Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Namdal Skyttersamlag

Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10339 Bangsund Even Alte 95274251 E-post
10340 Botnan Kjell Oddbjørn Lien 45277941 E-post
10341 Flatanger Trine Sivertsen 40552516 E-post
10342 Gravvik og Aarsetfjorden Jostein Larsen 48066360 E-post
10343 Grong Svenn Hegland 90774353 E-post
10344 Gutvik Bjørn Nygård 41452139 E-post
10345 Harran Audun Fiskum 48054774 E-post
10805 Heilhornet Arnold Inge Alsli 95869127 E-post
10346 Høylandet Lars Otto Okstad 95212724 E-post
10348 Indre Bindal Tore Båtnes 40058348 E-post
10347 Jøa John Gansmo 48290970 E-post
10349 Klinga Arve Olav Nesjan 95284347 E-post
10350 Kolvereid Arve Trones 45616810 E-post
10351 Leka Tom Freddy Thorsen 99470521 E-post
10362 Lierne Håkon Gustavsen 95029346 E-post
10352 Meihatten Birger Aarmo 74321821 E-post
10353 Mo og Salsnes Frank Guldvik 908 54 306 E-post
10354 Namsskogan Linda Rønningen Berntsen 47025660 E-post
10355 Nordre Skage Ove Andre Sæternes 907 03 065 E-post
10962 NROF Namdalen E-post
10356 Otterøy Roger Larsen 90785629 E-post
10357 Overhalla Olav Jule 97770841 E-post
10361 Røyrvik Conny Winther E-post
10359 Skorovas Kai Ole Staldvik 97159997 E-post
10360 Vemundvik Odd Ivar Løvhaugen 90141370 E-post
10358 Vikna Roar Pettersen 90067925 E-post
Arrangementer siste år
Dato Stevne
26 - søndag 28. juli 2019 Loddoeng-stevnet Resultater (106)
26 - søndag 28. juli 2019 Sommer-stevnet Resultater (117)
14. juli 2019 Dugleiksmerke Resultater (13)
12 - lørdag 13. juli 2019 Bindalstevnet Resultater (64)
30. juni 2019 Organisasjonsmedaljen Resultater (12)
29. juni 2019 Ungdomsstevne Resultater (14)
28 - lørdag 29. juni 2019 Ungdomsstevne Resultater (14)
21 - lørdag 22. juni 2019 Vemundvik-stevnet Resultater (63)
20 - lørdag 22. juni 2019 Jøa stevnet Resultater (51)
6 - lørdag 8. juni 2019 Sjøslaget Resultater (92)
6 - lørdag 8. juni 2019 Sjøslaget Resultater (80)
31 - søndag 2. juni 2019 Harran-stevnet Resultater (103)
31 - søndag 2. juni 2019 Høylands-stevnet Resultater (85)
24 - lørdag 25. mai 2019 Vårstevnet Resultater (38)
24 - lørdag 25. mai 2019 Grong Sparebank-stevnet Resultater (91)
1. mai 2019 1.Mai stevnet 2019 Resultater (89)
1. mai 2019 Jaktfelt 2019 Resultater (51)
26 - lørdag 27. april 2019 Kolvereid-felten Resultater (52)
17 - torsdag 18. april 2019 Påske-felten Resultater (76)
14. april 2019 Rørvik Felten Resultater (54)
6 - søndag 7. april 2019 Landsdelskrets-stevnet Resultater (191)
30 - søndag 31. mars 2019 Samlags-stevnet Resultater (73)
24. mars 2019 Grong Sparebank-felten Resultater (44)
17. mars 2019 Gutvik-felten Resultater (41)
10. mars 2019 Vintermesterskap Resultater (59)
28. februar 2019 Høylandsmesterskap Resultater (20)
25 - lørdag 2. mars 2019 Samlagstevnet innendørs 2019 Resultater (145)
21 - lørdag 23. februar 2019 Byggmakker-stevnet Resultater (116)
21 - lørdag 23. februar 2019 Byggmakker-stevnet Resultater (95)
15 - lørdag 16. februar 2019 Februar-stevnet 2019 Resultater (77)
15 - lørdag 16. februar 2019 Grong Sparebank-stevnet Resultater (98)
13 - lørdag 16. februar 2019 Namsskogan-stevnet 2 Resultater (54)
1 - lørdag 2. februar 2019 Vemundvik-stevnet Resultater (78)
31 - lørdag 2. februar 2019 Fyr-stevnet Resultater (64)
17 - lørdag 19. januar 2019 Kolvereid-stevnet Resultater (83)
16 - lørdag 19. januar 2019 Garstad-stevnet Resultater (63)
11 - lørdag 12. januar 2019 Grong-stevnet Resultater (94)
11 - lørdag 12. januar 2019 Grong Sparebank-stevnet Resultater (106)
9 - lørdag 12. januar 2019 Namsskogan-stevnet 1 Resultater (30)
4 - lørdag 5. januar 2019 Normastevnet 2019 Resultater (89)
4 - lørdag 5. januar 2019 Høylands-stevnet Resultater (92)
3 - lørdag 5. januar 2019 Normastevnet Resultater (88)
7 - lørdag 8. desember 2018 Grong Sparebankstevnet desember Resultater (55)
6 - lørdag 8. desember 2018 Bjørhusdal Stevnet Resultater (20)
29 - lørdag 1. desember 2018 Sparebank SMN1 stevnet Resultater (52)
15 - lørdag 17. november 2018 Novemberstevnet Høylandet Resultater (66)
9 - lørdag 10. november 2018 Grong Sparebankstevnet november Resultater (55)
7 - lørdag 10. november 2018 Bjørhusdal stevnet Resultater (38)
1 - lørdag 3. november 2018 Grong Sparebank stevnet Resultater (68)
22. september 2018 Dugleiksmerke Resultater (9)
16. september 2018 Høstmesterskap for ytterdistriktet Resultater (39)
12. september 2018 Klubbmesterskap Resultater (26)
30. august 2018 Høylandsmesterskap Resultater (13)
30. august 2018 Dugleiksmerke 2018 Resultater (32)
29. august 2018 Dugleiksmerke 2018 Resultater (18)

Namdal

Kontaktinformasjon

Leder samlag
John Gansmo
Samlagets adresse
John Gansmo
Seierstadveien 17
7856 JØA
Telefon
48290970
Mobil
48290970
Bankkonto (drift)
44481727348
Org. nr
913301501