Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Østerdal Skyttersamlag

Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10889 Atna Christian P. Mathiesen 91560561 E-post
10890 Bjørnen Svein Erik Larsson 90869241 E-post
10891 Deset Petter Berget 90859197 E-post
10892 Eidet Håkon Engernes 90147049 E-post
10893 Elgen Niels Thomas Burchardt 91573310 E-post
10894 Elverum Morten Undseth 90785451 E-post
10895 Engerdal Ronny Nesheim E-post
10896 Engeren Jon Inge Tollefsen 48188446 E-post
10897 Fjeld Steinar Solbakken 93282194 E-post
2076545 FLO Forsyning Østlandet-Østerdalen E-post
10899 Fregn Arne G. Myrvang 95236591 E-post
10997 Hv-05 Opplandske E-post
2350718 Hærens Befalskole
2785699 Hærens lagførerskole E-post
1700764 Hærens Våpenskole E-post
11010 Hærstaben E-post
10900 Jordet og Tenaasen Martin Ottershagen 91708141 E-post
10898 Jømna/Heradsbygd Geir Bronken 90663958 E-post
1717685 Kampeskadronen E-post
10901 Klara Trine-Lise Bjørnebye 99707979 E-post
11021 Kompani Østerdal E-post
10902 Løra Rune Fossheim 98693035 E-post
1702158 MP Kompaniet E-post
10903 Nordre Trysil Marius Bryn 90756006 E-post
10904 Nordskogbygda Pål Sundt Finstad 95224580 E-post
10978 NROF Elverum og omegn E-post
1700749 Operasjonsstøtte Terningmoen E-post
10905 Osen Arnt-Steinar Buen 904 16 521 E-post
10906 Risberget Per Helge Aasen E-post
10907 Sjølisand Halvor Sveen 99527330 E-post
10908 Sollia Hans-Petter Ruud 91882545 E-post
10909 Strand Haaken W. Mathiesen 48063232 E-post
10910 Strandbygda Ove Sætereng 95941304 E-post
10912 Sørskogbygda Kai Gustav Lauritzen 92618318 E-post
2076552 Telemark Bataljon E-post
10913 Trysil Knut Løvåsen 951 50 071 E-post
10911 Vestby og Søre Osen Jan Bakken 91329038 E-post
10914 Vestre Trysil Thorbjørn Brenden 92868263 E-post
10915 Ytre Rendal Sindre Undseth 91787449 E-post
10916 Øksna Knut Brevig 91195510 E-post
10917 Østby Vidar Kjernåsen 90044991 E-post
11020 Østerdal Garnison E-post
10918 Åmot Åsmund Bakke 90064011 E-post
Arrangementer siste år
Dato Stevne
22 - søndag 23. juni 2019 Østerdalssmellen, Sørskogbygda Resultater (129)
22 - søndag 23. juni 2019 Østerdalssmellen, Åmot Resultater (86)
22 - søndag 23. juni 2019 Østerdalssmellen, Trysil Resultater (102)
22 - søndag 23. juni 2019 Østerdalssmellen, Nordskogbygda Resultater (128)
22 - søndag 23. juni 2019 Østerdalssmellen, Jordet og Tenaasen Resultater (95)
14. april 2019 Kjemsjøstevnet HV-cup Resultater (207)
13. april 2019 Gåstjønnfelten. HV-cup Resultater (157)
30. mars 2019 Lagmesterskap felt Resultater (9)
23. mars 2019 Samlagsstevne felt Østerdal Resultater (47)
5 - onsdag 6. mars 2019 Ungdomsstevnet Resultater (38)
19 - onsdag 20. februar 2019 Midtukestevne Resultater (78)
12 - onsdag 13. februar 2019 15m Ungdomsstevne 2019 Resultater (42)
28 - tirsdag 29. januar 2019 Lagmesterskap 15 m. 2019 Resultater (18)
19. januar 2019 SM 15m Østerdal Resultater (96)
15 - torsdag 17. januar 2019 Lapuacup 6. runde 2018/19 Resultater (15)
12. januar 2019 Nyttårsstevnet Resultater (63)
12. januar 2019 Nyttårsstevnet Resultater (52)
4 - lørdag 5. januar 2019 Nyttårsstevnet 2019 Resultater (104)
4 - lørdag 5. januar 2019 Nyttårsstevne 15m Resultater (77)
1 - torsdag 3. januar 2019 Lapuacup 5. runde 2018/19 Resultater (12)
14 - lørdag 15. desember 2018 Førjulsstevnet Resultater (85)
4 - torsdag 6. desember 2018 Lapuacup 4. runde 2018/19 Resultater (13)
20 - torsdag 22. november 2018 Lapuacup 3. runde 2018/19 Resultater (17)
14 - torsdag 15. november 2018 Høststevnet Resultater (73)
10. november 2018 Novemberstevnet Resultater (50)
6 - torsdag 8. november 2018 Lapuacup 2. runde 2018/19 Resultater (18)
23 - torsdag 25. oktober 2018 Lapuacup 1. runde 2018/19 Resultater (16)
2. september 2018 Østlendingenfinalen Resultater (95)
19. august 2018 Samlagsstevnet Østerdal Resultater (89)
19. august 2018 Organisasjonsmedljen for Østerdal Resultater (17)
11. august 2018 Dugleiksmerke Resultater (6)
14. juli 2018 Finfelt på elektronikk Resultater (47)
7. juli 2018 Dobbelt bane stevne Resultater (110)
7. juli 2018 Dobbelt bane stevne Resultater (107)

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Morten Undseth
Samlagets adresse
Postboks 247
2402 ELVERUM
Mobil
907 85 451
Bankkonto (drift)
18221295532
Org. nr
990774323