Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Akershus Skyttersamlag

Samlagets logo
Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10077 Blaker Odd Ivar Sæther 90912122 E-post
10935 DFS Dfs Bruker E-post
10078 Eidsvoll Verk Bjørn Lien 90025890 E-post
10079 Eidsvoll Østre Ole Sørensen 93853752 E-post
10080 Fet Dag Isaksen 913 37 316 E-post
1683879 FKL
11012 FLO Luft
1618065 FLO/VEDL/RTV-Bil E-post
10081 Gjerdrum Tone Granerud 92401551 E-post
10082 Haga Bjørn Marius Myhre 99422089 E-post
10084 Hurdal Daniel Henie 98229505 E-post
10085 Høland/Bjørkelangen Per-Åge Mortensen 92250212 E-post
10086 Kisen Jon Are Wethal 90921815 E-post
10087 Langseth Tor Martin Brustad 909 78 018 E-post
10088 Leirsund Vegard Næss E-post
2464469 Luftving 135 E-post
10089 Lørenskog Bjørn Lasse Kristensen 911 16 006 E-post
10090 Minne Tommy Brovold 99108509 E-post
10091 Nannestad Werner Seljevold 91116492 E-post
10092 Nes/Hovind Kjell Olav Granmo 917 38 363 E-post
10093 Nittedal Heidi Irene Haug 48028505 E-post
10965 NROF Nedre Romerike E-post
10991 NROF Øvre Romerike E-post
10094 Raumnes Eivind Kollstuen 91749019 E-post
2695831 Redningshelikoptertjenesten E-post
11008 Romerike Tekniske verksted B.I.L.
10095 Rælingen Arnold Slåen 915 67 093 E-post
10096 Rømskog Nils Nilssen 959 80 329 E-post
10097 Setskog Thor Grasmo 986 64 603 E-post
10098 Skedsmo Tore Martinussen 95920329 E-post
10099 Skogbygden Inge Johansen 41 23 94 61 E-post
10100 Steinsgård Pål Anders Fjeldstad 46622962 E-post
10102 Søndre Høland E-post
10101 Sørum Svein Brænden 98693121 E-post
10103 Ullensaker Jørn Dalen 45612620 E-post
10104 Urskog Rune Herje 91 11 96 77 E-post
Arrangementer siste år
Dato Stevne
5. oktober 2019 Høstpokalen 300m Resultater (7)
5. oktober 2019 Veteranpokalen 100m Resultater (10)
19. september 2019 Dugleiksmerkeskyting Resultater (5)
14. september 2019 Klubbmesterskap Bane 2019 Resultater (12)
14. september 2019 Lars Fossum pokalen Resultater (7)
14. september 2019 Høstpokalen 100m Resultater (3)
14. september 2019 Klubbmesterskap Resultater (7)
10. september 2019 Ø-cup Urskog - Spydeberg Resultater (16)
10 - lørdag 21. september 2019 Romeriksblink finale Resultater (71)
5. september 2019 Høstpokalen Resultater (13)
1. september 2019 Dugleiksmerke 200 M Resultater (22)
31. august 2019 Klubbmesterskap bane Resultater (17)
28. august 2019 Østlandscup Skedsmo-Trøgstad Resultater (16)
27. august 2019 Lagsmesterskap skogsløp sprint Resultater (7)
27. august 2019 Romerikscup Fet - Urskog 1 Semi Resultater (8)
27 - torsdag 29. august 2019 Lagsmesterskap bane 100 og 200m Resultater (27)
23 - søndag 25. august 2019 Samlagstevne Akershus Resultater (191)
22 - lørdag 24. august 2019 Medaljestevnet Resultater (29)
22 - lørdag 24. august 2019 SM Stangskyting Resultater (18)
20 - torsdag 22. august 2019 Kretsmesterskap bane - krets 1 Akershus Resultater (106)
17. august 2019 Østlandscup runde 2 2019 Resultater (15)
17. august 2019 Dugleiksmerke Resultater (10)
15. august 2019 Ø-cup Urskog - Trøgstad Resultater (16)
30. juli 2019 Veterancup Urskog - Åsheim Resultater (5)
26. juni 2019 Sommerpokalene Resultater (10)
25. juni 2019 Veterancup - Eidsvoll Verk Urskog Resultater (3)
20. juni 2019 Østlandscup 1 runde Resultater (16)
20. juni 2019 Øcup: Blaker - Nord-Odal Resultater (13)
20 - lørdag 22. juni 2019 Midtsommerstevnet - Trippelstevne Resultater (240)
20 - søndag 23. juni 2019 Midtsommerstevnet - Trippelstevne Resultater (249)
20 - søndag 23. juni 2019 Midtsommerstevnet Trippelstevne Resultater (209)
19. juni 2019 Ø cup Resultater (22)
19. juni 2019 RomeriksCup Sørum-Bjørkelangen Resultater (8)
19. juni 2019 Ø- og Vcup, Blaker Resultater (22)
18. juni 2019 Teststevne egne skyttere Resultater (3)
18. juni 2019 Kretsmesterskap krets II, bane Resultater (26)
11. juni 2019 Klubbmesterskap bane Resultater (31)
11. juni 2019 Ungdomspokal Bane Resultater (6)
5. juni 2019 Romerikscup Fet - Urskog 1 Resultater (8)
5 - lørdag 8. juni 2019 Rælingsstevnet Resultater (291)
5 - lørdag 8. juni 2019 Nittedalsstevnet Resultater (324)
1. juni 2019 Kretsmesterskap krets 3 Resultater (32)
23. mai 2019 RomeriksCup Sørum-WO Resultater (4)
22 - søndag 26. mai 2019 Urskogstevnet 2019 Resultater (397)
22 - søndag 26. mai 2019 Vårstevne Resultater (391)
20. mai 2019 Østlandscup runde 1 Resultater (8)
16. mai 2019 RomeriksCup Sørum-Skedsmo Resultater (8)
14. mai 2019 Romerikscup 1.runde Resultater (16)
13. mai 2019 Romerikscup runde 1 Gr C Resultater (8)
12. mai 2019 Klubbmesterskap, hurtig Resultater (8)
12. mai 2019 Skytingens Dag Resultater (2)
12. mai 2019 Dugleiksmerket Resultater (9)
8. mai 2019 Aspirantstevne Bane Resultater (13)
2. mai 2019 Vårpokal Resultater (13)
2 - lørdag 4. mai 2019 Blakerstevnet bane Resultater (233)
2 - søndag 5. mai 2019 Grasåsenstevne Resultater (244)
26 - søndag 28. april 2019 Vårstevnet Skogbygden Resultater (295)
25 - lørdag 27. april 2019 Skøimåsanstevnet 2019 Resultater (201)
23. april 2019 Skogens Premie Resultater (7)
22. april 2019 Påskeskyting Resultater (20)
10 - torsdag 11. april 2019 Special Match stevne kun 100M alle klasser kun cal 22 Resultater (67)
6. april 2019 Klubbmesterskap Resultater (10)
2 - torsdag 4. april 2019 Lagsmesterskap 15 M Resultater (32)
30. mars 2019 Klubbmesterskap, felt Resultater (16)
23. mars 2019 Lagsmesterskap finfelt 2019 Resultater (19)
23. mars 2019 Klubbmesterskap Felt Resultater (13)
19 - onsdag 20. mars 2019 15m kretskarusell Krets 1 Akerhus Resultater (89)
9. mars 2019 Kretsmesterskap Felt 2019 Resultater (15)
9. mars 2019 Klubbmesterskap Felt 2019 Resultater (7)
9. mars 2019 KM-felt. Krets4, Akershus Resultater (19)
9. mars 2019 KM felt Krets 1 i Akersnus Resultater (68)
7. mars 2019 Klubbmesterskap Resultater (33)
3. mars 2019 Samlagsmesterskap Resultater (56)
2. mars 2019 Samlagsmesterskap finfelt Resultater (70)
28. februar 2019 Lagskyting Blaker-Urskog Resultater (55)
13 - torsdag 14. februar 2019 Klubbmesterskap, 15m Resultater (23)
12 - onsdag 13. februar 2019 15m Kretskarusell Krets 1 Akershus Resultater (99)
11. februar 2019 Kretsmesterskap 15 m Resultater (23)
10. februar 2019 HV-cup 4 /Raumnesfelten Resultater (169)
9. februar 2019 Finale Østlandscup 15m Resultater (68)
4. februar 2019 Ø-cup Fet-Asker V. Resultater (10)
3. februar 2019 Gjerdrumstevnet finfelt Resultater (68)
30. januar 2019 Øcup semifinale - Blaker-H/BJ Resultater (10)
28 - onsdag 30. januar 2019 KM 15m - Krets 2 - Akershus Resultater (62)
27. januar 2019 HV-1 Blakerfelten 2019 Resultater (254)
26. januar 2019 Vinterpokalen 2019 Resultater (9)
26. januar 2019 Ungdomspokalen felt Resultater (2)
14 - onsdag 16. januar 2019 Kretsmesterskap 15m Krets 1 Akershus Resultater (102)
13. januar 2019 Hemnesfelten 2019 Resultater (97)
12. januar 2019 Ø cup 15M Resultater (0)
12. januar 2019 Ø cup Resultater (10)
9. januar 2019 Ø-cup 15M Fet - Nordstrand Resultater (10)
6. januar 2019 Romjulspokalen 2018 Resultater (3)
2. januar 2019 Ø-cup 15M Fet - Urskog Resultater (10)
12 - søndag 16. desember 2018 Samlagsmesterskap Resultater (172)
8. desember 2018 Klubbmesterskap - felt m/kombipokal Resultater (8)
6. desember 2018 Klubbmesterskap 15m Resultater (13)
28 - lørdag 1. desember 2018 NORMA OPEN 2018 Resultater (950)
27. november 2018 Kretsmesterskap Krets 4 Resultater (17)
20. november 2018 Klubbmesterskap 15m Resultater (22)
12 - søndag 18. november 2018 Viken II 15M Resultater (445)
6 - lørdag 10. november 2018 Dobbeltstevne Østre Romerike - Blaker Resultater (252)
5 - lørdag 10. november 2018 Dobbeltstevne Østre Romerike - Fet Resultater (240)
29 - søndag 4. november 2018 Nannestadstevnet 15 M Resultater (186)
17 - søndag 21. oktober 2018 Gjerdrumstevnet 15 m Resultater (228)
16 - søndag 21. oktober 2018 Nittedalsstevnet Resultater (303)

Akershus

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Dag Isaksen
Samlagets adresse
v/Dag Isaksen
Ilebråtan 7
1900 FETSUND
Telefon
91 33 73 16
Mobil
91 33 73 16
Bankkonto (drift)
12712229843