Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater fra NC (FC) 1982-2018

Her har vi samlet resultater fra NC (Frende Cup) i baneskyting fra oppstartsåret til dags dato.

2018

Klasse 3-5
1) Anette Thingbø Sundnes, Time, 2085 2) Daniel Sørli, Høland/Bjørkelangen, 2085 3) Peter Sørli, Søgne, 2085 4) Kim Johan Vemmelvik, Kristiansand og Omegn, 2080 5) Sindre Nordvik, Løiten, 2080 6) Jan Kåre Moland, Drangedal, 2077 7) Ole Magnus Bakken, Løiten, 2077 8) Pål Øyvind Ørmen, Råde, 2076 9) Tor Harald Lund, Søgne, 2074 10) Nils Thomas Valand, Oslo Østre, 2073 11) Roger Nilsen, Tynset, 2073 12) Tor Arnfinn Homme, Kristiansand og Omegn, 2073 13) Arnt Erik Aune, Beiarn, 2072 14) Thomas Krågtorp, Råde, 2072 15) Einar Johansen, Time, 2070 16) Arnfinn Bakkevoll, Søgne, 2070 17) Bjarne Muri, Oslo Østre, 2068 18) Bent Ove Bredal Løvåsen, Trysil, 2068 19) Maren Galguften Lunsæter, Tromsø, 2067 20) Marius Mellembakken, Sørskogbygda, 2066

Klasse V55
1) Krister Malm, Oslo Østre, 2072 2) Torfinn Gustad, Trøgstad, 2072 3) Egil Time, Time, 2071 4) Oddvar Staxrud, Tingelstad, 2071 5) Anders Metveit, Imenes, 2070 6) Johannes Seim, Seim, 2070 7) Terje Mellem, Bjerkvik, 2051 8) Harry Bjerregård, Bardu, 2048 9) John Helge Steinnes, Storfjord 2043 10) Birger Nyheim, Nedre Målselv 2037

For videre informasjon se hovedside for Frende Cup 2018

2017

Klasse 3-5
1) Hans Kristian Wear, Styrvoll, 2091 2) Anette Thingbø, Time, 2087 3) Ole Kristian Bryhn, Røyken og Hurum, 2083 4) Peter Sørli, Søgne, 2083 5) Daniel Sørli, Høland/Bjørkelangen, 2080 6) Ole Magnus Bakken, Løiten, 2080 7) Kim-André Aannestad Lund, Jondalen, 2079 8) Arnfinn Bakkevoll, Søgne, 2077 9) Rasmus Løberg, Klepp, 2076 10) Roger Nilsen, Tynset, 2076 11) Roger Ottosen, Vestre Toten, 2076 12) Kim Johan Vemmelvik, Kristiansand og Omegn, 2076 13) Sindre Nordvik, Løiten, 2076 14) Katrine Aannestad Lund, Jondalen, 2075 15) Liv Sollesnes, Jondal, 2074 16) Tor Arnfinn Homme, Kristiansand og Omegn, 2074 17) Anne Ingeborg Sogn Øiom, Randsfjord, 2073 18) Thomas Krågtorp, Råde, 2073 19) Åse Marit Myrvang, Steinsgård, 2073 20) Jan Kåre Moland, Drangedal, 2072

Klasse V55
1) Egil Time, Time, 2079 2) Anders Metveit, Imenes, 2077 3) Oddvar Staxrud, Tingelstad, 2075 4) John Melvin Tveiten, Rollag og Veggli, 2074 5) Christer Malm, Oslo Østre, 2074 6) Helge Lillekvelland, Nordstrand, 2073 7) Ivar Fjeldberg, Asker, 2073 8) Johannes Seim, Seim, 2071 9) Alf Høysæter, Tysse, 2068 10) Knut Bakken, Stjørdal, 2066

For videre informasjon se hovedside for Frende Cup 2017

2016

1) Anette Thingbø, Time, 2084, 2) Kim-André Aannestad Lund, Jondalen, 2082, 3) Daniel Sørli, Høland/Bjørkelangen, 2082, 4) Tor Arnfinn Homme, Kristiansand og Omegn, 2082, 5) Anne Ingeborg Sogn Øiom, Randsfjord, 2080, 6) Jørgen Andersen, Vemundvik, 2080, 7) Tor Harald Lund, Søgne, 2079, 8) Pål Øyvind Ørmen, Råde, 2078, 9) Peter Sørli, Søgne, 2077, 10) Simon Kolstad Claussen, Høland/Bjørkelangen, 2077, 11) Magnus Bjerke, Høland/Bjørkelangen, 2077, 12) John Olav Ågotnes, Sartor, 2077, 13) Jan Kåre Moland, Drangedal, 2076, 14) Katrine Aannestad Lund, Jondalen, 2075, 15) Einar Johansen, Time, 2073, 16) Roger Ottosen, Vestre Toten, 2073, 17) Trond Bergan, Jondalen, 2072, 18) Håkon Sørli, Høland/Bjørkelangen, 2072, 19) Lise Margrethe Rinde, Åsane/Hordvik, 2070, 20) Roger Nilsen, Tynset, 2069

For videre informasjon se hovedside for NC 2016

2015

1) Hans Kristian Wear, Styrvoll Skytterlag 2084, 2) Peter Sørli, Greipstad Skytterlag 2083, 3) Tor Harald Lund, Søgne Skytterlag 2081, 4) Trond Bergan, Jondalen skytterlag 2080, 5) Kim-André Aannestad Lund, Jondalen skytterlag 2079, 6) Simon Kolstad Claussen, Høland/Bjørkelangen Skytterlag 2078, 7) Tor Arnfinn Homme, Kristiansand og Omegn Skytterlag 2077, 8) Roger Ottosen, Vestre Toten Skytterlag 2076, 9) Eileen Torp, Sartor Skyttarlag 2076, 10) Pål Øyvind Ørmen, Råde Skytterlag 2073, 11) Geir Atle Metveit, Imenes Skytterlag 2073, 12) Liv Sollesnes, Jondal Skyttarlag 2072, 13) Roger Størseth, Lånke Skytterlag 2072, 14) John Olav Ågotnes, Sartor Skyttarlag 2072, 15) Arild Røyseth, Åsane/Hordvik Skyttarlag 2070, 16) Anne Ingeborg Sogn Øiom, Vestre Toten Skytterlag 2070, 17) Halvor Thrane Svendsen, Rælingen Skytterlag 2070, 18) Marius Mellembakken, Sørskogbygda Skytterlag 2070, 19) Tor Gaute Jøingsli, Lom og Skjåk Skytterlag 2070, 20) Reidun Kristin Knapstad, Florø Skytterlag 2069

For videre informasjon se hovedside for NC 2015

2014

1) Kim-André Aannestad Lund, Jondalen skytterlag 2090, 2) Simon Kolstad Claussen, Høland/Bjørkelangen Skytterlag 2083, 3) Tor Harald Lund, Søgne Skytterlag 2081, 4) Katrine Aannestad Lund, Jondalen skytterlag 2077, 5) Ole Kristian Bryhn, Røyken og Hurum skytterlag 2077, 6) Pål Øyvind Ørmen, Råde Skytterlag 2075, 7) Stian Bogar, Hovet og Hol Skytterlag 2075, 8) Tor Gaute Jøingsli, Lom og Skjåk Skytterlag 2075, 9) Eileen Torp, Sartor Skyttarlag 2074, 10) Mette Elisabeth Finnestad, Søgne Skytterlag 2074,11) Roger Ottosen, Vestre Toten Skytterlag 2074, 12) Tor Arnfinn Homme, Topdal Skytterlag 2073, 13) Vegard Solhaug, Aurland Skyttarlag 2073, 14) Roger Nilsen, Tynset Skytterlag 2072, 15) Jan Kåre Moland, Drangedal Skytterlag 2072, 16) Halvor Thrane Svendsen, Rælingen Skytterlag 2071, 17) Inge Hvitås, Sauherad Skytterlag 2070, 18) Peter Sørli, Greipstad Skytterlag 2069, 19) John Olav Ågotnes, Sartor Skyttarlag 2068, 20) Helene Farestveit, Nordstrand Skytterlag 2068

For videre informasjonse hovdedside for NC 2014

2013

1 Katrine Aannestad Lund Jondalen 2082, 2 Kim-André Aannestad Lund Jondalen 2081, 3 Roger Ottosen Vestre Toten 2080, 4 Odd Arne Brekne Lyngdal 2080, 5 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum 2080, 6 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen 2080, 7 Hans Kristian Wear Styrvoll 2079, 8 Tor Harald Lund Søgne 2078, 9 Trond Bergan Jondalen 2076, 10 Jan Kåre Moland Drangedal 2075, 11 Vebjørn Berg Blaker 2074, 12 Daniel Sørli Høland/Bjørkelangen 2074, 13 Fredrik Fulsaas Holmestrand og Omegn Sk.Lag 2074, 14 Geir Atle Metveit Imenes 2073, 15 John Olav Ågotnes Sartor 2071, 16 Halvor Thrane Svendsen Rælingen 2071, 17 Arnfinn Bakkevoll Søgne 2070, 18 Roger Nilsen Tynset 2070, 19 Tore Veie Rissa 2070, 20 Tobias Lillekvelland Nordstrand 2070

For videre informasjon se hovedside for NC 2013

2012

1 Kim Andre Lund Jondalen 430, 2 Hans Kristian Wear Styrvoll 318, 3 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum 309, 4 Tor Harald Lund Søgne 304, 5 Jan Kåre Moland Drangedal 293, 6 Trond Bergan Jondalen 284, 7 Roger Ottosen Tingelstad 260, 8 Halvor Eika Bø 258, 9 Marius Mellembakken Løiten 254, 10 Tor Gaute Jøingsli Lom og Skjåk 251, 11 John Olav Ågotnes Sartor 246, 12 Roger Størseth Lånke 241, 13 Kjell Strand Hovland Gjesdal 230, 14 Knut Bråthen Kongsberg 217, 15 Einar Johansen Time 214, 16 Eileen Torp Rakkestad 207, 17 John Borge Bruvik 197, 18 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen 194, 19 Katrine Lund Jondalen 190, 20 Øyvind Solbrekken Flatla Tingelstad 189

For videre informasjon se hovedside for NC 2012

2011

1 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum 510, 2 Kim Andre Lund Jondalen 310, 3 Tore Veie Rissa 309, 4 Espen Berg-Knutsen Nordstrand 300, 5 Tor Harald Lund Søgne 284, 6 Knut Bråthen Kongsberg 262, 7 Ola Tore Dokken Nordre Land 260, 8 Tor-Erik Fossli Målselv 259, 9 Pål Ø. Ørmen Råde 259, 10 Halvor Thrane Svendsen Rælingen 235, 11 Roar Kongsjorden Rollag og Veggli 228, 12 Ann Kristin Årskog Vikhagen Jondalen 223, 13 Roger S Nilsen Asker 221, 14 Gunnar Halbjørhus Hemsedal 216, 15 Knut Jørgen Brodahl Fana 214, 16 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen 211, 17 Knut Erik Svarstad Bamble 210, 18 Liv Sollesnes Jondal 177, 19 Øyvind Solbrekken Flatla Tingelstad 173, 20 Roger Ottosen Tingelstad 171

For videre informasjon se hovedside for NC 2011

2010

1 Hans Kristian Wear Styrvoll 333, 2 Liv Sollesnes Jondal 325, 3 Øyvind Solbrekken Flatla Tingelstad 323, 4 Mette Finnestad Søgne 317, 5 John Olav Ågotnes Sartor 312, 6 Trond Bergan Jondalen 312, 7 Roger S Nilsen Asker 295, 8 Odd Arne Brekne Lyngdal 289, 9 Svein Jørund Githmark Lillesand 249, 10 Charlotte Taanevig Oslo Østre 238, 11 Knut Bråthen Kongsberg 235, 12 Gunnar Halbjørhus Hemsedal 229, 13 Ole Arild Aa Hyen 220,14 Tor Harald Lund Søgne 220, 15 Rune Fekjan Jondalen 202, 16 Tor Gaute Jøingsli Lom og Skjåk 193, 17 Stian Bogar Hovet og Hol 191,18 Jan Håkon Jørgensen Rygge 181,19 Espen Berg-Knutsen Nordstrand 171, 20 Knut Erik Svarstad Bamble 164

2009

1 Vebjørn Berg Blaker 453, 2 Stian Bogar Hovet og Hol 343, 3 Kim Andre Lund Jondalen 322, 4 Tore Veie Rissa 321, 5 Svein Jørund Githmark Lillesand 311, 6 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum 310, 7 Liv Sollnes Jondal 284, 8 Tor Harald Lund Søgne 279, 9 John Olav Ågotnes Sartor 273, 10 Odd Arne Brekne Lyngdal 259, 11 Trond Bergan Jondalen 256, 12 Knut Bråthen Kongsberg 224, 13 Ola Tore Dokken Nordre Land 204, 14 Tor-Erik Fossli Målselv 201, Thor Magnor Brath Kongsberg 189, 16 Roger S. Nilsen Asker 184, 17 Jørgen Andersen Hommelvik 172, 18 Pål Ø. Ørmen Råde 172, 19 Arild Røyseth Åsane/Hordvik 166, 20 Steinar Rudseter Blaker 165

2008

1 Tor Harald Lund Søgne 351, 2 Arild Røyseth Åsane/Hordvik 329, 3 John Olav Ågotnes Sartor 327, 4 Jørgen Andersen Hommelvik 315, 5 Stian Bogar Hovet og Hol 311, 6 Gunnar Halbjørhus Hemsedal 309, 7 Tor-Erik Fossli Målselv 301, 8 Trond Bergan Jondalen 289, 9 Hans Kristian Wear Styrvoll 268, 10 Kim Andre Lund Jondalen 259, 11 Arnt Erik Aune Beiarn 240, 12 Magnus Wohlen Trondhjems 237, 13 Ole Arild Aa Hyen 235, 14 Rune Seim Seim 221, 15 Liv Sollesnes Jondal 221, 16 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum 202, 17 Halvor Thrane Svendsen Rælingen 200, 18 Knut Bråthen Kongsberg 197, 19 Odd Arne Brekne Lyngdal 189, 20 Roger Størseth Lånke 184

2007

1 Vebjørn Berg Blaker 472, 2 Odd Arne Brekne Lyngdal 382, 3 John Olav Ågotnes Sartor 363, 4 Tor-Erik Fossli Målselv 355, 5 Tore Veie Rissa 299, 6 Tor Harald Lund Søgne 295, 7 Ivar Rinde Nordstrand 294, 8 Stian Bogar Hovet og Hol 276, 9 Liv Sollesnes Jondal 249, 10 Knut Bråthen Kongsberg 242, 11 Trond Bergan Jondalen 219, 12 Eivind Rørhuus-Øie Oslo Østre 218, 13 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum 207, 14 Mona Isene Førde 206, 15 Arild Røyseth Åsane/Hordvik 199, 16 Jan Håkon Jørgensen Oslo Østre 192, 17 Ann Kristin Årskog Vikhagen Sem 169, 18 Roger Ottosen Tingelstad 167, 19 Ole Arild Aa Hyen 166, 20 Mette Finnestad Søgne 164

2006

1 Odd Arne Brekne Lyngdal 470, 2 Tor-Erik Fossli Målselv 401, 3 Vebjørn Berg Blaker 381, 4 Tor Harald Lund Søgne 380, 5 Arild Røyseth Åsane/Hordvik 317, 6 Stian Eliassen Oslo Østre 271, 7 Hans Kristian Wear Styrvoll 270, 8 Edvin Aamot Trondhjems 264, 9 John Olav Ågotnes Fana262, 10 Rune Fekjan Jondalen 226, 11 Roar Kongsjorden Rollag og Veggli 226, 12 Tore Veie Rissa 215, 13 Jan Øyvind Svardal Fana 204, 14 Eivind Rørhuus-Øie Oslo Østre 198, 15 Liv Sollesnes Jondal 191, 16 Kine Gjerstad Eide Seim 190, 17 Ragnar Flaatnes Sem 183, 18 Trond Bergan Jondalen 179, 19 Vidar Auve Geilo 177, 20 Ola Tore Dokken Nordre Land 173

2005

1 Espen Berg-Knutsen Nordstrand 444, 2 Tor Harald Lund Søgne 371, 3 John Olav Ågotnes Fana 360, 4 Vebjørn Berg Blaker 350, 5 Gunnar Halbjørhus Hemsedal 335, 6 Ola Tore Dokken Nordre Land 313, 7 Arild Røyseth Åsane/Hordvik 276, 8 Tore Veie Rissa 274, 9 Ivar Rinde Nordstrand 271, 10 Liv Sollesnes Jondal 263, 11 Knut Bråthen Kongsberg 254, 12 Hans Bakken Vanvik 244, 13 Odd Arne Brekne Lyngdal 236, 14 Pål Ø. Ørmen Råde 235, 15 Jørgen Andersen Hommelvik 229, 16 Hans Kristian Wear Styrvoll 224, 17 Rune Fekjan Jondalen 220, 18 Arnt Erik Aune Beiarn 211, 19 Roger Ottosen Nordre Land 195, 20 Jan Håkon Jørgensen Oslo Østre 179

2004

1 Tor Harald Lund Søgne 450, 2 Trond Bergan Jondalen 351, 3 Tore Veie Rissa 342, 4 Ivar Rinde Nordstrand 323, 5 Thomas Zetterqvist Jondalen 318, 6 Arnt Erik Aune Beiarn306, 7 Knut Bråthen Kongsberg 305, 8 Ola Tore Dokken Nordre Land 297, 9 John Olav Ågotnes Fana 294, 10 Arild Røyseth Åsane/Hordvik 293, 11 Ann Kristin Årskog Vikhagen Jondalen 268, 12 Frode Kristensen Åsane/Hordvik 263, 13 Rune Fekjan Jondalen 248, 14 Sverre Frøshaug Løiten 229, 15 Pål Ø. Ørmen Råde 226, 16 Arild Brodahl Fana 215, 17 Liv Sollesnes Jondal 201, 18 Jørgen Andersen Hommelvik 200, 19 Jan Håkon Jørgensen Oslo Østre 195, 20 Leif Gravem Sunndal 185

2003

1 Ola Tore Dokken Nordre Land 462, 2 Tor-Erik Fossli Målselv 368, 3 Ivar Rinde Nordstrand 341, 4 Hans Kristian Wear Styrvoll 330, 5 Vebjørn Berg Imenes 318, 6 Edvin Aamot Trondhjems 303, 7 Tore Veie Rissa 297, 8 Ann Kristin Årskog Jondalen 286, 9 Liv Åsne Kongsjorden Rollag og Veggli 278, 10 Jøran Meås Nora 274, 11 John Olav Ågotnes Fana 267, 12 Stian Bogar Sørlie Hovet og Hol 260, 13 Arild Brodahl Fana 249, 14 Hans Bakken Stallvik 238, 15 Liv Sollesnes Jondal 223, 16 Eivind R. Øie Nesjestranda og Skaala 212, 17 Roger Ottosen Lillehammer 200, 18 Bertil Oddne Mjellem Hyen 198, 19 Tor Harald Lund Søgne 193, 20 Bjarte Langenes Åsane/Hordvik 189

2002

1 Vebjørn Berg Imenes 444, 2 Ola Tore Dokken Nordre Land 384, 3 Tore Veie Rissa 344, 4 Edvin Aamot Trondhjems 304, 5 Ivar Rinde Nordstrand 274, 6 Tor Harald Lund Søgne 264, 7 Knut Bråthen Kongsberg 248, 8 Hans Kristian Wear Styrvoll 247, 9 Steinar Rudseter Raumnes 231, 10 Roger Ottosen Lillehammer 222, 11 Hans Bakken Stallvik 221, 12 Arild Brodahl Fana 218, 13 Mette Finnestad Søgne 215, 14 Åse Randi Nordstad Sørskogbygda 212, 15 Frode Kristensen Åsane/Hordvik 198, 16 Thomas Zetterqvist Jondalen 194, 17 Svein Kåre Furre Leikanger 186, 18 Liv Sollesnes Jondal 173, 19 John Olav Ågotnes Fana 170, 20 Kai Gjølberg Nordre Land 157

2001

1 Tor Harald Lund Søgne 355, 2 Ola Tore Dokken Nordre Land 353 3, John Olav Ågotnes Fana 343, 4 Hans Kristian Wear Styrvoll 330, 5 Ann Kristin Årskog Jondale 319, 6 Edvin Aamot Trondhjems 316, 7 Arild Røyseth Åsane/Hordvik 314, 8 Liv Sollesnes Jondal 301, 9 Roger Ottosen Vestre Toten 296, 10 Ivar Rinde Nordstrand 294, 11 Arild Brodahl Fana 286, 12 Frode Kristensen Åsane/Hordvik 282, 13 Jan Øyvind Svardal Fana 219, 14 Trond Inge Rødland Klepp 218, 15 Knut Bråthen Kongsberg 218, 16 Hans Bakken Stallvik 209, 17 Otte Hårstad Rennebu 207, 18 Arnt Erik Aune Beiarn 198, 19 Arne Fossmo Ringebu og Fåvang 196, 20 Rune Seim Seim 190

2000

1 Tor-Erik Fossli Målselv 420, 2 Hans Kristian Wear Styrvoll 325, 3 Jøran Meås Bodø Østre 322, 4 Frode Kristensen Åsane/Hordvik 302, 5 Tor Harald Lund Søgne 268, 6 Reidar Ågedal Grindølen 251, 7 Roger Ottosen Vestre Toten 241, 8 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen 231, 9 Atle Håtuft Meland 212, 10 Ola Tore Dokken Nordre Land 208, 11 Ivar Rinde Nordstrand 205, 12 Arild Brodahl Fana 197, 13 Birgit Rønningen Lillehammer 184, 14 Knut Bråthen Kongsberg 178, 15 Trond Bergan Jondalen 170, 16 Steinar Rudseter Raumnes 167, 17 Bengt Andre Heiskel Lillehammer 160, 18 Knut Børre Sætherskar Lillehammer 146, 19 Bjarte Langenes Åsane/Hordvik 145, 20 Mette Finnestad Søgne 140

1999

1. Edvin Aamot, Trondhjems 337, 2. Arnt Erik Aune, Beiarn 322, 3. Reidar Ågedal, Grindølen 319 , 4. Hans Kristian Wear, Styrvoll 306, 5. Arild Røyseth, Åsane/Hordvik 303, 6. Ola Tore Dokken, Hadding 288, 7. Tor Harald Lund, Søgne 287, 8. Frode Kristensen, Åsane/Hordvik 262, 9. Mette Finnestad, Søgne 253, 10. Jøran Meås, Bodø Østre 250, 11. Bengt Andre Heiskel, Storfjord 239, 12. Ann Kristin Årskog, Jondalen 235, 13. John Olav Ågotnes, Fana 228, 14. Ivar Rinde, Nordstrand 222, 15. Trond Meaas, Nes 221, 16. Steinar Rudseter, Raumnes 216, 17. Atle Håtuft, Meland 208, 18. Terje Nisja, Sunndal 207, 19. Tor-Erik Fossli, Målselv 201, 20. Jan Øyvind Svardal, Nesjestranda og Skaala 195.

1998

1 Tor-Erik Fossli Målselv 105, 2 Thomas Bråten Høland/Bjørke 103, 3 Arild Røyseth Åsane/Hordvik 101, 4 Ola Tore Dokken Hadding 98, 5 Edvin Aamot Trondhjems 92, 6 Tor Harald Lund Søgne 87, 7 Bengt Andre Heiskel Storfjord 84, 8 Jøran Meås Bodø Østre 76, 9 Frode Kristensen Åsane/Hordvik 73, 10 Thomas Zetterquist Flesberg 70, 11 Morten Rudi Ringebu og Få 69, 12 Arnt Erik Aune Lillehammer 63, 13 Ivar Rinde Nordstrand 58, 14 Roger Ottosen Vestre Toten 58, 15 John Olav Ågotnes Fana 57, 16 Atle Håtuft Meland 51, 17 Per Ove Røkke Bodø Østre 50, 18 Mette Finnestad Søgne 48, 19 Ingeborg Haukerud Nord-Odal 46, 20 Rune Seim Seim 44.

1997

1 Tor-Erik Fossli Målselv 130, 2 Ola Tore Dokken Hadding 114, 3 Gunnar Halbjørhus Hemsedal 109, 4 Frode Kristensen Åsane/Hordvik 95, 5 Thomas Zetterquist Flesberg 86, 6 Tor Harald Lund Søgne 80, 7 Ivar Rinde Nordstrand 74, 8 Arnt Erik Aune Lillehammer 71, 9 Steinar Rudseter Raumnes 70, 10 Arild Brodahl Fana 65, 11 Rune Fekjan Jondalen 60, 12 Heidi Rognli Storfjord 54, 13 Roger Ottosen Vestre Toten 53, 14 Jøran Meås Bodø Østre 51, 15 Morten Rudi Ringebu og Få 48, 16 Hanne Skarpodde Drangedal 47, 17 Trond Inge Rødland Klepp 46, 18 Arnfinn Bakkevold Søgne 44, 19 John Olav Ågotnes Fana 41, 20 Sven Inge Ødegård Time 40.

1996

1. Frode Kristensen, Åsane/Hordvik 108, 2. Tor Harald Lund, Søgne 108, 3. Tor-Erik Fossli, Målselv 106, 4. Liv Sollesnes, Jondal 94, 5. Leif Gravem, Sunndal 85, 6. Gunnar Halbjørhus, Hemsedal 80, 7. Ola Tore Dokken, Hadding 71, 8. Sverre M. Frøshaug, Sørskogbygda 69, 9. Tor-Arne Solbakken, Rygge 66, 10. Heidi Rognli, Storfjord 66, 11. Halvor Eika, Bø 61, 12. Trond Inge Rødland, Klepp 60, 13. Ole Bernt Vatland, Flikka 60, 14. John Olav Ågotnes, Fana 56, 15. Ivar Rinde, Nordstrand 55, 16. Odd Ivar Pedersen, Sørskogbygda 52, 17. Knut Børre Sætherskar, Lillehammer 51, 18. Ove Vik, Fana 51, 19. Atle Håtuft, Meland 49, 20. Hanne Skarpodde, Drangedal 46.

1995

1. Tor Harald Lund, Søgne 115, 2. Leif Gravem, Sunndal 90, 3. Frode Kristensen, Åsane/Hordvik 89, 4. Tor-Erik Fossli, Målselv 88, 5. Roger Ottosen, Vestre Toten 82, 6. Magne Wollheim jr., Nordre Land 79, 7. Morten Rudi, Ringebu og Fåvang 76, 8. Steinar Rudseter, Raumnes 75, 9. Trond Bergan, Kongsberg 71, 10. Mette Finnestad, Søgne 62, 11. Edvin Aamot, Trondhjems 62, 12. Atle Håtuft, Meland 62, 13. Liv Sollesnes, Jondal 61, 14. Terje Nisja, Sunndal 59, 15. Ragnar Sollid, Alvdal 57, 16. Ivar Rinde, Nordstrand 54, 17. Halvor Eika, Bø 49, 18. Petter Rislaa, Råde 48, 19. Christian Lilleng, Råde 48, 20. Jan-Vidar Ulvestad, Hovdebygda 47.

1994

1. Edvin Aamot, Trondhjems 114, 2. Tor-Erik Fossli, Målselv 111, 3. Roger Ottosen, Vestre Toten 105, 4. Tor Harald Lund, Søgne 95, 5. Frode Kristensen, Åsane/Hordvik 95, 6. Morten Rudi, Ringebu og Fåvang 94, 7. Atle Håtuft, Meland 79, 8. Arild Røyseth, Åsane/Hordvik 79, 9. Knut Bråthen, Kongsberg 70, 10. Odd Ivar Pedersen, Elverum 68, 11. Øystein Lilleåsen, Åslia 67, 12. Leif Gravem, Sunndal 64, 13. Terje Nisja, Sunndal 62, 14. Liv Sollesnes, Jondal 56, 15. Rune Kjølgård, Ringebu og Fåvang 55, 16. Sverre M. Frøshaug, Elverum 55, 17. Ivar Fivelstad, Sunnylven 52, 18. Knut Gullesen, Alteren 48, 19. Tor-Arne Solbakken, Rygge 45, 20. Magne Bøklep, Sunndal 43.

1993

1. Ola Tore Dokken, Hadding 119, 2. Tor-Erik Fossli, Målselv 106, 3. Frode Kristensen, Åsane/Hordvik 102, 4. Morten Rudi, Ringebu og Fåvang 80, 5. Roger Ottosen, Vestre Toten 77, 6. Tor Harald lund, Søgne 72, 7. Edvin Aamot, Trondhjems 68, 8. Steinar Rudseter, Raumnes 67, 9. Atle Håtuft, Meland 67, 10. Tor-Arne Solbakken, Rygge 66, 11. Øystein Lilleåsen, Åslia 65, 12. Rune Kjølgård, Ringebu og Fåvang 62, 13. Tommy Gjølberg, Andebu 57, 14. Øyvind Sirevaag, Stavanger 55, 15. Arne Nordtømme, Trondhjems 51, 16. Stein Hallvard Wollheim, Nordre Land 49, 17. Hans Vidar Stensrud, Stange og Romedal 46, 18. Leif Gravem, Sunndal 44, 19. Yngve Lorentsen, Falken 43, 20. Geir Kongsjorden, Rollag og Veggli 43.

1992

1. Ola Tore Dokken, Hadding 106, 2. Arild Røyseth, Åsane/Hordvik 103, 3. Ole Elvebakk, Fana 100, 4. Magne Wollheim jr., Nordre Land 96, 5. Roger Ottosen, Vestre Toten 94, 6. Jan Ingebrigtsen, Fana 90, 7. Tor-Erik Fossli, Målselv 77, 8. Leif Gravem, Sunndal 75, 9. Liv Sollesnes, Jondal 72, 10. Ole Bernt Vatland, Flikka 70, 11. Knut Bjørnar Mellem, Bjerkvik 62, 12. Steinar Rudseter, Raumnes 59, 13. Magne Lysen, Tørvikbygd 56, 14. Tor-Arne Solbakken, Rygge 55, 15. Atle Håtuft, Meland 51, 16. John Olav Ågotnes, Fana 49, 17. Olav Haugen, Hommelvik 46, 18. Frode Kristensen, Åsane/Hordvik 46, 19. Sigbjørn Vik, Fana 41, 20. Tore Andre Nilsen, Valnesfjord 37.

1991

1. Ola Tore Dokken, Hadding 118, 2. Tor-Erik Fossli, Målselv 114, 3. Geir Magne Rolland, Åsane/Hordvik 97, 4. Trond Kjøll, Ringerike 93, 5. Arild Røyseth, Åsane/Hordvik 77, 6. Trond Bergan, Kongsberg 71, 7. Sverre M. Frøshaug, Trøgstad 69, 8. Tor-Arne Solbakken, Rygge 67, 9. Thore Larsen, Svinndal 62, 10. Per Erik Oldertrøen, Tynset 62, 11. Liv Sollesnes, Jondal 59, 12. Erling Flatby, Asker 59, 13. Tor Harald Lund, Søgne 59, 14. Ove Sunde, Dale 57, 15. Odd Ivar Pedersen, Vågen 57, 16. Frode Kristensen, Åsane/Hordvik 57, 17. Magne Wollheim jr., Nordre Land 52, 18. Yngve Lorentsen, Falken 48, 19. Leif Gravem, Sunndal 47, 20. Trond Inge Rødland, Klepp 46.

1990

1. Ola Tore Dokken, Hadding 119, 2. Arild Røyseth, Åsane/Hordvik 87, 3. Espen Berg-Knutsen, Nordstrand 83, 4. Frode Kristensen, Åsane/Hordvik 81, 5. Leif Gravem, Sunndal 79, 6. Kristi Haug, Riflen/Skoger 72, 7. Ole Bernt Vatland, Flikka 72, 8. Tor-Erik Fossli, Målselv 69, 9. Ove Sunde, Dale 68, 10. Tor-Arne Solbakken, Rygge 64, 11. Sverre M. Frøshaug, Trøgstad 62, 12. Trond Inge Rødland, Klepp 60, 13. Jan Ingebrigtsen, Fana 60, 14. Ole Elvebakk, Fana 53, 15. Magne Wollheim jr., Nordre Land 48, 16. Bjørn Solberg, Styrvoll og Reidar Ågedal, Grindølen 47, 18. Arild Jønsson, Torsnes 44, 19. Kai Gjølberg, Nordre Land 43, 20. Roger Ottosen, Vestre Toten 43.

1989

1. Thore Larsen, Torsnes 102, 2. Vidar Fossmo, Fet 99, 3. Knut Bjørnar Mellem, Bjerkvik 97, 4. Arild Røyseth, Åsane/Hordvik 95, 5. Mette Finnestad, Torsnes 90, 6. Leif Gravem, Sunndal 84, 7. Tor-Erik Fossli, Målselv 82, 8. Roger Ottosen, Vestre Toten 79, 9. Arild Jønsson, Torsnes 74, 10. Tor-Arne Solbakken, Rygge 68, 11. Geir Magne Rolland, Åsane/Hordvik 67, 12. Finn Johannessen, Brumunddal 66, 13. Dag Kihle, Nordstrand 61, 14. Edvin Aamot, Svorkmo 61, 15. Kurt Arne Berglund, Frogn og Drøbak 60, 16. Ove Sunde, Dale 52, 17. Kristi Haug, Riflen/Skoger 49, 18. Ove Grimsbø, Holsen 46, 19. Rune Kjølgård, Lillehammer 40, 20. Magne Wollheim jr., Nordre Land 38.

1988

1. Tor-Erik Fossli, Målselv 100, 2. Ola Tore Dokken, Hadding 96, 3. Leif Gravem, Sunndal 88, 4. Bjørn Solberg, Styrvoll 87, 5. Finn Johannessen, Brumunddal 82, 6. Thore Larsen, Torsnes 82, 7. Ove Sunde, Dale 80, 8. Lars Hallvard Ese, Balestrand 73, 9. Rune Kjølgård, Lillehammer 69, 10. Arild Røyseth, Åsane/Hordvik 66, 11. Edvin Aamot, Svorkmo 56, 12. Alf Høysæter, Tysse 56, 13. Kristi Haug, Riflen/Skoger 54, 14. Tor Harald Lund, Søgne 54, 15. Vidar Fossmo, Torsnes 51, 16. Trond Saksvik, Malvik 49, 17. Magne Wollheim jr., Nordre Land 49, 18. Jon Roti, Aurland 47, 19. Oddgard Flatin, Kongsberg 45, 20. Espen Berg-Knutsen, Nordstrand 45.

1987

1. Bjørn Solberg, Nordre Land 106, 2. Robert Larsen, Torsnes 103, 3. Edvin Aamot, Svorkmo 96, 4. Ola Tore Dokken, Hadding 95, 5. Thore Larsen, Torsnes 91, 6. Birger Kristiansen, Stavanger 79, 7. Jarl Stølen, Farsund 79, 8. Arild Røyseth, Åsane/Hordvik 78, 9. Knut Bjørnar Mellem, Bjerkvik 74, 10. Ove Sunde, Dale 73, 11. Bjørn Guldberg, Orkla 66, 12. Frode Kristensen, Åsane/Hordvik 64, 13. Alf Høysæter, Tysse 63, 14. Ove Vik, Fana 61, 15. Jan Ingebrigtsen, Fana 59, 16. Terje Vidar Strand, Tørgstad 56, 17. Geir Magne Rolland, Åsane/Hordvik 40, 18. Kurt Arne Berglund, Frogn og Drøbak 39, 19. Dag Kihle, Nordstrand 38, 20. Ove Grimsbø, Førde 37.

1986

1. Frode Kristensen, Laksevåg 113, 2. Bjørn Solberg, Nordre Land 93, 3. Birger Kristiansen, Stavanger 74, 4. Lars Hallvard Ese, Balestrand 67, 5. Ove Sunde, Dale 67, 6. Ole Elvebakk, Fana 65, 7. Jan Ingebrigtsen, Fana 52, 8. Ove Vik, Fana 49, 9. Arild Røyseth, Åsane/Hordvik 46, 10. Finn Johannessen, Brumunddal 41, 11. Lars Kåre Almeland, Voss 39, 12. Trygve Thaule, Rise og Løddesøl 36, 13. Knut Bjørnar Mellem, Bjerkvik 36, 14. Thor Anders Loftheim, Førde 31, 15. Terje Mellem, Ringerike 30, 16. Ottar Dalset, Rauma 30, 17. Edvin Aamot, Svorkmo 28, 18. Jon Gråbak, Flå 28, 19. Jens Pettersen, Nordstrand 27, 20. Vegard Skavhellen, Fana 27.

1985

1. Kurt Arne Berglund, Frogn og Drøbak 120, 2. Edvin Aamot, Svorkmo 118, 3. Jan Ingebrigtsen, Fana 110, 4. Bjørn Solberg, Nordre Land 105, 5. Oddgard Flatin, Kongsberg 102, 6. Lars Hallvard Ese, Balestrand 101, 7. Arild Røyseth, Åsane/Hordvik 96, 8. Ove Grimsbø, Sande 86, 9. Dag Arne Matre, Sandeid 79, 10. Nils Åge Sandal, Røldal 78, 11. Jon Gråbak, Flå 76, 12. Ivar Dyvik, Jørpeland 75, 13. Geir Lunde, Klepp 66, 14. Ola Tore Dokken, Hadding 66, 15. Ove Sunde, Dale 60, 16. Terje Nybø, Sunnylven 57, 17. Knut Bjørnar Mellem, Bjerkvik 55, 18. Tore Hartz, Elverum 54, 19. Frode Kristensen, Laksevåg 54, 20. Per Egil Skåre, Sauda 54.

1984

1. Bjørn Solberg, Nordre Land 156, 2. Lars Hallvard Ese, Balestrand 111, 3. Kjell Kristian Rike, Asker 104, 4. Jan Ingebrigtsen, Fana 100, 5. Kurt Arne Berglund, Frogn og Drøbak 99, 6. Edvin Aamot, Svorkmo 98, 7. Ove Vik, Fana 96, 8. Bente Omestad, Kristiansand 93, 9. Hjalmar Solbjør, Gjøvik og Brusveen 91, 10. Arne Strendo, Hadding 80, 11. Tor O. Nedland, Haugesund 73, 12. Kåre Høitomt, Nordre Land 71, 13. Ivar Fjeldberg, Asker 66, 14. Oddgard Flatin, Kongsberg 52, 15. Georg Gulbrandsen, Imenes 52, 16. Ivar Dyvik, Jørpeland 52, 17. Morten Svendsen, Skedsmo 48, 18. Frode Kristensen, Laksevåg 48, 19. Oddvar Staxrud, Tingelstad 48, 20. Dag Kihle, Nordstrand 47.

1983

1. Bjørn Solberg, Nordre Land 130, 2. Arne Strendo, Hadding 106, 3. Oddvar Staxrud, Tingelstad 100, 4. Kjell Kristian Rike, Asker 98, 5. Oddgard Flatin, Kongsberg 94, 6. Lars Hallvard Ese, Balestrand 90, 7. Rolf Lekven, Kirkenes 85, 8. Kurt Arne Berglund, Frogn og Drøbak 85, 9. Torstein Fritsvold, Vågå 80, 10. Kåre Høitomt, Nordre Land 76, 11. Alf Høysæter, Fana 70, 12. Jon Gråbak, Flå 68, 13. Hjalmar Solbjør, Gjøvik og Brusveen 65, 14. Jan Ingebrigtsen, Fana 61, 15. Ivar Fjeldberg, Asker 60, 16. Jorunn Dahle, Øystre Slidre 59, 17. Knut Ole Pedersen, Notodden 56, 18. Tore Reksterberg, Ørlendingen 53, 19. Rune Virkesdal, Nyborg 52, 20. Vegard Skavhellen, Fana 50.

1982

1. Kåre Høitomt, Nordre Land 175, 2. Bjørn Solberg, Nordre Land 138, 3. Arne Strendo, Hadding 117, 4. Oddvar Staxrud, Tingelstad 115, 5. Lars Hallvard Ese, Balestrand 104, 6. Kurt Arne Berglund, Frogn og Drøbak 97, 7. Jens Pettersen, Nordstrand 92, 8. Jan Ingebrigtsen, Fana 67, 9. Tore Moe-Gumø, Notodden 59, 10. Kjell Kristian Rike, Kristiansand 58, 11. Oddgard Flatin, Kongsberg 57, 12. Torstein Fritsvold, Vågå 53, 13. Anders Metveit, Imenes 49, 14. Dag Kihle, Nordstrand 46, 15. Bjørn Utsikt, Rælingen 45, 16. Bente Omestad, Kristiansand 43, 17. Jon Gråbak, Flå 40, 18. Knut Bjørnar Mellem, Bjerkvik 38, 19. Harald Juliussen, Fredrikstad 37, 20. Olav Mietinen, Rælingen 35.