Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Telemark Skyttersamlag

Årets Prins
Telemark skyttersamlag dekker østre og nedre del av Telemark fylke og består av totalt 28 skytterlag.
Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10191 Atrå Stein Gunleiksrud 99513130 E-post
10192 Austbygde Kjell Oddvar Kålås 91711280 E-post
10176 Bamble Lars Esse +47 915 47 357 E-post
10193 Bolkesjø May Lise Aas 90156536 E-post
10194 Bø (Telemark) Terje Slåttedalen 90 80 21 36 E-post
10177 Drangedal Jan Kåre Moland 404 62 739 E-post
10178 Flåbygd Hans Kristian Hindrum Tveit 94050405 E-post
10179 Gjerpen Runar Stensrud 91530754 E-post
10195 Gransherad og Heddal Geir Seland 40649694 E-post
10196 Hjartdal Per Gjerjordet 48009030 E-post
10180 Holla Jan Erik Bjerklund 911 32 586 E-post
10204 Hovin Skytterlag (Telemark) Herbjørn Bakka 90651353 E-post
10181 Kilebygda og Bolvik Bjørn Inge Ødegården Nystein 97462415 E-post
10182 Levangsheia Per Sverre Bjørkkjær 40237479 E-post
10183 Lunde Hans Arne Vibeto 91592605 E-post
10184 Løveid Svein Rustbakken 952 22232 E-post
10185 Mælum Geir Hauge 95111442 E-post
10197 Notodden Knut Ole Pedersen 47844455 E-post
10945 NROF Grenland E-post
10186 Porsgrunds Gunvald Tveita 98001193 E-post
10198 Rjukan E-post
10187 Sannidal Tor Fjellheim 48 000 131 E-post
10199 Sauherad Ola A. Sørgaarden 98029716 E-post
10200 Sauland Magnar Øyen 97122456 E-post
10188 Siljan Håkon Tveitan 46989779 E-post
10201 Tessungdalen Rune G. Fusche 99429895 E-post
10202 Tuddal E-post
10190 Tørdal Helge Rosland 90160604 E-post
10203 Øvre Bø Olav Anders Hellekås 917 52 707 E-post
Arrangementer siste år
Dato Stevne
9 - onsdag 11. desember 2019 15m Karusell Sauherad Resultater (118)
3 - torsdag 5. desember 2019 Karusellstevne Mælum 2019 Resultater (113)
26 - torsdag 28. november 2019 Åpent stevne 15m Karusell Resultater (112)
18 - onsdag 20. november 2019 Karusellstevne Drangedal 2019 Resultater (121)
12 - torsdag 14. november 2019 Karusellstevne Bamble Resultater (102)
5 - torsdag 7. november 2019 Innendørskarusell 2019 Resultater (66)
14 - onsdag 16. oktober 2019 Oppvarmingsstevne 15m 2019 Resultater (69)
28. september 2019 Lagsmesterskap 2019 Resultater (7)
21. september 2019 Finale TeleCup A Resultater (29)
16. september 2019 Lagsmesterskap bane 2019 Resultater (14)
14. september 2019 Treffpunkt Varden 2019 Resultater (120)
10. september 2019 Lagsmesterskap rekr.skyttere 2019 Resultater (9)
1. september 2019 Dugleiksmerke Resultater (2)
31 - mandag 30. september 2019 Dugleiksmerket 2019 Resultater (7)
29. august 2019 Dugleiksmerket 2019 Resultater (12)
27. august 2019 Lagmesterskap bane Resultater (13)
25. august 2019 Sommerstevnet 2019 Resultater (27)
23. august 2019 Nome-mesterskap Bane Resultater (30)
23 - lørdag 24. august 2019 Porsgrunds Stevnet 2019 Resultater (65)
20. august 2019 Lagmesterskap 2019 Resultater (14)
20. august 2019 Dugleiksmerket Resultater (16)
18. august 2019 Samlagsmesterskap Bane Resultater (128)
16. august 2019 Samlagsstevne Stang/FH Resultater (23)
30 - lørdag 3. august 2019 Sannidalsstevnet 2019 - PÅ VEI TIL LS Resultater (522)
30 - lørdag 3. august 2019 FC Drangedal, Drangedalstevnet Resultater (968)
5 - lørdag 6. juli 2019 Tørdalstevnet 2019 Resultater (101)
28. juni 2019 Pokalskyting 2019 Resultater (9)
21 - lørdag 22. juni 2019 Mælumstevnet 2019 Resultater (126)
20 - søndag 23. juni 2019 Åpent stevne Bane Resultater (124)
20 - søndag 23. juni 2019 Lundestevnet Resultater (144)
18 - lørdag 22. juni 2019 Løveidstevnet Resultater (108)
17. juni 2019 Dugleiksmerke og Storskyttern 2019 Resultater (29)
12. juni 2019 Organisasjonsmedaljen Resultater (14)
11. juni 2019 Lagsmesterskap - Bane Resultater (20)
29 - torsdag 30. mai 2019 Saulandsstevnet 2019 Resultater (173)
29 - torsdag 30. mai 2019 Gransherad stevnet 2019 Resultater (180)
26. mai 2019 Lagmesterskap bane Resultater (7)
11. mai 2019 Dugleik rekrutteringsskyttere Resultater (9)
11. mai 2019 Dugleiksmerke senior og veteran Resultater (5)
11. mai 2019 Hans Raundalens minnepokal Resultater (6)
9. mai 2019 Vestmarmesterskap 2019 Resultater (35)
3 - lørdag 4. mai 2019 Siljanstevnet 2019 Resultater (118)
30 - lørdag 4. mai 2019 Banestevne Gjerpen Resultater (112)
26 - søndag 28. april 2019 Sauheradstevnet 2019 Resultater (188)
25 - søndag 28. april 2019 Notoddenstevnet 2019 Resultater (191)
22. april 2019 Lagsmesterskap felt 2019 Resultater (19)
9. april 2019 Lagmesterskap felt Resultater (10)
8. april 2019 Lagsmesterskap 15m 2019 Resultater (9)
8. april 2019 Lagsmesterskap 15m 2019 Resultater (37)
6. april 2019 Lagsmesterskap - Felt Resultater (11)
3. april 2019 Klubbmesterskap inne 2019 Resultater (8)
24. mars 2019 Telecup Holla / Lunde Resultater (112)
24. mars 2019 Telecup felt Lunde Resultater (112)
23. mars 2019 Lagsmesterskap i feltskyting Resultater (24)
21. mars 2019 Lagsmesterskap 15m 2019 Resultater (12)
18. mars 2019 Lagmesterskap 15 m Resultater (10)
17. mars 2019 Telecup Felt Siljan/Styrvoll Resultater (88)
14. mars 2019 Lagsmesterskap 15m 2019 Resultater (29)
4. mars 2019 Lagmesterskap 15 meter Resultater (11)
3. mars 2019 Samlagsstevne felt - Telemark Resultater (76)
23. februar 2019 Nome-mesterskap Felt Resultater (21)
10. februar 2019 Drangedalsfelten 2019 Telecup Resultater (132)
10. februar 2019 Sannidalsfelten 2019 Telecup Resultater (132)
7 - torsdag 4. april 2019 Intern karusell 15m Resultater (26)
4. februar 2019 Lag mesterskap 15m Resultater (13)
17. januar 2019 Nome-mesterskap 15m Resultater (34)
12 - søndag 13. januar 2019 Samlagsmesterskap 15M Resultater (85)
12 - søndag 13. januar 2019 Innendørsstevne Sannidal Resultater (78)
10. januar 2019 Lagsmesterskap - 15 M Resultater (16)
10 - mandag 1. april 2019 Telecup felt 2019 Resultater (33)
7 - onsdag 9. januar 2019 Åpent Karusellstevne Resultater (95)
6. januar 2019 Juleskytinga 2018 Resultater (21)
11 - torsdag 13. desember 2018 Åpent karusellstevne 2018 Resultater (119)
1 - fredag 1. februar 2019 Innendørskarusell 2018/2019 Resultater (36)
20 - søndag 15. september 2019 Jentekruset 2019 Resultater (7)
20 - søndag 15. september 2019 Knepokalen 2019 Resultater (6)

Telemark

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Per Kristian Aas
Samlagets adresse
v/Per Kristian Aas
Ulsnesvegen 154
3825 LUNDE
Mobil
95837117
Bankkonto (drift)
26101422207