Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Inntrøndelag Skyttersamlag

Inntrøndelag Skyttersamlag ble stiftet 29 januar 1881.
Samlaget består av 27 skytterlag rundt indre del av Trondheimsfjorden.
Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10334 Aasen Sveinung Mossing 48238809 E-post
10308 Beitstad Sverre Vestvik 41511814 E-post
10310 Egge John Jule 906 41 976 E-post
10311 Forr Odd Nordtug 917 37 446 E-post
10332 Framverran Lars Selseth Markhus 98087690 E-post
10309 Frosta Bjørnar Ulvik 452 42 782 E-post
10312 Helgådal Eirik Rotmo 41206926 E-post
10313 Henning Hans Borgan 41321793 E-post
10315 Inderøy Daniel Kolstad 92242990 E-post
10314 Inndal Harry Stormo E-post
10316 Kvam Yngve Grøtan 91747688 E-post
10317 Leksvik Ole Grumdal 95009093 E-post
10318 Levanger og Frol Nils Håvard Dahl 90642911 E-post
10319 Malm Anders Dahl 90202560 E-post
10333 Markabygda Arnt-Jørgen Engdal 92860958 E-post
10320 Mosvik Arnfinn Tangstad 41507643 E-post
10321 Mære Bjørn Joar Aalberg 99633080 E-post
10322 Namdalseid og Lyngen Sanna Marie Sverkmo 45282316 E-post
10953 NROF Innherred Nils Håvard Dahl 906 42 911 E-post
10324 Skogn Ellen Løvli 48248342 E-post
10325 Snåsa Ida M. Dravland 99530130 E-post
10326 Steinkjer Leif Røkke 99225087 E-post
10327 Stiklestad og Vuku E-post
10328 Verdal Søndre Ingunn Tanvik Alstad 48605431 E-post
10329 Verrastranda Hallgeir Rødsjø E-post
10330 Ytre Verran
10331 Øvre Ogndal Bjørnulf Røli 92097251 E-post
Kommende arrangementer
Dato Arrangement
26. november 2020 Ombudsmøtet i Inntrøndelag skyttersamlag Kurs/Møter
Arrangementer siste år
Dato Stevne
12. august 2020 Bukpokalen Resultater (20)
10 - tirsdag 11. august 2020 Hjemme-LS og Lagmesterskap Forr skytterlag Resultater (16)
9. august 2020 Hjemme LS Resultater (13)
9. august 2020 Hjemme LS 200m Resultater (12)
8. august 2020 HjemmeLS Lagmesterskap Resultater (23)
8. august 2020 Hjemme-LS Henning Skytterlag Resultater (10)
7. august 2020 Hjemme-LS Malm Resultater (4)
7 - lørdag 8. august 2020 Hårråmyrstevnet Resultater (72)
7 - lørdag 8. august 2020 Ola Five stevnet Resultater (68)
6. august 2020 Hjemme-LS Resultater (3)
6 - søndag 9. august 2020 Hjemme-LS Namdalseid og Lyngen Resultater (14)
5. august 2020 Hjemme-LS 2020 Frosta Resultater (21)
4. august 2020 Hjemme LS_lagmesterskap Resultater (14)
3. august 2020 Hjemme LS Resultater (17)
3 - mandag 10. august 2020 Hjemme-LS Resultater (16)
1. august 2020 Hjemme-LS for Steinkjer skytterlag Resultater (9)
1. august 2020 Hjemme-LS Levanger og Frol Resultater (12)
1. august 2020 Hjemme ls Resultater (8)
1. august 2020 Hjemme-LS Mosvik Resultater (5)
1. august 2020 Hjemme LS Resultater (4)
29. juli 2020 Veteranstevnet Resultater (16)
21. juli 2020 Dugleiksmerker Beitstad Resultater (5)
18 - søndag 19. juli 2020 Sommerstevnet Resultater (94)
15. juli 2020 Ståendepokalen 2020 Frosta SKL Resultater (1)
8. juli 2020 Respitpokalen 2020 Frosta SKL Resultater (3)
8. juli 2020 Dugleiksmerke Resultater (6)
2. juli 2020 Vårpokal 4 Resultater (14)
1. juli 2020 Organisasjonsmedaljen Inntrøndelag Resultater (12)
1. juli 2020 Lagmesterskap Felt 2020 Resultater (13)
30. juni 2020 1. Runde Veteranpokal Forr Skytterlag Resultater (3)
25. juni 2020 Vårpokal 3 Resultater (3)
23. juni 2020 Midtsommerpokal og Ståendepokal 2020 Forr Skytterlag Resultater (2)
18. juni 2020 Vårpokal 2 Resultater (12)
17. juni 2020 Åpningspokalen Frosta SKL 2020 Resultater (2)
17. juni 2020 Vårpokal 2020 Resultater (5)
11. juni 2020 Vårpokal 1 Resultater (10)
4. juni 2020 Ungdomstrening Resultater (14)
8. mars 2020 Hårråmyrfelten Resultater (41)
7. mars 2020 Levangermesterskap felt Resultater (23)
5. mars 2020 Ungdomsskyting 05.03.2020 Resultater (11)
3 - torsdag 5. mars 2020 Vårkarusell 1 Resultater (106)
27. februar 2020 Ungdomsskyting 27.02.2020 Resultater (19)
27 - lørdag 29. februar 2020 Samlagsstevnet 15m Resultater (160)
25. februar 2020 Inderøymesterskap 15m 2020 Resultater (24)
23 - mandag 24. februar 2020 Lagmesterskap 15m Resultater (28)
18. februar 2020 Mæreserie Henning - Mære3 Resultater (10)
17 - tirsdag 18. februar 2020 Lagmesterskap innendørs 2020 Forr skytterlag Resultater (17)
13. februar 2020 Mæreserie Mære 3 - Mosvik Resultater (10)
13. februar 2020 Ungdomsskyting 13.02.2020 Resultater (16)
12. februar 2020 Mæreserien 5 runde Resultater (10)
11. februar 2020 Grong sparebanks premie Resultater (10)
11. februar 2020 5. runde i Mæreserien 2020 Resultater (7)
10 - tirsdag 11. februar 2020 Levangermesterskap 15m Resultater (52)
6. februar 2020 Mæreserie Mære 2 - Inderøy Resultater (9)
6. februar 2020 Mæreserien 4. runde Forr - Mære 1 Resultater (10)
6. februar 2020 Mæreserie Mosvik - Henning Resultater (10)
6. februar 2020 Ungdomsskyting 06.02.2020 Resultater (15)
3 - tirsdag 4. februar 2020 Miniatyrpokal 2020 Forr skytterlag Resultater (21)
31 - lørdag 1. februar 2020 Åpent stevne Resultater (88)
30. januar 2020 Mæreserie Mære 3 - Henning Resultater (10)
30. januar 2020 Ungdomsskyting 30.01.2020 Resultater (20)
30. januar 2020 Mæreserien runde 3 Resultater (10)
28. januar 2020 Mæreserie 3. runde 2020 Resultater (6)
28 - torsdag 30. januar 2020 Åpent innendørsstevne Resultater (125)
23. januar 2020 Mæreserie Mære2 - Øvre Ogndal Resultater (10)
23. januar 2020 Mæreserie Mosvik - Mære 3 Resultater (10)
23. januar 2020 Ungdomsskyting 23.01.2020 Resultater (17)
23 - lørdag 25. januar 2020 Åpent stevne Resultater (102)
23 - lørdag 25. januar 2020 Åpent stevne Resultater (114)
22. januar 2020 Mæreserien 2. runde Forr - Namdalseid og Lyngen Resultater (10)
17 - lørdag 18. januar 2020 Åpent stevne Resultater (80)
16. januar 2020 Mæreserie Mære1 - Forr Resultater (10)
16. januar 2020 Ungdomsskyting 16.01.2020 Resultater (16)
16 - lørdag 18. januar 2020 Dobbeltstevne 1 Resultater (84)
16 - lørdag 18. januar 2020 Dobbeltstevne 2 Resultater (80)
14. januar 2020 Mæreserie Henning - Mosvik Resultater (10)
10 - lørdag 11. januar 2020 Leksvikstevnet 1 Resultater (88)
9. januar 2020 Ungdomsskyting 09.01.2020 Resultater (17)
9 - lørdag 11. januar 2020 Åpent stevne Resultater (108)
8. januar 2020 Mæreserien rnd 1 Resultater (10)
3 - lørdag 4. januar 2020 Verdalsstevnet Resultater (96)
3 - lørdag 4. januar 2020 Mærestevnet Resultater (104)
29. desember 2019 5. dagsstevnet Resultater (48)
29 - mandag 30. desember 2019 Romjulsstevnet Resultater (94)
19. desember 2019 Ungdomsskyting 19.12.2019 Resultater (13)
19. desember 2019 Lysholm's premie Resultater (8)
12. desember 2019 Ungdomsskyting 12.12.2019 Resultater (20)
5. desember 2019 Ungdomsskyting 05.12.2019 Resultater (19)
28. november 2019 Ungdomsskyting 28.11.2019 Resultater (17)
25. november 2019 Ungdomstrening Frosta Resultater (4)
22 - lørdag 23. november 2019 NTE - stevnet Resultater (112)
21. november 2019 Ungdomsskyting 21.11.2019 Resultater (22)
21 - lørdag 23. november 2019 NTE - stevnet Resultater (142)
19. november 2019 Juniorpokal høst 2019 Resultater (6)
17 - mandag 18. november 2019 Lagsmesterskap 15m Frosta Resultater (18)
15 - lørdag 16. november 2019 Åpent 15m - stevne Resultater (85)
15 - lørdag 16. november 2019 Åpent 15m - stevne Resultater (130)
8 - lørdag 9. november 2019 Åpent 15m - stevne Resultater (79)
7. november 2019 Ungdomsskyting 07.11.2019 Resultater (17)
1 - lørdag 2. november 2019 Leksvikstevnet 2 Resultater (89)
31. oktober 2019 Ungdomsskyting 31.10.2019 Resultater (10)
28. oktober 2019 Ungdomstrening Frosta Resultater (5)
25 - lørdag 26. oktober 2019 Vålastevnet Resultater (90)
24. oktober 2019 Ungdomsskyting 24.10.2019 Resultater (23)
24 - lørdag 26. oktober 2019 Stod stevnet 2019 Resultater (79)
17. oktober 2019 Ungdomsskyting 17.10.2019 Resultater (19)
8. september 2019 Høstpokal og Felthurtigmesterskap 2019 Resultater (7)
7. september 2019 Inderøymesterskap bane Resultater (8)
5. september 2019 Liggendepokalen, 05.09.19 (Alle kl. 25sk. liggende 100m) Resultater (20)
1. september 2019 Veteranstevnet Resultater (21)
1. september 2019 Lagmesterskap Bane Resultater (15)
31. august 2019 Slutningsskyting 2019 Resultater (22)
31. august 2019 100m pokalen 2019 Resultater (9)
29. august 2019 Dugleiksmerket, 29.08.19 Resultater (13)
28. august 2019 Dugleik 3 Resultater (2)
28. august 2019 Ståendekruset 2019 Resultater (5)
23 - søndag 25. august 2019 Steinkjerstevnet Steinkjer Grand Prix Resultater (197)
23 - søndag 25. august 2019 Tverråsenstevnet Steinkjer Grand Prix Resultater (185)
23 - søndag 25. august 2019 Henningstevnet Steinkjer Grand Prix Resultater (196)
22. august 2019 Lagsmesterskap, 22.08.19 Resultater (18)
21. august 2019 Dugleik 2 Resultater (2)
21. august 2019 Lagsmedalje 2 Resultater (1)
21. august 2019 Trening 21082019 Resultater (3)
21. august 2019 Lagmesterskap bane 2019 Resultater (9)
19 - tirsdag 20. august 2019 3. Runde Vetaranpokal 2019 Resultater (5)
15. august 2019 Trening, 15.08.19 Resultater (13)
15 - lørdag 17. august 2019 Samlagsstevnet bane Resultater (122)
14. august 2019 Ståendepokalen 2019 Resultater (2)

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Magne Råde
Samlagets adresse
v/Magne Råde
Holtanvegen 19
7717 STEINKJER
Mobil
915 70596
Bankkonto (drift)
93651856858
Org. nr
996664791