Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

350 klubben

Alle som er registrert med merke A350 vil vises på siden for 350-klubben. Vi anbefaler alle lag og ta en liten opprydding her! Siste 50 vises her.

Navn Skytterlag Klasse Stevnedato
Kjell Haugen Mostadmark Skytterlag V73 07.10.2018
Johannes Volden Mostadmark Skytterlag V65 07.10.2018
Siri-Anne de Voogd Eidsvoll Verk Skytterlag KM K3/ER 15.09.2018
Martin Lühr Tofsrud Fet Skytterlag ER, Klubbmesterskap 15.09.2018
Sivert Krangnes Ådal Skytterlag Kl. ER 15.09.2018
Andrine Fjeld Løberg Andebu Skytterlag ER 15.09.2018
Mads Fjerdingby Korsviken Rælingen Skytterlag Finale Romerikscup 2018 / ER 09.09.2018
Ole Morten Austvoll Lunde Klepp Skytterlag Rekrutt 09.09.2018
Nelia Johanne Kvarme Aas Skytterlag ER 07.09.2018
Emil Svärd Skjeberg Skytterlag R 06.09.2018
Andre Sletli Tangen Skytterlag ER 02.09.2018
Henrik Embretsen Åsnes Skytterlag Junior 02.09.2018
Kristian Storenes Imenes Skytterlag ER 28.08.2018
Håkon Leganger Kvinnherad Skyttarlag V65 19.08.2018
Caroline Eriksen Kisfoss Sauherad Skytterlag J 19.08.2018
Ingrid Eline Aas Nordre Skage Skytterlag Junior 18.08.2018
Jøran Bjørge Sigdal Skytterlag ER 14.08.2018
Arne Mørk Hovet og Hol Skytterlag V73. Samlagsmesterskap 10.08.2018
Kristian Martinsen Fet Skytterlag ER: LS 2018 finale 350 *7 08.08.2018
Jonas Wibe Flesberg Skytterlag ER 08.08.2018
Andreas Hansen Kvinnherad Skyttarlag ER 08.08.2018
Eirik Strøm Blaker Skytterlag R LS2018 Stjørdal (Vinner av LSbane) 07.08.2018
Haldor Valø Stord Skytterlag FC Steinkjer / ER 04.08.2018
Hans K. Engen Snertingdal Skytterlag V73 31.07.2018
Miriam Amalie Pedersen Hammerfest Skytterlag ER 31.07.2018
Nub Erik Østenfor Nes og Bromma Skytterlag Eldre Rekrutt 29.07.2018
Knut Magne Bjørnestad Meland Skyttarlag V65 29.07.2018
Maja Dorholt Lunde Skytterlag ER 28.07.2018
Martin Nykrem Sykkylven Skyttarlag ER 27.07.2018
Lars Kristian Skredderstuen Søndre Land Skytterlag Eldre rekrutt 26.07.2018
Kine Haugeplass Aurland Skyttarlag Eldre Rekrutt 26.07.2018
Kristin Dyrendahl Rissa Skytterlag Senior 22.07.2018
Vegard Solhaug Aurland Skyttarlag 5 15.07.2018
Jostein Kjernli Østre Gausdal Skytterlag junior 14.07.2018
Julianne Skallerud Brekke Skjeberg Skytterlag Eldre rekrutt 14.07.2018
Ørjan Frøysadal Hauge Sunnylven Skyttarlag Rekrutt 13.07.2018
Hans Kristian Dokken Nordre Land Skytterlag ER 07.07.2018
Maren Evensen Os Skyttarlag Eldre rekrutt, Vestlandsstevnet 2018 05.07.2018
Agathe Harkestad Dale (sunnfjord) Skyttarlag Hyllestadstemnet 2018 01.07.2018
Heine Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag ER 28.06.2018
Andrè Dalsvåg Søraa Mosjøen Skytterlag Midtsommerstevnet - Fustvatn, kl ER 23.06.2018
Ane Bjerkaas Nisja Sunndal Skytterlag Tour de Orkla Kvikne Kl. ER 21.06.2018
Nikolai Fagerbakk Larsen Valnesfjord Skytterlag ER 21.06.2018
Jenny Margrethe Valstrand Snillfjord Skytterlag ER 21.06.2018
Eline Johanne Kristiansen Røsvik Skytterlag J 17.06.2018
Emil Lysøy Wika Austerbygda Skytterlag Junior 17.06.2018
Tuva Hugås Sulitjelma Skytterlag ER 16.06.2018
Kim Johan Vemmelvik Kristiansand og Omegn Skytterlag 5 15.06.2018
Edla Fiskum Harran Skytterlag ER 15.06.2018
Gregus Kristensen Kvernes Skytterlag V65 15.06.2018