Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Nord-Østerdal Skyttersamlag

Nord-Østerdal skyttersamlag omfatter skytterlag lengst nord i Hedmark samt sørøst i Sør-Trøndelag.
Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10423 Alvdal Hans Sollid 991 65 970 E-post
10424 Brekken/Aursund Olga Johanne Tamnes 48113512 E-post
10425 Dalsbygda Anniken Moseng Ryen 95057705 E-post
10426 Elgå Kent Roger Sorkmo 40055012 E-post
10444 Finstad Henning Dalbakk 90586815 E-post
10427 Folldal Lars Henrik Odden 906 68 138 E-post
10429 Føken E-post
10428 Fåset Stein Graneng 95945935 E-post
10430 Glåmos Stein Sandnes 91735141 E-post
10431 Hessdalen Petter Almås E-post
10443 Hodalen Amund Christie Ryalen 90690469 E-post
10433 Kronmo Stian Slemdal 99361101 E-post
10434 Kvikne Kristoffer Sørensen 91637194 E-post
10435 Lonås Nils Tormod Mælen 90584479 E-post
10436 Narjord Jens Narjord 95024351 E-post
10437 Nora Per Arne Mikkelsen 90981474 E-post
10432 Røros Arne Kuraas 91173973 E-post
10438 Tolgen E-post
10445 Tronfjell Paul Oddlien 95803042 E-post
10439 Tylldal Jørgen Hokstad +4797021099 E-post
10440 Tynset Per Kristian Bangen 48060282 E-post
10441 Vingelen Rune Westberg 481 51 592 E-post
10442 Øversjødalen Jan Oddbjørn Holøien 40294577 E-post
10446 Øvre Rendal Tore Hornseth 95029151 E-post
Arrangementer siste år
Dato Stevne
11. desember 2018 Lapua cup 4. runde Resultater (5)
9. desember 2018 BoligPartner-Cup FINALE Resultater (43)
27. november 2018 Lapua cup 3. runde Resultater (6)
23 - lørdag 24. november 2018 ÅPENT stevne, 4.runde Boligpartner-Cupen Resultater (78)
21 - lørdag 24. november 2018 ÅPENT stevne, 5.runde Boligpartner-Cupen Resultater (83)
13. november 2018 Lapua cup 2. runde Resultater (6)
13 - lørdag 17. november 2018 ÅPENT stevne 3.runde Boligpartner-Cupen Resultater (98)
7 - lørdag 10. november 2018 ÅPENT stevne, 2.runde Boligpartner-Cupen 2018 Resultater (70)
6. november 2018 Lapua cup 1. runde Resultater (7)
24 - lørdag 27. oktober 2018 ÅPENT stevne 1.runde Boligpartner-Cupen Resultater (80)
16. september 2018 Lagmesterskap felt Resultater (3)
16. september 2018 Lagmesterskap BANE Fåset Resultater (9)
16. september 2018 Dugleiksmerke Resultater (4)
29. august 2018 Dugleiksmerke Resultater (10)
21. august 2018 Jaktfelt 3 Resultater (10)
18. august 2018 Lagsmesterskap Resultater (7)
18 - søndag 19. august 2018 Samlagsstevne Resultater (106)
16. august 2018 Lagmesterskap jaktfelt Resultater (15)
15. august 2018 Lagsmesterskap Resultater (4)
15. august 2018 Dugleiksmerke Resultater (4)
14. august 2018 Jaktfelt 2 Resultater (16)
31. juli 2018 Dugleiksmerke Resultater (7)
27 - søndag 29. juli 2018 Åpent sommerstevne felt Resultater (150)
24 - søndag 29. juli 2018 Åpent sommerstevne bane Resultater (171)
14 - søndag 15. juli 2018 Åpent,Sommerstevne Resultater (142)
14 - søndag 15. juli 2018 Åpent,Sommerstevne Resultater (136)
7 - søndag 8. juli 2018 Åpent stevne(trippelstevner Os i Ø.) Resultater (245)
7 - søndag 8. juli 2018 Trippelstevnet Nora, Os i Ø. Resultater (258)
7 - søndag 8. juli 2018 Åpent stevne (trippelstevner Os i Ø.) Resultater (218)
3. juli 2018 Dugleiksmerke/Matchpokal Resultater (4)
28. juni 2018 Organisasjonsmedaljen Resultater (3)
28. juni 2018 Åpent Banestevne Resultater (12)
26. juni 2018 Lagmesterskap bane Resultater (3)
21 - søndag 24. juni 2018 Tour de Orkla,Kvikne Resultater (244)
16. juni 2018 Lagmesterskap finfelt Resultater (4)
16. juni 2018 Lagmesterskap bane 2018 Resultater (4)
8. juni 2018 Båvolhauan Resultater (16)
2 - søndag 3. juni 2018 Vingelsstevnet-bane Resultater (88)
15. mai 2018 Jaktfelt 1 Resultater (23)
12 - søndag 13. mai 2018 Åpent stevne (trippelstevner) Resultater (165)
12 - søndag 13. mai 2018 Åpent stevne ( trippelstevner) Resultater (179)
12 - søndag 13. mai 2018 Åpen stevne (trippelstevner) Resultater (171)
21 - søndag 22. april 2018 Glåmosstevnet DC-11 Resultater (138)
21 - søndag 22. april 2018 Rørosstevnet DC-12 Resultater (144)
14. april 2018 Lagsmesterskap 2018 Resultater (3)
14. april 2018 Lagmesterskap felt 2018 Resultater (11)
14. april 2018 Lagsmesterskap Resultater (5)
7. april 2018 Lagmesterskap felt Resultater (13)
7 - søndag 8. april 2018 Samlagsstevnet i feltskyting Resultater (77)
2. april 2018 Grensestevnet DC-8 Resultater (102)
23 - lørdag 24. mars 2018 Skurlagsstevnet DC-7 Resultater (126)
13. mars 2018 Lagsmesterskap 15 M. Resultater (9)
3. mars 2018 Treningsfelt 03.03.2018 Resultater (11)
26. februar 2018 Lagsmesterskap 15m Resultater (23)
18. februar 2018 Vingelsstevnet DC-1 Resultater (105)
18. februar 2018 Savalstevnet DC-2 Resultater (105)
16 - lørdag 17. februar 2018 Os-Open Resultater (85)
16 - lørdag 17. februar 2018 Os Open Nora Resultater (89)
15. februar 2018 Lagmesterskap 15m 2018 Resultater (16)
14 - lørdag 17. februar 2018 Åpningsstevne Resultater (65)
10. februar 2018 Rørosmesterskapet Resultater (13)
9 - lørdag 10. februar 2018 Samlagsstevnet Resultater (102)
6. februar 2018 Lagmesterskap 15m Resultater (20)
3. februar 2018 Treningsfelt 03.02.2018 Resultater (5)
31 - fredag 2. februar 2018 Åpent 15m stevne Resultater (64)
27. januar 2018 Treningsfelt 2/18 Resultater (7)
20. januar 2018 Treningsskyting 1 Resultater (9)
16 - lørdag 20. januar 2018 Åpent 15m Kvikne 35-skudd Resultater (109)
10 - søndag 14. januar 2018 Åpent stevne Resultater (87)
30. desember 2017 Premiestevne Resultater (7)
28 - fredag 29. desember 2017 Romjulstreffen Resultater (106)
28 - fredag 29. desember 2017 Romjulstreffen Nora Resultater (106)

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Torgeir Svergja
Samlagets adresse
v/Torgeir Svergja
Kvikneveien 4346
2512 KVIKNE
Mobil
996 35 638
Bankkonto (drift)
18853705310
Org. nr
911994666