Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Nord-Østerdal Skyttersamlag

Nord-Østerdal skyttersamlag omfatter skytterlag lengst nord i Hedmark samt sørøst i Sør-Trøndelag.
Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10423 Alvdal Gunnar Bråten 957 48 999 E-post
10424 Brekken/Aursund Olga Johanne Tamnes 48113512 E-post
10425 Dalsbygda Anniken Moseng Ryen 95057705 E-post
10426 Elgå Kent Roger Sorkmo 40055012 E-post
10444 Finstad Henning Dalbakk 90586815 E-post
10427 Folldal Lars Henrik Odden 906 68 138 E-post
10429 Føken E-post
10428 Fåset Stein Graneng 95945935 E-post
10430 Glåmos Stein Sandnes 91735141 E-post
10431 Hessdalen Petter Almås 91720061 E-post
10443 Hodalen Amund Christie Ryalen 90690469 E-post
10433 Kronmo Espen Knutsen 45258284 E-post
10434 Kvikne Kristoffer Sørensen 91637194 E-post
10435 Lonås Nils Tormod Mælen 90584479 E-post
10436 Narjord Jens Narjord 95024351 E-post
10437 Nora Per Arne Mikkelsen 90981474 E-post
10432 Røros Arne Kuraas 91173973 E-post
10438 Tolgen Jan Magne Flaten 47670372 E-post
10445 Tronfjell Paul Oddlien 95803042 E-post
10439 Tylldal Jørgen Hokstad +4797021099 E-post
10440 Tynset Per Kristian Bangen 48060282 E-post
10441 Vingelen Rune Westberg 481 51 592 E-post
10442 Øversjødalen Jan Oddbjørn Holøien 40294577 E-post
10446 Øvre Rendal Tore Hornseth 95029151 E-post
Kommende arrangementer
Dato Arrangement
30. juni 2019 Ungdomssamling for R, ER og J Bjøntegård Leirskole Hanestad Kurs/Møter
Arrangementer siste år
Dato Stevne
19 - søndag 23. juni 2019 Tour de Orkla, Kvikne Resultater (231)
14 - søndag 16. juni 2019 LDKS bane med skytetider Resultater (287)
13 - fredag 14. juni 2019 Åpent Stevne Bane Øvre Rendal Resultater (59)
2. juni 2019 Vingelstevnet Bane Resultater (112)
1 - søndag 2. juni 2019 Vårstevnet Dalsbygda Resultater (109)
11 - søndag 12. mai 2019 Trippelstevnet Tynset Resultater (155)
11 - søndag 12. mai 2019 Trippelstevnet Alvdal Resultater (148)
11 - søndag 12. mai 2019 Trippelstevnet Lonås Resultater (154)
25. april 2019 Lagmesterskap Miniatyr Resultater (10)
12 - lørdag 13. april 2019 Skurlagsstevnet Alvdal Resultater (74)
7. april 2019 Glåmosstevnet DC-11 Resultater (103)
6. april 2019 Osmesterskap felt 2019 Resultater (10)
6. april 2019 Lagmesterskap felt Nora 2019 Resultater (8)
6. april 2019 Lagmesterskap felt Resultater (14)
6 - søndag 7. april 2019 Røros og Glåmosstevnet DC 11 /12 Resultater (105)
2. april 2019 Lagsmesterskap 15 M. Resultater (18)
30 - søndag 31. mars 2019 Samlagsstevnet Felt Glåmos Resultater (56)
2. mars 2019 Røros/Os-laga Resultater (12)
17. februar 2019 Vingelsstevnet DC-1 Resultater (110)
17. februar 2019 Savalstevnet DC-2 Resultater (103)
16. februar 2019 Treningsskyting 1 Resultater (16)
9. februar 2019 Rørosmesterskapet Felt Resultater (11)
7 - søndag 10. februar 2019 Os Open Nora 2019 Resultater (79)
7 - søndag 10. februar 2019 Februar stevne Resultater (59)
5. februar 2019 Lagmestersakap 15m Resultater (19)
2. februar 2019 Treningsfelt Resultater (8)
30 - lørdag 2. februar 2019 Samlagsstevnet 15m Folldal Resultater (99)
26. januar 2019 Treningsfelt 26.1 Resultater (9)
15. januar 2019 Lapua cup 6. runde Resultater (5)
15 - lørdag 19. januar 2019 15m Åpent stevne Kvikne Resultater (94)
11 - lørdag 12. januar 2019 Åpent Stevne Tynset Resultater (69)
10 - lørdag 12. januar 2019 Stormyrastevnet 15m Vingelen Resultater (64)
10 - lørdag 12. januar 2019 Åpent Stevne Tolgen Resultater (51)
5. januar 2019 Åpent Stevne Øvre Rendal Resultater (44)
28 - lørdag 29. desember 2018 Romjulstreffen, Dalsbygda Resultater (112)
28 - lørdag 29. desember 2018 Romjulstreffen, Nora Resultater (113)
18 - torsdag 3. januar 2019 Lapua cup 5. runde Resultater (5)
11. desember 2018 Lapua cup 4. runde Resultater (5)
9. desember 2018 BoligPartner-Cup FINALE Resultater (43)
27. november 2018 Lapua cup 3. runde Resultater (6)
23 - lørdag 24. november 2018 ÅPENT stevne, 4.runde Boligpartner-Cupen Resultater (78)
21 - lørdag 24. november 2018 ÅPENT stevne, 5.runde Boligpartner-Cupen Resultater (83)
13. november 2018 Lapua cup 2. runde Resultater (6)
13 - lørdag 17. november 2018 ÅPENT stevne 3.runde Boligpartner-Cupen Resultater (98)
7 - lørdag 10. november 2018 ÅPENT stevne, 2.runde Boligpartner-Cupen 2018 Resultater (70)
6. november 2018 Lapua cup 1. runde Resultater (7)
24 - lørdag 27. oktober 2018 ÅPENT stevne 1.runde Boligpartner-Cupen Resultater (80)
16. september 2018 Lagmesterskap felt Resultater (3)
16. september 2018 Lagmesterskap BANE Fåset Resultater (9)
16. september 2018 Dugleiksmerke Resultater (4)
29. august 2018 Dugleiksmerke Resultater (10)
21. august 2018 Jaktfelt 3 Resultater (10)
18. august 2018 Lagsmesterskap Resultater (7)
18 - søndag 19. august 2018 Samlagsstevne Resultater (106)
16. august 2018 Lagmesterskap jaktfelt Resultater (15)
15. august 2018 Lagsmesterskap Resultater (4)
15. august 2018 Dugleiksmerke Resultater (4)
14. august 2018 Jaktfelt 2 Resultater (16)
31. juli 2018 Dugleiksmerke Resultater (7)
27 - søndag 29. juli 2018 Åpent sommerstevne felt Resultater (150)
24 - søndag 29. juli 2018 Åpent sommerstevne bane Resultater (171)
14 - søndag 15. juli 2018 Åpent,Sommerstevne Resultater (142)
14 - søndag 15. juli 2018 Åpent,Sommerstevne Resultater (136)
7 - søndag 8. juli 2018 Åpent stevne(trippelstevner Os i Ø.) Resultater (245)
7 - søndag 8. juli 2018 Trippelstevnet Nora, Os i Ø. Resultater (258)
7 - søndag 8. juli 2018 Åpent stevne (trippelstevner Os i Ø.) Resultater (218)
3. juli 2018 Dugleiksmerke/Matchpokal Resultater (4)
28. juni 2018 Organisasjonsmedaljen Resultater (3)
28. juni 2018 Åpent Banestevne Resultater (12)

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Torgeir Svergja
Samlagets adresse
v/Torgeir Svergja
Kvikneveien 4346
2512 KVIKNE
Mobil
996 35 638
Bankkonto (drift)
18853705310
Org. nr
911994666