365 E-post
10851 Duottar Bahcinsearvi Skytterlag/viddas Elen Maria G Eriksen 95848845 E-post
2446466 Garnisonen i Porsanger Tony Holt 47389507 E-post
10847 Halkavarre Bjørnar Pedersen 91766940 E-post
10853 Hammerfest Anita Tormodset 97522433 E-post
2321636 Havøysund E-post
11007 Heimevernets befalskole
10848 Honningsvåg Ronald Haugen 90866625 E-post
11004 Hv-17 Finnmark E-post
10849 Karasjok Ragnhild Maurstad 46966544 E-post
10850 Kautokeino Hans Isak Olsen 48055887 E-post
10852 Kvalsund og Omegn Helen Kristin Sletten 91309542 E-post
10855 Masi E-post
10985 NROF Vest-Finnmark E-post
10854 Porsanger Olaf Olli 91774189 E-post
2641686 Tverrelvdalen Odd Iver Sara 41661621 E-post
Arrangementer siste år
Dato Stevne
11. mars 2020 Lagmesterskap Resultater (24)
10. mars 2020 Trening Resultater (24)
5. mars 2020 Premieskyting Resultater (17)
4. mars 2020 Premieskyting/15skuddCup3 Resultater (19)
3. mars 2020 Trening Resultater (26)
27. februar 2020 30-skudd kne Resultater (14)
26. februar 2020 Premieskyting/15skuddCup2 Resultater (20)
26. februar 2020 Karacup 3 Resultater (3)
25. februar 2020 Trening Resultater (24)
21 - lørdag 22. februar 2020 Åpent stevne Resultater (15)
20. februar 2020 Skytterlinken liggende stevne Resultater (26)
19. februar 2020 Premieskyting Resultater (8)
19. februar 2020 Karacup 2 Resultater (5)
18. februar 2020 Trening Resultater (22)
13. februar 2020 Premieskyting Resultater (16)
12. februar 2020 Klassepokalen Resultater (18)
12. februar 2020 Sponsorpokalen Resultater (14)
11. februar 2020 Trening Resultater (23)
9. februar 2020 Knivsmed Strømeng cup II Resultater (51)
8. februar 2020 Knivsmed Strømeng cup I Resultater (53)
5. februar 2020 Premieskyting/15skuddCup1 Resultater (19)
4 - torsdag 6. februar 2020 30-skudd liggende Resultater (24)
30. januar 2020 Premieskyting Resultater (22)
29. januar 2020 Heli-Team Cup 8. runde Resultater (15)
29. januar 2020 Premieskyting/HTCup8 Resultater (29)
28. januar 2020 Trening Resultater (19)
23. januar 2020 Premieskyting Resultater (15)
22. januar 2020 Heli-Team Cup 7. runde Resultater (14)
22. januar 2020 Premieskyting/HTCup7 Resultater (26)
21. januar 2020 Trening Resultater (22)
19. januar 2020 Solstevnet 2020 DEL2 Resultater (54)
18 - søndag 19. januar 2020 Solstevnet 2020 DEL1 Resultater (54)
17 - lørdag 18. januar 2020 Ståpokalen 2020 Resultater (24)
17 - lørdag 18. januar 2020 Knepokalen 2020 Resultater (40)
17 - lørdag 18. januar 2020 Liggpokalen 2020 Resultater (50)
16. januar 2020 Premieskyting Resultater (20)
15. januar 2020 Heli-Team Cup 6. runde Resultater (20)
15. januar 2020 Premieskyting/HTCup6 Resultater (27)
14. januar 2020 Trening Resultater (18)
12. januar 2020 Åpent stevne III Resultater (52)
11. januar 2020 Åpent stevne II Resultater (56)
10 - lørdag 11. januar 2020 Åpent stevne I Resultater (55)
9. januar 2020 Premieskyting Resultater (23)
8. januar 2020 Heli-Team Cup 5. runde Resultater (20)
8. januar 2020 Premieskyting/HTCup5 Resultater (25)
7. januar 2020 Trening Resultater (23)
3 - lørdag 4. januar 2020 Nyttårstreffen 2020 Resultater (31)
2. januar 2020 Premieskyting Resultater (15)
19. desember 2019 Juleskyting for Voksne Resultater (20)
18. desember 2019 Heli-Team Cup 4. runde Resultater (15)
17. desember 2019 Juleskyting Ungdom Resultater (19)
17 - onsdag 18. desember 2019 Premieskyting/HTCup4 Resultater (26)
12. desember 2019 Premieskyting Resultater (19)
11. desember 2019 Heli-Team Cup 3. runde Resultater (15)
11. desember 2019 Premieskyting/HTCup3 Resultater (25)
10. desember 2019 Ungdomstrening Resultater (24)
5. desember 2019 Premieskyting Resultater (16)
4. desember 2019 Heli-Team Cup 2. runde Resultater (20)
4. desember 2019 Heli-Team Cup 2. runde Resultater (7)
4. desember 2019 Premieskyting/HTcup2 Resultater (30)
3. desember 2019 Ungdomstrening Resultater (21)
28. november 2019 Premieskyting Resultater (17)
27. november 2019 Heli-Team Cup 1. runde Resultater (15)
27. november 2019 Premieskyting/HTCup1 Resultater (25)
26. november 2019 Ungdomstrening Resultater (25)
21. november 2019 Premieskyting Resultater (18)
20. november 2019 Premieskyting Resultater (28)
19. november 2019 Ungdomstrening Resultater (27)
17. november 2019 Åpent stevne 15m Resultater (48)
15 - lørdag 16. november 2019 Mørketidsstevnet 2019 Resultater (55)
14. november 2019 Premieskyting Resultater (20)
13. november 2019 Premieskyting Resultater (29)
12. november 2019 Ungdomstrening Resultater (26)
7. november 2019 Premieskyting Resultater (20)
6. november 2019 Premieskyting Resultater (23)
5. november 2019 Ungdomstrening Resultater (29)
31. oktober 2019 Premieskyting Resultater (16)
30. oktober 2019 Premieskyting Resultater (21)
29. oktober 2019 Ungdomstrening Resultater (23)
26. oktober 2019 Høststevnet Resultater (65)
25. oktober 2019 Skyteskolestevnet Resultater (10)
24. oktober 2019 Premieskyting Resultater (19)
23. oktober 2019 Premieskyting Resultater (27)
22. oktober 2019 Ungdomstrening Resultater (19)
17. oktober 2019 Premieskyting Resultater (12)
16. oktober 2019 Premieskyting Resultater (23)
10. oktober 2019 Premieskyting Resultater (15)
9. oktober 2019 Premieskyting Resultater (22)
3. oktober 2019 Premieskyting Resultater (7)
28. august 2019 Høstpokalen Resultater (14)
28. august 2019 Lagmesterskap Stang/felthurtig Resultater (19)
25. august 2019 Enkeltmannspokalen 2019 Resultater (34)
25. august 2019 Den norske skyttermedalje 2019 Resultater (22)
24. august 2019 SM Bane 2019 Resultater (38)
22. august 2019 Dugleiksmerket/ Premieskyting/ungdomstre Resultater (17)
21. august 2019 Lagmesterskap Felt, stang og felthuritg 2019 Resultater (19)
18. august 2019 Snøhvitstevnet bane Resultater (45)
17. august 2019 Snøhvitstevnet felt Resultater (45)
15. august 2019 Lagmesterskap bane 100/200m Resultater (22)
14. august 2019 Engstadpokalen 2019 Resultater (7)
14. august 2019 Klassepokal UTE 2019 Resultater (9)
14. juli 2019 Sommerstevne 1 Resultater (29)
14. juli 2019 Sommerstevne 2 Resultater (29)
4. juli 2019 Dugleiksmerke Resultater (17)
20. juni 2019 Ungdom 100m/Rambøllpok. 5 Resultater (16)
19. juni 2019 Konkurranseskyting Resultater (7)
13. juni 2019 Ungdom 100m/Rambøllpok. 4 Resultater (18)
12. juni 2019 Dugleiksmerke Resultater (18)
8. juni 2019 Åpent stevne 1 Resultater (33)
6. juni 2019 Ungdom 100m/Grunnlagspok. 3 Resultater (19)
5. juni 2019 Lagmesterskap Bane 2019 Resultater (16)
2. juni 2019 Nordlysstevnet 2019 Resultater (40)
2. juni 2019 Nordlysstevnet 2019 II Resultater (40)
1. juni 2019 SM-Felt, Stang, Felthurtig Resultater (36)
29. mai 2019 Konkurranseskyting Resultater (10)
29. mai 2019 Ungdom 100m/Rambøllpokalen 3 Resultater (14)
26. mai 2019 GRENSESMELLET II - 2019 Resultater (36)
25. mai 2019 GRENSESMELLET 1 - 2019 Resultater (40)
24 - lørdag 25. mai 2019 Åpent Banestevne Resultater (18)
23. mai 2019 Ungdom 100m/Grunnlagspokalen 2 Resultater (19)
22. mai 2019 Feltveska og Kaffekruset 2019 Resultater (13)
22. mai 2019 Skatvedtpokalen 2019 Resultater (4)
16. mai 2019 Ungdom 100m/Grunnlagspokalen 1 Resultater (13)
15. mai 2019 Åpningspokal 2019 Resultater (15)
12. mai 2019 Vårstevnet del 3 Resultater (38)
11. mai 2019 Vårstevnet del 1 Resultater (44)
11. mai 2019 Vårstevnet del 2 Resultater (41)
9. mai 2019 Ungdom 100m/Rambøllpokalen 2 Resultater (23)
5. mai 2019 JERGULFELTEN 2019 Resultater (40)
4. mai 2019 VÅRMØNSTRINGA 2019 Resultater (43)
2. mai 2019 Ungdom 100m. Rambøllpokalen 1 200m. Resultater (35)
28. april 2019 SM-Vinterfelt 2019 Resultater (39)
27. april 2019 Åpent Feltstevne Resultater (48)
25. april 2019 Lagmesterskap Felt Resultater (24)
24. april 2019 Premieskyting Resultater (7)
11. april 2019 Ungdom finfelt/Grovfelt premieskyting Resultater (15)
10. april 2019 Premieskyting Resultater (14)

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Arnulf Losvar
Samlagets adresse
v/ Arnulf Losvar
Romsdalveien 9
9517 ALTA
Mobil
908 34 372
Bankkonto (drift)
49010718758
Org. nr
911592533