Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Numedal Skyttersamlag

Norgesmestere i samlagsskyting 2015 (Foto: DFS)
Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10447 Blinken Magnus Bærø Moldvik 92622388 E-post
10448 Eker Espen Bekkevold 920 17 810 E-post
10449 Fiskum Jarle Gjøsæther 98224002 E-post
10450 Flesberg Åge Bjøråsen 970 72 717 E-post
10996 Hv-03 Telemark og Buskerud E-post
10451 Jondalen Ole Christian Eriksen 91749392 E-post
10452 Kongsberg Hroar Odden 47256000 E-post
10453 Nore og Uvdal Lars Ole Svendsen 99597992 E-post
10954 NROF Kongsberg E-post
10454 Rollag og Veggli John Melvin Tveiten 98214005 E-post
Arrangementer siste år
Dato Stevne
17. november 2019 Østlandscup ROV1 - Asker Veteran Resultater (10)
17 - mandag 18. november 2019 15m stevne Jondalen 2019 Resultater (106)
17 - mandag 18. november 2019 15 M Stevne Fiskum 2019 Resultater (102)
12 - torsdag 14. november 2019 1.Runde LP-Cup 15M Resultater (86)
11. november 2019 Østlandscup Jondalen 2- ROV 2 Resultater (10)
10. november 2019 Østlandscup 15m Kongsberg-Norstrand1 Resultater (10)
7. november 2019 Ø-cup 15m ROV-Skarpskytten Resultater (10)
3. november 2019 Østlandscup 15m Kongsberg-Skarpskytten-Fet Resultater (15)
21. september 2019 Lagsmesterskap finfelt 2019 Resultater (18)
5 - søndag 8. september 2019 Ungdomsstevnet i Numedal Resultater (246)
5 - søndag 8. september 2019 Ungdomsstevnet i Numedal Resultater (335)
4. september 2019 Lagmesterskap bane 2019 Resultater (17)
3. september 2019 Lagsmesterskap Bane 2019 Resultater (30)
22. august 2019 Ø - cup 3. runde Jondalen 1 - Fiskum 1 Resultater (10)
18. august 2019 Samlagstevnet Bane Resultater (102)
26 - søndag 30. juni 2019 LÅGENCUP Kongsberg 2019 Resultater (276)
25 - søndag 30. juni 2019 LÅGENCUP Rollag og Veggli 2019 Resultater (276)
25 - søndag 30. juni 2019 LÅGENCUP Jondalen 2019 Resultater (291)
22. juni 2019 Fylkesstevnet for Buskerud Resultater (118)
10. juni 2019 Ø-cup ungdom 2. runde Jondalen A - Aas Resultater (10)
4 - onsdag 5. juni 2019 4.Runde LP-Cup Bane Resultater (78)
24. mai 2019 Ø-cup Jondalen 1 - ROV Resultater (10)
21 - onsdag 22. mai 2019 3.Runde LP-Cup Bane Resultater (94)
19. mai 2019 Østlandscup Jondalen 2 - Oslo Østre Resultater (10)
14. mai 2019 1 Runde Østlandscup Fiskum1 /Nøtterø Resultater (10)
13. mai 2019 Østlandscup Fiskum 2 / Sigdal Resultater (10)
7 - onsdag 8. mai 2019 2.Runde LP-Cup Bane Resultater (87)
30 - torsdag 2. mai 2019 1 Runde LP-Cup Bane Resultater (83)
12 - torsdag 14. mars 2019 8 Runde LP Cup 15M Resultater (91)
3. mars 2019 Samlagstevnet Felt Resultater (34)
19 - torsdag 21. februar 2019 7 Runde LP Cup 15M Resultater (81)
4 - torsdag 7. februar 2019 6.Runde 15m LP-Cup Resultater (83)
31. januar 2019 Ø-cup 15 m Jondalen - Høland/Bjørkelangen 1 Resultater (10)
29 - torsdag 31. januar 2019 5.Runde LP-Cup 15M Resultater (85)
20. januar 2019 Samlagstevnet 15M Resultater (78)
15 - torsdag 17. januar 2019 4.Runde LP-Cup 15M Resultater (87)
8 - torsdag 10. januar 2019 3.Runde LP-Cup 15M Resultater (93)
4 - søndag 6. januar 2019 Trippelstevne 15 Numedal Resultater (200)
4 - søndag 6. januar 2019 Trippelstevne 15m numedal Resultater (192)
4 - søndag 6. januar 2019 Trippelstevne 15 m Numedal Resultater (218)
17. desember 2018 Klubbmesterskap 2018 Resultater (22)

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Knut Lande
Samlagets adresse
v/ Knut Lande
Kongsbergveien 644
3322 FISKUM
Mobil
91675753
Bankkonto (drift)
23750750206