Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater Hjemme-LS 2020

Her finner du alle resultatene fra Hjemme-LS 2020.

Mangler det resultater? Ta umiddelbart kontakt på mail.

Obs: Pga kapasitetsproblemer på serveren er fristen for å registere resultater utsatt til onsdag 12.8 kl 10:00. 

Merk: I klasser som i følge Skytterboka kun skyter 25-skudd er det listene som viser 25-skudd som er gjeldende selv om man får opp lister for 35-skudd. Dette gjelder klasse 1, NV, NU, Kikkertklassen (JEG), Åpen, AG3 og HK416.

Rank Skytter Skytterlag Stevne/Resultat Totalt *
1 Daniel Sørli Høland/Bjørkelangen Skytterlag Hjemme LS 350 (25)
2 Tor Arnfinn Homme Kristiansand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS 349 (23)
3 Tony Rubbås Jacobsen Målselv Skytterlag Hjemme-LS Målselv 349 (21)
4 Mette Strandlien Ringebu og Fåvang Skytterlag Hjemme-LS 348 (22)
5 Daniel Jøndal Listou Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 348 (17)
6 Eline Lillegård Hjelmen Skytterlag Hjemme-LS Hjelmen 348 (11)
7 Tor Harald Lund Søgne Skytterlag H&B, Søgne og Laudal Hjemme-LS 347 (22)
8 Kim-André Aannestad Lund Jondalen Skytterlag Hjemme-LS Byneset 347 (21)
9 Mats Aadland Flatås Stord Skytterlag Heime-LS Stord Skyttarlag 347 (18)
10 Tor-Arne Solbakken Rygge Skytterlag Hjemme-LS 347 (14)
11 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Hjemme LS 346 (23)
12 Bjørn Lieng Hallingskarvet Skytterlag Hjemme-LS Hallingskarvet 346 (20)
13 Ole Kristian Ågotnes Sartor Skyttarlag Hjemme LS 346 (19)
14 Ola Tore Dokken Nordre Land Skytterlag Hjemme-LS 346 (17)
15 Jakob Nørbech Aspøy og Straumsnes Skytterlag Hjemme LS Aspøy og Straumsnes 346 (16)
15 Ingeborg Rosøy Heim/Hemne Skytterlag Hjemme-LS Heim/Hemne 346 (16)
15 Marianne Berger Oslo Østre Skytterlag Hjemme LS Oslo 346 (16)
15 Kristian Westum Tynset Skytterlag Hjemme LS 346 (16)
19 Sindre Nordvik Løiten Skytterlag Hjemme-LS_ Løiten skytterlag 346 (14)
19 Hans Bakken Nordre Skage Skytterlag Hjemme-LS 346 (14)
21 Roger Nesheim Eidsbygda Skyttarlag Hjemme-LS 346 (13)
21 Thomas Krågtorp Råde Skytterlag Hjemme-LS Råde 346 (13)
23 Rasmus Løberg Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Hjemme-LS 345 (22)
24 John Olav Ågotnes Sartor Skyttarlag Hjemme LS 345 (21)
25 Anders Andfjell Rakvaag Bjøllånes Skytterlag Hjemme-LS 345 (20)
25 Åse Marit Myrvang Høland/Bjørkelangen Skytterlag Hjemme LS 345 (20)
27 Vegard Solhaug Aurland Skyttarlag Hjemme-LS Aurland 345 (19)
27 Trine Ramsvik Stette Engesetdal/Skodje Skyttarlag Hjemme-LS 345 (19)
27 Ivar Skaar Pedersen Langevåg Skyttarlag Hjemme-LS 345 (19)
30 Nils Thomas Valand Aurland Skyttarlag Hjemme-LS Aurland 345 (18)
30 Marianne Stigen Rælingen Skytterlag Hjemme-LS 345 (18)
32 Liv Sollesnes Jondal Skyttarlag LS på heimebane 345 (17)
32 Ivar Rinde Riflen/Skoger Skytterlag Hjemme LS - Drammen Skyttersamlag 345 (17)
34 Runar Tveito Lunde Skytterlag Hjemme-LS Lunde 345 (16)
34 Endre Hagelund Oslo Østre Skytterlag Hjemme LS Oslo 345 (16)
36 Morten Støen Randsfjord Skytterlag Hjemme-LS 345 (15)
37 Arild Einar Steinsnes Haugesund og Sveio Skyttarlag Hjemme-LS 345 (14)
37 Espen Berg-Knutsen Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 345 (14)
37 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag Hjemme LS - Drammen Skyttersamlag 345 (14)
37 Jørn Arve Vedhugnes Tana Skytterlag Hjemme LS 345 (14)
41 Reidun Kristin Knapstad Florø Skytterlag Heime-LS 345 (13)
41 Sveinung Eide Hansen Torsnes Skytterlag Hjemme-LS 345 (13)
41 Thomas Baar Tynset Skytterlag Hjemme LS 345 (13)
44 Nils Kåre Midtflå Oslo Østre Skytterlag Hjemme LS Oslo 345 (9)
45 May Elin Frøyland Lyngdal Skytterlag Hjemme-LS Lyngdal 345 (7)
46 Odd Arne Brekne Lyngdal Skytterlag Hjemme-LS Lyngdal 345 (5)
47 Ole Bjarne Hovland Knipenborg Skyttarlag Hjemme-LS - Knipenborg 345 (0)
48 Jan Kåre Moland Drangedal Skytterlag Hjemme-LS 344 (20)
49 Lise Grønhovd Sigdal Skytterlag HJEMME-LS 2020 344 (19)
49 Hans Kristian Wear Styrvoll Skytterlag Hjemme- LS Styrvoll 344 (19)
51 Terese Maristad Høland/Bjørkelangen Skytterlag Hjemme LS 344 (18)
51 Trond Bergan Jondalen Skytterlag Hjemme-LS 344 (18)
51 Tobias Lillekvelland Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 344 (18)
51 Irene Knudsen Bøe Sandar og Sandefjord Skytterlag Hjemme-LS 344 (18)
51 Ivar Fivelstad Sunnylven Skyttarlag Heime-LS 344 (18)
51 Øyvind Haugen Urskog Skytterlag Hjemme-LS 2020 344 (18)
51 Kenneth Rakkestad Vennesla Skytterlag Hjemme-LS 344 (18)
51 Lise Margrethe Rinde Åsane/Hordvik Skyttarlag HJEMME-LS 344 (18)
59 Kai-Aleksander Kristiansen Lånke Skytterlag Hjemme LS 344 (17)
59 Giske Bach Ørmen Råde Skytterlag Hjemme-LS Råde 344 (17)
61 Ingrid Marie Håkenåsen Lillehammer Skytterlag HJEMME-LS AAS 2020 344 (16)
61 Halvor Thrane Svendsen Rælingen Skytterlag Hjemme-LS 344 (16)
63 Sigmund Haugen Kjosaas Dale (Sunnfjord) Skyttarlag Heime-LS 344 (15)
63 Arne Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag Hjemme-LS 344 (15)
63 Vidar Nottveit Seim Skyttarlag Hjemme-LS 344 (15)
63 Arne Engevik Stord Skytterlag Heime-LS Stord Skyttarlag 344 (15)
63 Simon Sørgård Sørfjord og Omegn Skytterlag Hjemme-LS 344 (15)
68 Torgeir Pleym Iversen Haugesund og Sveio Skyttarlag Hjemme-LS 344 (14)
69 Dag Skår Hardanger Skyttarlag Hjemme-LS 344 (13)
69 Lars Emil Haugen Stordalen Skytterlag Hjemme-LS inkl. Meråkermesterskap bane 344 (13)
71 Anders Warlo Totland Nes og Bromma Skytterlag Hjemme-LS 344 (11)
72 Lars Elling Haugsvær Oppedal/Brekke Skyttarlag Heime LS 344 (10)
73 Helene Storenes Imenes Skytterlag Hjemme-LS 344 (6)
74 Fredrik Ås Orerød Froland Skytterlag Hjemme-LS 344 (0)
75 Einar Johansen Time Skytterlag Hjemme LS 343 (21)
76 Karen Snekvik Surnadal Skytterlag Hjemme-LS 343 (20)
77 Andreas Vigemyr Heddeland og Breland Skytterlag H&B, Søgne og Laudal Hjemme-LS 343 (19)
77 Gøran Helgesen Saltdal Skytterlag Hjemme LS 343 (19)
77 Erlend Seilen Åsane/Hordvik Skyttarlag HJEMME-LS 343 (19)
80 Kjetil Skår Hardanger Skyttarlag Hjemme-LS 343 (18)
80 Roger Nilsen Tynset Skytterlag Hjemme LS 343 (18)
80 Sindre Grønås Våler Skytterlag Hjemme-LS 343 (18)
83 Martin Strypet Alvdal Skytterlag Hjemme-LS Alvdal 343 (17)
83 Ole Arild Aa Hyen Skyttarlag Heimebane LS 343 (17)
83 Engebret M. Mjøseng Sigdal Skytterlag HJEMME-LS 2020 343 (17)
86 Sander Nesbø Sælensminde Bergen Skytterlag Hjemme-LS 343 (16)
86 Dick Brevik Malmefjorden Skytterlag Heime LS 343 (16)
86 Geir-Wiggo Dale Os Skyttarlag Hjemme LS 343 (16)
86 Raymond Eliassen Saltdal Skytterlag Hjemme LS 343 (16)
86 Ingrid Finnestad Skjeberg Skytterlag Hjemme-LS 343 (16)
86 Ben Magne Stokland Stadlandet Skyttarlag Hjemme-LS 343 (16)
92 Anette Thingbø Sundnes Balestrand Skyttarlag Hjemme-LS Balestrand 343 (14)
92 Trond Petter Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Hjemme-LS Ørsta 343 (14)
92 Jan Ole Seim Seim Skyttarlag Hjemme-LS 343 (14)
95 Amalie Evensen Os Skyttarlag Hjemme LS 343 (13)
95 Vegard K. Govasli Øvre Velfjord Skytterlag Hjemme-LS 343 (13)
97 Harald Brekke Hardanger Skyttarlag Hjemme-LS 343 (12)
97 Håkon Sørli Høland/Bjørkelangen Skytterlag Hjemme LS 343 (12)
97 Hans Framstad Skaare Tingelstad Skytterlag Hjemme LS 343 (12)
100 Paal Johansen Byneset Skytterlag Hjemme-LS Byneset 343 (11)
100 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Hjemme LS 343 (11)
100 Line Rødland Klepp Skytterlag Hjemme-LS 2020 343 (11)
103 Olve Grønås Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag Hjemme-LS 343 (10)
103 Olav Noralf Stensås Soknedal Skytterlag Hjemme-LS 2020 343 (10)
105 Bent Ove Bredal Løvåsen Trysil Skytterlag Hjemme-LS 343 (7)
106 Odd Sverre Håkenstad Lesja Skytterlag Hjemme LS 343 (0)
107 Sondre Ravnanger Oslo Østre Skytterlag Hjemme LS Oslo 342 (22)
108 Otte Hårstad Rennebu Skytterlag Lagmesterskap/Hjemme-LS 342 (19)
109 Fredrik Fulsaas Holmestrand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS Holmestrand 342 (17)
109 Kurt Eirik Bekkevold Sørum Skytterlag Hjemme- LS 342 (17)
111 Arild Brodahl Hallingskarvet Skytterlag Hjemme-LS Hallingskarvet 342 (16)
111 Ole Erik Thoresen Hommelvik Skytterlag Hjemme - LS 342 (16)
111 Vidar Offigstad Løiten Skytterlag Hjemme-LS_ Løiten skytterlag 342 (16)
114 Erlend Burø Sæther Andenes Skytterlag Hjemme-LS Heim/Hemne 342 (15)
114 Amund Haugstulen Dovre og Dovreskog Skytterlag Hjemme-LS, Dovre 342 (15)
114 Ronja Hammervold Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag Hjemme-LS 342 (15)
114 Ingeborg Lundby Løiten Skytterlag Hjemme-LS_ Løiten skytterlag 342 (15)
114 Arne Fossmo Ringebu og Fåvang Skytterlag Hjemme-LS 342 (15)
114 Øyvind Solbrekken Flatla Tingelstad Skytterlag Hjemme LS 342 (15)
114 Anders Kolrud Østre Gausdal Skytterlag Hjemme- LS 342 (15)
121 Kristian Andersen Øvre Ogndal Skytterlag Hjemme LS_lagmesterskap 342 (14)
122 Anita Lundby Løiten Skytterlag Hjemme-LS_ Løiten skytterlag 342 (13)
122 Bjarte Langenes Åsane/Hordvik Skyttarlag HJEMME-LS 342 (13)
124 Tormod Bjørnødegård Gjøvik og Brusveen Skytterlag Hjemme LS 342 (12)
124 Rune Albjerk Jondalen Skytterlag Hjemme-LS 342 (12)
124 Tore Rødland Klepp Skytterlag Hjemme-LS 2020 342 (12)
124 Pål Øyvind Ørmen Råde Skytterlag Hjemme-LS Råde 342 (12)
124 Thomas Sørfjord Sørfjord og Omegn Skytterlag Hjemme-LS 342 (12)
129 Martin N. Voss Kongsvinger og Omegn Skytterlag Hjemme LS 342 (11)
129 Håkon Klubnes Såner Skytterlag Hjemme-LS Såner 342 (11)
129 Knut Haug Tolgen Skytterlag Hjemme-LS 342 (11)
132 Øyvind Lønning Åsane/Hordvik Skyttarlag HJEMME-LS 342 (10)
133 Alvilde Røiseland Lie Holum Skytterlag Hjemme-LS Mandal og Holum 200m 342 (9)
133 Helge Anshushaug Soknedal Skytterlag Hjemme-LS 2020 342 (9)
135 Anita Jære Rennebu Skytterlag Lagmesterskap/Hjemme-LS 342 (8)
136 Ingeborg Aune Jørgensen Beiarn Skytterlag Hjemme-Ls Beiarn 342 (7)
136 Christer Klubnes Såner Skytterlag Hjemme-LS Såner 342 (7)
136 Britt Nesteby Tynset Skytterlag Hjemme LS 342 (7)
139 Jorun Snekvik Surnadal Skytterlag Hjemme-LS 341 (20)
140 Kim Andre Korsmo Bodø Østre Skytterlag Hjemme-LS 341 (18)
140 Gunnar Halbjørhus Hemsedal Skytterlag Hjemme LS 341 (18)
140 Steinar Holtan Bøe Sandar og Sandefjord Skytterlag Hjemme-LS 341 (18)
140 Einar Grue Tynset Skytterlag Hjemme LS 341 (18)
144 Åsne Skår Hardanger Skyttarlag Hjemme-LS 341 (17)
144 Marte Bjerkaas Nisja Sunndal Skytterlag Hjemme-LS/Lagsmesterskap/Pokalskyting 341 (17)
144 Hilde Jægersborg Åsheim Skytterlag Hjemme-LS Åsheim 341 (17)
147 Anita Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Hjemme-LS Ørsta 341 (16)
147 Runar A. Sørensen Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS - Spydeberg 341 (16)
147 June Emilie Åsenden Vinstra Skytterlag Hjemme-LS 341 (16)
150 Sverre Vestvik Beitstad Skytterlag Hjemme LS 341 (15)
150 Ragnhild Haugen Stordalen Skytterlag Hjemme-LS inkl. Meråkermesterskap bane 341 (15)
150 Linn Christine Vatland Time Skytterlag Hjemme LS 341 (15)
153 Lars Myrstuen Gjøvik og Brusveen Skytterlag Hjemme LS 341 (14)
153 Øystein Matre Haugesund og Sveio Skyttarlag Hjemme-LS 341 (14)
153 Knut Einar Rubbås Øvre Målselv Skytterlag Hjemme-LS 2020 341 (14)
156 Hanne Skarpodde Blaker Skytterlag Hjemme-LS 341 (13)
156 Sindre Flesjå Finnøy Skytterlag Hjemme-LS 341 (13)
156 Øyvind Bjerklund Holla Skytterlag Hjemme-LS Lunde 341 (13)
156 Bertel Oddne Mjellem Hyen Skyttarlag Heimebane LS 341 (13)
156 Matheas Amb Lismarken Skytterlag Hjemme-LS Lismarken 341 (13)
156 Jenny Tovseth Vatne Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 341 (13)
156 Mons Otnes Surnadal Skytterlag Hjemme-LS 341 (13)
156 Frank Willy Lie Bråten Trysil Skytterlag Hjemme-LS 341 (13)
156 Arne Magnus Hunstad Vestre Toten Skytterlag Hjemme-LS 341 (13)
156 Carl Ove Glahus Ørlendingen Skytterlag Hjemme-LS 341 (13)
166 Gro Bjerregaard Bardu Skytterlag Hjemme LS/LM 341 (12)
166 Arnt Erik Aune Bodø Østre Skytterlag Hjemme-LS 341 (12)
166 Øyvind Johannessen Fredrikstad Skytterlag Hjemme-LS Fredrikstad 341 (12)
166 Kai Egil Berntsen Froland Skytterlag Hjemme-LS 341 (12)
166 Trine Flotve Hardanger Skyttarlag Hjemme-LS 341 (12)
166 Kjell Strand Hovland Klepp Skytterlag Hjemme-LS 2020 341 (12)
166 Trond Inge Rødland Klepp Skytterlag Hjemme-LS 2020 341 (12)
166 Milda Haugen Røros Skytterlag Hjemme LS 341 (12)
166 Inge Hvitås Sauherad Skytterlag Hjemme-LS 341 (12)
175 Bjørn Lind Jordet og Tenaasen Skytterlag Hjemme-LS 341 (11)
175 Sverre M Frøshaug Løiten Skytterlag Hjemme-LS_ Løiten skytterlag 341 (11)
175 Arild Røyseth Os Skyttarlag Hjemme LS 341 (11)
175 Roar Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag Hjemme-LS 341 (11)
175 Trygve Aaland Tryggestad Sunnylven Skyttarlag Heime-LS 341 (11)
180 Monica Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag Hjemme-LS 341 (10)
180 Ørjan Svartisdal Karlsen Røvassdalen Skytterlag Hjemme-LS 341 (10)
182 Markus Nyhammer Haugen Seim Skyttarlag Hjemme-LS 341 (9)
182 Kristian Frøysadal Hauge Sunnylven Skyttarlag Heime-LS 341 (9)
182 Mette Elisabeth Finnestad Søgne Skytterlag H&B, Søgne og Laudal Hjemme-LS 341 (9)
182 Lars Nøkleby Trøgstad Skytterlag Hjemme-LS 2020 Trøgstad 341 (9)
186 Ola Vangen Sunnylven Skyttarlag Heime-LS 341 (8)
187 Steinar Skoland Lyngdal Skytterlag Hjemme-LS Lyngdal 341 (4)
188 Jo Voldset Salthammer Vestnes Skytterlag Hjemme LS 341 (0)
189 Gudbrand Mo Lom og Skjåk Skytterlag Hjemme-LS 340 (20)
190 Hege Jødahl Blaker Skytterlag Hjemme-LS 340 (19)
190 Kenneth Stubstad Mandal Skytterlag Hjemme-LS Mandal og Holum 200m 340 (19)
190 Jostein Kjernli Østre Gausdal Skytterlag Hjemme- LS 340 (19)
190 Jørgen Skivenesvåg Åsane/Hordvik Skyttarlag HJEMME-LS 340 (19)
194 Sander Engevik Byneset Skytterlag Hjemme-LS Byneset 340 (18)
194 Knut Olav Olsen Skarpskytten Skytterlag Hjemme LS Oslo 340 (18)
196 Lars Olav Sørgaard Bardu Skytterlag Hjemme LS/LM 340 (17)
196 Alf Olav Skeivoll Greipstad Skytterlag Hjemme-LS 340 (17)
196 Bjarne Hammersvik Muri Oslo Østre Skytterlag Hjemme LS Oslo 340 (17)
199 Karl-Tore Gjengstø Aalesund Skyttarlag Hjemme-LS 2020 340 (16)
199 John Arild Knapp Vestre Toten Skytterlag Hjemme-LS 340 (16)
201 Ida Haugstad Stake Gol og Ødegården Skyttarlag Hjemme LS 340 (15)
201 Kari Mørck Ski Skytterlag HJEMME-LS AAS 2020 340 (15)
203 Geir Bjerregaard Bardu Skytterlag Hjemme LS/LM 340 (14)
203 Vidar Auve Hallingskarvet Skytterlag Hjemme-LS Hallingskarvet 340 (14)
203 Idar Wergeland Lindås Skyttarlag Hjemme-LS Lindås 340 (14)
203 Frode Hanssen Målselv Skytterlag Hjemme-LS Målselv 340 (14)
203 Henrik Oppen Oslo Østre Skytterlag Hjemme LS Oslo 340 (14)
203 Anita Bjørkedal Sartor Skyttarlag Hjemme LS 340 (14)
203 Anders Hunstad Sigdal Skytterlag HJEMME-LS AAS 2020 340 (14)
210 Julie Paulsen Johannessen Fredrikstad Skytterlag Hjemme-LS Fredrikstad 340 (13)
210 Hans Anders Kleven Sigdal Skytterlag HJEMME-LS 2020 340 (13)
210 Ingar Waag Surnadal Skytterlag Hjemme-LS 340 (13)
213 Steffen H. Olsen Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Hjemme-LS Ørsta 340 (12)
213 Anton Rudland Ringebu og Fåvang Skytterlag Hjemme-LS 340 (12)
213 Kåre Kvaløy Sauda Skytterlag Hjemme-LS 2020 340 (12)
213 Oda Andreassen Berg Sørskogbygda Skytterlag Hjemme-LS 2020 340 (12)
213 John Olav Solaas Trondenes Skytterlag Hjemme-LS 340 (12)
218 Are Hestetun Engesetdal/Skodje Skyttarlag Hjemme-LS 340 (11)
218 Kristian Haugsdal Asheim Oppedal/Brekke Skyttarlag Heime LS 340 (11)
218 Britt Helen Holtan Orkland Ytre Skytterlag Hjemme - LS 340 (11)
218 Geir Omslandseter Porsgrunds Skytterlag Hjemme Ls - Porsgrunds 340 (11)
218 Ståle Villumstad Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS - Spydeberg 340 (11)
218 Tonje Engevik Stord Skytterlag Heime-LS Stord Skyttarlag 340 (11)
224 Frank Odden Løiten Skytterlag Hjemme-LS_ Løiten skytterlag 340 (10)
224 Jan Håkon Jørgensen Rygge Skytterlag Hjemme-LS 340 (10)
224 Trygve Borgen Sande Skytterlag LS på hjemmebane 340 (10)
227 Thorstein Åmodt Lom og Skjåk Skytterlag Hjemme-LS 340 (9)
228 Regine Nesheim Eidsbygda Skyttarlag Hjemme-LS 340 (6)
228 Linn Hege Bakken Ringebu og Fåvang Skytterlag Hjemme-LS 340 (6)
230 Odd Arild Stava Karmøy Skytterlag Hjemme-LS Karmøy 339 (19)
231 Lars Næprud Lillehammer Skytterlag Hjemme-LS 339 (16)
231 Frøydis Indergård Reinsfjell Skytterlag Hjemme LS Reinsfjell 339 (16)
231 Torgeir Graneng Tynset Skytterlag Hjemme LS 339 (16)
234 Tom Eirik Malin Tana Skytterlag Hjemme LS 339 (15)
234 Gisle Ommedal Time Skytterlag Hjemme LS 339 (15)
236 Magne Øvrebø Hallingskarvet Skytterlag Hjemme-LS Hallingskarvet 339 (14)
236 Einar Furuseth Lismarken Skytterlag Hjemme-LS Lismarken 339 (14)
236 Espen Stubstad Mandal Skytterlag Hjemme-LS Mandal og Holum 200m 339 (14)
236 Eline Tovseth Vatne Nord-Odal Skytterlag Hjemme-LS 339 (14)
236 Birger Meistad Orkla Skytterlag Hjemme LS 339 (14)
241 Anders Spornæs Aas Skytterlag HJEMME-LS AAS 2020 339 (13)
241 Karl-Henrik Lund Brinch Byneset Skytterlag Hjemme-LS Byneset 339 (13)
241 Torfinn R Johnsen Bø (Vesterålen) Skytterlag Hjemme-LS Bø skytterlag 339 (13)
241 Taran Cecilie Bjørnsen Drangedal Skytterlag Hjemme-LS Heim/Hemne 339 (13)
241 Dag Lien Løiten Skytterlag Hjemme-LS_ Løiten skytterlag 339 (13)
241 Ruben Myrset Nordskogbygda Skytterlag Hjemme-LS 2020 339 (13)
241 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord Skytterlag Hjemme-LS 339 (13)
248 Øystein Nyhagen Bodø Østre Skytterlag Hjemme-LS 339 (12)
248 Gaute Ullebust Førde Skyttarlag Hjemme LS 339 (12)
248 Niclas Øye Hardanger Skyttarlag Hjemme-LS 339 (12)
248 Ole Jo Brembu Høylandet Skytterlag Hjemme-LS 339 (12)
248 Bjarne Sollesnes Jondal Skyttarlag LS på heimebane 339 (12)
248 Jørand Aas Lunde Skytterlag Hjemme-LS Lunde 339 (12)
248 Mona Isene Rennebu Skytterlag Lagmesterskap/Hjemme-LS 339 (12)
248 Kristin Dyrendahl Rissa Skytterlag Hjemme-LS Rissa 339 (12)
256 Einar Spillum Bodø Østre Skytterlag Hjemme-LS 339 (11)
256 Nils Holme Hyen Skyttarlag Heimebane LS 339 (11)
256 Halvor Eika Lunde Skytterlag Hjemme-LS Lunde 339 (11)
259 Hilmar Johansen Nesna Skytterlag Hjemme-LS 339 (10)
259 Kjell Oddvar Frøysa Sunnylven Skyttarlag Heime-LS 339 (10)
261 Anja Karine Bjørnsen Drangedal Skytterlag Hjemme-LS 339 (8)
261 Helge Roar Åndal Malmefjorden Skytterlag Heime LS 339 (8)
261 Rune Vandevjen Olsen Nord-Odal Skytterlag Hjemme-LS 339 (8)
261 Terje Nisja Sunndal Skytterlag Hjemme-LS/Lagsmesterskap/Pokalskyting 339 (8)
265 Steffen S Kristiansen Råde Skytterlag Hjemme-LS Råde 339 (7)
266 Anders Edvin Gusdal Imenes Skytterlag Hjemme-LS 339 (6)
266 Geir Atle Metveit Imenes Skytterlag Hjemme-LS 339 (6)
268 Lars Kristian Solheim Vegårshei Skytterlag Hjemme-LS 339 (3)
269 Bjørn Tore Beisland Imenes Skytterlag Hjemme-LS 339 (2)
270 Kjell Aarskog Blaker Skytterlag Hjemme-LS 338 (17)
270 Jan-Eivind Skjæret Jordet og Tenaasen Skytterlag Hjemme-LS 338 (17)
270 Halvor Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag Hjemme-LS 338 (17)
273 Hanna Hunstad Sigdal Skytterlag HJEMME-LS 2020 338 (16)
273 Ole Kristian Austad Tørdal Skytterlag Hjemme- LS 338 (16)
273 John Almeland Voss Skyttarlag Heime-LS Voss 338 (16)
276 Guro Øie Bævre Bæverdalen Skytterlag Hjemme-LS og lagmesterskap 338 (15)
276 Hans Solbrekken Ruud Etnedal Skyttarlag Hjemme-LS 338 (15)
276 Thomas Bakøy Sunde Rissa Skytterlag Hjemme-LS Rissa 338 (15)
276 Anders Jaavall Øymark Skytterlag Hjemme-LS 338 (15)
280 Vegard Lussand Fana Skyttarlag Hjemme-LS Fana 338 (14)
280 Anders Haugen Lom og Skjåk Skytterlag Hjemme-LS 338 (14)
282 Geir Ove Tufte Drangedal Skytterlag Hjemme-LS 338 (13)
282 Odin A. Hellem Moss og Våler Skytterlag Hjemme-LS 338 (13)
282 Bjørn Marius Johnsen Nord-Odal Skytterlag Hjemme-LS 338 (13)
282 Trond Bråten Nord-Odal Skytterlag Hjemme-LS 338 (13)
282 Pål Skogen Nordre Land Skytterlag Hjemme-LS 338 (13)
282 Karl Johan Olsen Skarpskytten Skytterlag Hjemme LS Oslo 338 (13)
288 Marte Heen Eidsberg Skytterlag Hjemme-LS 338 (12)
288 Kristin Nerødegård Myrstuen Gjøvik og Brusveen Skytterlag Hjemme LS 338 (12)
288 Sondre Dæhlen Gjøvik og Brusveen Skytterlag Hjemme LS 338 (12)
288 Vidar Gaarder Rollag og Veggli Skytterlag Hjemme-LS 338 (12)
288 Kristi Haug Transet Røyken og Hurum Skytterlag Hjemme LS - Drammen Skyttersamlag 338 (12)
288 Svein Gunnar Bolstad Åsane/Hordvik Skyttarlag HJEMME-LS 338 (12)
294 Eivind Lussand Fana Skyttarlag Hjemme-LS Fana 338 (11)
294 Rune Vikøren Farnes Skyttarlag Hjemme-LS 338 (11)
294 Ida Løseth Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Hjemme-LS 338 (11)
294 Kirsten Aaslund Frogn og Drøbak Skytterlag Hjemme-LS 338 (11)
294 Gunhild Stake Gol og Ødegården Skyttarlag Hjemme LS 338 (11)
294 Ludvik André Sagstad Tolaas Nesjestranda & Skaala Skytterlag Hjemme-LS Nesjestranda og Skaala 338 (11)
294 Tore Fulsaas Rollag og Veggli Skytterlag Hjemme-LS 338 (11)
294 Thomas Sørheim Stord Skytterlag Heime-LS Stord Skyttarlag 338 (11)
294 Andreas Finnestad Lund Søgne Skytterlag H&B, Søgne og Laudal Hjemme-LS 338 (11)
294 Even Englund Søgne Skytterlag H&B, Søgne og Laudal Hjemme-LS 338 (11)
304 Arvid Ulset Aspøy og Straumsnes Skytterlag Hjemme LS Aspøy og Straumsnes 338 (10)
304 Svein Erik Halvorsen Bergen Skytterlag Hjemme-LS 338 (10)
304 Jan Erik Aasheim Bodø Østre Skytterlag Hjemme-LS 338 (10)
304 Anders Kvarme Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Hjemme-LS 338 (10)
304 Magne Gamst Målselv Skytterlag Hjemme-LS Målselv 338 (10)
304 Benjamin Børslid Seim Skyttarlag Hjemme-LS 338 (10)
304 Peder Bakken Singsås Skytterlag Hjemme-LS Singsås 338 (10)
304 Lars Fossum Valnesfjord Skytterlag Hjemme-LS 338 (10)
312 Sebastian Langbakk Gjerpen Skytterlag Hjemme-LS 338 (9)
312 Sigve Chrisander Iversen Oslo Østre Skytterlag Hjemme LS Oslo 338 (9)
314 Ann - Kristin Hoff Hadding Skytterlag Heime LS 338 (8)
314 Christen Sjøvold Malvik Skytterlag Hjemme -LS 338 (8)
316 Sindre Olafsen Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 338 (7)
316 Rune Virkesdal Nyborg Skyttarlag Heime- LS 338 (7)
318 Simon Gerhard Simonsen Karmøy Skytterlag Hjemme-LS Karmøy 338 (6)
319 Helene Johansen Vikøren Farnes Skyttarlag Hjemme-LS 337 (16)
319 Geir Seland Gransherad og Heddal Skyttarlag Hjemme- LS, Gransherad 337 (16)
319 Espen By Dyrendahl Rissa Skytterlag Hjemme-LS Rissa 337 (16)
322 Ben Helland Alteren Skytterlag Hjemme-LS 337 (15)
322 Sven Inge Ødegård Time Skytterlag Hjemme LS 337 (15)
322 Frank Bilstad Øvre Ogndal Skytterlag Hjemme LS_lagmesterskap 337 (15)
325 Stian Valand Bergen Skytterlag Hjemme-LS 337 (14)
325 Per Kåre Lyngen Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Hjemme-LS 337 (14)
325 Tore Egil Halse Halsa (Nordmør) Skytterlag Hjemme-LS 337 (14)
325 Eirik Kristiansen Oslo Østre Skytterlag Hjemme LS Oslo 337 (14)
325 Glenn Tore S. Gaustad Trøgstad Skytterlag Hjemme-LS 2020 Trøgstad 337 (14)
330 Ketil Næss Fredrikstad Skytterlag Hjemme-LS Fredrikstad 337 (13)
330 Ole Dorholt Lunde Skytterlag Hjemme-LS Lunde 337 (13)
330 Helene Lillekvelland Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 337 (13)
330 Adrian Aasegaard Tynset Skytterlag Hjemme LS 337 (13)
334 Lars Bakkejord-Johnsen Bø (Vesterålen) Skytterlag Hjemme-LS Bø skytterlag 337 (12)
334 Tommy Opdalshei Dunderlandsdalen Skytterlag Hjemme-LS 337 (12)
334 Per- Inge Heen Eidsberg Skytterlag Hjemme-LS 337 (12)
334 Odd Ivar Pedersen Lang-Ree Elverum Skytterlag Hjemme-LS 337 (12)
334 Nils Kristian Johansen Nesna Skytterlag Hjemme-LS 337 (12)
334 Tor Jarle Nystuen Nøtterø Skytterlag Hjemme- LS 337 (12)
334 Tor Bertil Risvik Overhalla Skytterlag Hjemme-LS 337 (12)
334 Hanne Gussow Thoresen Ringerike Skytterlag Hjemme-LS 337 (12)
342 Vegard Haugan Alta Skytterlag Hjemme-LS/Grunnlagspokalen 3 337 (11)
342 Eirunn Ø Søyland Gjesdal Skytterlag Hjemme-LS Gjesdal 337 (11)
342 Bjørnar Eriksen Kvænangen Skytterlag Hjemme-LS 337 (11)
342 Alexander Bengtson Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 337 (11)
346 Bjørnar Ulvik Frosta Skytterlag Hjemme-LS 2020 Frosta 337 (10)
346 Andrea Kirkevold Hardanger Skyttarlag Hjemme-LS 337 (10)
346 Asbjørn Myklebust Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Hjemme-LS Ørsta 337 (10)
346 Arve Sevland Karmøy Skytterlag Hjemme-LS Karmøy 337 (10)
346 Benedikte Oppedal Oppedal/Brekke Skyttarlag Heime LS 337 (10)
346 Jens Tore Engevik Stord Skytterlag Heime-LS Stord Skyttarlag 337 (10)
346 Hanne Waag Surnadal Skytterlag Hjemme-LS 337 (10)
346 Simen Finstad Såner Skytterlag Hjemme-LS Såner 337 (10)
346 Baste Sudmann Time Skytterlag Hjemme LS 337 (10)
346 Njål Stian Børdal Åsane/Hordvik Skyttarlag HJEMME-LS 337 (10)
356 Ole Jørgen Grytten Holsen Skyttarlag Heime-LS 337 (9)
356 Geir Kjetil Aa Hope Hyen Skyttarlag Heimebane LS 337 (9)
356 Dag-Kjetil Selsvik Jondal Skyttarlag LS på heimebane 337 (9)
356 Kine E. Nordmo-Stykket Lakselvdal Skytterlag Hjemme-LS 337 (9)
356 Lindy Merete Hansen Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS - Spydeberg 337 (9)
356 Per Olav Tangen Tingelstad Skytterlag Hjemme LS 337 (9)
356 Maren Oline Nygaard Åmot Skytterlag Hjemme-LS 337 (9)
356 Bjarte Holdhus Åsane/Hordvik Skyttarlag HJEMME-LS 337 (9)
364 Esten Skårild Heim/Hemne Skytterlag Hjemme-LS Heim/Hemne 337 (8)
364 Elisabeth Steinfeld Leganger Holsen Skyttarlag Heime-LS 337 (8)
366 Trine Lise Haugan Mostadmark Skytterlag Hjemme -LS 337 (7)
366 Håvard Rønning Rennebu Skytterlag Lagmesterskap/Hjemme-LS 337 (7)
368 Mikkel Voll Stokkli Rennebu Skytterlag Lagmesterskap/Hjemme-LS 337 (4)
369 Øystein Johnsen Stange og Romedal Skytterlag Hjemme-LS 337 (3)
370 Jon Fjellheim Valbø Sannidal Skytterlag Hjemme-LS 337 (0)
371 Thomas Benjaminsen Sandar og Sandefjord Skytterlag Hjemme-LS 336 (17)
372 Jørn Hals Aspøy og Straumsnes Skytterlag Hjemme LS Aspøy og Straumsnes 336 (15)
372 Kjetil Sundby Enebakk Skytterlag Hjemme-LS Enebakk 336 (15)
372 Sander Thon Etnedal Skyttarlag Hjemme-LS 336 (15)
372 Kjell Oddbjørn Stensæter Gol og Ødegården Skyttarlag Hjemme LS 336 (15)
372 Kåre Gunnar Brekke Greipstad Skytterlag Hjemme-LS 336 (15)
377 Bjørn Egil Hansen Nøtterø Skytterlag Hjemme- LS 336 (14)
377 Torkil Hopmark Smøla Skytterlag Hjemme-LS 336 (14)
379 Bjørnar Wikane Jondal Skyttarlag LS på heimebane 336 (13)
379 Audun Fossberg Kvinnherad Skyttarlag Hjemme-LS 336 (13)
379 Helge Norberg Oslo Østre Skytterlag Hjemme LS Oslo 336 (13)
379 Kai Tore Austad Tørdal Skytterlag Hjemme- LS 336 (13)
379 Karl Haslestad Ugland Skytterlag Hjemme-LS 336 (13)
384 Per Johan Brekke Bjordal/søreide Skyttarlag Heime LS 336 (12)
385 Håvard M. Ellefsen Byneset Skytterlag Hjemme-LS Byneset 336 (11)
385 Lennart Tennfjord Engesetdal/Skodje Skyttarlag Hjemme-LS 336 (11)
385 Børge Vatnedal Holum Skytterlag Hjemme-LS Mandal og Holum 200m 336 (11)
385 Bernt Tore Inderøy Hyllestad Skyttarlag Heime LS og lagsmesterskap 336 (11)
385 Pål Kristian Kværneng Løiten Skytterlag Hjemme-LS_ Løiten skytterlag 336 (11)
385 Geir Hauge Mælum Skytterlag Hjemme-LS 336 (11)
385 Stian Stafsberg Klyve Oslo Østre Skytterlag Hjemme LS Oslo 336 (11)
385 Kjell Ivar Løvbrøtte Søndre Land Skytterlag Hjemme-LS 336 (11)
393 Roy Lund Blaker Skytterlag Hjemme-LS 336 (10)
393 Ivar Friheim Hegra Skytterlag Hjemme-LS Rådalen sentralskytebane 336 (10)
393 Asbjørn Sevland Karmøy Skytterlag Hjemme-LS Karmøy 336 (10)
393 Birgitte Solberg Mandal Skytterlag Hjemme-LS Mandal og Holum 200m 336 (10)
393 Simen Rundberget Ski Skytterlag Hjemme-LS Ski ++ 336 (10)
398 Tormod Måge Gjesdal Skytterlag Hjemme-LS Gjesdal 336 (9)
398 Jakob Dalene Kristiansand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS 336 (9)
398 Marie Asbjørnsen Stavanger Skytterlag Hjemme-LS Stavanger skytterlag 336 (9)
401 Veronica Sandtangen Fredrikstad Skytterlag Hjemme-LS Fredrikstad 336 (8)
401 Lars Lillegård Hjelmen Skytterlag Hjemme-LS Hjelmen 336 (8)
401 Marius Bakken Moss og Våler Skytterlag HJEMME-LS AAS 2020 336 (8)
401 Rune Lysgård Fagerheim Smøla Skytterlag Hjemme-LS 336 (8)
401 Andreas Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag Hjemme- LS Styrvoll 336 (8)
406 Arnold Slåen Rælingen Skytterlag Hjemme-LS 336 (7)
407 Oddvin Holst Hardanger Skyttarlag Hjemme-LS 336 (6)
408 Amund Iversen Hobøl Skytterlag HJEMME-LS AAS 2020 336 (5)
409 Kjetil Fjellheim Sannidal Skytterlag Hjemme-LS 336 (0)
409 Roy Haugsnes Årvågsfjord Skytterlag Hjemme - LS 336 (0)
411 Heine Nes Stord Skytterlag Heime-LS Stord Skyttarlag 335 (16)
412 Jon Terje Hauger Stord Skytterlag Heime-LS Stord Skyttarlag 335 (15)
412 Kristoffer Sannvoll Åsnes Skytterlag HJEMME-LS 335 (15)
414 Sveinung Kvamme Målselv Skytterlag Hjemme-LS Målselv 335 (14)
414 Kristian Gording Steinkjer Skytterlag Hjemme-LS for Steinkjer skytterlag 335 (14)
416 Stein Skumsvoll Farsund Skytterlag Hjemme-LS 335 (13)
416 Geir Lie Holum Skytterlag Hjemme-LS Mandal og Holum 200m 335 (13)
416 Dag Andre Hauge Sunnylven Skyttarlag Heime-LS 335 (13)
419 Per Asle Nordli Asker Skytterlag Hjemme LS - Drammen Skyttersamlag 335 (12)
419 Sander Årskog Vikhagen Jondalen Skytterlag Hjemme-LS 335 (12)
419 Håvard Valstad Mære Skytterlag HjemmeLS Lagmesterskap 335 (12)
419 Geir Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag Hjemme-LS 335 (12)
419 Cato Rognli Storfjord Skytterlag Hjemme LS/Storfjord skl 335 (12)
419 Ole Johan Nyengen Trøgstad Skytterlag Hjemme-LS 2020 Trøgstad 335 (12)
425 Håkon Rognstad Byneset Skytterlag Hjemme-LS Byneset 335 (11)
425 Håvard Moen Herfjord Skytterlag Hjemme-LS 335 (11)
425 Jørn Daltorp Høland/Bjørkelangen Skytterlag Hjemme LS 335 (11)
425 Janne Kornbrekke Kristiansand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS 335 (11)
425 Marius Rinde Riflen/Skoger Skytterlag Hjemme LS - Drammen Skyttersamlag 335 (11)
425 Klara Taugl Søndre Odalen Skytterlag Hjemme-LS 2020 335 (11)
425 Ola Fjuk-Herje Urskog Skytterlag Hjemme-LS 2020 335 (11)
425 Ragnar Sollid Vingelen Skytterlag Hjemme-LS 335 (11)
433 Lars A. Nymo Gisund Skytterlag Hjemme-LS 335 (10)
433 Einar Tunheim Hå Skytterlag Hjemme-LS 335 (10)
433 Sverre Brovoll Oslo Østre Skytterlag Hjemme LS Oslo 335 (10)
433 Ole Kristian Winterstø Stavanger Skytterlag Hjemme-LS Stavanger skytterlag 335 (10)
433 Hans Petter Nyengen Trøgstad Skytterlag Hjemme-LS 2020 Trøgstad 335 (10)
438 Olaf Svennebye Aanerud Blaker Skytterlag Hjemme-LS 335 (9)
438 Anders Silset Heim/Hemne Skytterlag Hjemme-LS Heim/Hemne 335 (9)
438 Tore Brandtzæg Mære Skytterlag HjemmeLS Lagmesterskap 335 (9)
438 Tore Åsly Kampen Ringebu og Fåvang Skytterlag Hjemme-LS 335 (9)
438 Eivind Lambela Skibotn Skytterlag Hjemme-LS 335 (9)
438 Øystein Bremset Tydal Skytterlag Hjemme LS 335 (9)
438 Jan Roger Hoff Viksdalen Skyttarlag Hjemme-LS 335 (9)
438 Petter B. Slevigen Øymark Skytterlag Hjemme-LS 335 (9)
446 Ingvar Brohaug Alvdal Skytterlag Hjemme-LS Alvdal 335 (8)
446 Edgar Vorland Bømlo Skytterlag Hjemme-LS 335 (8)
446 Svein Kåre Furre Leikanger Skyttarlag Heime-LS 335 (8)
446 Kristian Eika Lunde Skytterlag Hjemme-LS Lunde 335 (8)
446 Halvor Mørck Ski Skytterlag Hjemme-LS Ski ++ 335 (8)
446 Emil Kulusveen Åmot Skytterlag Hjemme-LS 335 (8)
452 Lene Mari Sæthre Bodø Østre Skytterlag Hjemme-LS 335 (7)
452 Sigurd Opsahl Gjermshus Grue Skytterlag Hjemme LS 2020 Grue SKL 335 (7)
452 Eivind Yttri Leikanger Skyttarlag Heime-LS 335 (7)
452 Tore Indreiten Stavanger Skytterlag Hjemme-LS Stavanger skytterlag 335 (7)
452 Mikael Brendløkken Øyer/Dølen Skytterlag Hjemme-LS 335 (7)
452 Bjørn Erik Hagen Ådal Skytterlag Hjemme-LS 335 (7)
458 Torinn Eiken Hyllestad Skyttarlag Heime LS og lagsmesterskap 335 (6)
458 Ole Alexander Undhjem Råde Skytterlag Hjemme-LS Råde 335 (6)
460 Hans Bekkemellem Gjøvik og Brusveen Skytterlag Hjemme LS 335 (5)
461 Camilla Buch Vidringstad Lyngdal Skytterlag Hjemme-LS Lyngdal 335 (3)
462 Hilde Kristin Nordby Nannestad Skytterlag Hjemme LS 335 (2)
463 Vebjørn Valaker Knipenborg Skyttarlag Hjemme-LS - Knipenborg 335 (0)
463 Kristian Fjellheim Bakke Sannidal Skytterlag Hjemme-LS 335 (0)
465 Henrik Sandås Enebakk Skytterlag Hjemme-LS Enebakk 334 (14)
466 Joakim Mortensen Oslo Østre Skytterlag Hjemme LS Oslo 334 (13)
466 Even Kvaløy Sauda Skytterlag Hjemme-LS 2020 334 (13)
466 Siw Anita Dramstad Skiptvet Skytterlag Hjemme-LS 334 (13)
466 Bjørn Olav Nyfløt Øyer/Dølen Skytterlag Hjemme-LS 334 (13)
470 Idar Leknes Bjørnen Skytterlag Hjemme-LS 334 (12)
470 Mari Wallin Eidsberg Skytterlag Hjemme-LS 334 (12)
470 Lars Johan Skjeggedal Mykland Skytterlag Hjemme-LS 334 (12)
473 Kjell Bøe Bjørgum Aurland Skyttarlag Hjemme-LS Aurland 334 (11)
473 Fred Erik Berge Laudal Skytterlag H&B, Søgne og Laudal Hjemme-LS 334 (11)
473 Ole Martin Tvetbråten Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 334 (11)
473 Torbjørn Husevåg Reinsfjell Skytterlag Hjemme LS Reinsfjell 334 (11)
473 Tor-Einar Larsen Valnesfjord Skytterlag Hjemme-LS 334 (11)
478 Fredrik Jensen Løiten Skytterlag Hjemme-LS_ Løiten skytterlag 334 (10)
478 Roar Saksvik Orkla Skytterlag Hjemme LS 334 (10)
478 Sigurd Sve Rissa Skytterlag Hjemme-LS Rissa 334 (10)
478 Terje Lundebrekke Stadlandet Skyttarlag Hjemme-LS 334 (10)
478 Erland Ødegård Tingelstad Skytterlag Hjemme LS 334 (10)
483 Bjørn Indrebø Farnes Skyttarlag Hjemme-LS 334 (9)
483 Regine Langbakk Gjerpen Skytterlag Hjemme-LS 334 (9)
483 Torill Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Hjemme-LS Ørsta 334 (9)
483 Sindre Jule Overhalla Skytterlag Hjemme-LS 334 (9)
483 Morten Velo Ringerike Skytterlag Hjemme-LS 334 (9)
488 Ove Sunde Dale (Sunnfjord) Skyttarlag Heime-LS 334 (8)
488 Børge Nilsen Hammerfest Skytterlag Hjemme LS 334 (8)
488 Erik Wik Moss og Våler Skytterlag HJEMME-LS AAS 2020 334 (8)
488 Vegard Granlund Nannestad Skytterlag Hjemme LS 334 (8)
488 Vidar Dyrendahl Rissa Skytterlag Hjemme-LS Rissa 334 (8)
488 Marianne Helseth Tangen Skytterlag Hjemme-LS Tangen 334 (8)
488 Egil Berakvam Vindafjord Skytterlag Hjemme-LS 334 (8)
495 Odd Ivar Sæther Blaker Skytterlag Hjemme-LS 334 (7)
495 Bård Johan Furnes Bodø Østre Skytterlag Hjemme-LS 334 (7)
495 Trine Jåtun Greipstad Skytterlag Hjemme-LS 334 (7)
495 Arild Duaas Orkla Skytterlag Hjemme LS 334 (7)
495 Olav Flaten Tolgen Skytterlag Hjemme-LS 334 (7)
500 Kristian Krubel Djupnes Gjøvik og Brusveen Skytterlag Hjemme LS 334 (6)
500 Sverre håvard Melhus Rissa Skytterlag Hjemme-LS Rissa 334 (6)
500 Kjersti Dyrud Tingelstad Skytterlag Hjemme LS 334 (6)
503 Roar Forfot By Skytterlag Hjemme-LS 334 (5)
503 Lars Bjarne Oddan Oddan Skytterlag Hjemme Ls 334 (5)
505 Simen Dæhlen Gjøvik og Brusveen Skytterlag Hjemme LS 334 (4)
505 Sigmund Løken Stord Skytterlag Heime-LS Stord Skyttarlag 334 (4)
505 Elin Rugli Øyfjell Skyttarlag Heime - LS 334 (4)
508 Yngve Natvik Knipenborg Skyttarlag Hjemme-LS - Knipenborg 334 (0)
509 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen Skytterlag Hjemme LS 333 (15)
509 Bjarne Eriksen Nordbygda og Rand Skyttarlag Hjemme-LS 333 (15)
511 Petter Å. Nordby Høland/Bjørkelangen Skytterlag Hjemme LS 333 (14)
511 Kjell Eidal Nes og Bromma Skytterlag Hjemme-LS 333 (14)
511 Martin Vonheim Larsen Rygge Skytterlag Hjemme-LS 333 (14)
514 Trine Gromsrud Urskog Skytterlag Hjemme-LS 2020 333 (13)
515 Ingrid Jensløkken Blaker Skytterlag Hjemme-LS 333 (12)
515 Lars Vefald Drangedal Skytterlag Hjemme-LS 333 (12)
515 Kjell Ivar Brustad Eidskog Skytterlag Hjemme-LS EIDSKOG 333 (12)
515 Ane Martine Berg Hjelmen Skytterlag Hjemme-LS Hjelmen 333 (12)
515 Marius Solheim Wikane Jondal Skyttarlag LS på heimebane 333 (12)
515 Truls Kluften Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 333 (12)
515 Lars Bugge Oslo Østre Skytterlag Hjemme LS Oslo 333 (12)
515 Odd Tyrhaug Smøla Skytterlag Hjemme-LS 333 (12)
515 Vebjørn Trøan Lillebo Tynset Skytterlag Hjemme LS 333 (12)
524 Håvard Sætermo Budal Skytterlag Hjemme LS 333 (11)
524 Ove Steinkjellå Karmøy Skytterlag Hjemme-LS Karmøy 333 (11)
524 Eirik Svendsen Langevåg Skyttarlag Hjemme-LS 333 (11)
524 Kjersti Brøndbo Wettre Steinkjer Skytterlag Hjemme-LS for Steinkjer skytterlag 333 (11)
524 Morten Magne Helland Stord Skytterlag Heime-LS Stord Skyttarlag 333 (11)
524 Bjørn Willand Tyristrand Skytterlag Hjemme-LS 333 (11)
530 Hege Kristin Aune Jørgensen Beiarn Skytterlag Hjemme-Ls Beiarn 333 (10)
530 Trym Blegeberg Skibrek Jondalen Skytterlag Hjemme-LS 333 (10)
530 Eirik Sylte Kongsberg Skytterlag Hjemme-LS 333 (10)
530 Sanna Bye Ystgaard Mære Skytterlag HjemmeLS Lagmesterskap 333 (10)
530 Marte Eline Havre Åsane/Hordvik Skyttarlag HJEMME-LS 333 (10)
535 Ragnhild Øyen Aspøy og Straumsnes Skytterlag Hjemme LS Aspøy og Straumsnes 333 (9)
535 Stein Mortensbakke Førde Skyttarlag Hjemme LS 333 (9)
535 Arnt Bruseth Mælum Skytterlag Hjemme-LS 333 (9)
535 Jim R Aronsen Saltdal Skytterlag Hjemme LS 333 (9)
535 Erlend Heiaas Ski Skytterlag Hjemme-LS Ski ++ 333 (9)
535 Pia Kristine Enersen Skiptvet Skytterlag Hjemme-LS 333 (9)
541 Tor Harry Mikkelsen Alta Skytterlag Hjemme-LS/Grunnlagspokalen 3 333 (8)
541 Daniel Davidsen Andebu Skytterlag Hjemme-LS Andebu 333 (8)
541 Arne Hægestøyl Dølemo Skyttarlag Hjemme -LS 333 (8)
541 Ole Brukstuen Lismarken Skytterlag Hjemme-LS Lismarken 333 (8)
541 Roy Cato Hopland Nordbygda og Rand Skyttarlag Hjemme-LS 333 (8)
541 Tobias Eskeland Stord Skytterlag Heime-LS Stord Skyttarlag 333 (8)
541 Berit Kolrud Østre Gausdal Skytterlag Hjemme- LS 333 (8)
548 Rune Kristoffersen Langevåg Skyttarlag Hjemme-LS 333 (7)
548 Elin Mikkelsplass Nes og Bromma Skytterlag Hjemme-LS 333 (7)
550 Tom Olav Moldskred Aalesund Skyttarlag Hjemme-LS 333 (6)
550 Soland Henningsmo Dalsbygda Skytterlag Hjemme-LS 333 (6)
550 Ørjan Almeland Sjo Kvinnherad Skyttarlag Hjemme-LS 333 (6)
550 Bjørn Lennart Vorre Styrvoll Skytterlag Hjemme- LS Styrvoll 333 (6)
554 Heidi Hansen Sørkedalen Skytterlag Hjemme LS - Drammen Skyttersamlag 333 (5)
555 Fride Berg Standerholen Stange og Romedal Skytterlag Hjemme-LS 333 (2)
556 Dag Myklebust Forr Skytterlag Hjemme-LS og Lagmesterskap Forr skytterlag 333 (0)
556 Nikolai Åshamar Hundeide Skyttarlag Heime-LS Lagsmeisterskap 333 (0)
558 Siv Hege Saltnes Klokset Engesetdal/Skodje Skyttarlag Hjemme-LS 332 (17)
558 Øistein Bakken Moss og Våler Skytterlag Hjemme-LS 332 (17)
558 Mads Lysevold Singsås Skytterlag Hjemme-LS Singsås 332 (17)
561 Stian Nergaard Orkland Ytre Skytterlag Hjemme - LS 332 (16)
562 Tore Johansen Oslo Østre Skytterlag Hjemme LS Oslo 332 (14)
563 Beate Hjellen Aalesund Skyttarlag Hjemme-LS 2020 332 (13)
563 Elisabeth Aadland Vaagsbø Fana Skyttarlag Hjemme-LS Fana 332 (13)
565 Jostein Nerødegård Begna Skyttarlag Hjemme LS 332 (12)
565 Maria Helene Nogva Eide og Naas Skytterlag Hjemme-LS 332 (12)
565 Dag Grønneberg Fredrikstad Skytterlag Hjemme-LS Fredrikstad 332 (12)
565 Geir Magne Rolland Åsane/Hordvik Skyttarlag HJEMME-LS 332 (12)
569 Jonny Innvær Bremnes Skytterlag Hjemme-LS 332 (11)
569 Jon Olav Bjørke Hardanger Skyttarlag Hjemme-LS 332 (11)
569 Tommy K. Brandtzæg Mære Skytterlag HjemmeLS Lagmesterskap 332 (11)
572 Kjetil Kongsgård Røraas Kongsberg Skytterlag Hjemme-LS 332 (10)
572 Terje Øksnes Kvam Skytterlag Hjemme LS 332 (10)
572 Bjørnar Holsetstuen Opdal og Midtbygden Skytterlag Hjemme-LS Oppdal 332 (10)
572 Thomas Høgåsseter Raumnes Skytterlag Hjemme-LS 2020 332 (10)
572 Nina Johanne Dønheim Sartor Skyttarlag Hjemme LS 332 (10)
572 Maren Husås Søndre Odalen Skytterlag Hjemme-LS 2020 332 (10)
578 Ørjan Hansen Dunderlandsdalen Skytterlag Hjemme-LS 332 (9)
578 John Karsten Øglænd Gjesdal Skytterlag Hjemme LS 332 (9)
578 Erlend Aas Mostadmark Skytterlag Hjemme -LS 332 (9)
578 Tor Olav Loftsgarden Rauland Skyttarlag Heime - LS 332 (9)
578 Kjersti Quande Haugen Skedsmo Skytterlag Hjemme-LS 332 (9)
578 Inger Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag Hjemme- LS Styrvoll 332 (9)
584 Marte Aune Skårild Heim/Hemne Skytterlag Hjemme-LS Heim/Hemne 332 (8)
584 Jakob B Skogan Kvam Skytterlag Hjemme LS 332 (8)
584 Stine Njøs Eikeland Leikanger Skyttarlag Heime-LS 332 (8)
584 Anton Jenssen Mosvik Skytterlag Hjemme-LS Mosvik 332 (8)
584 Terje Andreas Solås Ramsund Skytterlag Hjemme-LS 332 (8)
589 Arnulf Losvar Alta Skytterlag Hjemme-LS/Grunnlagspokalen 3 332 (7)
589 Inge Eriksen Bergen Skytterlag Hjemme-LS 332 (7)
589 Benjamin T. Karlsen Fet Skytterlag Hjemme LS - Fet skytterlag 332 (7)
589 Arvid Tufta Kvinnherad Skyttarlag Hjemme-LS 332 (7)
589 Rolf Eldstad Overhalla Skytterlag Hjemme-LS 332 (7)
594 Harald Borlaug Aurland Skyttarlag Hjemme-LS Aurland 332 (6)
594 Rune Jørgensen Beiarn Skytterlag Hjemme-Ls Beiarn 332 (6)
594 Pål J Berg Gjerpen Skytterlag Hjemme-LS 332 (6)
594 Audun Fiskum Harran Skytterlag Hjemme LS - Harran skytterlag 332 (6)
594 Endre Arntsen Løiten Skytterlag Hjemme-LS_ Løiten skytterlag 332 (6)
594 Tom Kr. Noodt Nidaros Skytterlag Hjemme-LS 332 (6)
594 Ola Petter Transet Røyken og Hurum Skytterlag Hjemme LS - Drammen Skyttersamlag 332 (6)
594 Bjørnar Rasmussen Aurdal Sykkylven Skyttarlag Heime-LS 332 (6)
602 Rolf Morten Berg Hjelmen Skytterlag Hjemme-LS Hjelmen 332 (5)
602 Simen Bredvold Åsnes Skytterlag HJEMME-LS 332 (5)
604 Rune Fossberg Bergen Nordre Skytterlag Hjemme-LS Bergen Nordre 332 (4)
604 Robert Stornes Nidaros Skytterlag Hjemme -LS 332 (4)
606 Jon Granlund Nannestad Skytterlag Hjemme LS 332 (2)
607 Frank Nordhagen Elverum Skytterlag Hjemme-LS 331 (14)
608 Thomas Stenvoll Soknedal Skytterlag Hjemme-LS 2020 331 (13)
609 Andreas Tuveng Dalsbygda Skytterlag Hjemme-LS 331 (12)
609 Ole Håkon Eidså Greipstad Skytterlag Hjemme-LS 331 (12)
609 Alf Egil Hov Hemsedal Skytterlag Hjemme LS 331 (12)
612 Ole Johan Aune Frosta Skytterlag Hjemme-LS 2020 Frosta 331 (11)
612 Jan Ove Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag Hjemme-LS 331 (11)
614 Kay Johnny Gjerde Langevåg Skyttarlag Hjemme-LS 331 (10)
615 Lars Klemet Strand Høland/Bjørkelangen Skytterlag Hjemme LS 331 (9)
615 Benedicte Guttorm Karasjok Skytterlag HJEMME LS 2020 331 (9)
615 Torunn Schjelderup Håkstad Lakselvdal Skytterlag Hjemme-LS 331 (9)
615 Kåre Grønning Reinsfjell Skytterlag Hjemme LS Reinsfjell 331 (9)
615 Lars Johan S. Hereid Skarpskytten Skytterlag Hjemme-LS 331 (9)
620 Hanna Synnøve Huser Blaker Skytterlag Hjemme-LS 331 (8)
620 Kjell Egil Norum Lindesnes Skytterlag Hjemme LS 331 (8)
620 Gunstein Lauvrak Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 331 (8)
623 Ståle Takle Bardu Skytterlag Hjemme LS/LM 331 (7)
623 Kristi Skår Hardanger Skyttarlag Hjemme-LS 331 (7)
623 Frode Markhus Husnes Skyttarlag Hjemme-LS 331 (7)
626 Lars Myrset Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag Hjemme-LS 331 (6)
626 Maia Vetti Grøndal Farnes Skyttarlag Hjemme-LS 331 (6)
626 Lars Rasmus Sandvik Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 331 (6)
626 Jesper Nilsstua Raumnes Skytterlag Hjemme-LS 2020 331 (6)
626 Espen Skaarer-Johansen Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS - Spydeberg 331 (6)
631 Jenny Elise Akeren Lundkvist Nora Skytterlag Hjemme LS 331 (5)
632 Ørjan Metveit Imenes Skytterlag Hjemme-LS 331 (3)
633 Tove Ingeborg Hansen Heim/Hemne Skytterlag Hjemme-LS Heim/Hemne 331 (2)
634 Morten Nordtug Forr Skytterlag Hjemme-LS og Lagmesterskap Forr skytterlag 331 (0)
634 Marius H. Sandvik Knipenborg Skyttarlag Hjemme-LS - Knipenborg 331 (0)
634 Gunnar Hjelen Årvågsfjord Skytterlag Hjemme - LS 331 (0)
637 Maria Hoff Mortensbakke Førde Skyttarlag Hjemme LS 330 (15)
638 Kjell Tore Skarmyr Dølemo Skyttarlag Hjemme -LS 330 (13)
638 Truls Buhagen Hommelvik Skytterlag Hjemme -LS 330 (13)
638 Arne Erik Nilsen Raumnes Skytterlag Hjemme-LS 2020 330 (13)
641 Martin Qværnstrøm Blaker Skytterlag Hjemme-LS 330 (12)
641 Arild Wergeland Oppedal/Brekke Skyttarlag Heime LS 330 (12)
643 Knut Ola Halvorsen Eidsvoll Verk Skytterlag Hjemme-LS 330 (11)
643 Jan Hanasand Løveid Skytterlag Hjemme-LS 330 (11)
643 Ketil Gundersen Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 330 (11)
643 Georg Storvik Øvre Velfjord Skytterlag Hjemme-LS 330 (11)
647 Bernt Noodt Nidaros Skytterlag Hjemme-LS 330 (10)
648 Ole Simen Eckhoff Gjermestad Egersund Skytterlag Hjemme-LS 330 (9)
648 Andreas Lunde Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 330 (9)
648 Jenny Aardalen Oslo Østre Skytterlag Hjemme LS Oslo 330 (9)
648 Knut I. Kvarekvål Voss Skyttarlag Heime-LS Voss 330 (9)
648 Iva Hidemstrædet Vågå Skytterlag Hjemme-LS 330 (9)
653 Marius Pung Aas Skytterlag HJEMME-LS AAS 2020 330 (8)
653 Morten Undseth Elverum Skytterlag Hjemme-LS 330 (8)
653 Lars Singsaas Singsås Skytterlag Hjemme-LS Singsås 330 (8)
656 Nina Vatne Alfsen Vegårshei Skytterlag Hjemme-LS 330 (7)
657 Marianne Jødahl Riste Blaker Skytterlag Hjemme-LS 330 (6)
657 Øivind Ødegård Eidsberg Skytterlag Hjemme-LS 330 (6)
659 Mads Larsen Aspås Batnfjord Skytterlag Hjemme LS Reinsfjell 330 (5)
659 Vilhelm Assersen Egersund Skytterlag Hjemme-LS 330 (5)
659 Kasper Kristoffersen Skedsmo Skytterlag Hjemme-LS 330 (5)
662 Knut Atle Sørskogen Stovner Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 330 (4)
662 Madeleine Ruud Rustad Nord-Odal Skytterlag Hjemme-LS 330 (4)
664 Lars Petter Ven Heim/Hemne Skytterlag Hjemme-LS Heim/Hemne 330 (3)
665 Per Tore Taklo Hundeide Skyttarlag Heime-LS Lagsmeisterskap 330 (2)
665 Kåre Vidringstad Lyngdal Skytterlag Hjemme-LS Lyngdal 330 (2)
667 Kari Fjellheim Sannidal Skytterlag Hjemme-LS 330 (0)
667 Thea Haukaas Nordøen Åsane/Hordvik Skyttarlag HJEMME-LS 330 (0)
669 Anders Walde Mikkelson Stord Skytterlag Heime-LS Stord Skyttarlag 329 (16)
670 Harald Kvåle Jondal Skyttarlag LS på heimebane 329 (15)
671 Terje Svarteberg Hallingskarvet Skytterlag Hjemme LS 329 (14)
672 Asbjørn Nygaard Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS - Spydeberg 329 (12)
672 Sebastian Toldnes Storsteinnes Skytterlag Hjemme-LS 329 (12)
674 Eimund Økdal Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Hjemme-LS 329 (11)
674 Tonje G. Grønvold Ringerike Skytterlag Hjemme-LS 329 (11)
676 Erik Sørhøy Bjørge Alteren Skytterlag Hjemme-LS 329 (10)
676 Roar Sandås Enebakk Skytterlag Hjemme-LS Enebakk 329 (10)
676 Odd Birger Olsen Inderøy Skytterlag Hjemme LS 200m 329 (10)
676 Vegar Bakken Moltustranda og Larsnes Skyttarlag Heime LS 329 (10)
680 Odd Morten Skogly Lindås Skyttarlag Hjemme-LS Lindås 329 (9)
680 Benny Erik Husåsfallet Skogbygden Skytterlag Hjemme LS Skogbygden 329 (9)
680 Anders Dyrnes Smøla Skytterlag Hjemme-LS 329 (9)
680 Jo Inge S. Auren Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS - Spydeberg 329 (9)
680 Tore Nøkleby Trøgstad Skytterlag Hjemme-LS 2020 Trøgstad 329 (9)
685 Sverre Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag Hjemme-LS 329 (8)
685 Hans Augedal Hå Skytterlag Hjemme-LS 329 (8)
685 Oddlaug Ellingsen Årskaug Oppedal/Brekke Skyttarlag Heime LS 329 (8)
685 Ole Herman Stene Selbu Skytterlag Hjemme-LS 329 (8)
685 Trond Oldertrøen Tynset Skytterlag Hjemme LS 329 (8)
690 Morten Musiol Oslo Østre Skytterlag Hjemme LS Oslo 329 (7)
690 Tore Martinussen Skedsmo Skytterlag Hjemme-LS 329 (7)
690 Sveinung Rossevatn Øvre Eiken Skytterlag Heime LS 329 (7)
693 Sophie Christin E. Gjermestad Egersund Skytterlag Hjemme-LS 329 (6)
693 Marthe Køhl Elverum Skytterlag Hjemme-LS 329 (6)
693 Dag Ivar Borg Malm Skytterlag Hjemme-LS Malm 329 (6)
693 Morten Fuglevåg Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 329 (6)
697 Geir Torkildsen Bodø Østre Skytterlag Hjemme-LS 329 (5)
697 Siri Mortensen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Hjemme LS 329 (5)
697 Torill Fosli Fuglem Mostadmark Skytterlag Hjemme -LS 329 (5)
697 Nils Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag Hjemme-LS 329 (5)
697 Grete Ernstsen Saltdal Skytterlag Hjemme LS 329 (5)
702 Eskil Aasen Wangen Vinstra Skytterlag Hjemme-LS 329 (4)
703 Torstein Wangen Vinstra Skytterlag Hjemme-LS 329 (3)
704 Arne Henning Johnsen Hjelmen Skytterlag Hjemme-LS Hjelmen 328 (14)
705 Vegard Ysland Bodø Østre Skytterlag Hjemme-LS 328 (12)
705 Sigurd Stensås Soknedal Skytterlag Hjemme-LS 2020 328 (12)
705 Line Camilla Næss Styrvoll Skytterlag Hjemme- LS Styrvoll 328 (12)
708 Gabriel Skjulhaug Yttri Leikanger Skyttarlag Heime-LS 328 (11)
709 Trond Andresen Blaker Skytterlag Hjemme-LS 328 (10)
709 Tor Hansen Lakså Skytterlag Hjemme-LS 328 (10)
709 Morten Stastad Randsfjord Skytterlag Hjemme-LS 328 (10)
709 Alf Eivind Sandbraaten Sørkedalen Skytterlag Hjemme LS - Drammen Skyttersamlag 328 (10)
709 Tormod Oldertrøen Tynset Skytterlag Hjemme LS 328 (10)
714 Morten Kyllo Frosta Skytterlag Hjemme-LS 2020 Frosta 328 (9)
714 Sveinung Søyland Moen Førde Skyttarlag Hjemme LS 328 (9)
714 Sander Fleischmann Høland/Bjørkelangen Skytterlag Hjemme LS 328 (9)
714 Bendik Dale Fiskerstrand Langevåg Skyttarlag Hjemme-LS 328 (9)
714 Sidsel Lillekvelland Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 328 (9)
714 Svein Buland Skjelstadmark Skytterlag Hjemme-LS bane 328 (9)
714 Andreas Skomsøy Smøla Skytterlag Hjemme-LS 328 (9)
714 Dag Hauger Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS - Spydeberg 328 (9)
714 Rune Stenmo Stordalen Skytterlag Hjemme-LS inkl. Meråkermesterskap bane 328 (9)
723 Odd Arne Tangen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Hjemme LS 328 (8)
723 Rune H. Dahl Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 328 (8)
723 Syver Jotun Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 328 (8)
723 Trond S Nergaard Orkland Ytre Skytterlag Hjemme - LS 328 (8)
727 Amund Gultvedt Aas Skytterlag HJEMME-LS AAS 2020 328 (7)
727 Arne Steinfjell Alteren Skytterlag Hjemme-LS 328 (7)
727 Bjørnar Strand Bodø Østre Skytterlag Hjemme-LS 328 (7)
727 Kjetil Anda Klepp Skytterlag Hjemme-LS 2020 328 (7)
727 Jørgen Brukstuen Lismarken Skytterlag Hjemme-LS Lismarken 328 (7)
727 Roy Solend Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS - Spydeberg 328 (7)
733 Roar Havstein Sem Skytterlag Hjemme-LS Sem 328 (6)
733 Håvard Sørheim Stord Skytterlag Heime-LS Stord Skyttarlag 328 (6)
733 Siv Tone Rossevatn Forgard Øvre Eiken Skytterlag Heime LS 328 (6)
736 Kristoffer Grette Rollag og Veggli Skytterlag Hjemme-LS 328 (5)
736 Trond Gullik Mikkelsen Surnadal Skytterlag Hjemme-LS 328 (5)
738 Morten Hidle Bremnes Skytterlag Hjemme-LS 328 (4)
738 Trygve Thaule Rise og Løddesøl Skytterlag Hjemme-LS 328 (4)
738 Ove Johan Dyrendahl Rissa Skytterlag Hjemme-LS Rissa 328 (4)
741 Inga Lill Rossevatn Øvre Eiken Skytterlag Heime LS 328 (3)
742 Hanne Svindland Vidringstad Lyngdal Skytterlag Hjemme-LS Lyngdal 328 (1)
742 Lise Faldbakken Stange og Romedal Skytterlag Hjemme-LS 328 (1)
744 Per Holsbrekken Lesja Skytterlag Hjemme LS 328 (0)
745 Lars Sverre Svendsgard Dovre og Dovreskog Skytterlag Hjemme-LS, Dovre 327 (15)
746 Terje Allum Siljan Skytterlag Hjemme-LS Siljan 327 (14)
747 Sigbjørn Hopmark Smøla Skytterlag Hjemme-LS 327 (13)
748 Kristian Eidal Nes og Bromma Skytterlag Hjemme-LS 327 (12)
748 Maud Elise B. Grønberg Tingelstad Skytterlag Hjemme LS 327 (12)
748 Tor Magne Svendli Øvre Målselv Skytterlag Hjemme-LS 2020 327 (12)
751 Emilie Haget Sem Skytterlag Hjemme-LS Sem 327 (11)
751 Bjørn Toldnes Storsteinnes Skytterlag Hjemme-LS 327 (11)
753 Per Inge Aakvik Aalesund Skyttarlag Hjemme-LS 2020 327 (10)
753 Atle Bakken Siljan Skytterlag Hjemme-LS Siljan 327 (10)
753 Bjørn Grønås Våler Skytterlag Hjemme-LS 327 (10)
753 Astrid Kristine Halvorsrud Øymark Skytterlag Hjemme-LS 327 (10)
757 Øyvind Orderud Enebakk Skytterlag Hjemme-LS Enebakk 327 (9)
757 Henning Ruud Finnøy Skytterlag Hjemme-LS 327 (9)
757 Karl Rudolf Friedrich Gjøvik og Brusveen Skytterlag Hjemme LS 327 (9)
757 Knut Arne Almås Høylandet Skytterlag Hjemme-LS 327 (9)
757 Marius Deilhaug Mælum Skytterlag Hjemme-LS 327 (9)
757 Tor Erik Oppedal Oppedal/Brekke Skyttarlag Heime LS 327 (9)
757 Lars Emil Hoff Ramsund Skytterlag Hjemme-LS 327 (9)
757 Dag Inge Østgård Tynset Skytterlag Hjemme LS 327 (9)
757 Johannes Fløholm Åsane/Hordvik Skyttarlag HJEMME-LS 327 (9)
766 Per Ove Røkke Bodø Østre Skytterlag Hjemme-LS 327 (8)
766 Lars Guldbrandsen Eidskog Skytterlag Hjemme-LS EIDSKOG 327 (8)
766 Arne Martin Mykland Fredrikstad Skytterlag Hjemme-LS Fredrikstad 327 (8)
766 Ole Nikolai Jåtun Greipstad Skytterlag Hjemme-LS 327 (8)
766 Sven By Herfjord Skytterlag Hjemme-LS 327 (8)
766 Trond Haugen Ørlendingen Skytterlag Hjemme-LS 327 (8)
766 Kari Helene Halvorsrud Øymark Skytterlag Hjemme-LS 327 (8)
773 Per Marius Nystuen Bjoneroa Skytterlag Hjemme-LS 327 (7)
773 Hans Jakob Løkkesmo Budal Skytterlag Hjemme LS 327 (7)
773 Olav Svalastog Frogn og Drøbak Skytterlag Hjemme-LS 327 (7)
773 Hroar Odden Kongsberg Skytterlag Hjemme-LS 327 (7)
773 Ingeborg Haukerud Raumnes Skytterlag Hjemme-LS 2020 327 (7)
778 Rolf Magne Hellevang Nordbygda og Rand Skyttarlag Hjemme-LS 327 (6)
778 Ole Kr. Finnbråten Skedsmo Skytterlag Hjemme-LS 327 (6)
778 Kirsten Sørli Søgne Skytterlag H&B, Søgne og Laudal Hjemme-LS 327 (6)
778 Sigbjørn Henriksen Øvre Målselv Skytterlag Hjemme-LS 2020 327 (6)
782 Lars Hallvard Ese Balestrand Skyttarlag Hjemme-LS Balestrand 327 (5)
782 Reinert Bokn Finnøy Skytterlag Hjemme-LS 327 (5)
782 Nils Andreas Olli Eira Karasjok Skytterlag HJEMME LS 2020 327 (5)
782 Bjarne Sigurd Ramsjø Svinndal Skytterlag Hjemme-LS Ski ++ 327 (5)
782 Øystein Rønningen Østre Gausdal Skytterlag Hjemme- LS 327 (5)
787 Torkel Strøm Eidskog Skytterlag Hjemme-LS EIDSKOG 327 (3)
787 Ole Henrik Hansen Sørfjord og Omegn Skytterlag Hjemme-LS 327 (3)
789 Tor Arne Spilde Lyngdal Skytterlag Hjemme-LS Lyngdal 327 (1)
790 Paul Magnar Haakenstad Lesja Skytterlag Hjemme LS 327 (0)
790 Tor Fjellheim Sannidal Skytterlag Hjemme-LS 327 (0)
790 Einar Fævelen Årvågsfjord Skytterlag Hjemme - LS 327 (0)
793 Ivar Eira Hammerfest Skytterlag Hjemme LS 326 (13)
793 Aleksander Bråten Hardanger Skyttarlag Hjemme-LS 326 (13)
793 Sverre Waage Selheim Nidaros Skytterlag Hjemme-LS 326 (13)
793 Terje Ljostveit Sauda Skytterlag Hjemme-LS 2020 326 (13)
797 Ketil Sundal Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 326 (12)
798 Tore Anders Oskal Lakselvdal Skytterlag Hjemme-LS 326 (11)
799 Tom-Freddy Andreassen Bamble Skytterlag Hjemme-LS 326 (10)
799 Steinar Norum Lindesnes Skytterlag Hjemme LS 326 (10)
799 Erling Normann Saltdal Skytterlag Hjemme LS 326 (10)
799 Camilla Irene Kalset Grøtte Surnadal Skytterlag Hjemme-LS 326 (10)
799 Morten Grønvold Åsheim Skytterlag Hjemme-LS Åsheim 326 (10)
804 Ole Petter Holm Birkenes Skytterlag Hjemme-LS 326 (9)
804 Espen Kjelaas Mære Skytterlag HjemmeLS Lagmesterskap 326 (9)
804 Dag Rasmussen Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 326 (9)
804 Jarle Hunstad Sigdal Skytterlag HJEMME-LS 2020 326 (9)
804 Mariann Opperud Ådal Skytterlag Hjemme-LS 326 (9)
809 Stig Anders J. Larsen Balsfjord Skytterlag Hjemme-LS 326 (8)
809 Øistein Langbakk Gjerpen Skytterlag Hjemme-LS 326 (8)
809 Linda Herland Hedrum Skytterlag Hjemme-LS Hedrum 326 (8)
809 Anders Nydal Holsen Skyttarlag Heime-LS 326 (8)
809 Lars Gulbrandsen Lilleng Råde Skytterlag Hjemme-LS Råde 326 (8)
809 Karl R. Hetland Skedsmo Skytterlag Hjemme-LS 326 (8)
809 Jan Blådammen Skogbygden Skytterlag Hjemme LS Skogbygden 326 (8)
809 Ray Inge Myrli Tana Skytterlag Hjemme LS 326 (8)
817 Camilla Bergh Brustad Eidskog Skytterlag Hjemme-LS EIDSKOG 326 (7)
817 Krister Engvoll Kristiansand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS 326 (7)
817 Siv Svartisdal Røvassdalen Skytterlag Hjemme-LS 326 (7)
817 Vidar Lauvsland Øvrebø Skytterlag Hjemme-LS 326 (7)
821 Elin Grøndalen Hemsedal Skytterlag Hjemme LS 326 (6)
821 Sondre Saksvik Orkla Skytterlag Hjemme LS 326 (6)
821 Jonny Denstad Rissa Skytterlag Hjemme-LS Rissa 326 (6)
821 Jostein Rubbås-Risvik Øvre Målselv Skytterlag Hjemme-LS 2020 326 (6)
825 Jan Gunnar Tufta Hatlestrand og Ølve Skytterlag H&Ø Hjemme-LS 2020 326 (5)
825 Kåre Storenes Imenes Skytterlag Hjemme-LS 326 (5)
825 Jan Dalene Kristiansand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS 326 (5)
825 Audun Risvik Overhalla Skytterlag Hjemme-LS 326 (5)
829 Terje Vestvik Beitstad Skytterlag Hjemme LS 326 (4)
829 Einar Myki Løiten Skytterlag Hjemme-LS_ Løiten skytterlag 326 (4)
831 Vebjørn Berg Blaker Skytterlag Hjemme-LS 326 (3)
832 Sondre Strøm Hushagen Nannestad Skytterlag Hjemme LS 326 (1)
833 Roger Holsæter Sandvik Knipenborg Skyttarlag Hjemme-LS - Knipenborg 326 (0)
834 Lasse Aas Tydal Skytterlag Hjemme LS 325 (13)
835 Andor Nesse Trondenes Skytterlag Hjemme-LS 325 (12)
836 Even Gultvedt Aas Skytterlag HJEMME-LS AAS 2020 325 (11)
836 Vidar Isaksen Alta Skytterlag Hjemme-LS/Grunnlagspokalen 3 325 (11)
838 Svein Egil Holta Jørpeland Skytterlag Hjemme LS Jørpeland Skytterlag 325 (10)
838 Kai Tore Schjørlien Nordre Land Skytterlag Hjemme-LS 325 (10)
840 Harald Haraldsen Flikka Skytterlag Hjemme-LS 325 (8)
840 Olav Marius Aa Hyen Skyttarlag Heimebane LS 325 (8)
840 Johan Arthur Nygård Kristiansand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS 325 (8)
840 Kai Nyhammer Lørenskog Skytterlag Hjemme-LS 325 (8)
840 Hanne Ihleby Råde Skytterlag Hjemme-LS Råde 325 (8)
840 Atle Bakken Vågå Skytterlag Hjemme-LS 325 (8)
846 Olav Holen Blaker Skytterlag Hjemme-LS 325 (7)
846 Rune Flikkerud Nord-Odal Skytterlag Hjemme-LS 325 (7)
848 Anders Grøndal Farnes Skyttarlag Hjemme-LS 325 (6)
848 Tomas Haugnes Florø Skytterlag Heime-LS 325 (6)
848 Bjørn Kjønås Førde Skyttarlag Hjemme LS 325 (6)
848 Atle Berg Gjerpen Skytterlag Hjemme-LS 325 (6)
848 Trond A. Midtbø Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS - Spydeberg 325 (6)
848 Thor Einar Aurdal Sykkylven Skyttarlag Heime-LS 325 (6)
848 Kristian Bergehaug Tydal Skytterlag Hjemme LS 325 (6)
855 Janne Haugnes Florø Skytterlag Heime-LS 325 (5)
855 Paul Otto Vatne Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 325 (5)
857 Geir Anders Hætta Berg Sørfjord og Omegn Skytterlag Hjemme-LS 325 (4)
857 Rolf Kåre Dragseth Tydal Skytterlag Hjemme LS 325 (4)
859 Aleksander Taanevig Mandal Skytterlag Hjemme-LS Mandal og Holum 200m 325 (2)
860 Øyvind Abel Grane Skytterlag Hjemme-LS 325 (0)
860 Jens Herstad Knipenborg Skyttarlag Hjemme-LS - Knipenborg 325 (0)
860 Bjørn Atle Brendjord Lesja Skytterlag Hjemme LS 325 (0)
863 Gunnar Arne Einang Hegra Skytterlag Hjemme-LS Rådalen sentralskytebane 324 (12)
864 Kenneth Husåsfallet Skogbygden Skytterlag Hjemme LS Skogbygden 324 (11)
865 Ivar Waag Surnadal Skytterlag Hjemme-LS 324 (10)
865 Tom Nyhaven Søgne Skytterlag H&B, Søgne og Laudal Hjemme-LS 324 (10)
867 Ketil Sandberg Jøa Skytterlag Hjemme-LS 324 (9)
867 Arne Erik Christophersen Lismarken Skytterlag Hjemme-LS Lismarken 324 (9)
869 Jan Ola Skott Brekken/aursund Skytterlag Hjemme - LS 324 (8)
869 Henning Nøkleby Trøgstad Skytterlag Hjemme-LS 2020 Trøgstad 324 (8)
871 Esben Fagerbakk Brønnøysund Skytterlag Hjemme-LS 324 (7)
871 Jonas Siksjø Streitlien Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 324 (7)
873 Jakob Vik Fitjar Skytterlag Hjemme-LS 324 (6)
873 Ørjar Eiken Hyllestad Skyttarlag Heime LS og lagsmesterskap 324 (6)
873 Per Harald Svendsberget Åmot Skytterlag Hjemme-LS 324 (6)
876 Anders Foss Hidemstrædet Blaker Skytterlag Hjemme-LS 324 (5)
876 Tore Lunsæter Fåset Skytterlag Hjemme LS 324 (5)
876 Sten Egil Nystad Storfjord Skytterlag Hjemme LS/Storfjord skl 324 (5)
876 Hans Olav Flølo Strandvik Skyttarlag Hjemme-LS 324 (5)
876 Jon Inge Stenbakk Styrvoll Skytterlag Hjemme- LS Styrvoll 324 (5)
881 Stig Andrè Rødland Klepp Skytterlag Hjemme-LS 2020 324 (4)
882 Aina Tangen Stange og Romedal Skytterlag Hjemme-LS 324 (1)
883 Frode Sæther Andenes Skytterlag Hjemme-LS Heim/Hemne 323 (12)
883 David Davidsen Sande Skytterlag LS på hjemmebane 323 (12)
885 Brynjar Grønås Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag Hjemme-LS 323 (11)
885 John Norum Lindesnes Skytterlag Hjemme LS 323 (11)
885 Frode Haga Sigdal Skytterlag HJEMME-LS 2020 323 (11)
888 Øyvind Langø Øvre Velfjord Skytterlag Hjemme-LS 323 (10)
889 Alf Erik Røyrvik Hyen Skyttarlag Heimebane LS 323 (9)
889 Ida Elisabeth Finstad Såner Skytterlag Hjemme-LS Såner 323 (9)
891 Roy Håkstad Lakselvdal Skytterlag Hjemme-LS 323 (8)
891 Kjell Kristian Straume Såner Skytterlag Hjemme-LS Såner 323 (8)
893 Gaute Eliassen Hamre Leikanger Skyttarlag Heime-LS 323 (7)
893 Marius Gangnes Søndre Høland Skytterlag Hjemme LS 323 (7)
893 Rune Aas Tydal Skytterlag Hjemme LS 323 (7)
896 Håvard Sneisen Hommelvik Skytterlag Hjemme - LS 323 (6)
896 Terje Hus Kvinnherad Skyttarlag Hjemme-LS 323 (6)
896 Lennarth Olsen Sogndal Skyttarlag Heime-LS 323 (6)
899 Erik Andresen Blaker Skytterlag Hjemme-LS 323 (5)
899 Ivar Evje Sigdal Skytterlag HJEMME-LS 2020 323 (5)
901 Monica Sæterøy Høybakk Langevåg Skyttarlag Hjemme-LS 323 (4)
901 Morten Ryen Tynset Skytterlag Hjemme LS 323 (4)
901 Knut Martin Hølland Solvik Vegårshei Skytterlag Hjemme-LS 323 (4)
901 Kristoffer Skjerping Åsane/Hordvik Skyttarlag HJEMME-LS 323 (4)
905 Ronny Vedå Aalesund Skyttarlag Hjemme-LS 2020 323 (3)
906 Bernt Kvamme Kirkenes Skytterlag Hjemme-LS 323 (0)
907 Ole-Anders Hagen Målselv Skytterlag Hjemme-LS Målselv 322 (15)
908 Hølje Kjell Kaasa Bolkesjø Skytterlag Hjemme-LS Bolkesjø 322 (9)
908 Jan Helge Furre Leikanger Skyttarlag Heime-LS 322 (9)
908 Arild Moen Skjelstadmark Skytterlag Hjemme-LS bane 322 (9)
908 Markus Klubnes Såner Skytterlag Hjemme-LS Såner 322 (9)
912 Yngvar Rønningen Froland Skytterlag Hjemme-LS 322 (8)
912 Petter Skaar Kristiansand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS 322 (8)
912 Unni Gorm-Hansen Kvinnherad Skyttarlag Hjemme-LS 322 (8)
912 John Håvard Velo Randsfjord Skytterlag Hjemme-LS 322 (8)
916 Conny J. Karlsen Alta Skytterlag Hjemme-LS/Grunnlagspokalen 3 322 (7)
916 Irja Jødahl Blaker Skytterlag Hjemme-LS 322 (7)
916 Amund Myrheim Jordet og Tenaasen Skytterlag Hjemme-LS 322 (7)
916 Øyvind Guggedal Klepp Skytterlag Hjemme-LS 2020 322 (7)
916 Magnus Uthus Selbu Skytterlag Hjemme-LS 322 (7)
916 Terje Hansen Skarpskytten Skytterlag Hjemme LS Oslo 322 (7)
916 Sigbjørn Hausberg Surnadal Skytterlag Hjemme-LS 322 (7)
916 Erling Solberg Vegårshei Skytterlag Hjemme-LS 322 (7)
916 Ingrid Grobakken Øystre Slidre Skyttarlag Hjemme-LS 322 (7)
925 Tone Berit Thoreplass Gol og Ødegården Skyttarlag Hjemme LS 322 (6)
925 Ole Herland Hedrum Skytterlag Hjemme-LS Hedrum 322 (6)
925 Jarle Larsen Time Skytterlag Hjemme LS 322 (6)
925 Bertil Aasheim Øvre Ogndal Skytterlag Hjemme LS_lagmesterskap 322 (6)
925 Emil Buvarp Øvre Surnadal Skytterlag Hjemme LS 322 (6)
925 Andrea Svendsberget Åmot Skytterlag Hjemme-LS 322 (6)
931 Per Christian Berg Kråkstad Skytterlag Hjemme-LS Ski ++ 322 (5)
931 Eldfrid Aase Voss Skyttarlag Heime-LS Voss 322 (5)
933 Jan Kristian Evensen Os Skyttarlag Hjemme LS 322 (4)
933 Hallvard Bratseth Rissa Skytterlag Hjemme-LS Rissa 322 (4)
933 Øystein Kvarekvål Voss Skyttarlag Heime-LS Voss 322 (4)
936 Gorm Jøran Sørensen Gjesdal Skytterlag Hjemme-LS Gjesdal 322 (3)
937 Jan Atle Ree Time Skytterlag Hjemme LS 321 (11)
938 Lars-Egar Haugen Lom og Skjåk Skytterlag Hjemme-LS 321 (9)
939 Sigurd Føreland Dølemo Skyttarlag Hjemme -LS 321 (8)
939 Heidi Pedersen Frogn og Drøbak Skytterlag Hjemme-LS 321 (8)
939 Dagfinn Mehl Kvinnherad Skyttarlag Hjemme-LS 321 (8)
942 Gunnar Bråten Alvdal Skytterlag Hjemme-LS Alvdal 321 (6)
942 Heidi Støa Kristiansen Asker Skytterlag Hjemme LS - Drammen Skyttersamlag 321 (6)
942 Trude Martinsen Ruud Etnedal Skyttarlag Hjemme-LS 321 (6)
942 Idar Helmer Pedersen Hammerfest Skytterlag Hjemme LS 321 (6)
942 Magne Osmundnes Hyen Skyttarlag Heimebane LS 321 (6)
942 Tore Mølmshaug Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS - Spydeberg 321 (6)
942 Kristian Larsen Søndre Odalen Skytterlag Hjemme-LS 2020 321 (6)
949 Torunn Galborgen Stranden Hadding Skytterlag Heime LS 321 (5)
949 Tore Skogheim Hallingskarvet Skytterlag Hjemme-LS Hallingskarvet 321 (5)
949 Jon Ivar Hansen Heim/Hemne Skytterlag Hjemme-LS Heim/Hemne 321 (5)
949 Roar Hauge Mælum Skytterlag Hjemme-LS 321 (5)
953 Åse Edny Sklett Overhalla Skytterlag Hjemme-LS 321 (4)
953 Jonas Ørmen Råde Skytterlag Hjemme-LS Råde 321 (4)
953 Marius V. Sundby Skogbygden Skytterlag Hjemme LS Skogbygden 321 (4)
956 Jon Gultvedt Aas Skytterlag HJEMME-LS AAS 2020 321 (3)
957 Kari Sofie Brøndbo Fiskum Harran Skytterlag Hjemme LS - Harran skytterlag 321 (2)
958 Bjørn Enerud Sande Skytterlag LS på hjemmebane 320 (13)
959 Birger Ingeborgvik Kvernes Skytterlag Hjemme-LS 320 (12)
960 Henrik Husebø Kristiansen Fana Skyttarlag Hjemme-LS Fana 320 (9)
960 Jon Arne Olsen Nesna Skytterlag Hjemme-LS 320 (9)
960 Halvor Rolf Ajer Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 320 (9)
963 Magnus E. Bøthun Sogndal Skyttarlag Heime-LS 320 (8)
964 Louis Vold Vestvik Bømlo Skytterlag Hjemme-LS 320 (7)
964 Ann Iren Rønningsgrind Hallingskarvet Skytterlag Hjemme LS 320 (7)
964 Maria Winsjansen Kristiansand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS 320 (7)
964 Kamilla Ringseth Kvam Skytterlag Hjemme LS 320 (7)
964 Anders Korneliussen Kvernes Skytterlag Hjemme-LS 320 (7)
964 Kim Johnsen Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS - Spydeberg 320 (7)
970 Atle Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag Hjemme-LS 320 (5)
970 Siv Asta Revhaug Råde Skytterlag Hjemme-LS Råde 320 (5)
972 Jens Pettersen Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 320 (4)
972 Janne Tormodset Viksdalen Skyttarlag Hjemme-LS 320 (4)
974 Jenny Mølmshaug Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS - Spydeberg 320 (3)
975 Ola Hammerås Hølonda Skytterlag Hjemme LS 320 (0)
975 Kjell Martin Jakobsen Kjøpsnes Skytterlag Hjemme -LS 320 (0)
975 Jahn-Michael Myrvoll Syvde Skyttarlag Heime LS 320 (0)
978 Christian Espenes Overhalla Skytterlag Hjemme-LS 319 (11)
978 Bjørn Holmboe Sande Skytterlag LS på hjemmebane 319 (11)
980 Terje Kvestad Kongsberg Skytterlag Hjemme-LS 319 (10)
981 Rune Raknerud Trøgstad Skytterlag Hjemme-LS 2020 Trøgstad 319 (9)
982 Eirik Hylland Aurland Skyttarlag Hjemme-LS Aurland 319 (8)
982 Jan Ragnar Nordås Bardu Skytterlag Hjemme LS/LM 319 (8)
982 Roger Voll Nord-Odal Skytterlag Hjemme-LS 319 (8)
985 Ingrid Larsen Alteren Skytterlag Hjemme-LS 319 (7)
985 Inga Mørck Ski Skytterlag Hjemme-LS Ski ++ 319 (7)
985 Roar Aune Øvre Surnadal Skytterlag Hjemme LS 319 (7)
985 Tor Kristian Lavik Åsane/Hordvik Skyttarlag HJEMME-LS 319 (7)
989 Erlend Ragnar Ekerholt Aas Skytterlag HJEMME-LS AAS 2020 319 (6)
989 Gustav Rosland Tørdal Skytterlag Hjemme- LS 319 (6)
991 Anne Karin Steffensen Bø (Vesterålen) Skytterlag Hjemme-LS Bø skytterlag 319 (4)
991 Ingvald Førde Ekra Imenes Skytterlag Hjemme-LS 319 (4)
991 Geir Egedahl Rollag og Veggli Skytterlag Hjemme-LS 319 (4)
991 Ingar Solberg Sunndal Skytterlag Hjemme-LS/Lagsmesterskap/Pokalskyting 319 (4)
995 Abel Leander Sandvei Bodø Østre Skytterlag Hjemme-LS 319 (3)
995 Morten Lunde Klepp Skytterlag Hjemme-LS 2020 319 (3)
995 Renate Strøm Hushagen Nannestad Skytterlag Hjemme LS 319 (3)
998 Torgeir Nisja Sunndal Skytterlag Hjemme-LS/Lagsmesterskap/Pokalskyting 319 (2)
998 Gunnar Midthun Skjerven Voss Skyttarlag Heime-LS Voss 319 (2)
1000 Johan Råde Forr Skytterlag Hjemme-LS og Lagmesterskap Forr skytterlag 319 (0)
1001 Ole Martin Halvorsen Bergen Skytterlag Hjemme-LS 318 (14)
1002 Jonas Sodeland Øksendal Holum Skytterlag Hjemme-LS Mandal og Holum 200m 318 (9)
1002 Øyvind Løkstad Målselv Skytterlag Hjemme-LS Målselv 318 (9)
1002 Kristian Mjånes Voss Skyttarlag Heime-LS Voss 318 (9)
1005 Daniel Nyseth Etnedal Skyttarlag Hjemme-LS 318 (8)
1005 Sven Erik Rustad Kråkstad Skytterlag Hjemme-LS Ski ++ 318 (8)
1005 Frode Solheim Oppedal/Brekke Skyttarlag Heime LS 318 (8)
1008 Annie Samuelsen Oslo Østre Skytterlag Hjemme LS Oslo 318 (7)
1009 Ragnar Henrik Hauer Høland/Bjørkelangen Skytterlag Hjemme LS 318 (6)
1010 Atle Lyngen Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Hjemme-LS 318 (5)
1010 Anders Leknes Karmøy Skytterlag Hjemme-LS Karmøy 318 (5)
1010 Håkon Holter Slogvik Stavanger Skytterlag Hjemme-LS Stavanger skytterlag 318 (5)
1010 Stian Slettbakken Søndre Odalen Skytterlag Hjemme-LS 2020 318 (5)
1010 Ruth Jane Rossevatn Øvre Eiken Skytterlag Heime LS 318 (5)
1015 Lene Sørheim Nilsen Asker Skytterlag Hjemme LS - Drammen Skyttersamlag 318 (4)
1016 Roy Halseth Malvik Skytterlag Hjemme -LS 317 (11)
1017 Erlend Overaa Engesetdal/Skodje Skyttarlag Hjemme-LS 317 (10)
1018 Embret Ressem Malm Skytterlag Hjemme-LS Malm 317 (9)
1018 Fredrik Wikerøy Nøtterø Skytterlag Hjemme- LS 317 (9)
1020 Odin Sandlie Mellingsæter Rælingen Skytterlag Hjemme-LS 317 (8)
1021 Marthe Røed Hansen Holmestrand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS Holmestrand 317 (7)
1021 Pål Krister V. Langlid Kvam Skytterlag Hjemme LS 317 (7)
1021 Harald Lundnes Målselv Skytterlag Hjemme-LS Målselv 317 (7)
1021 Ann Cathrine Sverkmo Walleraunet Namdalseid og Lyngen Skytterlag Hjemme-LS Namdalseid og Lyngen 317 (7)
1021 Kjell Kristian Lunde Tangen Skytterlag Hjemme-LS Tangen 317 (7)
1026 Magne Skårild Heim/Hemne Skytterlag Hjemme-LS Heim/Hemne 317 (6)
1026 Ragnhild Maurstad Karasjok Skytterlag HJEMME LS 2020 317 (6)
1026 Ulf Larsen Stavanger Skytterlag Hjemme-LS Stavanger skytterlag 317 (6)
1026 Morten Hamar Svendsrud Tingelstad Skytterlag Hjemme LS 317 (6)
1030 Tor Jostein Jenssen Bardu Skytterlag Hjemme LS/LM 317 (4)
1030 Anne Guri Hodnungseth Gol og Ødegården Skyttarlag Hjemme LS 317 (4)
1032 Tomas Eikeland Tysse Skyttarlag Heime-LS Tysse 317 (3)
1032 Morten Helgaset Voss Skyttarlag Heime-LS Voss 317 (3)
1034 Simen Aasheim Torp Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS - Spydeberg 317 (2)
1034 Olav Aaker Torsnes Skytterlag Hjemme-LS 317 (2)
1036 Jan Rune Martinsen Fet Skytterlag Hjemme LS - Fet skytterlag 316 (6)
1036 Knut Ove Muldsvor Slagen Skytterlag Hjemme-LS Slagen 316 (6)
1038 Tore Hoff Gjøvik og Brusveen Skytterlag Hjemme LS 316 (5)
1038 Ståle Andresen Tyristrand Skytterlag Hjemme-LS 316 (5)
1040 Inger Johanne Haabet Bodø Østre Skytterlag Hjemme-LS 316 (4)
1040 Steinar Gundersen Randsfjord Skytterlag Hjemme-LS 316 (4)
1042 Vegard Bentsen Saltdal Skytterlag Hjemme LS 316 (3)
1042 Vidar Austheim Øvre Ogndal Skytterlag Hjemme LS_lagmesterskap 316 (3)
1044 Vegar Grønberg Tingelstad Skytterlag Hjemme LS 316 (2)
1045 Bente Steiestøl Blaker Skytterlag Hjemme-LS 316 (1)
1046 Per Stensland Bergen Nordre Skytterlag Hjemme-LS Bergen Nordre 315 (8)
1046 Marius Levang Lakselvdal Skytterlag Hjemme-LS 315 (8)
1048 Geir Olav Alu Brøto Nes og Bromma Skytterlag Hjemme-LS 315 (6)
1048 Jostein Haugsvær Oppedal/Brekke Skyttarlag Heime LS 315 (6)
1048 Trond Anfeldt Røstad Ørlendingen Skytterlag Hjemme-LS 315 (6)
1051 Elling Skogan Skogn Skytterlag Hjemme-LS 315 (4)
1052 Arild Valand Mandal Skytterlag Hjemme-LS Mandal og Holum 200m 315 (3)
1053 Paul Are Ljosnes Kvinnherad Skyttarlag Hjemme-LS 315 (2)
1053 Inge Myklebust Lørenskog Skytterlag Hjemme-LS 315 (2)
1055 Kåre Bjørkhaug Lavikdal Skyttarlag Heime - LS 314 (7)
1056 Vegar Kallevåg Bømlo Skytterlag Hjemme-LS 314 (6)
1056 Sara Tveiten Rollag og Veggli Skytterlag Hjemme-LS 314 (6)
1056 Sofie Kjone Husåsfallet Skogbygden Skytterlag Hjemme LS Skogbygden 314 (6)
1059 Sondre Svinstad Holum Skytterlag Hjemme-LS Mandal og Holum 200m 314 (5)
1060 John Kjell Lien Fyresdal Skyttarlag Heime - LS 314 (4)
1060 Tove Linnerud Hemsedal Skytterlag Hjemme LS 314 (4)
1062 Bernt-Olav Tømmermo Notodden Skytterlag Hjemme-LS 314 (3)
1063 Andreas Velo Randsfjord Skytterlag Hjemme-LS 313 (9)
1064 Jane Vigemyr Johnsen Heddeland og Breland Skytterlag H&B, Søgne og Laudal Hjemme-LS 313 (5)
1064 Jan Høiby Hommelvik Skytterlag Hjemme -LS 313 (5)
1064 Terje Buseth Singsås Skytterlag Hjemme-LS Singsås 313 (5)
1067 Joakim Bjørnetun Farnes Skyttarlag Hjemme-LS 313 (4)
1067 Marte Solstad Risvik Overhalla Skytterlag Hjemme-LS 313 (4)
1069 Bernt Olaf Aune Heim/Hemne Skytterlag Hjemme-LS Heim/Hemne 313 (3)
1070 Kjell-Olav Grøndalen Hemsedal Skytterlag Hjemme LS 312 (10)
1071 Stein Are Nøstvik Balsfjord Skytterlag Hjemme-LS 312 (7)
1071 Anders Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag Hjemme LS - Drammen Skyttersamlag 312 (7)
1071 Rolf Harry Johansen Trondenes Skytterlag Hjemme-LS 312 (7)
1074 Hans Berg Fredrikstad Skytterlag Hjemme-LS Fredrikstad 312 (6)
1074 Tor Martin Odden Kongsberg Skytterlag Hjemme-LS 312 (6)
1074 Ole Morten Østerås Mære Skytterlag HjemmeLS Lagmesterskap 312 (6)
1077 Vegard Moberget Nordskogbygda Skytterlag Hjemme-LS 2020 312 (5)
1078 Vemund Hagaseth Fagernes Skytterlag Hjemme-LS 312 (4)
1078 Gunn Gravem Isaksen Sunndal Skytterlag Hjemme-LS/Lagsmesterskap/Pokalskyting 312 (4)
1080 Ørjan Larsos Saltdal Skytterlag Hjemme LS 311 (8)
1080 Johanne Kjeldsand Stordalen Skytterlag Hjemme-LS inkl. Meråkermesterskap bane 311 (8)
1082 Odd Charles Jensen Jøa Skytterlag Hjemme-LS 311 (7)
1083 Torstein Dynna Tingelstad Skytterlag Hjemme LS 311 (6)
1083 Lars Lian Trondenes Skytterlag Hjemme-LS 311 (6)
1085 Dagfinn Strøm Beiarn Skytterlag Hjemme-Ls Beiarn 311 (5)
1085 Stian Nordlien Østre Gausdal Skytterlag Hjemme- LS 311 (5)
1087 Marius Hjellsand Høylandet Skytterlag Hjemme-LS 311 (4)
1087 Stian Mosand Hanssen Klæbu Skytterlag Hjemme-LS 311 (4)
1089 Johnny Næss Langsrud Holmestrand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS Holmestrand 311 (3)
1089 Kristoffer Valleraunet Namdalseid og Lyngen Skytterlag Hjemme-LS Namdalseid og Lyngen 311 (3)
1091 Fridtjof Braunsek-Vigen Skjeberg Skytterlag Hjemme-LS 311 (2)
1092 Mara Kähler Nora Skytterlag Hjemme LS 310 (10)
1093 Thea Rinde Oterkiil Mælum Skytterlag Hjemme-LS 310 (5)
1094 Atle Henning Lunde Leikanger Skyttarlag Heime-LS 310 (4)
1094 Ketil Sunde Rissa Skytterlag Hjemme-LS Rissa 310 (4)
1096 Lisbeth Bakk Årvågsfjord Skytterlag Hjemme - LS 310 (0)
1097 Øystein Herjuaune Malvik Skytterlag Hjemme -LS 309 (10)
1098 David Tysse Rustad Rælingen Skytterlag Hjemme-LS 309 (6)
1099 Henning Ihleby Råde Skytterlag Hjemme-LS Råde 309 (5)
1100 Åmund Kolltveit Hardanger Skyttarlag Hjemme-LS 309 (4)
1101 Hans Ivar Hammerås Hølonda Skytterlag Hjemme LS 309 (0)
1102 Sigbjørn Tidemann Stordalen Skytterlag Hjemme-LS inkl. Meråkermesterskap bane 308 (6)
1103 Knut Inge Brænd Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS - Spydeberg 308 (5)
1104 Fredrik Stemkjær Larvik Skytterlag Hjemme-LS - Larvik 308 (3)
1105 Bård Gåsbakk Hølonda Skytterlag Hjemme LS 308 (0)
1106 May-Helene Bengtson Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 307 (8)
1107 Jan Tore Løkken Nord-Odal Skytterlag Hjemme-LS 307 (4)
1108 Odd Arne Pedersen Fåset Skytterlag Hjemme LS 307 (3)
1108 Aleksander Olsen Lie Haugesund og Sveio Skyttarlag Hjemme-LS 307 (3)
1110 Anita Eng Kjekshus Kolvereid Skytterlag Hjemme-LS 307 (2)
1110 Gunda Marie Sagstad Tolaas Nesjestranda & Skaala Skytterlag Hjemme-LS Nesjestranda og Skaala 307 (2)
1112 Jens Ole Jensen Brønnøysund Skytterlag Hjemme-LS 307 (1)
1113 Magne Almås Elverum Skytterlag Hjemme-LS 306 (11)
1114 Vidar Maalen Fåberg Skytterlag Hjemme-LS 306 (3)
1115 Geir Olav Larsen Dunderlandsdalen Skytterlag Hjemme-LS 306 (2)
1116 Inge R. Fivelstad Aalesund Skyttarlag Hjemme-LS 2020 306 (1)
1116 Arnt Ingve Svela Klepp Skytterlag Hjemme-LS 2020 306 (1)
1118 Trond Olsen Sannidal Skytterlag Hjemme-LS 306 (0)
1119 Sissel Berg Duaas Orkla Skytterlag Hjemme LS 305 (10)
1120 Eskil Myhre Vestre Toten Skytterlag Hjemme-LS 305 (6)
1121 Joachim Bakken Andebu Skytterlag Hjemme-LS Andebu 305 (5)
1122 Sissel Bokn Finnøy Skytterlag Hjemme-LS 305 (3)
1123 Marthe Olsen Lundnes Sem Skytterlag Hjemme-LS Målselv 304 (5)
1124 Alf Kristian Alfsen Vegårshei Skytterlag Hjemme-LS 304 (4)
1125 Geir Asle Haraldsen Beiarn Skytterlag Hjemme-Ls Beiarn 304 (3)
1126 Kristian Fagernes Rælingen Skytterlag Hjemme-LS 303 (6)
1127 Johny Andre Bertheau Blaker Skytterlag Hjemme-LS 303 (5)
1128 Tore Sigurd Fitjar Fitjar Skytterlag Hjemme-LS 303 (4)
1128 Øyvind Taugl Søndre Odalen Skytterlag Hjemme-LS 2020 303 (4)
1130 Knut Åstrøm Dunderlandsdalen Skytterlag Hjemme-LS 303 (3)
1130 Jens Ludvig Hopland Nordskog Kviteseid Skyttarlag Heime - LS 303 (3)
1132 Bjørnar C. S. Galby Frogn og Drøbak Skytterlag Hjemme-LS 303 (1)
1133 Arnfinn Rui Froland Skytterlag Hjemme-LS 302 (5)
1134 Terje Bronebakk Vennesla Skytterlag Hjemme-LS 302 (4)
1135 Kenneth Buvik Fet Skytterlag Hjemme LS - Fet skytterlag 302 (1)
1135 Sondre Nytun Nergård Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 302 (1)
1137 Tove Marie Isdahl-Engh Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 301 (9)
1138 Vidar Kvalevåg Haugesund og Sveio Skyttarlag Hjemme-LS 301 (6)
1139 Oddbjørn Håstul Larvik Skytterlag Hjemme-LS - Larvik 301 (3)
1139 Bjørnar Sørli Hemstad Trysil Skytterlag Hjemme-LS 301 (3)
1141 Sigbjørn Isene Skarpskytten Skytterlag Hjemme LS Oslo 300 (6)
1142 Jon Hugo Strømseng Falken Skytterlag Hjemme-LS Falken 299 (3)
1143 Martin Sundby Skogbygden Skytterlag Hjemme LS Skogbygden 298 (1)
1144 Gunnar Vestvik Bømlo Skytterlag Hjemme-LS 297 (8)
1145 Rune Jensen Alteren Skytterlag Hjemme-LS 297 (6)
1146 Sander Almo Saltdal Skytterlag Hjemme LS 297 (2)
1147 Oddgeir Stokkevåg Stadlandet Skyttarlag Hjemme-LS 295 (6)
1148 Tommy Lie Hortman Holum Skytterlag Hjemme-LS Mandal og Holum 200m 295 (5)
1149 Stian Bache Meland Meland Skyttarlag Hjemme-LS 295 (2)
1149 Asbjørn Olav Karlsvik Ørlendingen Skytterlag Hjemme-LS 295 (2)
1151 Halvard K. Grythe Fyresdal Skyttarlag Heime - LS 294 (9)
1152 Lars Erik Bårdli Herfjord Skytterlag Hjemme-LS 293 (3)
1153 Svein Yngve Hegland Grong Skytterlag Hjemme-LS 292 (7)
1153 Amund Ødegård Tingelstad Skytterlag Hjemme LS 292 (7)
1155 Tobias Mortensen Torbal Oslo Østre Skytterlag Hjemme LS Oslo 292 (3)
1156 Morten Tandle Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 290 (4)
1157 Syver Kristiansen Lunner Skytterlag Hjemme-LS 290 (2)
1158 Andreas Nordby Sjøvik Søndre Odalen Skytterlag Hjemme-LS 2020 287 (2)
1159 Kathrine Johansen Balsfjord Skytterlag Hjemme-LS 286 (3)
1160 Ole Anders Hodnungseth Gol og Ødegården Skyttarlag Hjemme LS 285 (3)
1161 Odin Arnesen Nes/Hovind Skytterlag Nes/Hovind Hjemme-LS 283 (0)
1162 Torgrim Soleng Bardu Skytterlag Hjemme LS/LM 278 (2)
1163 Svein Bjarnar Nesse Fjordane Skyttarlag Hjemme-LS 272 (7)
1164 Lars David jr Øvrum Nannestad Skytterlag Hjemme LS 244 (0)
1165 Anne Reiten Isfjorden og Åndalsnes Skytterlag Hjemme-LS 243 (5)
1166 Tommy Johansen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Hjemme LS 241 (6)
1167 Ole Jakob Jemtland Sigdal Skytterlag HJEMME-LS 2020 236 (9)
1168 Tore Byberg Imenes Skytterlag Hjemme-LS 236 (5)
1169 Bjørner Kolrud Østre Gausdal Skytterlag Hjemme- LS 235 (6)
1170 Kjetil jr. Igland Imenes Skytterlag Hjemme-LS 235 (5)
1171 Sondre Steinsholt Sandar og Sandefjord Skytterlag Hjemme-LS 235 (4)
1172 Asle Dulsvik Sogndal Skyttarlag Heime-LS 232 (5)
1173 Helena Metveit Imenes Skytterlag Hjemme-LS 231 (0)
1174 Simen Jørgenrud Søgne Skytterlag H&B, Søgne og Laudal Hjemme-LS 230 (5)
1175 Stian Halland Rennebu Skytterlag Lagmesterskap/Hjemme-LS 230 (0)
1176 Hilde Kjøsnes Thoresen Hommelvik Skytterlag Hjemme - LS 229 (4)
1176 Øyvind Nitteberg Høland/Bjørkelangen Skytterlag Hjemme LS 229 (4)
1176 Håkon Gammelsæter Tolaas Nesjestranda & Skaala Skytterlag Hjemme-LS Nesjestranda og Skaala 229 (4)
1179 Trond O.K. Andersen Åsane/Hordvik Skyttarlag HJEMME-LS 228 (4)
1180 Anne Britt Sollie Fladvad Nordre Skage Skytterlag Hjemme-LS 228 (3)
1181 Magnus Blindheim Ski Skytterlag Hjemme-LS Ski ++ 225 (6)
1182 Solveig Hermann Tobiassen Malvik Skytterlag Hjemme -LS 223 (5)
1183 Anders Mathisen Nøtterø Skytterlag Hjemme- LS 223 (3)
1184 Atle Schancke Ørlendingen Skytterlag Hjemme-LS 222 (4)
1185 Nils J. Johansen Nesna Skytterlag Hjemme-LS 221 (6)
1186 May-Britt Radford Kongsvinger og Omegn Skytterlag Hjemme-LS 2020 221 (5)
1187 Jan Åge Gjerstad Stange og Romedal Skytterlag Hjemme-LS 221 (4)
1188 Tom Knudsen Sandar og Sandefjord Skytterlag Hjemme-LS 220 (5)
1189 Bjørn Bjellerås Imenes Skytterlag Hjemme-LS 220 (3)
1190 Erlend Rustad Kråkstad Skytterlag Hjemme-LS Ski ++ 219 (4)
1191 Jann Erik Dalum Lesja Skytterlag Hjemme LS 219 (0)
1192 Torbjørn Høybakk Langevåg Skyttarlag Hjemme-LS 213 (2)
1193 Olav Stavheim Dalum Lesja Skytterlag Hjemme LS 212 (0)
1194 Lars Skår Time Skytterlag Hjemme LS 211 (6)
1195 Børge Søreng Nesna Skytterlag Hjemme-LS 211 (3)
1196 Hege Ingrid Sydnes Blaker Skytterlag Hjemme-LS 211 (2)
1197 Espen Foseid Aakre Seim Skyttarlag Hjemme-LS 209 (1)
1198 Jan Erik Leirnes Bergen Skytterlag Hjemme-LS 207 (2)
1199 Reidar Kaastad Os Skyttarlag Hjemme LS 205 (4)
1200 Svein Abelsen Dunderlandsdalen Skytterlag Hjemme-LS 198 (2)
1201 Vegard Skamfer Rennebu Skytterlag Lagmesterskap/Hjemme-LS 161 (0)
1202 Audun Hellenes Styrvoll Skytterlag Hjemme- LS Styrvoll 136 (4)
1203 Magnus Kjelaas Mære Skytterlag HjemmeLS Lagmesterskap 133 (4)
1204 Nikolas Omland Hå Skytterlag Hjemme-LS 132 (0)
1205 Ingar Bentstuen Blaker Skytterlag Hjemme-LS 129 (2)
1206 Kristian Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag Hjemme-LS 113 (2)