Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Frende Cup sammenlagt

Resultater Frende cup baneskyting.

Beste skyttere sammenlagt (topp 15) blir premiert i klasse 3-5.

Beste skyttere sammenlagt (topp 3) klasse 3 og 4 får tildelt sølvbeger.

Beste skyttere sammenlagt (topp 3) klasse V55 skyter også om sammenlagtpokaler og medaljer.

Rank Skytter Skytterlag FC Gj FC Ga FC Kl FC Fr FC Kr FC Dr FC Jo FC Vo FC Ha Plass Sum
1 Rasmus Løberg Klepp 348 347 347 346 349 347 1738
2 Ole Magnus Bakken Løiten 343 349 345 347 347 348 1736
3 Anette Thingbø Sundnes Time 344 344 349 347 346 347 1733
4 Tor Harald Lund Søgne 347 347 348 341 344 347 1733
5 Åse Marit Myrvang Høland/Bjørkelangen 347 343 348 346 339 347 1731
6 Trond Bergan Jondalen 346 345 344 348 346 346 1731
7 Marius Mellembakken Sørskogbygda 348 341 344 348 348 338 1729
8 Jan Kåre Moland Drangedal 342 345 349 338 346 346 1728
9 Mette Elisabeth Finnestad Søgne 347 341 339 348 344 348 1728
10 Halvor Thrane Svendsen Rælingen 348 346 345 343 346 338 1728
11 Peter Sørli Søgne 346 348 343 345 346 239 1728
12 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen 347 345 345 336 345 346 1728
13 Sindre Nordvik Løiten 343 344 347 345 345 344 1725
14 Olav Fuglestad Time 346 345 346 345 343 342 1725
15 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen 348 342 340 343 346 345 1724
16 Liv Sollesnes Jondal 343 343 348 344 346 341 1724
17 Einar Johansen Time 347 346 344 343 342 344 1724
18 Inge Hvitås Sauherad 341 345 347 344 344 344 1724
19 John Olav Ågotnes Sartor 345 347 344 341 342 345 1723
20 Brynjar Grønås Birkeland Haugesund og Sveio 347 346 343 336 344 342 1722
21 Lars David jr Øvrum Nannestad 344 345 346 346 341 338 1722
22 Dag Lien Løiten 345 344 342 345 343 345 1722
23 Kim Johan Vemmelvik Kristiansand og Omegn 345 345 335 345 343 344 1722
24 Lise Margrethe Rinde Åsane/Hordvik 347 341 345 339 344 344 1721
25 Tore Rødland Klepp 340 344 347 341 345 343 1720
26 Mette Strandlien Ringebu og Fåvang 343 342 342 343 347 345 1720
27 Ole Martin Halvorsen Bergen 344 344 346 336 346 340 1720
28 Dag Skår Hardanger 345 331 344 344 341 346 1720
29 Arild Røyseth Os 345 342 344 340 346 343 1720
30 Thomas Krågtorp Råde 336 341 338 346 346 348 1719
31 Tobias Lillekvelland Nordstrand 336 346 349 343 343 337 1718
32 Arnt Erik Aune Bodø Østre 344 346 294 344 339 345 1718
33 Vegard Solhaug Aurland 346 342 341 339 344 345 1718
34 Runar Tveito Lunde 346 342 341 343 342 345 1718
35 Anders Edvin Gusdal Imenes 342 346 345 342 238 343 1718
36 Erland Haugen Røros 340 340 344 344 346 344 1718
37 Tor Arnfinn Homme Kristiansand og Omegn 346 240 344 343 342 343 1718
38 Arnfinn Bakkevoll Søgne 342 342 344 345 343 344 1718
39 Ingeborg Lundby Løiten 344 343 340 342 344 345 1718
40 Øyvind Lønning Åsane/Hordvik 344 342 346 345 338 340 1717
41 Roger Nilsen Tynset 343 342 334 346 343 343 1717
42 Marianne Stigen Rælingen 346 344 340 344 341 341 1716
43 Geir Atle Metveit Imenes 342 343 342 345 344 341 1716
44 Trond Inge Rødland Klepp 338 342 342 348 341 342 1715
45 Bent Ove Bredal Løvåsen Trysil 343 342 342 344 344 335 1715
46 Nils Thomas Valand Oslo Østre 342 344 343 343 342 343 1715
47 Pål Øyvind Ørmen Råde 343 343 344 342 343 239 1715
48 Olve Grønås Birkeland Haugesund og Sveio 343 344 341 343 343 340 1714
49 John Borge Bruvik 345 343 343 338 343 338 1712
50 Wenke Blien Flikka 343 337 342 343 344 340 1712
51 Arnhild Eiken Leikanger 343 342 343 341 343 341 1712
52 Johanna Reksten Nordbygda og Rand 348 333 343 343 263 343 1710
53 Arild Brodahl Hovet og Hol 344 341 343 341 340 341 1710
54 Jan-Eivind Skjæret Jordet og Tenaasen 343 343 343 338 343 337 1710
55 Christopher Haddal Flikka 340 340 346 343 340 339 1709
56 Svein Magne Stokkevåg Vindafjord 335 343 338 342 345 341 1709
57 Lars Kristian Solheim Vegårshei 340 340 341 345 340 343 1709
58 Ole Kristian Ågotnes Sartor 342 339 342 345 341 237 1709
59 Reidar Ågedal Grindølen 345 342 340 340 341 341 1709
60 Roar Kongsjorden Rollag og Veggli 342 338 343 344 341 339 1709
61 Fredrik Fulsaas Holmestrand og Omegn 341 343 346 338 338 340 1708
62 Maren Galguften Lunsæter Tromsø 335 341 340 340 345 342 1708
63 Andreas Seilen Bruvik 343 337 337 343 343 342 1708
64 Odd Sverre Håkenstad Lesja 338 342 343 341 339 343 1708
64 Harald Brekke Hardanger 343 342 343 341 339 338 1708
66 Tor-Erik Fossli Målselv 341 341 341 342 343 339 1708
67 Ørjan Almeland Sjo Kvinnherad 342 340 343 338 343 339 1707
68 Ingeborg Rosøy Heim/Hemne 342 336 342 342 342 339 1707
69 Kai Egil Berntsen Froland 340 338 343 345 334 340 1706
70 Terje Nisja Sunndal 335 342 334 345 342 342 1706
71 Anders Walde Mikkelson Stord 338 342 342 340 343 339 1706
72 Frode Kristensen Herdla 346 336 340 335 343 340 1705
73 Andreas Vigemyr Heddeland og Breland 340 345 336 239 345 339 1705
74 Linn Christine Vatland Time 331 345 339 344 335 342 1705
75 Tore Indreiten Stavanger 338 342 338 345 342 1705
76 Arne Engevik Stord 339 341 344 336 343 338 1705
77 Torgeir Pleym Iversen Haugesund og Sveio 342 340 338 342 337 343 1705
78 Helge Norberg Oslo Østre 339 342 340 341 338 343 1705
79 Ingrid Finnestad Skjeberg 345 339 342 343 335 333 1704
80 Steinar Skoland Lyngdal 339 344 339 340 339 341 1703
81 Kjell Strand Hovland Klepp 336 338 346 340 342 1702
82 Sander Hustad Engevik Stord 344 339 340 343 333 336 1702
83 Bjarne Sollesnes Jondal 341 336 342 343 336 340 1702
84 Kjetil Skår Hardanger 341 340 342 341 338 338 1702
85 May Elin Frøyland Lyngdal 339 337 340 340 340 342 1701
86 Kristian Westum Tynset 340 330 340 338 337 345 1700
87 Bjørn Petter Leite Stavanger 343 341 339 339 338 1700
88 Jørand Aas Lunde 339 336 338 342 342 339 1700
89 Lars Næprud Lillehammer 346 339 340 337 337 221 1699
90 Torgeir Graneng Tynset 342 333 344 334 343 336 1699
91 Kenneth Stubstad Mandal 332 339 339 341 346 1697
92 Bjarne Muri Oslo Østre 338 332 337 338 340 344 1697
93 Martin N. Voss Stavanger 339 339 337 338 344 334 1697
94 Bertel Oddne Mjellem Hyen 338 341 336 342 337 339 1697
95 Arvid Ulset Aspøy og Straumsnes 340 331 340 339 341 337 1697
96 Håkon Klubnes Såner 338 343 342 334 339 1696
97 Roger Hals Fosna 336 339 343 342 336 336 1696
98 Marit Hefte Hovet og Hol 336 343 341 336 336 340 1696
99 Reidun Kristin Knapstad Florø 336 338 334 334 343 344 1695
100 Sondre Ravnanger Oslo Østre 336 335 343 341 340 332 1695
101 Hege Kristin Aune Jørgensen Beiarn 335 308 340 341 341 338 1695
102 Anna Innvær Bremnes 341 338 339 338 324 339 1695
103 Anton Rudland Ringebu og Fåvang 332 341 338 343 336 336 1694
104 Heine Nes Stord 340 338 337 337 342 1694
105 Njål Stian Børdal Åsane/Hordvik 341 326 342 334 339 337 1693
106 Arne Fossmo Ringebu og Fåvang 341 336 332 335 340 341 1693
107 Åsne Skår Hardanger 333 335 333 336 346 342 1692
108 Jan Ole Seim Seim 339 333 339 337 331 342 1690
109 Odd Arild Stava Karmøy 334 340 336 340 333 340 1690
110 Svein Kåre Furre Leikanger 337 339 339 339 334 336 1690
111 Kåre G. Brekke Greipstad 338 338 339 338 337 1690
112 Sindre Tunheim Imenes 340 333 339 338 238 338 1688
113 Ole Alexander Undhjem Råde 338 342 344 332 331 331 1687
114 Arne Birkeland Haugesund og Sveio 335 339 338 341 334 1687
115 Amund Iversen Hobøl 325 338 336 339 338 336 1687
116 Håvard Sørheim Stord 331 333 335 342 339 337 1686
117 Stig Lid Evje og Hornnes 335 328 338 342 337 334 1686
118 Arve Sevland Karmøy 337 334 341 337 337 334 1686
119 Helene Lillekvelland Nordstrand 341 336 342 330 335 331 1685
120 Terese Maristad Høland/Bjørkelangen 336 336 334 338 338 337 1685
121 Per Arve Strømstad Oslo Østre 335 335 341 336 335 337 1684
122 Erik Vik Strandvik 333 337 338 336 339 1683
123 Marte Bjerkaas Nisja Sunndal 334 336 333 337 339 337 1683
124 Geir Lunde Klepp 335 335 336 343 333 329 1682
125 Rune Kjølgård Lillehammer 321 329 339 336 340 337 1681
126 Adrian Aasegaard Tynset 321 336 333 338 334 340 1681
127 Jostein Lassen Stavanger 333 336 335 337 331 340 1681
128 Jon Terje Hauger Stord 337 332 334 339 339 1681
129 Dag Rasmussen Nordstrand 328 338 339 335 337 332 1681
130 Arnt Bruseth Mælum 333 339 336 334 337 327 1679
131 Milda Marina Søberg Haugen Røros 228 338 333 334 333 339 1677
132 Thomas Sørheim Stord 336 335 334 336 335 326 1676
133 Espen Stubstad Mandal 332 333 334 337 339 1675
134 Ståle Kloster Klepp 332 334 332 328 337 339 1674
135 Kjetil Bowitz Haug Riflen/Skoger 337 329 338 332 333 333 1673
136 Børre Pedersen Lakselvdal 334 327 341 333 337 1672
137 Einar Tunheim 334 336 332 328 332 338 1672
138 Kjell Egil Norum Lindesnes 334 336 334 335 333 1672
139 Børge Vatnedal Holum 340 331 338 330 332 1671
140 Steinar Norum Lindesnes 332 335 333 332 339 1671
141 Reidar Rødne Etne 335 331 332 335 338 331 1671
142 Audun Fossberg Kvinnherad 334 333 335 333 336 1671
143 Stig Andrè Rødland Klepp 331 331 341 325 335 331 1669
144 Ingrid Jensløkken Blaker 336 332 333 332 336 320 1669
145 Marianne Borgen Holla 327 340 334 333 325 334 1668
146 Marie Asbjørnsen Stavanger 329 321 331 334 335 339 1668
147 Geir-Wiggo Dale Os 325 327 336 329 334 340 1666
148 Lennarth Olsen Kristiansand og Omegn 328 337 328 336 333 332 1666
149 Tom Nyhaven Søgne 335 335 331 333 332 321 1666
150 Atle Lid Evje og Hornnes 328 329 338 335 334 325 1664
151 Cecilie Vemmelvik Kristiansand og Omegn 328 333 330 336 337 1664
152 Britt Nesteby Tynset 325 328 333 336 334 333 1664
153 Asbjørn Sevland Karmøy 335 331 289 333 332 333 1664
154 Caroline Iveland Øvrebø 330 330 335 332 322 334 1661
155 John Winterstø Stavanger 339 325 339 331 326 1660
156 Per Tore Taklo Hundeide 337 330 329 326 333 1655
157 Aage Espedal Gann 334 324 328 332 335 1653
158 Jonny Innvær Bremnes 324 337 325 329 332 329 1652
159 Arild Valand Mandal 325 335 331 335 325 1651
160 Stig Aase Hardanger 326 321 339 326 325 328 1644
161 Torbjørn Landro Sartor 321 329 328 334 321 329 1641
162 Svein Egil Holta Jørpeland 329 330 327 324 331 1641
163 Reinert Bokn Finnøy 326 328 328 326 326 320 1634
164 Odd Frank Olsen Kristiansand og Omegn 334 325 326 316 318 329 1632
165 Åmund Kolltveit Hardanger 317 328 320 333 222 333 1631
166 Daniel Sørli Høland/Bjørkelangen 242 349 347 345 346 143 1629
167 Eivind Yttri Leikanger 316 320 330 330 328 320 1628
168 Jan Helge Furre Leikanger 316 319 326 336 315 309 1612
169 Harald Haraldsen Flikka 307 329 322 318 322 314 1605
170 Jan Erik Aasheim Bodø Østre 340 237 341 342 235 337 1597
171 Øyvind Guggedal Klepp 322 322 315 319 316 1594
172 Terje Svarteberg Geilo 341 234 339 235 339 339 1593
173 Ingve Flikka Flikka 338 329 337 340 244 1588
174 Tore Johansen Oslo Østre 236 337 338 337 337 1585
175 Tore Byberg Rissa 225 335 340 339 344 1583
176 Sissel Bokn Finnøy 311 320 315 313 215 320 1579
177 Bjarte Kvame Øvrevik Gann 212 315 314 321 312 308 1570
178 Ole Kristian Winterstø Stavanger 333 331 332 330 229 1555
179 Odd Ivar Sæther Blaker 232 333 230 232 333 338 1468
180 Bjørn Mølland Greipstad 332 323 321 268 210 1454
181 Henrik Oppen Oslo Østre 335 236 232 336 230 230 1369
182 Eline Lillegård Hjelmen 343 341 344 339 1367
183 Christian Holstad Lilleng Hildre og Brattvåg 341 339 344 338 1362
184 Kristoffer Soma Stavanger 343 340 337 338 1358
185 Lars Elling Haugsvær Oppedal/Brekke 338 335 346 337 1356
186 Rune Seim Seim 339 339 341 337 1356
187 Lars Lillegård Hjelmen 341 338 342 332 1353
188 Kurt Eirik Bekkevold Oslo Østre 332 327 344 343 1346
189 Oddlaug Ellingsen Årskaug Oppedal/Brekke 339 336 335 336 1346
190 Martin Strypet Alvdal 338 336 338 333 1345
191 Jørgen Skivenesvåg Åsane/Hordvik 341 335 333 335 1344
192 Kenneth Rakkestad Vennesla 337 332 341 331 1341
193 Amalie Evensen Os 335 338 326 341 1340
194 Bjørn Vidringstad Lyngdal 334 329 339 332 1334
195 Egil Berakvam Vindafjord 335 335 333 328 1331
196 Geir Heskestad Greipstad 225 226 229 321 320 228 1324
197 Marie Alme Nordbygda og Rand 306 331 337 340 1314
198 Roy Håkstad Lakselvdal 326 330 328 329 1313
199 Alvilde Røiseland Holum 290 336 341 331 1298
200 Liv Kirsti Gabrielsen Kristiansand og Omegn 317 320 318 323 1278
201 Anders Hundseid Etne 343 236 343 332 1254
202 Preben Øidne Grindølen 326 230 337 336 1229
203 Vidar Auve Geilo 231 342 238 340 1151
204 Inge Brigt Kvam Stavanger 221 219 313 320 1073
205 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum 349 344 346 1039
206 Fredrik Ås Orerød Froland 347 345 344 1036
207 Ivar Rinde Riflen/Skoger 345 347 343 1035
207 Gøran Helgesen Saltdal 345 347 343 1035
209 Jeanette Hegg Duestad Sem 345 343 346 1034
210 Øyvind Solbrekken Flatla Tingelstad 344 343 346 1033
211 Hans Runar Kojedal Røros 346 342 344 1032
212 Trine Ramsvik Stette Engesetdal/Skodje 341 342 348 1031
213 Idar Wergeland Lindås 346 341 344 1031
214 Matheas Amb Lismarken 343 345 343 1031
215 Tor Gaute Jøingsli Lom og Skjåk 344 343 343 1030
215 Amund Haugstulen Dovre og Dovreskog 343 343 344 1030
217 Katrine Aannestad Lund Jondalen 339 346 344 1029
218 Jan Andre Runhovde Rygge 345 344 339 1028
219 Miriam Jeanette Bjerklund Rygge 337 345 345 1027
220 Benjamin T. Karlsen Fet 344 341 342 1027
221 Anders Haugen Lom og Skjåk 338 345 343 1026
222 Elisabeth Skudalsnes Bruvik 341 344 341 1026
223 Leif Gravem Sunndal 343 341 342 1026
224 Jarl Stølen Farsund 338 342 345 1025
225 Giske Bach Ørmen Råde 344 337 344 1025
226 Jan Tore Aarskog Sundnes 343 340 342 1025
226 Jan Håkon Jørgensen Rygge 340 343 342 1025
228 Anita Jære Rennebu 338 346 340 1024
229 Eline Tovseth Vatne Nord-Odal 345 339 340 1024
230 John Olav Solaas Trondenes 344 341 339 1024
231 Erlend Burø Sæther Andenes 338 343 343 1024
232 Ole Arild Aa Hyen 342 340 342 1024
233 Amund Ødegård Tingelstad 341 343 339 1023
233 Svend Karlsen Askim 341 343 339 1023
235 Tore Veie Rissa 340 341 342 1023
236 Ingrid Marie Håkenåsen Lillehammer 344 343 335 1022
237 Gunhild Helstad Øvre Rendal 343 341 338 1022
238 Trine Flotve Hardanger 344 335 342 1021
239 Einar Westum Tynset 343 339 339 1021
240 Vidar Nottveit Seim 342 340 339 1021
240 Jenny Tovseth Vatne Nord-Odal 339 340 342 1021
240 Håvard M. Ellefsen Byneset 340 339 342 1021
243 Sigve Chrisander Iversen Storfjord 340 341 340 1021
244 Hallgeir Aalvik Sartor 332 342 346 1020
245 Anja Karine Bjørnsen Drangedal 344 342 334 1020
246 Vegard Haugan Alta 338 343 339 1020
247 Øystein Færøvik Solund 342 338 340 1020
248 Erland Ødegård Tingelstad 345 341 333 1019
249 Ingvill Tobiassen Bodø Østre 339 343 337 1019
250 Anton Jenssen Mosvik 340 337 342 1019
251 Knut Olav Olsen Skarpskytten 342 339 338 1019
252 Johannes Hundseid Etne 341 340 338 1019
253 Ole-Anders Hagen Målselv 337 337 344 1018
254 Rasmus Lillekvelland Nordstrand 343 340 335 1018
255 Ivar Fivelstad Sunnylven 342 337 339 1018
255 Marianne Berger Oslo Østre 342 339 337 1018
257 Kjell Arild Kleivkås Kristiansand og Omegn 340 341 337 1018
258 June Emilie Åsenden Vinstra 339 339 340 1018
258 Jo Voldset Salthammer Vestnes 339 340 339 1018
260 Kjetil jr. Igland Imenes 341 343 333 1017
261 Nils Kåre Midtflå Oslo Østre 343 340 334 1017
262 Torfinn R Johnsen Bø (Vesterålen) 341 339 337 1017
263 Magne Lysen Hardanger 340 338 339 1017
263 Knut Øien Byneset 338 339 340 1017
265 Bjørnar Rasmussen Aurdal Sykkylven 335 338 343 1016
266 Håkon Rognstad Byneset 342 340 334 1016
267 Baste Sudmann Time 340 338 338 1016
268 Lars Bakkejord-Johnsen Bø (Vesterålen) 338 339 339 1016
269 Regine Langbakk Gjerpen 338 341 336 1015
270 Hanne Sangolt Stavanger 337 341 337 1015
271 Anita Lystad Hovdebygda og Ørsta 338 340 337 1015
272 Einar Furuseth Lismarken 342 333 339 1014
273 Anita Lundby Løiten 336 340 338 1014
274 Endre Hagelund Oslo Østre 339 333 341 1013
275 Arne Erik Christophersen Lismarken 341 337 335 1013
276 Sverre M Frøshaug Løiten 340 339 334 1013
277 Chris-Andrè B. Fauske Hardanger 341 343 328 1012
278 Sidsel Lillekvelland Nordstrand 338 331 343 1012
279 Thomas Sørfjord Sørfjord og Omegn 333 337 342 1012
280 Torleiv Straume jr. Hyen 338 334 340 1012
281 Karina Stette Engesetdal/Skodje 337 340 335 1012
282 Jørn Arve Vedhugnes Tana 338 338 336 1012
283 Arnulf Losvar Alta 336 334 341 1011
284 Glenn Tore S. Gaustad Trøgstad 340 328 342 1010
285 Sander Nesbø Sælensminde Bergen 340 333 337 1010
286 Ingeborg Aune Jørgensen Beiarn 334 339 337 1010
287 Bernt Krone Sokndal 338 334 338 1010
288 Ole Bjarne Hovland Knipenborg 340 335 334 1009
289 Alf Olav Skeivoll Greipstad 339 332 338 1009
290 Tom Eirik Malin Tana 338 337 334 1009
291 Tormod Måge Gjesdal 338 336 335 1009
292 Eline Aasen Tråseth Lismarken 337 337 335 1009
293 Einar Grue Tynset 342 337 329 1008
294 Lars Bugge Oslo Østre 332 335 341 1008
295 Vetle Mæle Skår Time 330 339 339 1008
296 Nils Kristian Johansen Nesna 332 339 337 1008
297 Fredrick Bjerke Oslo Østre 337 334 337 1008
298 Sveinung Kvamme Målselv 335 337 336 1008
298 Martine Minge Siljan 336 337 335 1008
298 Geir Kjetil Aa Hope Hyen 336 335 337 1008
301 Anita Bjørkedal Sartor 342 330 335 1007
302 Kjell Aarskog Blaker 331 334 342 1007
303 Taran Cecilie Bjørnsen Drangedal 339 334 334 1007
304 Sigbjørn Hausberg Surnadal 335 334 338 1007
305 Nils Tormod Mælen Lonås 337 333 337 1007
306 Lars Guldbrandsen Eidskog 333 342 331 1006
307 Steinar Rudseter Blaker 338 336 332 1006
307 Terje Grøterud Sigdal 332 338 336 1006
309 Ben Magne Stokland Stadlandet 337 333 336 1006
310 Magne Gamst Målselv 338 339 328 1005
311 Morten Musiol Oslo Østre 336 331 338 1005
312 Andreas R. Nordvik Stavanger 332 335 338 1005
313 Arve Vassli Stjørdal 333 337 335 1005
314 Kåre Kvaløy Sauda 336 334 335 1005
315 Torinn Eiken Hyllestad 340 340 324 1004
316 Guro Emilie Hiksdal Øglænd Ølen 336 338 330 1004
317 Kjartan Huldal Åsane/Hordvik 338 333 333 1004
318 Trond Petter Lystad Hovdebygda og Ørsta 333 337 334 1004
319 Magne Wollheim Kvinnherad 335 336 333 1004
320 Sverre Brovoll Oslo Østre 335 335 334 1004
321 Morten Magne Helland Stord 340 329 334 1003
322 Steinar Skorpa Stavanger 338 333 332 1003
323 Wenche Belsvik Egersund 334 335 334 1003
324 Ida Marie Matheson Nordstrand 333 340 329 1002
325 Atalie Pedersen Åsane/Hordvik 338 325 339 1002
326 Dag Andre Hauge Sunnylven 339 333 330 1002
327 Ola Vangen Sunnylven 335 330 337 1002
328 Tobias Lekvam Jørpeland 334 339 328 1001
329 Reidar Martin Bogar Sørlie Hovet og Hol 329 337 335 1001
330 Joakim Dahl Tingelstad 328 333 339 1000
331 Jakob Dalene Kristiansand og Omegn 339 329 332 1000
332 Marius Malme Fåberg 333 332 335 1000
333 Ragnhild Lien Ølen 341 332 326 999
334 Oda Innvær Bremnes 339 337 323 999
335 Sebastian Langbakk Gjerpen 341 326 331 998
336 Tom Karlsen Røvassdalen 334 334 330 998
337 Håkon Gammelsæter Tolaas Nesjestranda & Skaala 328 335 334 997
338 Rune Raknerud Trøgstad 333 338 325 996
339 Tore Lunsæter Fåset 336 327 333 996
340 Sivert Sve Stranda 329 332 335 996
341 Solfrid Ramberg Øvre Målselv 335 335 325 995
342 Steve T. Øverland Gann 338 324 332 994
343 Ida Elisabeth Finstad Såner 330 327 336 993
344 Magnus Kjelaas Mære 329 333 331 993
345 Sara Tveiten Rollag og Veggli 327 337 328 992
346 Ida Johnsrud Grue 334 333 324 991
346 Vegard Ysland Bodø Østre 324 334 333 991
348 Hanne Gussow Thoresen Ringerike 318 336 335 989
349 Ole Henrik Hansen Sørfjord og Omegn 326 328 334 988
350 Johannes Fløtlien Barli Åsheim 330 329 329 988
351 Dagfinn Harald Grønvoll Målselv 324 331 332 987
352 Pål Augedal 330 327 330 987
353 Ståle Villumstad Spydeberg 333 331 321 985
354 Viktoria Instanes Markussen Trondenes 328 331 325 984
355 Hans Augedal 330 329 325 984
356 Torill Lystad Hovdebygda og Ørsta 318 333 332 983
357 Sondre Grønvoll Målselv 326 324 333 983
358 Frode Sæther Andenes 319 329 334 982
359 Jan Ove Lotsberg Nordbygda og Rand 322 328 332 982
360 Vebjørn Trøan Lillebo Tynset 330 331 320 981
361 Morten Lunde Klepp 325 323 332 980
362 Kåre Vidringstad Lyngdal 328 322 330 980
363 Tormod Oldertrøen Tynset 328 328 324 980
364 Marte Marie Borud Nybakken Fet 324 332 323 979
365 Vidar Isaksen Alta 328 330 321 979
366 Arnt Ingve Svela Klepp 326 327 326 979
367 Nora Johansen Nesna 325 331 321 977
368 Rune Jørgensen Beiarn 326 329 322 977
369 Thomas Andre Laurhammer Bremnes 325 324 328 977
370 Lars A. Nymo Gisund 323 324 329 976
371 Anders Bryhn Røyken og Hurum 334 317 324 975
372 Ole Håkon Eidså Greipstad 324 321 330 975
373 Per Olav Tangen Tingelstad 324 325 325 974
374 Atle Lotsberg Nordbygda og Rand 328 323 322 973
375 Magnus Haakenstad Lesja 324 323 326 973
376 Helene Volehaugen Torpa 318 321 333 972
377 Dag Inge Østgård Tynset 328 323 320 971
378 Rune Rundhaug Karmøy 315 325 327 967
379 Norunn Johansen Sortland 319 329 318 966
380 Tor Magne Svendli Øvre Målselv 332 324 308 964
381 Kirsten Elin Bergsvik Finnøy 321 324 318 963
382 Paul Otto Vatne Nordstrand 322 317 323 962
383 Lars Hallvard Ese Balestrand 313 331 317 961
384 Ingvar Thomas Sørfjord Sørfjord og Omegn 316 320 323 959
385 Tor Olav Gravrok Målselv 321 317 319 957
386 Geir Olav Larsen Dunderlandsdalen 313 319 322 954
387 Tor Jostein Jenssen Bardu 317 320 316 953
388 Kjell Bøe Bjørgum Aurland 322 315 310 947
389 Sveinung Søyland Moen Førde 308 319 314 941
390 Runar Driveklepp Volda 277 334 329 940
391 Anders Hjerkinn Helgetun Opdal og Midtbygden 327 295 311 933
392 Kristian Lotsberg Nordbygda og Rand 315 306 312 933
393 Håkon Tveitan Siljan 341 246 340 927
394 Andreas Riksheim Oldeide Sykkylven 237 345 344 926
395 Rune Albjerk Jondalen 341 342 239 922
396 Carl Ove Glahus Ørlendingen 241 339 341 921
397 Øyvind Nitteberg Høland/Bjørkelangen 338 343 237 918
398 Håvard Valstad Mære 344 235 338 917
399 Thomas Bakøy Sunde Rissa 341 341 235 917
400 Øyvind Haugen Urskog 340 229 342 911
401 Tove Ingeborg Hansen Heim/Hemne 236 338 334 908
402 Kristoffer Øibakken Åsheim 335 336 237 908
403 Bjarne Budsberg Vinstra 339 230 338 907
404 Finn Atle Oldeide Sykkylven 333 338 233 904
405 Siv Svartisdal Røvassdalen 335 232 336 903
406 Erlend Aas Mostadmark 235 334 334 903
407 Nils J. Johansen Nesna 325 325 253 903
408 Trond Oldertrøen Tynset 232 327 336 895
409 Eivind Lien Ølen 229 332 333 894
410 Gunstein Lauvrak Nordstrand 332 230 332 894
411 Hilmar Johansen Nesna 225 331 336 892
412 Bjørn Marius Johnsen Nord-Odal 330 229 324 883
413 Lars Skår Time 216 218 226 223 883
414 Ole Petter Søderstrøm Meland 329 221 331 881
415 Kåre Storenes Imenes 328 326 226 880
416 Heidi Hansen Sørkedalen 221 330 323 874
417 Ann Iren Rønningsgrind Geilo 327 227 318 872
418 Per Christian Berg Kråkstad 327 228 317 872
419 Torkil Hopmark Smøla 317 323 229 869
420 Kristian Peder Wilmann Nidaros 302 329 233 864
421 Sven Thoresen Ringerike 217 322 323 862
422 Berit Kolrud Østre Gausdal 339 290 228 857
423 Sven Erik Rustad Kråkstad 318 222 310 850
424 Erlend Oldertrøen Tynset 315 306 220 841
425 Øystein Matre Haugesund og Sveio 234 336 237 807
426 Johnny Gammelsæter Vågen Nesjestranda & Skaala 231 235 340 806
427 Frank Ove Ødegård Greipstad 238 331 236 805
428 Eirunn Ø Søyland Gjesdal 340 229 235 804
429 Anders Kolrud Østre Gausdal 338 232 234 804
429 Jon Ivar Hansen Heim/Hemne 338 232 234 804
431 Ole Dorholt Lunde 234 234 336 804
432 Bjørner Kolrud Østre Gausdal 230 235 338 803
433 Bjørn Olav Nyfløt Øyer/Dølen 231 234 331 796
434 Per Erik Oldertrøen Tynset 232 324 237 793
435 Oddbjørn Duaas Heim/Hemne 333 220 231 784
436 Ole Brukstuen Lismarken 324 227 226 777
437 Bjørn Bjellerås Imenes 225 330 221 776
438 Jørgen Brukstuen Lismarken 225 219 331 775
439 Geir Anders Hætta Berg Sørfjord og Omegn 229 228 315 772
440 Jan Kristian Evensen Os 216 334 215 765
441 Steffen S Kristiansen Råde 237 235 237 709
442 Erlend Rustad Kråkstad 240 232 236 708
443 Tonje G. Grønvold Ringerike 233 236 233 702
444 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen 344 350 694
445 Anders Silset Heim/Hemne 229 233 231 693
446 Arnt Inge Oddan Heim/Hemne 227 234 229 690
447 Hans Bakken Nordre Skage 346 343 689
448 Tommy Johansen Høland/Bjørkelangen 344 344 688
449 Jon-Hermann Hegg Hegg 344 343 687
450 Knut Jørgen Brodahl Stavanger 341 345 686
451 Mats Aadland Flatås Stord 343 341 684
451 Raymond Eliassen Saltdal 341 343 684
453 Ragnar Flaatnes Sem 338 345 683
454 Even Gultvedt Aas 344 339 683
455 Jan Ole Skotterud Rælingen 343 340 683
456 Lise Grønhovd Sigdal 339 343 682
457 Lars Jødahl Blaker 342 340 682
458 Aleksander Teisrud Høland/Bjørkelangen 341 341 682
459 Knut Nesset Øvre Målselv 341 340 681
459 Bjørn Lennart Vorre Styrvoll 341 340 681
459 Kim Andre Korsmo Oslo Østre 341 340 681
462 Otte Hårstad Rennebu 335 345 680
463 Anders Skaug Båstad 342 338 680
464 Ragnhild Haugen Stordalen 343 336 679
465 Peder Bakken Singsås 336 342 678
466 Sven Inge Ødegård Time 340 338 678
467 Lars Emil Haugen Stordalen 339 339 678
467 Per Terje Sønsterud Nordre Modum 339 339 678
469 Ole Kristian Austad Tørdal 337 340 677
470 Kai Tore Austad Tørdal 338 339 677
470 Tommy Valstrand Snillfjord 338 339 677
472 Odd Ivar Pedersen Lang-Ree Elverum 339 337 676
473 Tormod Bjørnødegård Gjøvik og Brusveen 338 337 675
474 Silje Jeanett Holter Moss og Våler 336 338 674
474 Hanne Skarpodde Blaker 336 338 674
476 Kjell Oddvar Frøysa Sunnylven 334 339 673
476 Asbjørn Lunsæter Lonås 334 339 673
476 Helene Storenes Imenes 339 334 673
479 Espen Hovland Lunde 339 333 672
480 Ludvig Haugen Stordalen 338 334 672
480 Jon Fjellheim Valbø Sannidal 334 338 672
482 Mona Isene Rennebu 335 337 672
483 Odd Arild Stenstuen Lismarken 343 328 671
484 Vegard Taklo Hundeide 338 333 671
484 Christen Sjøvold Malvik 338 333 671
486 Roger Nesheim Eidsbygda 334 337 671
487 Fred Erik Berge Laudal 336 335 671
488 Jan-Kato Utby Bjørnsund Bardu 338 332 670
489 Andreas Hustuft Aadne Styrvoll 337 333 670
490 Kristian Fjellheim Bakke Sannidal 334 336 670
491 Jøran Nordhuus Brønnøysund 339 330 669
492 Samson Olai Kvame Kvinnherad 337 332 669
492 Nils Olav Frøysa Aas 337 332 669
494 Bjørn Egil Hansen Nøtterø 334 335 669
494 Lars Rasmus Sandvik Nordstrand 335 334 669
496 Sigurd Liland Voss 209 228 232 669
497 Kasper Kristoffersen Skedsmo 339 329 668
498 Martin Aadland Vad Stord 334 334 668
499 Karl R. Hetland Skedsmo 338 329 667
500 Ståle S. Reinsborg Selbu 333 334 667
501 Halvor Kongsjorden Rollag og Veggli 339 327 666
502 Marthe Køhl Elverum 332 334 666
503 Benedicte Guttorm Karasjok 327 338 665
504 Jan Roger Hoff Viksdalen 336 329 665
505 Pål Kristian Kværneng Løiten 334 331 665
506 Torfinn Håland Grindølen 332 333 665
507 Klaus-Arne Olsen Målselv 327 337 664
508 Kjell Johansen Trondhjems 329 335 664
509 Birger Heimdal Nissedal 330 334 664
510 Anders Foss Hidemstrædet Blaker 333 331 664
511 Frode Lund Blaker 332 331 663
512 Regine Nesheim Eidsbygda 335 327 662
513 Per Ove Fossheim Hyen 332 330 662
514 Bjarne Sigurd Ramsjø Svinndal 331 331 662
515 Hans Øyvind Kvilesjø Fredrikstad 330 331 661
516 Paul Magnar Haakenstad Lesja 227 218 216 661
517 Henrik Husebø Kristiansen Fana 327 333 660
518 Bjørn Arve Hansen Heim/Hemne 331 329 660
519 Helge Roar Åndal Malmefjorden 330 329 659
520 Jenny Elise Akeren Lundkvist Nora 327 331 658
520 Tor Ståle Knaben Holum 331 327 658
522 Per Øyvind Gundersen Båstad 330 328 658
523 Andreas Lunde Nittedal 327 329 656
524 Øystein Hoff Viksdalen 328 328 656
525 Einar Nordengen Tyristrand 324 329 653
526 Anne Marie Rosnes Herdla 325 328 653
527 Alf Eivind Sandbraaten Sørkedalen 322 330 652
528 Frank Sve Stranda 325 327 652
529 Gustav Rosland Tørdal 330 319 649
530 Kjell Kristian Straume Såner 321 327 648
531 Synne Nesmoen Sandbraaten Sørkedalen 324 323 647
532 Lars Erik Bårdli Herfjord 323 320 643
533 Atle Bakken Siljan 313 329 642
534 Per Einar Lunde Nittedal 319 321 640
535 Ingrid Øyan Singsås 315 324 639
536 Asbjørn Myklebust Hovdebygda og Ørsta 322 313 635
537 Gabriel Skjulhaug Yttri Leikanger 315 319 634
538 Simon Gerhard Simonsen Karmøy 327 305 632
539 Lasse Gyltnes Ramsund 313 314 627
540 Sigrid Indrebø Haakonsen Sørskogbygda 302 324 626
541 Anders Heiberg Jakobsen Bodø Østre 298 294 592
542 Tommy K. Brandtzæg Mære 340 237 577
543 Geir Kongsjorden Rollag og Veggli 241 336 577
544 Linn Hege Bakken Ringebu og Fåvang 338 238 576
545 Hans Solbrekken Ruud Etnedal 337 238 575
546 Hege Jødahl Blaker 233 340 573
547 Marianne Jødahl Riste Blaker 239 334 573
548 Christian Køhl Elverum 336 235 571
549 Per Stubberud Askim 335 235 570
550 Henrik Bjørmark Devik Askim 333 232 565
551 Rune Vikøren Farnes 331 233 564
552 Tore Brandtzæg Mære 231 332 563
553 Espen Glosli Degernes 230 332 562
554 Emil Johansen Nygårdseter Kongsvinger og Omegn 328 229 557
555 Bjørn Willand Tyristrand 332 221 553
556 Thorbjørn Samland Skånevik 330 221 551
557 Ragnar Henrik Hauer Høland/Bjørkelangen 225 326 551
558 Vegard Ånneland Oslo Østre 323 227 550
559 Erlend Overaa Engesetdal/Skodje 321 228 549
560 Marius Gangnes Søndre Høland 317 227 544
561 Knut Ole Ysland Bodø Østre 225 317 542
562 Kjell Bang Holum 319 216 535
563 Frank Bilstad Øvre Ogndal 229 231 460
564 Kjell Tore Skarmyr Dølemo 228 231 459
565 Geir Olav Alu Brøto Nes og Bromma 227 229 456
566 Arne Hægestøyl Dølemo 228 224 452
567 Sverre Jacobsen Holum 223 223 446
568 Anita Tormodset Hammerfest 206 209 415
569 Tor Kristian Lavik Åsane/Hordvik 197 205 402
570 Lars Håkon Grønhovd Hval Ringerike 183 206 389
571 Kim-André Aannestad Lund Jondalen 346 346
571 Hans Kristian Wear Styrvoll 346 346
573 Thomas Høgåsseter Raumnes 345 345
573 Aleksander Bech Lund Båstad 345 345
575 Knut Erik Svarstad Siljan 343 343
575 Trygve Borgen Sande 343 343
577 Roger Størseth Lånke 342 342
577 Jorun Snekvik Surnadal 342 342
579 Idun Borgen Oppedal Holla 341 341
579 Rune Fekjan Jondalen 341 341
579 Trond Nordvik Tysse 341 341
579 Joakim Bangstad Indre Bindal 341 341
579 Audun Hellenes Styrvoll 341 341
579 Bjørn Magnus Hanserud Jondalen 341 341
579 Ole Erik Thoresen Hommelvik 341 341
579 Rune Vandevjen Olsen Nord-Odal 341 341
579 Roar Sandås Enebakk 341 341
588 Tony Rubbås Jacobsen Målselv 340 340
588 Helge Anshushaug Soknedal 340 340
588 Frank Willy Lie Bråten Trysil 340 340
588 Odin Røstum Stabell Trondhjems 340 340
588 Per- Inge Heen Eidsberg 340 340
588 Birger Meistad Orkla 340 340
588 Kristina Vestveit Nervold Asker 340 340
588 Per Johan Gjølga Stallvik 340 340
596 Guro Øie Bævre Bæverdalen 339 339
596 Jostein Rubbås-Risvik Øvre Målselv 339 339
596 Tor Jarle Nystuen Nøtterø 339 339
596 Bjørn Lieng Skurdalen og Dagali 339 339
596 Ole Kr. Finnbråten Skedsmo 339 339
596 Petter B. Slevigen Øymark 339 339
596 Simen Finstad Såner 339 339
596 Tor-Arne Solbakken Rygge 339 339
596 Helena Metveit Imenes 339 339
596 Ann - Kristin Hoff Hadding 339 339
596 Trond Bråten Nord-Odal 339 339
607 Gro Bjerregaard Bardu 338 338
607 Marte Heen Eidsberg 338 338
607 Rune Lysgård Fagerheim Smøla 338 338
607 Geir Kjølgård Lillehammer 338 338
607 Gjermund Geirsta Atrå 338 338
607 Tom-Freddy Andreassen Bamble 338 338
607 Kjell Eidal Nes og Bromma 338 338
607 Lene Gilen Jondalen 338 338
607 Christer Klubnes Såner 338 338
607 Runar A. Sørensen Spydeberg 338 338
617 Monica Saxebøl Frogn og Drøbak 337 337
617 Dag Rune Espelien Riflen/Skoger 337 337
617 Karl Johan Olsen Skarpskytten 337 337
617 Vidar Gaarder Rollag og Veggli 337 337
617 Henrik Sandås Enebakk 337 337
617 Mari Wallin Eidsberg 337 337
617 Irja Jødahl Blaker 337 337
617 Janne Kornbrekke Kristiansand og Omegn 337 337
617 Hanne Karine Moland Drangedal 337 337
617 Erlend Seilen Åsane/Hordvik 337 337
617 Roy Lund Blaker 337 337
617 Knut Melby Atrå 337 337
617 Liv Åsne Teksle Rollag og Veggli 337 337
617 Jarle Kvinen Gann 337 337
631 Lars Inge Veslegard Hovet og Hol 336 336
631 Magne Øvrebø Skurdalen og Dagali 336 336
631 Bengt Bratland Trondenes 336 336
631 Ellen Sofie Bangstad Indre Bindal 336 336
631 Inger Hustuft Aadne Styrvoll 336 336
636 Ola Wester Lillehammer 335 335
636 Stein Mortensbakke Førde 335 335
636 Frank Odden Løiten 335 335
636 Jørn Daltorp Høland/Bjørkelangen 335 335
640 Nina Vatne Alfsen Vegårshei 334 334
640 Camilla Buch Vidringstad Lyngdal 334 334
640 Robert Stornes Nidaros 334 334
643 Tom Kr. Noodt Nidaros 333 333
643 Tom Ingar Nilsstua Raumnes 333 333
643 Tommy Sagengen Bjoneroa 333 333
643 Ketil Sundal Nordstrand 333 333
643 Even Englund Søgne 333 333
648 Asle Dulsvik Sogndal 332 332
648 Geir Bjerregaard Bardu 332 332
648 Per Jarle Kristiansen Asker 332 332
648 Ola Fjuk-Herje Urskog 332 332
648 Rune Flikkerud Nord-Odal 332 332
653 Kristoffer Grette Rollag og Veggli 331 331
653 Øyvind Johannessen Fredrikstad 331 331
653 Kjersti Nyborg Teigen Høland/Bjørkelangen 331 331
656 Svein Iver Anzjøn Indre Bindal 330 330
656 Jarle Tvinnereim Kristiansand og Omegn 330 330
656 Johny Andre Bertheau Blaker 330 330
659 Sverre Saxebøl Frogn og Drøbak 329 329
659 Kai Magne Mauseth Eidsvoll Verk 329 329
659 Sebastian Toldnes Storsteinnes 329 329
659 Maria Winsjansen Kristiansand og Omegn 329 329
663 Stian Valand Bergen 328 328
663 Bjørn Roar Hagavold Stjernen 328 328
663 Sondre Strøm Hushagen Nannestad 328 328
663 Arne Erik Nilsen Raumnes 328 328
663 Hilde Kjøsnes Thoresen Hommelvik 328 328
663 Lars Fredrik Gyland Kristiansand og Omegn 328 328
669 Ingar Bentstuen Blaker 327 327
669 Sigmund Dobbe Stavanger 327 327
669 Camilla Emilie Bergersen Gjerdrum 327 327
669 Bjørn Toldnes Storsteinnes 327 327
669 Ole Bernt Eie Vatland Tonstad 327 327
669 Stian Nevland Gjesdal 327 327
669 Hugo Larsen Narvik 327 327
669 Therese Iren Pettersen Tysse 327 327
669 Bjørn Vidar Teigen Høland/Bjørkelangen 327 327
669 Odd Morten Skogly Lindås 327 327
679 Jorunn Ospedal Vallestad Oslo Østre 326 326
679 Truls Kluften Nittedal 326 326
681 Ken Davidsen Andebu 325 325
681 Terje Allum Siljan 325 325
681 Odd Arne Tangen Høland/Bjørkelangen 325 325
681 Sverre Håvard Melhus Rissa 325 325
685 Vidar Dyrendahl Rissa 324 324
685 Thomas Kibsgaard-Vatn Stavanger 324 324
685 Ole Petter Holm Herefoss 324 324
685 Are Venemyr Froland 324 324
689 Arvid Eide Førde 323 323
689 Merete Grimestad Birkeland Gaular 323 323
689 Jonny Denstad Rissa 323 323
689 Ove Steinkjellå Karmøy 323 323
693 Jan Tore Løkken Nord-Odal 321 321
693 Kristian Mikkelsplass Nes og Bromma 321 321
693 Ketil Sunde Rissa 321 321
696 Dagfinn Mehl Kvinnherad 320 320
697 Rune H. Dahl Nittedal 319 319
698 Krister Engvoll Kristiansand og Omegn 317 317
698 Helge Kyllingstad Gjesdal 317 317
700 Gorm Jøran Sørensen Gjesdal 316 316
701 Jan Erik Rød Siljan 315 315
702 Torgeir Svergja Kvikne 313 313
702 Tor Jakob Reitan Stjørdal 313 313
704 Jørgen Virkesdal Nyborg 312 312
705 Rolf Magne Hellevang Nordbygda og Rand 310 310
706 Jan Dalene Kristiansand og Omegn 308 308
707 Hallvard Grette Rollag og Veggli 306 306
708 Hege Rødland Klepp 303 303
708 Sanna Finckenhagen Borgen Holla 303 303
710 Bjørnar C. S. Galby Frogn og Drøbak 302 302
711 Karl Otto Lauvlid Tørdal 299 299
712 Edvard Sve Stranda 295 295
713 Hallstein Raaen Skjelstadmark 278 278
714 Linda Skjeflo Rauma 242 242
714 Guro Heen Eidsberg 242 242
716 Knut Bråthen Kongsberg 241 241
717 Henrik Grimsrud Larsen Eidsberg 239 239
717 Trond Stensbøl Roverud 239 239
719 Geir Finstad Blaker 237 237
720 May-Britt Radford Kongsvinger og Omegn 236 236
720 Geir Ove Tufte Drangedal 236 236
722 Martin Sandås Enebakk 235 235
723 Morten Grønvold Åsheim 234 234
724 Kristoffer Sandnes Kojedal Røros 232 232
724 Thor-Olav Lauvrak Froland 232 232
724 Ole Jakob Jemtland Sigdal 232 232
727 Magnar E. Dørum Opdal og Midtbygden 230 230
727 Ole Herland Hedrum 230 230
729 Nikolas Omland 228 228
730 Johannes Brændhagen Lunner 227 227
730 Geir Ove Sådland Lyngdal 227 227
732 Hanne Johansen Vikøren Farnes 226 226
733 Bernt Olaf Aune Heim/Hemne 223 223
733 Cecilie Øvergård Trysil 223 223
733 Erling Grøterud Sigdal 223 223
733 Torgeir W Lia Notodden 223 223
737 Kaja Jansen Mælum 222 222
737 Victoria Brenden Nyfløt Øyer/Dølen 222 222
739 Mats Wallin Eidsberg 221 221
740 Terje Vestvik Beitstad 216 216
741 Oddgeir Helland Gjesdal 211 211
742 Alf Kristian Alfsen Vegårshei 210 210
743 Kjell Kristian Lunde Tangen 205 205
744 Arne Helgetun Opdal og Midtbygden 200 200