Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
Arrangementer med start påmelding idag
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
10 - 11.11 NTE-stevnet kart Levanger og Frol Inne - Åpent 08.11 Start kl. 21.00
11 - 12.11 Åpent stevne kart Tingelstad Inne - Åpent 16.11 Start kl. 21.00
13 - 15.11 Karusell 15m Hadeland Krets kart Tingelstad Inne - Åpent 10.11 Start kl. 21.00
Oktober 2017
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
18 - 22.10 Nittedalstevnet 15m kart Nittedal Inne - Åpent 17.10 Avsluttet 367
18 - 22.10 Gjerdrumstevnet 15 m kart Gjerdrum Inne - Åpent 15.10 Avsluttet 271
18.10 Skyteskole ungdom kart Trondenes Inne Møte kurs etc.
18.10 Veteranstevne II kart Meråker Inne - Åpent 18.10 Til påmelding 2
18 - 19.10 LapuaCup runde 1 2017/18 Sørskogbygda Inne - Åpent 16.10 Avsluttet 15
19 - 21.10 Varghistevnet kart Skaun Inne - Åpent 17.10 Avsluttet 80
19 - 21.10 Åpningsstevnet (K1) kart Trondenes Inne - Åpent 18.10 Til påmelding 66
19 - 21.10 Trondenestreffen 15m (K2) kart Trondenes Inne - Åpent 18.10 Til påmelding 68
20 - 22.10 Samlingshelg med Team Sørli kart Sunnmør Inne Møte kurs etc. 01.10 Avsluttet 50
20 - 21.10 KM Miniatyr Krets 1 kart Kvænangen Inne - Åpent 20.10 Til påmelding 4
21 - 22.10 Ungdomssamling kart Inntrøndelag Inne - Åpent 19.10 Til påmelding 8
22 - 26.10 15m - Frogn og Drøbak kart Frogn og Drøbak Inne - Åpent 21.10 Til påmelding 269
24 - 28.10 Os karusell R1 - 15 meter kart Os Inne - Åpent 23.10 Til påmelding 195
24.10 Treningscup 4 kart Husnes Inne - Åpent 24.10 Start: 22.10.2017
25 - 27.10 RB-karusell kart Tolgen Inne - Åpent 23.10 Til påmelding 31
25 - 28.10 Gannstevnet 15m kart Gann Inne - Åpent 23.10 Til påmelding 151
25.10 Norgesvinduet Cup - Åpningsstevne kart Ømmervatn Inne - Åpent 22.10 Til påmelding 32
26 - 29.10 Åpent stevne 15 meter kart Bergen Nordre Inne - Åpent 23.10 Til påmelding 153
26.10 Pangstart 2 Nyborg Inne Cup
27 - 28.10 Vålastevnet kart Øvre Ogndal Inne - Åpent 26.10 Til påmelding 84
27.10 Sunnfjordpokalen runde 2 kart Gaular Inne Cup
27 - 28.10 Dobbelstevne 1 Kirkhaugen kart Bodø Østre Inne - Åpent 26.10 Til påmelding 37
27 - 28.10 Dobbelstevne 2 Kirkhaugen kart Bodø Østre Inne - Åpent 26.10 Til påmelding 37
27 - 28.10 Stodstevnet kart Forr Inne - Åpent 26.10 Til påmelding 71
28 - 29.10 Eide og Naas kart Eide og Naas Inne - Åpent 26.10 Til påmelding 60
28.10 Høststevnet 2017 kart Alta Inne - Åpent 27.10 Til påmelding 37
28 - 29.10 Dobbelstevne 1 (K3) Bjerkvik Inne - Åpent 25.10 Til påmelding 26
28 - 29.10 Dobbelstevne 2 (K4) Bjerkvik Inne - Åpent 25.10 Til påmelding 25
29.10 Åpent stevne kart Nordre Land Inne - Åpent 27.10 Til påmelding 93
29.10 Åpent stevne kart Søndre Land Inne - Åpent 27.10 Til påmelding 98
30.10 - 05.11 Sørlandskula - Holum kart Holum Inne - Åpent 29.10 Til påmelding 294
30.10 - 02.11 Midtukestevne kart Moss og Våler Inne - Åpent 29.10 Til påmelding 194
30.10 - 05.11 Sørlandskula - Mandal kart Mandal Inne - Åpent 29.10 Til påmelding 301
30.10 - 05.11 Sørlandskula - Søgne kart Søgne Inne - Åpent 29.10 Til påmelding 297
30.10 - 05.11 Sørlandskula - Kr.sand og omegn kart Kristiansand og Omegn Inne - Åpent 29.10 Til påmelding 301
30.10 - 05.11 Sørlandskula - Greipstad kart Greipstad Inne - Åpent 29.10 Til påmelding 296
30.10 - 04.11 Nannestadstevnet 15 m kart Nannestad Inne - Åpent 28.10 Til påmelding 249
30.10 Skyteskole voksne kart Trondenes Inne Møte kurs etc.
30.10 - 01.11 Sauherad 15 m karusell kart Sauherad Inne - Åpent 28.10 AVLYST
30.10 - 01.11 Sauherad 15 m karusell kart Sauherad Inne - Åpent AVLYST
30.10 - 01.11 Sauherad 15 m karusell kart Sauherad Inne - Åpent 28.10 Til påmelding 124
31.10 - 02.11 Åpent Hemnemesterskap Heim/Hemne Inne - Åpent
31.10 - 02.11 Orkdalsbankens pokal kart Snillfjord Inne - Åpent 30.10 Til påmelding 11
31.10 Treningscup 5 kart Husnes Inne - Åpent 31.10 Start: 29.10.2017
31.10 - 02.11 Karusell 15M Hadeland Krets kart Lunner Inne - Åpent 29.10 Til påmelding 31
November 2017
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
01 - 05.11 15 m Stevne (Fikse)(Westcon Cup) kart Etne Inne - Åpent 31.10 Til påmelding 112
01 - 02.11 Åpent stevne kart Kvam Inne - Åpent
01 - 04.11 Suldalsminiatyren 2017 kart Sand/Suldal Inne - Åpent 31.10 Til påmelding 80
01.11 Skyteskole ungdom kart Trondenes Inne Møte kurs etc.
01 - 02.11 LapuaCup runde 2 2017/18 Sørskogbygda Inne - Åpent 31.10 Start: 19.10.2017
02 - 04.11 Miniatyrstemne kart Hovdebygda og Ørsta Inne - Åpent 01.11 Til påmelding 75
02 - 04.11 Novemberminiatyren 2017 kart Vartdal Inne - Åpent 01.11 Til påmelding 70
02 - 05.11 15 m Stevne (Westcon Cup) Vindafjord Inne - Åpent 31.10 Til påmelding 126
02 - 04.11 Kom i gang stevnet med GRONG SPAREBANK kart Nordre Skage Inne - Åpent 01.11 Til påmelding 8
02 - 03.11 Rakfisksmellen kart Etnedal Inne - Åpent 01.11 Til påmelding 48
02 - 03.11 Eika cup 1. runde Våler Inne - Åpent 01.11 Til påmelding 51
03 - 04.11 Miniatyrstemne kart Volda Inne - Åpent 02.11 Til påmelding 65
03 - 05.11 Høststevnet Fredrikstad Inne - Åpent 02.11 Til påmelding 210
03 - 04.11 Leksvikstevnet 2 kart Leksvik Inne - Åpent 02.11 Til påmelding 30
03 - 05.11 Rådestevnet 15m 2017 Råde Inne - Åpent 02.11 Til påmelding 220
04.11 RB- karusell kart Dalsbygda Inne - Åpent 02.11 Til påmelding 36
04.11 RB-karusell 3. runde Nora kart Nora Inne - Åpent 02.11 Til påmelding 30
04.11 Instrukssjonssamling i stående for skyttere født 1998 t.o.m.2002 kart Hallingdal Inne - Åpent 22.10 Til påmelding 12
04.11 Åpningsstevne ny 15 meter Smøla Inne - Åpent 02.11 Til påmelding 30
06 - 12.11 Haust-treff Norum 2017 kart Norum Inne - Åpent 05.11 Start: 22.10.2017
06 - 11.11 Dobbeltstevne Østre Romerike - Fet kart Fet Inne - Åpent 05.11 Start: 23.10.2017
06 - 12.11 RB- karusell kart Folldal Inne - Åpent
06 - 12.11 Karusell 15 m kart Flikka Inne - Åpent
06 - 09.11 15m - Aas Aas Inne - Åpent AVLYST
06 - 09.11 2.runde i karusell kart Løveid Inne - Åpent 03.11 Til påmelding 77
07 - 12.11 Haust-treff Leikanger 2017 kart Leikanger Inne - Åpent 05.11 Start: 22.10.2017
07 - 09.11 Åpent kart Meråker Inne - Åpent 06.11 Til påmelding 16
07 - 09.11 Åpent Skjelstadmark Inne - Åpent
07 - 09.11 Novemberstevnet 15m kart Løiten Inne - Åpent 05.11 Til påmelding 124
07 - 09.11 Åpent 15m stevne kart Stange og Romedal Inne - Åpent 05.11 Til påmelding 140
07 - 12.11 Jørpelandstevnet Jørpeland Inne - Åpent AVLYST
07 - 11.11 Dobbeltstevne Østre Romerike - Blaker kart Blaker Inne - Åpent 06.11 Start: 23.10.2017
07 - 10.11 Innendørskarusell 2.stevne Øvrebø Inne - Åpent
07.11 Treningscup 6 kart Husnes Inne - Åpent 07.11 Start: 05.11.2017
08 - 12.11 Innendørsstevne kart Langevåg Inne - Åpent 07.11 Til påmelding 28
08 - 12.11 Innendørsstevne Aalesund kart Aalesund Inne - Åpent 07.11 Til påmelding 27
08 - 12.11 Karusell 15 m kart Lyngdal Inne - Åpent 06.11 Start: 23.10.2017
08 - 12.11 Semstevnet 15m 2017 kart Sem Inne - Åpent 06.11 Til påmelding 142
08.11 Norgesvinduet Cup Fagervika Inne Cup 07.11 Start: 20.10.2017 1
09 - 11.11 Grong Sparebank Cup Harran Inne - Åpent
09 - 12.11 Andebustevnet Inne 2017 kart Andebu Inne - Åpent 08.11 Til påmelding 114
09 - 12.11 Nøtterøstevnet 15M 2017 kart Nøtterø Inne - Åpent 07.11 Til påmelding 73
09 - 12.11 Dobbeltstevne Degernes Halden Degernes Inne - Åpent 08.11 Til påmelding 140
09 - 12.11 Skaalastevnet 15-meter 2017 kart Nesjestranda og Skaala Inne - Åpent 07.11 Til påmelding 29
10 - 11.11 Novemberstevnet Storsteinnes Inne - Åpent 08.11 Til påmelding 58
10 - 12.11 15m Halden Halden Inne - Åpent 08.11 Til påmelding 136
10 - 11.11 NTE-stevnet kart Levanger og Frol Inne - Åpent 08.11 Start kl. 21.00
10 - 11.11 NTE-stevnet kart Verdal Søndre Inne - Åpent 08.11 Til påmelding 24
10.11 Sunnfjordpokalen runde 3 kart Florø Inne Cup
10.11 VETERANTREFF Åsnes Inne - Åpent 08.11 Til påmelding 11
10 - 11.11 Åpent stevne 1 Saltdal Inne - Åpent
11 - 12.11 Haust-treff Hafslo 2017 Hafslo Inne - Åpent
11 - 12.11 Haust-treff Sogndal 2017 kart Sogndal Inne - Åpent
11 - 12.11 Miniatyrstemna Strandebarm kart Strandebarm Inne - Åpent
11 - 12.11 Novemberstevnet 15m Lismarken kart Lismarken Inne - Åpent 10.11 Til påmelding 110
11 - 12.11 Novemberstevnet 15m Åsheim kart Åsheim Inne - Åpent 10.11 Til påmelding 121
11 - 12.11 15 m Stevne (Westcon Cup) kart Hatlestrand og Ølve Inne - Åpent 08.11 Start: 22.10.2017
11 - 12.11 Åpent stevne kart Tingelstad Inne - Åpent 16.11 Start kl. 21.00
11.11 Høststevnet 2017 Trysil Inne - Åpent 09.11 Til påmelding 21
11.11 Dobbelstevne 1 (K5) Kjøpsnes Inne - Åpent
11.11 Dobbelstevne 2 (K6) Kjøpsnes Inne - Åpent
11.11 Høststevne Jordet og Tenaasen Inne - Åpent 09.11 Til påmelding 19
12 - 14.11 Fana åpent stevne 15 meter Fana Inne - Åpent 10.11 Til påmelding 61
13 - 15.11 Kretsstevne 15m 3. krets Østfold Skjeberg Inne - Åpent 11.11 Til påmelding 6
13 - 16.11 Siljan 15m 3.Karusell Telemark Siljan Inne - Åpent 12.11 Til påmelding 45
13 - 15.11 Karusell 15m Hadeland Krets kart Tingelstad Inne - Åpent 10.11 Start kl. 21.00
14 - 17.11 Åpent 15m stevne Brumunddal Inne - Åpent 13.11 Til påmelding 76
14 - 16.11 Innendørskarusell 3.stevne kart Kristiansand og Omegn Inne - Åpent
14.11 Treningscup 7 kart Husnes Inne - Åpent 14.11 Start: 12.11.2017
15 - 16.11 Høststevne 15 meter kart Elverum Inne - Åpent 13.11 Til påmelding 21
15 - 16.11 Høststevne Nordskogbygda Inne - Åpent 14.11 Til påmelding 15
15 - 16.11 LapuaCup runde 3 2017/18 Sørskogbygda Inne - Åpent 13.11 Start: 02.11.2017
15.11 Kretsstevne 15m 4. krets 2017 Råde Inne - Åpent 14.11 Til påmelding 23
16 - 17.11 Åpent 15-meter innendørs kart Hegra Inne - Åpent 15.11 Til påmelding 20
16 - 17.11 Åpent kart Stjørdal Inne - Åpent 14.11 Start: 22.10.2017
16 - 17.11 Åpent 15m Hommelvik - Avlyst pga vannskader kart Hommelvik Inne - Åpent AVLYST
17.11 Sunnfjordpokalen runde 4 kart Førde Inne Cup
17.11 Pangstart 3 kart Gula Inne Cup