Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Østerdal Skyttersamlag

Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10889 Atna Christian P. Mathiesen 91560561 E-post
10890 Bjørnen (Østerdal) Svein Erik Larsson 90869241 E-post
10891 Deset Petter Berget 90859197 E-post
10892 Eidet Håkon Engernes 90147049 E-post
10893 Elgen Niels Thomas Burchardt 91573310 E-post
10894 Elverum Morten Undseth 90785451 E-post
10895 Engerdal Asle Risbakken 91791615 E-post
10896 Engeren Jon Inge Tollefsen 48188446 E-post
10897 Fjeld Steinar Solbakken 93282194 E-post
2076545 FLO Forsyning Østlandet-Østerdalen E-post
10899 Fregn Arne G. Myrvang 95236591 E-post
10997 Hv-05 Opplandske E-post
2350718 Hærens Befalskole
1700764 Hærens Våpenskole E-post
11010 Hærstaben E-post
10900 Jordet og Tenaasen Arve Lind 91695321 E-post
10898 Jømna/heradsbygd Geir Bronken 90663958 E-post
1717685 Kampeskadronen E-post
10901 Klara Gaute Stubsveen 47902002 E-post
11021 Kompani Østerdal E-post
10902 Løra Rune Fossheim 98693035 E-post
1702158 MP Kompaniet E-post
10903 Nordre Trysil Marius Bryn 90756006 E-post
10904 Nordskogbygda Terje Myrvold 40879849 E-post
10978 Nrof Sør-Østerdal E-post
1700749 Operasjonsstøtte Terningmoen E-post
10905 Osen Skytterlag (Østerdal) Arnt-Steinar Buen 904 16 521 E-post
10906 Risberget Per Helge Aasen E-post
10907 Sjølisand Halvor Sveen 99527330 E-post
10908 Sollia Hans-Petter Ruud 91882545 E-post
10909 Strand E-post
10910 Strandbygda Hans Morten Sandbæk 91153565 E-post
10912 Sørskogbygda Kai Gustav Lauritzen 92618318 E-post
2076552 Telemark Bataljon E-post
10913 Trysil Knut Løvåsen 951 50 071 E-post
10911 Vestby og Søre Osen Jan Bakken 91329038 E-post
10914 Vestre Trysil Thorbjørn Brenden 92868263 E-post
10915 Ytre Rendal Sindre Undseth 91787449 E-post
10916 Øksna John Økseter 97537374 E-post
10917 Østby Vidar Kjernåsen 90044991 E-post
11020 Østerdal Garnison E-post
10918 Åmot Erik Kulusveen 48064740 E-post
Kommende arrangementer
Dato Arrangement
10. februar 2018 Østerdal samling Grovfelt Kurs/Møter
10. februar 2018 Østerdal samling finfelt Kurs/Møter
Arrangementer siste år
Dato Stevne
23. januar 2018 Lagsmesterskap 15meter Resultater (45)
21. januar 2018 Samlagsstevne 15m Resultater (78)
13. januar 2018 Nyttårsstevnet Resultater (72)
13. januar 2018 Nyttårsstevnet Resultater (44)
10. januar 2018 Østlandscup Resultater (10)
5 - lørdag 6. januar 2018 Nyttårstevne Resultater (101)
4 - lørdag 6. januar 2018 Nyttårsstevnet 2018 Resultater (121)
15 - lørdag 16. desember 2017 Førjulsstevne Resultater (102)
13 - torsdag 14. desember 2017 LapuaCup runde 5 2017/18 Resultater (14)
29 - torsdag 30. november 2017 LapuaCup runde 4 2017/18 Resultater (16)
15 - torsdag 16. november 2017 Høststevne Resultater (93)
15 - torsdag 16. november 2017 LapuaCup runde 3 2017/18 Resultater (18)
14 - torsdag 16. november 2017 Høststevne 15 meter Resultater (108)
11. november 2017 Høststevnet 2017 Resultater (60)
11. november 2017 Høststevne Resultater (47)
8 - fredag 10. november 2017 LapuaCup runde 2 2017/18 Resultater (17)
18 - torsdag 19. oktober 2017 LapuaCup runde 1 2017/18 Resultater (14)
3. september 2017 Østlendingenfinalen 2017 Resultater (91)
18 - lørdag 19. august 2017 FM, Hedmark Resultater (260)
12. august 2017 SM Bane 2017 Resultater (84)
19. juli 2017 Lagmesterskap Felt Resultater (16)
15. juli 2017 Finfelt, elektronikk Resultater (46)
2. juli 2017 Østerdalsstevnet 100m Resultater (68)
2. juli 2017 Dugleiksmerke Resultater (14)
24 - søndag 25. juni 2017 Østerdalsmellen Trysil Resultater (170)
24 - søndag 25. juni 2017 Østerdalsmellen Nordskogbygda Resultater (162)
24 - søndag 25. juni 2017 Østerdalsmellen Jordet&Tenaasen Resultater (71)
23 - lørdag 24. juni 2017 Østerdalsmellen Åmot Resultater (118)
14. juni 2017 Lagmesterskap Resultater (21)
6 - onsdag 7. juni 2017 Ungdomsstevne Resultater (37)
13. mai 2017 Østlandscup Runde 1 Resultater (16)
9 - onsdag 10. mai 2017 Ungdomsstevnet Resultater (35)
6. mai 2017 Vårstevnet Resultater (178)
5 - lørdag 6. mai 2017 Vårstevnet 2017 Resultater (134)
17. april 2017 Lagsmesterskap Felt Resultater (19)
9. april 2017 Kjemsjøstevnet/ HV- cup Resultater (219)
8. april 2017 Gåstjønnfelten .HV-cup Åpent Resultater (169)
2. april 2017 Samlagsstevnet Felt Østerdal Resultater (68)
11 - søndag 12. mars 2017 LKS felt - Opplandskretsen Resultater (208)
8. mars 2017 Ungdomsstevnet Resultater (31)
14. februar 2017 Ungdomsstevne Resultater (53)
23 - onsdag 25. januar 2017 Lagmesterskap Resultater (18)

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Karl-Erik Aalen
Samlagets adresse
v/Karl-Erik Aalen
Gaupevegen 8
2406 ELVERUM
Mobil
976 97 497
Bankkonto (drift)
18221295532
Org. nr
990774323