Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Akershus Skyttersamlag

Samlagets logo
Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10077 Blaker Odd Ivar Sæther 90912122 E-post
10935 DFS Dfs Bruker E-post
10078 Eidsvoll Verk Odd Kristian Arnesen 95873991 E-post
10079 Eidsvoll Østre Tom A Skabelund-Johansen 90 88 86 31 E-post
10080 Fet Dag Isaksen 913 37 316 E-post
1683879 FKL
11012 FLO Luft
1618065 FLO/VEDL/RTV-Bil E-post
10081 Gjerdrum Tone Granerud 92401551 E-post
10082 Haga Bjørn Marius Myhre 99422089 E-post
10083 Hovind E-post
10084 Hurdal E-post
10085 Høland/Bjørkelangen Per-Åge Mortensen 92250212 E-post
10086 Kisen Jon Are Wethal 90921815 E-post
10087 Langseth Tor Martin Brustad 909 78 018 E-post
10088 Leirsund Odd Asak 90742263 E-post
2464469 Luftving 135 E-post
10089 Lørenskog Bjørn Lasse Kristensen 911 16 006 E-post
10090 Minne Morten Finstad 47752306 E-post
10091 Nannestad Lars Even Nordby 90108199 E-post
10092 Nes/Hovind Kjell Olav Granmo 917 38 363 E-post
10093 Nittedal Per Olav Listou 915 12 626 E-post
10965 NROF Nedre Romerike E-post
10991 NROF Øvre Romerike E-post
10094 Raumnes Eivind Kollstuen 91749019 E-post
11008 Romerike Tekniske verksted B.I.L.
10095 Rælingen Arnold Slåen 915 67 093 E-post
10096 Rømskog Nils Nilssen 959 80 329 E-post
10097 Setskog Thor Grasmo 986 64 603 E-post
10098 Skedsmo Åsmund Ottershagen 90019009 E-post
10099 Skogbygden Inge Johansen 41 23 94 61 E-post
10100 Steinsgård Pål Anders Fjeldstad 46622962 E-post
10102 Søndre Høland Kristine Gangnæs 97767596 E-post
10101 Sørum Hans Arne Mariåsen 909 72 407 E-post
10103 Ullensaker Jørn Dalen 45612620 E-post
10104 Urskog Rune Herje 91 11 96 77 E-post
Arrangementer siste år
Dato Stevne
16. september 2017 Klubbmesterskap bane 2017 Resultater (20)
10. september 2017 Finale Romerikscupen Resultater (49)
7. september 2017 Iver Myrvangs minnepokal Resultater (6)
7. september 2017 Klubbmesterskap bane 2017 Resultater (18)
5. september 2017 Ø-Cup R/J Fet - Nord Odal Resultater (14)
3. september 2017 Dugleiksmerke Urskog-Blaker Resultater (27)
29. august 2017 Skogens Premie Resultater (5)
28. august 2017 Romerikscup Urskog 2-Rælingen 2 Resultater (8)
27. august 2017 Aurskog Sparebanks Pokal/Skytingens Dag Resultater (14)
27. august 2017 Lars Fossum pokalen 2017 Resultater (5)
27. august 2017 Høstpokalen 100m Resultater (8)
24. august 2017 Klubbmesterskap, bane Resultater (28)
24. august 2017 Lagsmesterskap 100 M Resultater (13)
23. august 2017 Romerikscup Resultater (8)
22. august 2017 Lagsmesterskap 200 M Resultater (7)
22. august 2017 Romerikscup R-J Fet 1 -Blaker Norma Resultater (8)
21 - onsdag 23. august 2017 Medaljestevnet Akershus Resultater (42)
18 - søndag 20. august 2017 Samlagsmesterskap Akershus Resultater (205)
16. august 2017 Østlandscup Resultater (16)
15. august 2017 Ø-cup Urskog - Tingelstad Resultater (16)
15. august 2017 Romerikscup SR Fet - Høland/Bjørkelangen 1 Resultater (8)
13. august 2017 KM Bane krets 1 Resultater (103)
13. august 2017 Dugleiksmerket 2017 Resultater (3)
29. juni 2017 Romerikscup Ungdom runde 3. Sørum/Fet Resultater (8)
29. juni 2017 Romerikscup 3.runde ungdom Resultater (8)
29. juni 2017 Romerikscup, Nittedal 1 - 3. runde Resultater (9)
29. juni 2017 R-cup ungdom 3. runde Blaker Varden - Raumnes 1 Resultater (7)
27. juni 2017 Romerikscup R-J Fet 2 - Raumnes 2 Resultater (7)
26. juni 2017 Romerikscup senior 1. runde Resultater (8)
23 - søndag 25. juni 2017 Midtsommerstevnet 2017 Resultater (237)
23 - søndag 25. juni 2017 Midtsommerstevne Resultater (235)
22. juni 2017 Romerikscup Urskog 2 - Nittedal 2 Resultater (8)
22. juni 2017 Ø cup 2 runde R/J Resultater (15)
22 - lørdag 24. juni 2017 Midtsommerstevne Steinsgård Resultater (211)
21. juni 2017 Sommerpokalen 2017 Resultater (9)
20. juni 2017 Ø-cup ungdom, Blaker - Fredrikstad Resultater (16)
19. juni 2017 Veterancup Blaker -EV Resultater (6)
15. juni 2017 Klubbmesterskap Resultater (28)
15. juni 2017 Romerikscup, Nittedal 1 - 2. runde Resultater (7)
14. juni 2017 Kretsmesterskap bane, krets 2 Resultater (45)
14. juni 2017 Klubbmesterskap Resultater (39)
13. juni 2017 Romerikscup 2.runde ungdom Resultater (16)
13. juni 2017 Romerikscup R-J+SR Fet-Gjerdrum-Blaker Resultater (21)
12. juni 2017 Østlandscup, 1. runde Resultater (16)
9. juni 2017 Romerikscup Ungdom runde 2. Sørum/Blaker Sparebank Resultater (8)
9. juni 2017 Øcup Blaker - Rollag og Vegglie Resultater (16)
5. juni 2017 Ø-cup Urskog - Sigdal Resultater (16)
1. juni 2017 Ø cup 1 runde Resultater (15)
31 - lørdag 3. juni 2017 Nittedalsstevnet Resultater (345)
31 - lørdag 3. juni 2017 Rælingsstevnet Resultater (331)
30. mai 2017 R-cup ungdom 1. runde Blaker Varden (w.o.) Resultater (4)
30. mai 2017 Undomspokal + Veteranpokal Bane 2017 Resultater (13)
29. mai 2017 R-cup ungdom 1. runde Blaker Sparebank - Fet 1 Resultater (8)
29. mai 2017 R cup Akershus Resultater (8)
28. mai 2017 Ø-cup Runde 1 2017 Resultater (16)
24. mai 2017 Klubbmesterskap/Dugleiksmerket Resultater (14)
23. mai 2017 Bakelittfabrikkens Premie Resultater (5)
23. mai 2017 Romerikscup Fet 2-Nittedal 1 Resultater (8)
15. mai 2017 Ø-cup ungdom, Runde 1, Blaker - Stange og Romedal Resultater (13)
14. mai 2017 Klubbmesterskap Bane 2017 Resultater (18)
11 - søndag 14. mai 2017 Urskogstevnet 2017 Resultater (353)
11 - søndag 14. mai 2017 Vårstevne Resultater (322)
3 - søndag 7. mai 2017 Blakerstevnet 2017 Resultater (245)
3 - søndag 7. mai 2017 Grasåsen stevnet Resultater (282)
28 - søndag 30. april 2017 Vårstevnet 2017 Resultater (340)
24. april 2017 Aspirantstevne Bane Resultater (17)
20 - lørdag 22. april 2017 Skøimåsanstevnet 2017 Resultater (213)
17. april 2017 Påskeskyting 2017 Resultater (22)
2. april 2017 Klubbmesterskap, felt Resultater (24)
2. april 2017 Vårpokalen 2017 Resultater (10)
1. april 2017 Lagsmesterskap finfelt Resultater (14)
26. mars 2017 Vinterpokalen 2017 Resultater (7)
22 - torsdag 23. mars 2017 Lagsmesterskap 15 M Resultater (26)
18. mars 2017 Klubbmesterskap felt 2017 med kombi- og Myrvoldpokal Resultater (15)
14 - onsdag 15. mars 2017 Kretskarusell runde 3 - Krets 1 Resultater (111)
12. mars 2017 Viken II felt Resultater (311)
11. mars 2017 KM Felt krets 1 Akershus Resultater (77)
11. mars 2017 Klubbmesterskap Felt Resultater (12)
11. mars 2017 Kretsmesterskap Krets 4 Akershus Resultater (30)
8. mars 2017 Klubbmesterskap 15m Resultater (48)
8 - torsdag 9. mars 2017 Klubbmesterskap Resultater (30)
5. mars 2017 SM Felt 2017 Resultater (141)
4. mars 2017 Marsstevne 15 meter Resultater (43)
1. mars 2017 Lagskyting Blaker-Urskog Resultater (53)
26. februar 2017 NM skifelt - sprint Resultater (47)
25. februar 2017 NM skifelt - normalprogram Resultater (50)
13 - onsdag 15. februar 2017 Kretskarusell runde 2 - Krets 1 Resultater (106)
11. februar 2017 Østlandscup 15m - finale Resultater (70)
5. februar 2017 Finfelt stevne Resultater (99)
4. februar 2017 Finfeltstevne for krets 1 Resultater (30)
29. januar 2017 Blakerfelten 2017 - HVcup 1 Resultater (323)
29. januar 2017 Lagmesterskap Felt - Ungdom Resultater (15)
28. januar 2017 Aspirantstevne Felt Resultater (21)
28. januar 2017 Undomspokal + Veteranpokal Felt 2017 Resultater (6)
28. januar 2017 Vinterpokal Resultater (10)
28. januar 2017 Formannskrus Resultater (4)
25 - torsdag 26. januar 2017 Klubbmesterskap, 15m Resultater (35)
19. januar 2017 Lapua cup runde 6. Resultater (3)
18 - torsdag 19. januar 2017 Kretsmesterskap 15meter Resultater (35)
18 - torsdag 19. januar 2017 KM 15m, krets 1 Akershus Resultater (110)
18 - torsdag 19. januar 2017 Kretsmesterskap, Krets II Resultater (71)
17. januar 2017 Lapuacup runde 6 Resultater (24)
15. januar 2017 Hemnesfelten Resultater (251)
14. januar 2017 Ø cup 1. runde B cup Resultater (15)
8. januar 2017 Romjulspokalen 2016 Resultater (4)
5. januar 2017 Lapua cup runde 5. Resultater (5)
28. desember 2016 Østlandscup, ungdom Resultater (10)
17. desember 2016 Lapuacup runde 5 Resultater (29)
13. desember 2016 Ø-cup 1.runde A-cup 15m Resultater (10)
12 - onsdag 14. desember 2016 Klubbmesterskap 15m Resultater (36)
6 - lørdag 10. desember 2016 Samlagsmesterskap 15m Resultater (219)
5 - mandag 12. desember 2016 Lapuacup runde 4 Resultater (26)
4. desember 2016 Lapuacup runde 3 Resultater (31)
1 - søndag 4. desember 2016 Norma Open 2016 Resultater (853)
28. november 2016 KM 15m Akershus krets 4 Resultater (31)
24. november 2016 Lapuacup runde 2 Resultater (28)
24. november 2016 Lapua cup runde 2. Resultater (4)
22. november 2016 Klubbmesterskap Resultater (21)
16 - lørdag 19. november 2016 Novemberstevne Resultater (94)
14. november 2016 Ø-cup 15m Resultater (10)
14 - søndag 20. november 2016 Viken II 15M Resultater (436)
13. november 2016 Ø-cup 15m, Cup 1, Blaker Ungdom - Løiten Resultater (10)
13. november 2016 Ø-cup runde 1. Fet - Røyken og Hurum Resultater (10)
13. november 2016 Øcup 2 runde 1 Resultater (15)
9. november 2016 Klubbmesterskap 15m Resultater (19)
8. november 2016 Lapua cup runde 1. Resultater (6)
7 - lørdag 12. november 2016 Dobbeltstevne Østre Romerike - Fet Resultater (237)
7 - lørdag 12. november 2016 Dobbeltstevne Østre Romerike - Blaker Resultater (243)
5. november 2016 Lapuacup Runde 1 Resultater (29)
31 - lørdag 5. november 2016 Nannestad stevnet 15 m Resultater (202)
19 - søndag 23. oktober 2016 Gjerdrumstevnet 15 m Resultater (222)
19 - søndag 23. oktober 2016 Nittedalstevnet 15m Resultater (305)
15. oktober 2016 Oktoberstevnet Resultater (110)
25. september 2016 Høstpokalen (300m) Resultater (5)
25. september 2016 Veteranpokalen Resultater (6)

Akershus

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Jarle Gården
Samlagets adresse
v/Jarle Gården
Kalderaveien 7
1359 EIKSMARKA
Telefon
920 83 206
Mobil
920 83 206
Bankkonto (drift)
12712229843