Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater

Rank Skyttere Skytterlag Klasse Resultat Totalt
1 Kim-André Aannestad Lund Jondalen Skytterlag 5 30/27 30/27
1 John Olav Ågotnes Sartor Skyttarlag 5 30/27 30/27
3 Jan Kåre Moland Drangedal Skytterlag 5 30/26 30/26
3 Ann Kristin Årskog Vikhagen Jondalen Skytterlag 5 30/26 30/26
3 Stig Andrè Rødland Klepp Skytterlag 4 30/26 30/26
3 Tore Rødland Klepp Skytterlag 5 30/26 30/26
3 Frank Willy Lie Bråten Trysil Skytterlag 5 30/26 30/26
8 Rasmus Løberg Flå (Uttrøndelag) Skytterlag 5 30/25 30/25
8 Geir Atle Metveit Imenes Skytterlag 5 30/25 30/25
8 Johan Arthur Nygård Kristiansand og Omegn Skytterlag V55 30/25 30/25
8 Tor Arnfinn Homme Kristiansand og Omegn Skytterlag 5 30/25 30/25
8 Erik Fjelltveit Nyhuus Trysil Skytterlag EJ 30/25 30/25
8 Knut Einar Rubbås Øvre Målselv Skytterlag 4 30/25 30/25
14 Guro Emilie Hiksdal Øglænd Bremnes Skytterlag 5 30/24 30/24
14 Kristian Haugsdal Asheim Oppedal/Brekke Skyttarlag 5 30/24 30/24
14 Halvor Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag 4 30/24 30/24
17 Bjørn Snekvik Bæverdalen Skytterlag V55 30/23 30/23
17 Torfinn R Johnsen Bø (Vesterålen) Skytterlag 4 30/23 30/23
17 Jarl Stølen Farsund Skytterlag V55 30/23 30/23
17 Kai Egil Berntsen Froland Skytterlag 5 30/23 30/23
17 Line Rødland Klepp Skytterlag EJ 30/23 30/23
17 Anders Haugen Lom og Skjåk Skytterlag 5 30/23 30/23
17 Kenneth Stubstad Mandal Skytterlag 5 30/23 30/23
17 Kjell-Erik Hansen Namdalseid og Lyngen Skytterlag 3 30/23 30/23
17 Kaja Helene Remmen Nesna Skytterlag EJ 30/23 30/23
17 Inge Hvitås Sauherad Skytterlag 5 30/23 30/23
17 Tom Nyhaven Søgne Skytterlag 4 30/23 30/23
28 Knut Ola Halvorsen Eidsvoll Verk Skytterlag 3 30/22 30/22
28 Lennart Tennfjord Engesetdal/Skodje Skyttarlag 4 30/22 30/22
28 Tor Bjørnødegård Etnedal Skyttarlag V55 30/22 30/22
28 Sander Årskog Vikhagen Jondalen Skytterlag EJ 30/22 30/22
28 Lars Lind Jordet og Tenaasen Skytterlag 5 30/22 30/22
28 May Elin Frøyland Lyngdal Skytterlag 5 30/22 30/22
28 Stein Taanevig Mandal Skytterlag V55 30/22 30/22
28 Oddbjørn Eggum Sogndal Skyttarlag 4 30/22 30/22
28 Sigurd Liland Voss Skyttarlag V55 30/22 30/22
37 Jakob Witt Fjordane Skyttarlag EJ 30/21 30/21
37 Bjørn Lind Jordet og Tenaasen Skytterlag 5 30/21 30/21
37 Jan-Eivind Skjæret Jordet og Tenaasen Skytterlag 5 30/21 30/21
37 Kjell Strand Hovland Klepp Skytterlag 5 30/21 30/21
37 Thorstein Åmodt Lom og Skjåk Skytterlag V55 30/21 30/21
37 Steinar Skoland Lyngdal Skytterlag 5 30/21 30/21
37 Vegar Bakken Moltustranda og Larsnes Skyttarlag 4 30/21 30/21
37 Mette Elisabeth Finnestad Søgne Skytterlag 5 30/21 30/21
37 Tor Harald Lund Søgne Skytterlag 5 30/21 30/21
37 Heidi Hansen Sørkedalen Skytterlag 4 30/21 30/21
37 Per Olav Tangen Tingelstad Skytterlag 4 30/21 30/21
37 Ulrik Johan Jakobsen Trondenes Skytterlag 3 30/21 30/21
37 Lars Kristian Solheim Vegårshei Skytterlag 5 30/21 30/21
50 Per Stensland Bergen Nordre Skytterlag 3 30/20 30/20
50 Thomas Andre Laurhammer Bremnes Skytterlag 4 30/20 30/20
50 Tommy Bjørke Etnedal Skyttarlag V55 30/20 30/20
50 Per Kåre Lyngen Flå (Uttrøndelag) Skytterlag 5 30/20 30/20
50 Frode Markhus Husnes Skyttarlag 4 30/20 30/20
50 Rune Albjerk Jondalen Skytterlag 5 30/20 30/20
50 Gudbrand Mo Lom og Skjåk Skytterlag 5 30/20 30/20
50 Lars Johan Skjeggedal Mykland Skytterlag 5 30/20 30/20
50 Giske Bach Ørmen Råde Skytterlag 5 30/20 30/20
50 Pål Øyvind Ørmen Råde Skytterlag 5 30/20 30/20
50 Harald Denstad Stjørdal Skytterlag V55 30/20 30/20
50 Øystein Bremset Tydal Skytterlag 4 30/20 30/20
50 Bjarte Langenes Åsane/Hordvik Skyttarlag 4 30/20 30/20
50 Kjartan Huldal Åsane/Hordvik Skyttarlag V55 30/20 30/20
64 Jonny Innvær Bremnes Skytterlag 4 30/19 30/19
64 Roar Forfot By Skytterlag 4 30/19 30/19
64 Bjørn Lien Eidsvoll Verk Skytterlag V55 30/19 30/19
64 Rune Totland Jøa Skytterlag V55 30/19 30/19
64 Roger Hals Kristiansund Skytterlag 5 30/19 30/19
64 Trond Jøingsli Lom og Skjåk Skytterlag V55 30/19 30/19
64 Arvid Austefjord Os Skyttarlag V55 30/19 30/19
64 Audun Risvik Overhalla Skytterlag 5 30/19 30/19
64 Engebret M. Mjøseng Sigdal Skytterlag V55 30/19 30/19
64 Magne Lorentzen Søgne Skytterlag V55 30/19 30/19
64 Ole Johan Nyengen Trøgstad Skytterlag 4 30/19 30/19
75 Jan-Kato U. Bjørnsund Bardu Skytterlag V55 30/18 30/18
75 Ronja Hammervold Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag 5 30/18 30/18
75 Arild Einar Steinsnes Haugesund og Sveio Skyttarlag 4 30/18 30/18
75 Eivind Igland Imenes Skytterlag 2 30/18 30/18
75 Egil Kristiansen Lunner Skytterlag V55 30/18 30/18
75 Anita Bjørkedal Sartor Skyttarlag 5 30/18 30/18
75 Rune Raknerud Trøgstad Skytterlag 4 30/18 30/18
75 Knut Martin Hølland Solvik Vegårshei Skytterlag 3 30/18 30/18
83 Jøran Nordhuus Brønnøysund Skytterlag 4 30/17 30/17
83 Ove Sunde Dale (Sunnfjord) Skyttarlag 5 30/17 30/17
83 Ole Erik Thoresen Hommelvik Skytterlag 5 30/17 30/17
83 Lars Fredrik Gyland Kristiansand og Omegn Skytterlag 4 30/17 30/17
83 Svein Kåre Furre Leikanger Skyttarlag 5 30/17 30/17
83 John Melvin Tveiten Rollag og Veggli Skytterlag V55 30/17 30/17
83 Ole Kristian Ågotnes Sartor Skyttarlag 5 30/17 30/17
83 Oddmund Eggum Trondenes Skytterlag V55 30/17 30/17
83 Karl Petter Elvestad Trøgstad Skytterlag 2 30/17 30/17
83 Jostein Kjernli Østre Gausdal Skytterlag 5 30/17 30/17
93 Idar Leknes Bjørnen Skytterlag 4 30/16 30/16
93 Knut Jørgen Brodahl Fana Skyttarlag 5 30/16 30/16
93 Kristian Ovrid Hafslo Skyttarlag 2 30/16 30/16
93 Kjetil jr. Igland Imenes Skytterlag 5 30/16 30/16
93 Thor Vigre Imenes Skytterlag V55 30/16 30/16
93 Arild Moen Skjelstadmark Skytterlag 3 30/16 30/16
93 Rune Stenmo Stordalen Skytterlag 4 30/16 30/16
93 Jonny Myhre Vestre Toten Skytterlag V55 30/16 30/16
93 Morten Helgaset Voss Skyttarlag 4 30/16 30/16
102 Ivar Fjeldberg Asker Skytterlag V55 30/15 30/15
102 Arvid Refsdal Fana Skyttarlag V55 30/15 30/15
102 Øyvind Johannessen Fredrikstad Skytterlag 5 30/15 30/15
102 Harald Kvåle Jondal Skyttarlag 4 30/15 30/15
102 Andreas Finnestad Lund Søgne Skytterlag 5 30/15 30/15
102 Terje Stolt Trysil Skytterlag 4 30/15 30/15
108 Anne Margrethe Kyllingstad Gjesdal Skytterlag 4 30/14 30/14
108 Trond Inge Rødland Klepp Skytterlag 5 30/14 30/14
108 Fred Erik Berge Laudal Skytterlag 4 30/14 30/14
108 Aurora Beate Myrset Nordskogbygda Skytterlag EJ 30/14 30/14
108 Anita Jære Rennebu Skytterlag 5 30/14 30/14
108 Njål Stian Børdal Åsane/Hordvik Skyttarlag 5 30/14 30/14
108 Svein Gunnar Bolstad Åsane/Hordvik Skyttarlag 4 30/14 30/14
115 Bjørnar Wikane Jondal Skyttarlag 5 30/13 30/13
115 Inga Marie Hanserud Jondalen Skytterlag EJ 30/13 30/13
115 Else Restad Kolvereid Skytterlag V55 30/13 30/13
118 Marius Myklebust Egersund Skytterlag 4 30/12 30/12
118 Atle Lyngen Flå (Uttrøndelag) Skytterlag 3 30/12 30/12
118 Carl Konow Nesna Skytterlag EJ 30/12 30/12
118 Arne Magnus Hunstad Vestre Toten Skytterlag 5 30/12 30/12
118 Lise Margrethe Rinde Åsane/Hordvik Skyttarlag 5 30/12 30/12
118 Marte Eline Havre Åsane/Hordvik Skyttarlag 4 30/12 30/12
124 Ola Morten Ruud Kongsvinger og Omegn Skytterlag V55 30/11 30/11
125 Kjetil Skår Hardanger Skyttarlag 5 30/7 30/7
126 Roar Torkildsen Farsund Skytterlag V55 29/23 29/23
126 Iver Ileby Iversen Fredrikstad Skytterlag EJ 29/23 29/23
126 Kjell Arild Kleivkås Kristiansand og Omegn Skytterlag 5 29/23 29/23
129 Hans Petter Nyengen Trøgstad Skytterlag 5 29/22 29/22
130 Ketil Næss Fredrikstad Skytterlag 5 29/21 29/21
130 Anders Metveit Imenes Skytterlag V55 29/21 29/21
130 Frode Ølmheim Leikanger Skyttarlag 2 29/21 29/21
130 Arild Valand Mandal Skytterlag 3 29/21 29/21
130 Tore Fulsaas Rollag og Veggli Skytterlag 4 29/21 29/21
130 Benjamin Langenes Nyhaven Søgne Skytterlag EJ 29/21 29/21
130 Peter Sørli Søgne Skytterlag 5 29/21 29/21
137 Kjetil Haugen Etnedal Skyttarlag 4 29/20 29/20
137 Kristian Storenes Imenes Skytterlag EJ 29/20 29/20
137 Ketil Sandberg Jøa Skytterlag 3 29/20 29/20
137 Ole Morten Austvoll Lunde Klepp Skytterlag EJ 29/20 29/20
137 Gaute Eliassen Hamre Leikanger Skyttarlag 4 29/20 29/20
137 Håvard Forsdal Rise og Løddesøl Skytterlag V55 29/20 29/20
137 Trygve Thaule Rise og Løddesøl Skytterlag 4 29/20 29/20
137 Lennarth Olsen Sogndal Skyttarlag 4 29/20 29/20
137 Johan Sørli Søgne Skytterlag V55 29/20 29/20
146 Henning Bakkejord-Johnsen Bø (Vesterålen) Skytterlag EJ 29/19 29/19
146 Asbjørn Feten Fjordane Skyttarlag 2 29/19 29/19
146 Kai Gunnar Stenbeck Fredrikstad Skytterlag V55 29/19 29/19
146 Ove Grimsbø Førde Skyttarlag V55 29/19 29/19
146 Helge Kyllingstad Gjesdal Skytterlag 2 29/19 29/19
146 Helene Storenes Imenes Skytterlag 5 29/19 29/19
146 Nicholas Norgård Råde Skytterlag EJ 29/19 29/19
146 Tor Isak Laugen Skaun Skytterlag V55 29/19 29/19
154 Svein Erik Larsson Bjørnen Skytterlag 2 29/18 29/18
154 Børge Vatnedal Holum Skytterlag 4 29/18 29/18
154 Ruben Myrset Nordskogbygda Skytterlag 5 29/18 29/18
157 Simon Gerhard Simonsen Karmøy Skytterlag 4 29/17 29/17
157 Jonas Sørenmo Kolvereid Skytterlag EJ 29/17 29/17
157 Åse Edny Sklett Overhalla Skytterlag 4 29/17 29/17
157 John Olav Solaas Trondenes Skytterlag 5 29/17 29/17
157 Glenn Tore S. Gaustad Trøgstad Skytterlag 5 29/17 29/17
157 Gunnar Hølland Solvik Vegårshei Skytterlag 4 29/17 29/17
163 Per Meel Balestrand Skyttarlag V55 29/16 29/16
163 Bernt Einar Moland Drangedal Skytterlag 2 29/16 29/16
163 Petter Tolleiv Salbu Fana Skyttarlag V55 29/16 29/16
163 Atle Kvarme Flå (Uttrøndelag) Skytterlag 2 29/16 29/16
163 Åmund Kolltveit Hardanger Skyttarlag 4 29/16 29/16
163 Dagfinn Mehl Kvinnherad Skyttarlag 4 29/16 29/16
163 Torbjørn Dragland Lyngdal Skytterlag V55 29/16 29/16
163 Jens Terje Hammervoll Sogndal Skyttarlag V55 29/16 29/16
163 Fredrik Herlofsen Søgne Skytterlag 2 29/16 29/16
163 Anders Kolrud Østre Gausdal Skytterlag 5 29/16 29/16
173 Åse Irene Nordås Bardu Skytterlag 2 29/15 29/15
173 Amund Haugstulen Dovre og Dovreskog Skytterlag 5 29/15 29/15
173 Anders Kvarme Flå (Uttrøndelag) Skytterlag 4 29/15 29/15
173 Anne Liv Skjeggedal Imenes Skytterlag 2 29/15 29/15
173 Svein Nesjan Namdalseid og Lyngen Skytterlag 2 29/15 29/15
173 Rolf Eldstad Overhalla Skytterlag 4 29/15 29/15
173 Heine Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag EJ 29/15 29/15
173 Kristoffer Vad Sigdal Skytterlag 3 29/15 29/15
173 Tor Hugo Ekran Tretinddalen Skytterlag V55 29/15 29/15
173 Alf Kristian Alfsen Vegårshei Skytterlag 3 29/15 29/15
173 Dina Bratland Vikna Skytterlag 4 29/15 29/15
173 Øystein Kvarekvål Voss Skyttarlag 4 29/15 29/15
185 Svein Bjarnar Nesse Fjordane Skyttarlag 3 29/14 29/14
185 Pål J Berg Gjerpen Skytterlag 4 29/14 29/14
185 Inge Storenes Imenes Skytterlag 2 29/14 29/14
185 Morten Velo Ringerike Skytterlag 4 29/14 29/14
185 Magne Ingolf Madsen Vegårshei Skytterlag 2 29/14 29/14
185 Roar Pettersen Vikna Skytterlag 4 29/14 29/14
191 Pål Gisle Asker Skytterlag 2 29/13 29/13
191 Louis Vold Vestvik Bømlo Skytterlag 3 29/13 29/13
191 Thomas Ramsjø Fredrikstad Skytterlag 2 29/13 29/13
191 Dag-Kjetil Selsvik Jondal Skyttarlag 3 29/13 29/13
191 Sanna Marie Sverkmo Namdalseid og Lyngen Skytterlag 2 29/13 29/13
191 Venke Sverkmo Namdalseid og Lyngen Skytterlag V55 29/13 29/13
197 Hans Sandnes Hommelvik Skytterlag V55 29/12 29/12
197 Nils Johan Johansen Nesna Skytterlag 4 29/12 29/12
197 Jonas Ørmen Råde Skytterlag 3 29/12 29/12
200 Vidar Kvalevåg Haugesund og Sveio Skyttarlag 3 29/11 29/11
200 Arnt Ingve Svela Klepp Skytterlag 3 29/11 29/11
200 Randi Marit Teigen Lom og Skjåk Skytterlag 2 29/11 29/11
200 Ove Fenne Voss Skyttarlag 3 29/11 29/11
204 Stein Mortensbakke Førde Skyttarlag 3 29/10 29/10
204 Runar Stensrud Gjerpen Skytterlag V55 29/10 29/10
204 Eivind Vågø Namdalseid og Lyngen Skytterlag 4 29/10 29/10
204 Christian Køhl Sogndal Skyttarlag 5 29/10 29/10
208 Ådne Jenssen Mandal Skytterlag 2 29/9 29/9
208 Atle Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag 4 29/9 29/9
208 Gunnar Olsen Tretinddalen Skytterlag V55 29/9 29/9
211 Kåre Henriksen Engesetdal/Skodje Skyttarlag V55 29/5 29/5
212 Sigmund Haugen Kjosaas Dale (Sunnfjord) Skyttarlag 5 28/22 28/22
212 Audun Myksvoll Sartor Skyttarlag 4 28/22 28/22
212 Arve Vassli Stjørdal Skytterlag 4 28/22 28/22
215 Torkil Hopmark Smøla Skytterlag 5 28/21 28/21
215 Erling Waag Surnadal Skytterlag EJ 28/21 28/21
217 Sindre Birknes Indrebø Gula Skyttarlag EJ 28/20 28/20
217 Ørjan Metveit Imenes Skytterlag 4 28/20 28/20
217 Espen Stubstad Mandal Skytterlag 4 28/20 28/20
217 Sofie Evensen Os Skyttarlag EJ 28/20 28/20
217 Sigbjørn Hausberg Surnadal Skytterlag 4 28/20 28/20
222 Nathalie J. Losvar Alta Skytterlag EJ 28/19 28/19
222 Jarle Dybing Egersund Skytterlag 3 28/19 28/19
222 Magnar Isene Førde Skyttarlag V55 28/19 28/19
222 Tor Fasseland Mandal Skytterlag V55 28/19 28/19
222 Ole Alexander Undhjem Råde Skytterlag 4 28/19 28/19
222 Øyvind Langø Øvre Velfjord Skytterlag 3 28/19 28/19
228 Liv Kirsti Gabrielsen Kristiansand og Omegn Skytterlag V55 28/18 28/18
228 Kristoffer Meldal Moen Skjelstadmark Skytterlag 2 28/18 28/18
230 Aksel Brodahl Fana Skyttarlag V55 28/17 28/17
230 Thomas Munch-Olsen Vegårshei Skytterlag 4 28/17 28/17
230 Atle Bakken Vågå Skytterlag 3 28/17 28/17
233 John Arne Edvardsen Kolvereid Skytterlag 2 28/16 28/16
233 Terje Solheim Lavikdal Skyttarlag 2 28/16 28/16
233 Bernt-Olav Tømmermo Notodden Skytterlag 5 28/16 28/16
233 Stian Halland Rennebu Skytterlag 3 28/16 28/16
233 Vegard K. Govasli Øvre Velfjord Skytterlag 4 28/16 28/16
238 Arnulf Losvar Alta Skytterlag V55 28/15 28/15
238 Kåre Storenes Imenes Skytterlag 4 28/15 28/15
238 Robert Sandvik Knipenborg Skyttarlag V55 28/15 28/15
238 Unni Gorm-Hansen Kvinnherad Skyttarlag 3 28/15 28/15
238 Otte Hårstad Rennebu Skytterlag 5 28/15 28/15
238 Gaute Grøterud Sigdal Skytterlag EJ 28/15 28/15
238 Elin Mikkelsplass Øvre Målselv Skytterlag 4 28/15 28/15
238 Eva Rubbås-Risvik Øvre Målselv Skytterlag 2 28/15 28/15
246 Tomas Gravvold Bæverdalen Skytterlag 2 28/14 28/14
246 Sander Tveitastøl Haugesund og Sveio Skyttarlag EJ 28/14 28/14
246 Annbjørg Laugerud Skaug Jondalen Skytterlag EJ 28/14 28/14
246 Ida Bentsen Nordskogbygda Skytterlag 2 28/14 28/14
250 Morten Hidle Bremnes Skytterlag 3 28/13 28/13
250 Eivind Lussand Fana Skyttarlag 4 28/13 28/13
250 Sigbjørn Vik Fana Skyttarlag V55 28/13 28/13
250 Kjell Bang Holum Skytterlag 2 28/13 28/13
250 Erlend Dalene Kristiansand og Omegn Skytterlag EJ 28/13 28/13
250 Johan Hamre Nornes Leikanger Skyttarlag EJ 28/13 28/13
250 Adrian Hansen Nesna Skytterlag 5 28/13 28/13
250 Arild Wergeland Oppedal/Brekke Skyttarlag 4 28/13 28/13
250 Jostein Haugsvær Oppedal/Brekke Skyttarlag 3 28/13 28/13
250 Ole-Jonny Jorde Torpo Skytterlag V55 28/13 28/13
250 Helge Nordmo Øvre Målselv Skytterlag V55 28/13 28/13
261 Tor Jostein Jenssen Bardu Skytterlag 4 28/12 28/12
261 Johan Auestad Gjesdal Skytterlag 2 28/12 28/12
261 Håkon Nesse Leikanger Skyttarlag 2 28/12 28/12
261 Steinar Aaland Nordbygda og Rand Skyttarlag 3 28/12 28/12
261 Erlend Steine Voss Skyttarlag 2 28/12 28/12
266 Arild Gunnar Rasmussen Holum Skytterlag V55 28/11 28/11
266 Anders Edvin Gusdal Imenes Skytterlag 5 28/11 28/11
266 Eivind Yttri Leikanger Skyttarlag 4 28/11 28/11
266 Lasse Aas Tydal Skytterlag 4 28/11 28/11
266 Eskil Myhre Vestre Toten Skytterlag 3 28/11 28/11
266 Leif Hagen Ådal Skytterlag V55 28/11 28/11
272 Vegard Moberget Nordskogbygda Skytterlag 3 28/10 28/10
273 Heikki Holt Eidsvoll Verk Skytterlag V55 28/9 28/9
273 Asgeir Harald Jønland Herfjord Skytterlag V55 28/9 28/9
273 Kristian Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag 4 28/9 28/9
276 Robert Lorentsen Brønnøysund Skytterlag V55 28/8 28/8
277 Kjell Bøe Bjørgum Aurland Skyttarlag 4 28/7 28/7
277 Ørjan Aven Førde Skyttarlag 4 28/7 28/7
279 Reidar Våge Vareld Skyttarlag 2 27/21 27/21
280 Marius H. Sandvik Knipenborg Skyttarlag 4 27/19 27/19
281 Svein Erik Eid Brønnøysund Skytterlag V55 27/18 27/18
281 Ingar Waag Surnadal Skytterlag 5 27/18 27/18
283 Gabriel Skjulhaug Yttri Leikanger Skyttarlag 3 27/17 27/17
284 Gunnar Berg Stordalen Skytterlag 2 27/16 27/16
285 Anders Andfjell Rakvaag Bjøllånes Skytterlag 5 27/15 27/15
285 Leif Arne Grytten Dovre og Dovreskog Skytterlag V55 27/15 27/15
285 Odd Frank Olsen Kristiansand og Omegn Skytterlag 4 27/15 27/15
285 Terje Høyland Lyngdal Skytterlag 2 27/15 27/15
285 Torgeir Haugsvær Oppedal/Brekke Skyttarlag EJ 27/15 27/15
285 Geir Egedahl Rollag og Veggli Skytterlag 3 27/15 27/15
285 Einar Kvamsdal Vareld Skyttarlag 2 27/15 27/15
292 Lars Hallvard Ese Balestrand Skyttarlag 5 27/14 27/14
292 Inge Markus Gjestvang Imenes Skytterlag 2 27/14 27/14
292 Petter Marius Omland Lyngdal Skytterlag 2 27/14 27/14
292 Verner Yttervoll Nesna Skytterlag V55 27/14 27/14
292 Kamilla Lian Trondenes Skytterlag 2 27/14 27/14
292 Jostein Rubbås-Risvik Øvre Målselv Skytterlag 4 27/14 27/14
292 Torfinn Govasli Øvre Velfjord Skytterlag V55 27/14 27/14
292 Kjell Ulvedal Åsane/Hordvik Skyttarlag V55 27/14 27/14
300 Gisle Isene Førde Skyttarlag 4 27/13 27/13
300 Tore Egil Halse Halsa (Nordmør) Skytterlag 5 27/13 27/13
300 Sindre Tunheim Imenes Skytterlag 5 27/13 27/13
300 Tor Bertil Risvik Overhalla Skytterlag 4 27/13 27/13
300 Kjell Thaule Rise og Løddesøl Skytterlag 3 27/13 27/13
300 Karl Emil Grina Tingelstad Skytterlag V55 27/13 27/13
300 Kjell Johansen Trondhjems Skytterlag 4 27/13 27/13
307 Nora Benjaminsen Dverberg Skytterlag 2 27/12 27/12
307 Jim Nybrott Gjesdal Skytterlag 2 27/12 27/12
307 Bjarne Sollesnes Jondal Skyttarlag 5 27/12 27/12
307 Bjørn Ingvar Oppedal Oppedal/Brekke Skyttarlag 2 27/12 27/12
307 Hanne Waag Surnadal Skytterlag 4 27/12 27/12
307 Martin Johansen Trondhjems Skytterlag 2 27/12 27/12
307 Marius Klette Voss Skyttarlag EJ 27/12 27/12
314 Erling Lodden Bømlo Skytterlag 3 27/11 27/11
314 Morten Solheim Lavikdal Skyttarlag 2 27/11 27/11
314 Arne L Nes Leikanger Skyttarlag V55 27/11 27/11
314 Leiv Reksten Nordbygda og Rand Skyttarlag V55 27/11 27/11
314 Eli Beate Myrset Vestli Nordskogbygda Skytterlag 3 27/11 27/11
314 Marthe Køhl Sogndal Skyttarlag 4 27/11 27/11
320 Odd Charles Jensen Jøa Skytterlag 3 27/10 27/10
320 Tom Ånesland Kristiansand og Omegn Skytterlag 2 27/10 27/10
320 Kristian Westvik Hansen Namdalseid og Lyngen Skytterlag EJ 27/10 27/10
320 Bjørner Kolrud Østre Gausdal Skytterlag 5 27/10 27/10
324 Rolf Magne Hellevang Nordbygda og Rand Skyttarlag 3 27/9 27/9
324 Vegar Grønberg Tingelstad Skytterlag 3 27/9 27/9
326 Anette Thingbø Sundnes Balestrand Skyttarlag 5 27/8 27/8
326 Eimund Økdal Flå (Uttrøndelag) Skytterlag V55 27/8 27/8
326 Ingvald Førde Ekra Imenes Skytterlag 3 27/8 27/8
329 Turid Aina Andersen Kristiansand og Omegn Skytterlag 2 27/7 27/7
330 Svein Arne Arnesen Hjørungavåg Skyttarlag 2 27/6 27/6
331 Nils Thomas Valand Aurland Skyttarlag 5 27/4 27/4
332 Arne Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag 5 26/18 26/18
333 Tone Marita Ryen Kristiansand og Omegn Skytterlag 2 26/16 26/16
333 Ole Bennæs Kvinnherad Skyttarlag V55 26/16 26/16
335 Maria Krohn Klepp Skytterlag 2 26/15 26/15
335 Anders Dyrnes Smøla Skytterlag 4 26/15 26/15
337 Morten Ek Fredrikstad Skytterlag 2 26/14 26/14
337 Tormod Måge Gjesdal Skytterlag 5 26/14 26/14
339 Britt Elin W Rabben Bø (Vesterålen) Skytterlag 2 26/13 26/13
339 Are Grov Hestetun Engesetdal/Skodje Skyttarlag 5 26/13 26/13
339 Oddgeir Helland Gjesdal Skytterlag 2 26/13 26/13
339 Dag Kåre Salvesen Imenes Skytterlag V55 26/13 26/13
339 Jens Herstad Knipenborg Skyttarlag V55 26/13 26/13
339 Bjørn Trøite Rennebu Skytterlag V55 26/13 26/13
339 Øystein Bjertnæs Snarum Skytterlag 3 26/13 26/13
339 Hans Kvale Voss Skyttarlag V55 26/13 26/13
339 Tor Magne Svendli Øvre Målselv Skytterlag 3 26/13 26/13
339 Mariann Opperud Ådal Skytterlag 4 26/13 26/13
349 Vidar Olsen Alta Skytterlag 2 26/12 26/12
349 Olav Ludvig Håbrekke Hardanger Skyttarlag 2 26/12 26/12
349 Ivar Aage Røyset Hjørungavåg Skyttarlag 2 26/12 26/12
349 Jens Åge Fossberg Kvinnherad Skyttarlag 2 26/12 26/12
349 Egil Bjørkedal Sartor Skyttarlag V55 26/12 26/12
354 Magne Almås Elverum Skytterlag 4 26/11 26/11
354 Steinar Bolstad Fjordane Skyttarlag 3 26/11 26/11
354 Trond Lillerønning Flå (Uttrøndelag) Skytterlag 2 26/11 26/11
354 Marte Solstad Risvik Overhalla Skytterlag 2 26/11 26/11
358 Sven By Herfjord Skytterlag 3 26/9 26/9
359 Jon Olav Bjørke Hardanger Skyttarlag 4 26/8 26/8
359 Frank Hårvik Os Skyttarlag 2 26/8 26/8
361 Rune Fossberg Bergen Nordre Skytterlag 4 26/6 26/6
361 Trygve Bratland Vikna Skytterlag 2 26/6 26/6
363 Kjell Næss Leikanger Skyttarlag V55 25/17 25/17
364 Jon Ragnar Iversen Fredrikstad Skytterlag 2 25/16 25/16
364 Anders Skjerven Hafslo Skyttarlag 3 25/16 25/16
364 Lars Sørhage Knipenborg Skyttarlag 2 25/16 25/16
367 Steinar Olsen Asker Skytterlag 2 25/14 25/14
367 Jan Rune Martinsen Fet Skytterlag V55 25/14 25/14
369 Stig Aase Hardanger Skyttarlag 4 25/13 25/13
369 Arne Skuland Laudal Skytterlag 2 25/13 25/13
371 Kjell Ivar Haugen Etnedal Skyttarlag 2 25/12 25/12
371 Steinar Husabø Leikanger Skyttarlag 2 25/12 25/12
371 Stig Åge Teigen Lom og Skjåk Skytterlag 2 25/12 25/12
371 Svenn Harald Hovd Namdalseid og Lyngen Skytterlag 3 25/12 25/12
375 Knut Olav Thomassen Alta Skytterlag V55 25/11 25/11
375 Harald Holst Eker Skytterlag 2 25/11 25/11
375 Rune Solberg Kongsvinger og Omegn Skytterlag V55 25/11 25/11
375 Eskil Angelshaug Venes Sogndal Skyttarlag EJ 25/11 25/11
375 Henrik Bakk Sørkedalen Skytterlag EJ 25/11 25/11
380 Snorre Rolandsen Kolvereid Skytterlag V55 25/10 25/10
381 Olav Kalvik Vikna Skytterlag 2 25/9 25/9
381 Jon Skjerve Voss Skyttarlag V55 25/9 25/9
381 Kjell Nyrud Øvre Målselv Skytterlag 2 25/9 25/9
384 Bjørn Gulbrandsen Søgne Skytterlag 2 25/8 25/8
385 Chris-Andrè B. Fauske Hardanger Skyttarlag 5 25/7 25/7
385 Marco Wold Herfjord Skytterlag EJ 25/7 25/7
387 Knut I. Kvarekvål Voss Skyttarlag 4 25/4 25/4
388 Odd Tyrhaug Smøla Skytterlag 5 24/14 24/14
389 Axel Skuggevik Surnadal Skytterlag V55 24/13 24/13
389 Rune Aas Tydal Skytterlag 4 24/13 24/13
391 Nils Hesthag Dovre og Dovreskog Skytterlag 2 24/12 24/12
391 Benjamin Østebø Egersund Skytterlag 2 24/12 24/12
391 Kristian Martinsen Fet Skytterlag EJ 24/12 24/12
394 Heidi Berglund Asker Skytterlag 2 24/11 24/11
394 Kurt-Arne Rabben Bø (Vesterålen) Skytterlag V55 24/11 24/11
394 Olav Wahl Kolvereid Skytterlag 2 24/11 24/11
394 Trond Årsandøy Skaun Skytterlag 2 24/11 24/11
394 Øystein Rønningen Østre Gausdal Skytterlag 4 24/11 24/11
399 Kjell Kjosaas Dale (Sunnfjord) Skyttarlag 2 24/10 24/10
399 Jan Andersen Mykland Skytterlag 2 24/10 24/10
399 Erling Kanestrøm Smøla Skytterlag V55 24/10 24/10
402 Nils Jakob Mella Alta Skytterlag 4 24/9 24/9
402 Tor Erik Oppedal Oppedal/Brekke Skyttarlag 3 24/9 24/9
402 Øystein Langlien Sørkedalen Skytterlag 2 24/9 24/9
405 Sverre Vestvik Beitstad Skytterlag 4 24/8 24/8
406 Jostein Ellingsen Karmøy Skytterlag 2 24/7 24/7
407 Knut Peter Eide Etnedal Skyttarlag V55 23/15 23/15
408 Siv Kristin Laberg Yttri Leikanger Skyttarlag 2 23/14 23/14
409 Emil Johan Hansen Bjøllånes Skytterlag 4 23/11 23/11
409 Fred Jarl Hansen Bjøllånes Skytterlag 4 23/11 23/11
409 Jan Helge Furre Leikanger Skyttarlag V55 23/11 23/11
409 Sindre Jule Overhalla Skytterlag 5 23/11 23/11
413 Torbjørn Sirekrok Gjesdal Skytterlag 3 23/10 23/10
413 Torbjørn Aho Øvre Målselv Skytterlag V55 23/10 23/10
415 Gaute Ullebust Førde Skyttarlag 4 23/9 23/9
415 Sander Eide Aase Hardanger Skyttarlag EJ 23/9 23/9
417 Janne Marita Bergheim Leikanger Skyttarlag 2 23/8 23/8
417 Marius Ingebrigtsen Overhalla Skytterlag 2 23/8 23/8
417 Johanne Kjeldsand Stordalen Skytterlag 2 23/8 23/8
420 Dag Skår Hardanger Skyttarlag 5 23/7 23/7
420 Ivar Husum Leikanger Skyttarlag 2 23/7 23/7
420 Kai Jonny Venes Sogndal Skyttarlag 2 23/7 23/7
423 Arvid Brennset Leikanger Skyttarlag V55 23/6 23/6
423 Einar Kolden Stordalen Skytterlag V55 23/6 23/6
425 Leif Arthur Kvam Åsane/Hordvik Skyttarlag V55 23/5 23/5
426 Tor Harry Mikkelsen Alta Skytterlag 4 23/4 23/4
427 Judith Camilla Andersen Øvre Målselv Skytterlag 3 23/3 23/3
428 Tor Sandvik Skaun Skytterlag 2 22/11 22/11
429 Inger Marie Bringsdal Holum Skytterlag EJ 22/9 22/9
429 Børge Søreng Nesna Skytterlag 3 22/9 22/9
429 Bjarne Eriksen Nordbygda og Rand Skyttarlag V55 22/9 22/9
429 Elin Berge Skaun Skytterlag 2 22/9 22/9
433 Jens Ole Jensen Brønnøysund Skytterlag 3 22/8 22/8
433 Leif Skeie Kvinnherad Skyttarlag 2 22/8 22/8
435 Tove Mette Gammelmoe Dverberg Skytterlag 2 22/7 22/7
435 Åse Kristin Uglehus Hardanger Skyttarlag 2 22/7 22/7
437 Stein Tore Larsen Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag 2 22/5 22/5
437 Loke Eide Os Skyttarlag 2 22/5 22/5
439 Anne Reiten Isfjorden og Åndalsnes Skytterlag 3 21/20 21/20
440 Anne Tordis Skjeggedal Mykland Skytterlag 2 21/10 21/10
440 Jarle Kaasin Notodden Skytterlag 2 21/10 21/10
442 Bertine Sørli Engesetdal/Skodje Skyttarlag 2 21/9 21/9
442 Trine Kristin Gjervik Lossius Trondenes Skytterlag 2 21/9 21/9
444 Jon Sæterbø Surnadal Skytterlag EJ 21/7 21/7
445 Tor Erik Skotland Snarum Skytterlag V55 21/6 21/6
445 Arne Hauso Voss Skyttarlag 2 21/6 21/6
447 Bjørn Kjønås Førde Skyttarlag 2 21/2 21/2
448 Gunnar Vestvik Bømlo Skytterlag 3 20/12 20/12
448 Arne Rolfsrud Sigdal Skytterlag 3 20/12 20/12
450 Torfinn Gaustad Trøgstad Skytterlag V55 20/10 20/10
451 Joar Hjelmeland Kvinnherad Skyttarlag 2 20/9 20/9
452 Gaute Eide Bergstø Os Skyttarlag EJ 19/19 19/19
453 Eilef Stalleland Imenes Skytterlag 2 19/12 19/12
454 Kåre Bjørkhaug Lavikdal Skyttarlag 3 19/11 19/11
455 Hans-Olav Erøy Lund Skarpskytten Skytterlag 2 19/8 19/8
455 Øyvind Flatland Torpo Skytterlag 2 19/8 19/8
457 Robert Storvik Øvre Velfjord Skytterlag 2 19/7 19/7
458 Anne Gjengstø Aho Øvre Målselv Skytterlag 2 19/6 19/6
459 Bjørn Lobben Snarum Skytterlag V55 19/4 19/4
460 Georg Storvik Øvre Velfjord Skytterlag 4 19/3 19/3
461 Rolf Petter Næss Fredrikstad Skytterlag 2 18/11 18/11
461 Tor Vetle Hanserud Jondalen Skytterlag 2 18/11 18/11
463 Storm Dragland Beitstad Skytterlag V55 16/4 16/4
463 Olav Kvalheim Thorsnes Fjordane Skyttarlag 2 16/4 16/4
463 Ole Tønderum Nordre Land Skytterlag V55 16/4 16/4
466 Ole Steinar Fiske Skaun Skytterlag 2 15/4 15/4
467 Kjetil Hov Knipenborg Skyttarlag 2 15/2 15/2
468 Solbjørg Dragland Beitstad Skytterlag V55 15/1 15/1
469 Åsne Skår Hardanger Skyttarlag 5 14/5 14/5
470 Styrk Lydvo Borstrondi Skyttarlag 3 12/2 12/2
471 John Fløttum Skaun Skytterlag 2 11/2 11/2
472 Atle Dammen Galterud Skytterlag V55 10/3 10/3
473 Annette Grande Hansen Skaun Skytterlag 2 9/1 9/1