Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Akershus Skyttersamlag

Samlagets logo
Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10077 Blaker Odd Ivar Sæther 90912122 E-post
10935 Dfs Dfs Bruker E-post
10078 Eidsvoll Verk Bjørn Lien 90025890 E-post
10079 Eidsvoll Østre Fredrik Strømsborg 97586982 E-post
10080 Fet Dag Isaksen 913 37 316 E-post
1683879 FKL
11012 FLO Luft
1618065 FLO/VEDL/RTV-Bil E-post
10081 Gjerdrum Tone Granerud 92401551 E-post
10082 Haga Trond Vodal 99206511 E-post
10084 Hurdal Daniel Henie 98229505 E-post
10085 Høland/bjørkelangen Per-Åge Mortensen 92250212 E-post
10086 Kisen Jon Are Wethal 90921815 E-post
10087 Langseth Tor Martin Brustad 909 78 018 E-post
10088 Leirsund E-post
2464469 Luftving 135 E-post
10089 Lørenskog Lars Høgquist 907 39 473 E-post
10090 Minne Tommy Brovold 99108509 E-post
10091 Nannestad Lars Even Nordby 90108199 E-post
10092 Nes/Hovind E-post
10093 Nittedal Heidi Irene Haug 48028505 E-post
10965 NROF Nedre Romerike E-post
10991 NROF Øvre Romerike E-post
10094 Raumnes Eivind Kollstuen 91749019 E-post
2695831 Redningshelikoptertjenesten E-post
11008 Romerike Tekniske verksted B.I.L.
10095 Rælingen Vidar Myhrer 975 98 856 E-post
10096 Rømskog Nils Nilssen 959 80 329 E-post
10097 Setskog Thor Grasmo 986 64 603 E-post
10098 Skedsmo Tore Martinussen 95920329 E-post
10099 Skogbygden Roger Ludvigsen 4798005592 E-post
10100 Steinsgård Pål Anders Fjeldstad 46622962 E-post
10102 Søndre Høland Marius Gangnes 95807275 E-post
10101 Sørum Svein Brænden 98693121 E-post
10103 Ullensaker Jørn Dalen 45612620 E-post
10104 Urskog Gjermund Martinsen 98857177 E-post
Arrangementer siste år
Dato Stevne
4. august 2020 Nes/Hovind Hjemme-LS Resultater (18)
4. august 2020 Hjemme-LS 2020 Resultater (17)
1 - søndag 2. august 2020 Hjemme LS Resultater (28)
1 - søndag 2. august 2020 Hjemme LS Felt Resultater (27)
8. juli 2020 Veterancup Resultater (6)
24. juni 2020 Sommerpokalene Resultater (10)
22 - torsdag 25. juni 2020 Midtukestevne 100m og 200m Resultater (168)
18 - lørdag 20. juni 2020 Midtsommerstevnet - 2020 Resultater (201)
17. juni 2020 Klubbmesterskap Resultater (23)
17 - lørdag 20. juni 2020 Midtsommerstevnet 2020 Resultater (195)
16. juni 2020 Respittstevne Resultater (6)
16 - torsdag 18. juni 2020 Lagsmesterskap bane 2020 Resultater (26)
11. juni 2020 100m-pokalen Resultater (19)
9 - onsdag 10. juni 2020 Raumnesstevne Resultater (34)
9 - torsdag 11. juni 2020 KM bane, Krets 1 Akershus Resultater (90)
2 - onsdag 3. juni 2020 Klubbmesterskap bane Resultater (32)
27. mai 2020 Vårpokalene 2020 Resultater (4)
27. mai 2020 vårpokalen 100m Resultater (4)
26 - torsdag 28. mai 2020 Midtukestevne Grasåsen Resultater (86)
7. mars 2020 KM-Felt Krets 3 Resultater (20)
7. mars 2020 Klubbmesterskap felt 2020 Resultater (11)
7. mars 2020 KM Felt krets 1 Akershus Resultater (77)
7. mars 2020 KM felt krets 4 Akershus Resultater (16)
1. mars 2020 SM felt - Akershus Resultater (94)
26. februar 2020 Lagskyting Blaker-Urskog Resultater (51)
25. februar 2020 Kretsmesterskap 15m Krets 3 Resultater (38)
25 - torsdag 27. februar 2020 KM 15m krets 2, Akershus Resultater (57)
11 - onsdag 12. februar 2020 Kretskarusell runde 2 Resultater (88)
8. februar 2020 Østlandscup 15 meter - Finale Resultater (75)
4. februar 2020 Ø-cup 15m Resultater (10)
3 - lørdag 8. februar 2020 Skedsmostevne 15m Resultater (152)
2. februar 2020 HV-cup 4 /Raumnesfelten Resultater (196)
1. februar 2020 Ø-Cup 15m, Blaker-Kongsberg Resultater (10)
29 - torsdag 30. januar 2020 Klubbmesterskap 15m Resultater (26)
28 - torsdag 30. januar 2020 KM 15M Krets 1 i Akershus Resultater (96)
26. januar 2020 HV-3 Blakerfelten 2020 Resultater (273)
25. januar 2020 Klubbmesterskap finfelt Resultater (3)
25. januar 2020 Vinterpokal Resultater (5)
20. januar 2020 Heli Cup Resultater (11)
20 - lørdag 25. januar 2020 Skøimåsanstevnet 15m 2020 Resultater (151)
14. januar 2020 Østlandscup Skedsmo-Spydeberg Resultater (10)
13. januar 2020 Heli Cup Resultater (8)
12. januar 2020 HV-2 Hemnesfelten Resultater (260)
12. januar 2020 Ø-Cup 15M Fet-Kongsberg Resultater (10)
6. januar 2020 Heli Cup Resultater (10)
19. desember 2019 Juleavslutning Resultater (31)
18. desember 2019 Øcup 15m Urskog - Sem Resultater (10)
16. desember 2019 Heli Cup Resultater (11)
10. desember 2019 KM 15m krets 4 Resultater (27)
9. desember 2019 Heli Cup Resultater (11)
9 - onsdag 11. desember 2019 Klubbmesterskap 15m Resultater (21)
7. desember 2019 Klubbmesterskap felt Resultater (5)
2. desember 2019 Heli cup Resultater (11)
27 - søndag 1. desember 2019 NORMA OPEN 2019 Resultater (900)
25. november 2019 Heli cup Resultater (10)
21. november 2019 Klubbmesterskap 15m Resultater (9)
19. november 2019 Klubbmesterskap 15m Resultater (9)
19 - søndag 24. november 2019 Samlagsstevne 15m - Akershus Resultater (173)
11 - søndag 17. november 2019 Viken II 15M Resultater (410)
8. november 2019 Øcup, Blaker-Moss og Våler Resultater (10)
7. november 2019 Ø cup 1 runde Resultater (10)
6. november 2019 Ø-cup, Blaker-Fredrikstad, Urskog-Jondalen Resultater (20)
4 - lørdag 9. november 2019 Høststevne 15m Resultater (205)
30. oktober 2019 Øcup Blaker-Urskog Resultater (10)
28 - lørdag 2. november 2019 Nannestadstevnet 15 M Resultater (169)
20. oktober 2019 Klubbmesterskap felt Resultater (6)
16 - søndag 20. oktober 2019 Gjerdrumstevnet 15m Resultater (230)
15 - søndag 20. oktober 2019 Nittedalsstevnet Resultater (279)
5. oktober 2019 Høstpokalen 300m Resultater (7)
5. oktober 2019 Veteranpokalen 100m Resultater (10)
19. september 2019 Dugleiksmerkeskyting Resultater (5)
14. september 2019 Klubbmesterskap Bane 2019 Resultater (12)
14. september 2019 Lars Fossum pokalen Resultater (7)
14. september 2019 Høstpokalen 100m Resultater (3)
14. september 2019 Klubbmesterskap Resultater (7)
10. september 2019 Ø-cup Urskog - Spydeberg Resultater (16)
10 - lørdag 21. september 2019 Romeriksblink finale Resultater (71)
5. september 2019 Høstpokalen Resultater (13)
1. september 2019 Dugleiksmerke 200 M Resultater (22)
31. august 2019 Klubbmesterskap bane Resultater (17)
29. august 2019 Erling Samdals minnepokal Resultater (7)
28. august 2019 Klubbmesterskap Bane Resultater (29)
28. august 2019 Østlandscup Skedsmo-Trøgstad Resultater (16)
27. august 2019 Lagsmesterskap skogsløp sprint Resultater (7)
27. august 2019 Romerikscup Fet - Urskog 1 Semi Resultater (8)
27 - torsdag 29. august 2019 Lagsmesterskap bane 100 og 200m Resultater (27)
23 - søndag 25. august 2019 Samlagstevne Akershus Resultater (191)
22 - lørdag 24. august 2019 Medaljestevnet Resultater (29)
22 - lørdag 24. august 2019 SM Stangskyting Resultater (18)
20. august 2019 Klubbmesterskap, bane Resultater (19)
20 - torsdag 22. august 2019 Kretsmesterskap bane - krets 1 Akershus Resultater (106)
17. august 2019 Østlandscup runde 2 2019 Resultater (15)
17. august 2019 Dugleiksmerke Resultater (10)
15. august 2019 Ø-cup Urskog - Trøgstad Resultater (16)

Akershus

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Dag Isaksen
Samlagets adresse
v/Dag Isaksen
Ilebråtan 7
1900 FETSUND
Telefon
91 33 73 16
Mobil
91 33 73 16
Bankkonto (drift)
12712229843