Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
Arrangementer med start påmelding idag
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
01 - 03.11 Novemberminiatyren 2018 kart Vartdal Inne - Åpent 31.10 Start kl. 21.00
05 - 11.11 Hauststemna 15m Sogndal kart Sogndal Inne - Åpent 04.11 Start kl. 21.00
05 - 11.11 Hauststemna 15m Norum kart Norum Inne - Åpent 04.11 Start kl. 21.00
05 - 11.11 Hausstemna 15m Hafslo kart Hafslo Inne - Åpent 04.11 Start kl. 21.00
06 - 11.11 Hauststemna 15m Leikanger kart Leikanger Inne - Åpent 04.11 Start kl. 21.00
15 - 16.11 Åpent 15-meter innendørs kart Hegra Inne - Åpent 13.11 Start kl. 21.00
17 - 18.11 Førjulstevnet 2018 Nedre Målselv Inne - Åpent 15.11 Start kl. 21.00
Oktober 2018
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
16 - 21.10 Nittedalsstevnet kart Nittedal Inne - Åpent 15.10 Avsluttet 351
17 - 21.10 Gjerdrumstevnet 15 m kart Gjerdrum Inne - Åpent 15.10 Avsluttet 256
18 - 20.10 Varghistevnet kart Skaun Inne - Åpent 16.10 Avsluttet 96
19.10 Sunnfjordpokalen runde 2 Hyllestad Inne Cup 18.10 Avsluttet 30
19.10 Nabo(krets)cupen kart Storfjord Inne Cup 18.10 Avsluttet 44
20.10 Ofoten rundt 1 Bjerkvik Inne - Åpent 17.10 Avsluttet 55
20.10 Ofoten rundt 2 Bjerkvik Inne - Åpent 17.10 Avsluttet 56
20 - 21.10 Ungdomssamling Sunnmør kart Sunnmør Inne - Åpent 15.10 Avsluttet 17
20.10 Pangstart-kurs Gulen Nyborg Inne - Åpent 18.10 Avsluttet 14
20 - 21.10 Ungdomsamling miniatyr på Bergen skytterlags bane (Hordaland) kart Hordaland Inne - Åpent 14.10 Avsluttet 45
23 - 28.10 Åpent stevne 15 meter kart Os Inne - Åpent 22.10 Til påmelding 233
23 - 27.10 Gannstevnet 15m kart Gann Inne - Åpent 22.10 Til påmelding 120
23 - 28.10 Aas skytterlag - 15m kart Aas Inne - Åpent 22.10 Til påmelding 251
23.10 Banen stengt. kart Trondenes Inne Møte kurs etc.
23.10 Treningscup 3 kart Husnes Inne Cup 23.10 Start: 21.10.2018
23 - 25.10 Lapuacup 1. runde 2018/19 Sørskogbygda Inne - Åpent 21.10 Til påmelding 11
24 - 27.10 ÅPENT stevne 1.runde Boligpartner-Cupen kart Tynset Inne - Åpent 23.10 Til påmelding 59
24 - 28.10 Frogn og Drøbak - 15m kart Frogn og Drøbak Inne - Åpent 23.10 Til påmelding 252
24.10 Treningssamling for alle i Vesterålen og Lofoten kart Sortland Inne Møte kurs etc. 22.10 Til påmelding 18
25 - 28.10 Nordrestevnet Høst 2018 15 meter kart Bergen Nordre Inne - Åpent 23.10 Til påmelding 137
25 - 27.10 Stodstevnet kart Forr Inne - Åpent 24.10 Til påmelding 64
25 - 28.10 Rakfisksmellen ETNEDAL kart Etnedal Inne - Åpent 24.10 Til påmelding 108
25.10 Norgesvinduet CUP kart Ømmervatn Inne Cup 24.10 Til påmelding 40
26 - 27.10 Vålastevnet kart Øvre Ogndal Inne - Åpent 24.10 Til påmelding 70
26 - 27.10 Dobbeltstevne 1 kart Bodø Østre Inne - Åpent 25.10 Til påmelding 43
26 - 27.10 Dobbeltstevne 2 kart Bodø Østre Inne - Åpent 25.10 Til påmelding 42
27.10 Treningssamling for samlagets dameskyttere kart Stange og Romedal Inne - Åpent
27 - 28.10 Ofoten rundt 3 Kjøpsnes Inne - Åpent 25.10 Til påmelding 8
27.10 Ofoten rundt 4 Kjøpsnes Inne - Åpent 25.10 Til påmelding 8
27 - 28.10 Eide og Naas 15m 2018 kart Eide og Naas Inne - Åpent 25.10 Til påmelding 87
27.10 Høststevnet kart Alta Inne - Åpent 26.10 Til påmelding 55
27.10 Rosasløyfe stevnet Lakselvdal Inne - Åpent 26.10 Til påmelding 87
28.10 15m Åpent Stevne kart Søndre Land Inne - Åpent 27.10 Til påmelding 109
28.10 15m-stevne kart Nordre Land Inne - Åpent 25.10 Til påmelding 121
29.10 - 04.11 Sørlandskula, Holum kart Holum Inne - Åpent 28.10 Til påmelding 277
29.10 - 04.11 Sørlandskula, Mandal kart Mandal Inne - Åpent 28.10 Til påmelding 257
29.10 - 01.11 Midtukestevne kart Moss og Våler Inne - Åpent 28.10 Til påmelding 174
29.10 - 04.11 Nannestadstevnet 15 M kart Nannestad Inne - Åpent 27.10 Til påmelding 187
30.10 Veteranstevne kart Meråker Inne - Åpent
30.10 - 01.11 Åpent Hemnemesterskap kart Heim/Hemne Inne - Åpent 29.10 Til påmelding 15
30.10 - 01.11 Orklabankens pokal 15m kart Snillfjord Inne - Åpent 29.10 Til påmelding 14
30.10 - 04.11 Sørlandskula kart Kristiansand og Omegn Inne - Åpent 28.10 Til påmelding 273
30.10 - 04.11 Sørlandskula kart Greipstad Inne - Åpent 28.10 Til påmelding 260
30 - 31.10 Karusell 15M Hadeland Krets kart Lunner Inne - Åpent 26.10 Til påmelding 29
30 - 31.10 Innendørskarusellen Telemark kart Øyfjell Inne Cup 27.10 Til påmelding 62
30.10 Treningscup 4 kart Husnes Inne Cup
30.10 - 01.11 Karusell 15m Toten krets Vestre Toten Inne Cup AVLYST
30.10 - 01.11 Karusell 15m Toten krets Vestre Toten Inne Cup AVLYST
30.10 - 01.11 Karusell 15m Toten krets Vestre Toten Inne Cup 29.10 Til påmelding 9
31.10 - 01.11 Leksvikstevnet 2 kart Leksvik Inne - Åpent 30.10 Til påmelding 36
31.10 - 04.11 Sørlandskula 1.kar.,Søgne kart Søgne Inne - Åpent 28.10 Til påmelding 285
31.10 Veteranstevne kart Meråker Inne - Åpent
31.10 - 03.11 Etneminiatyren 2018, Westcon cup kart Etne Inne - Åpent AVLYST
31.10 - 03.11 Etneminiatyren 2018, Westcon cup kart Etne Inne - Åpent 28.10 Til påmelding 79
November 2018
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
01 - 03.11 Grong Sparebank stevnet kart Nordre Skage Inne - Åpent 30.10 Til påmelding 22
01.11 15m karusell Land krets kart Søndre Land Inne - Åpent 31.10 Til påmelding 15
01 - 02.11 Grue Sparebank-Cup 1. runde kart Åslia Inne Cup 30.10 Til påmelding 18
01 - 03.11 Novemberminiatyren 2018 kart Vartdal Inne - Åpent 31.10 Start kl. 21.00
02 - 04.11 Rådestevnet 15m 2018 Råde Inne - Åpent 01.11 Til påmelding 151
02 - 03.11 Ofoten rundt 5 kart Trondenes Inne - Åpent 01.11 Start: 21.10.2018
02 - 03.11 Ofoten rundt 6 kart Trondenes Inne - Åpent 01.11 Start: 21.10.2018
02 - 03.11 Åpent 15m stevne kart Markabygda Inne - Åpent
02.11 Sunnfjordpokalen runde 3 kart Askvoll og Holmedal Inne Cup
02 - 04.11 Høststevne Fredrikstad Inne - Åpent 01.11 Til påmelding 155
02 - 04.11 Miniatyrstemne kart Volda Inne - Åpent
02 - 04.11 Miniatyrstemne kart Hovdebygda og Ørsta Inne - Åpent
03 - 04.11 15 m stevne Westcon Cup kart Etne Inne - Åpent AVLYST
03.11 Moldestevnet 50M 2018 kart Molde Inne - Åpent 02.11 Til påmelding 18
04.11 15m Smøla Smøla Inne - Åpent 02.11 Til påmelding 10
05 - 10.11 Dobbeltstevne Østre Romerike - Fet kart Fet Inne - Åpent 04.11 Start: 21.10.2018
05 - 11.11 Karusell 15 m kart Lyngdal Inne - Åpent
05 - 11.11 Hauststemna 15m Sogndal kart Sogndal Inne - Åpent 04.11 Start kl. 21.00
05 - 11.11 Hauststemna 15m Norum kart Norum Inne - Åpent 04.11 Start kl. 21.00
05 - 08.11 Karusellstevne Siljan 2018 Siljan Inne - Åpent 04.11 Til påmelding 87
05 - 11.11 Hausstemna 15m Hafslo kart Hafslo Inne - Åpent 04.11 Start kl. 21.00
06 - 08.11 Novemberstevnet 15m kart Løiten Inne - Åpent 04.11 Til påmelding 111
06 - 08.11 Novemberstevnet 15m kart Stange og Romedal Inne - Åpent 04.11 Til påmelding 135
06 - 09.11 Åpent kart Meråker Inne - Åpent
06 - 11.11 Hauststemna 15m Leikanger kart Leikanger Inne - Åpent 04.11 Start kl. 21.00
06 - 10.11 Dobbeltstevne Østre Romerike - Blaker kart Blaker Inne - Åpent 05.11 Start: 21.10.2018 18
06 - 09.11 2. karusellstevne kart Evje og Hornnes Inne - Åpent
06.11 Treningscup 5 kart Husnes Inne Cup 06.11 Start: 04.11.2018
06 - 08.11 1.Runde LP-Cup 15M kart Fiskum Inne Cup 04.11 Til påmelding 93
07 - 08.11 Åpent 15m stevne kart Tangen Inne - Åpent 06.11 Til påmelding 69
07 - 10.11 Suldalsminiatyren 2018 kart Sand/Suldal Inne - Åpent 06.11 Til påmelding 41
07 - 09.11 Karusell 15 m Farsund Inne - Åpent 04.11 Start: 22.10.2018
07 - 11.11 Semstevnet 15-meter 2018 kart Sem Inne - Åpent 05.11 Til påmelding 143
07 - 11.11 Miniatyrstevne Aalesund kart Aalesund Inne - Åpent 06.11 Til påmelding 2
07 - 11.11 Åpent miniatyrstemnet kart Langevåg Inne - Åpent 06.11 Start: 21.10.2018
07 - 10.11 ÅPENT stevne, 2.runde Boligpartner-Cupen 2018 kart Øvre Rendal Inne - Åpent 08.11 Til påmelding 11
08 - 10.11 Åpent stevne Harran Inne - Åpent
08 - 10.11 Åpent miniatyrstevne Storsteinnes Inne - Åpent 06.11 Til påmelding 47
08 - 10.11 Løvstakkstevnet 15m kart Bergen Inne - Åpent 06.11 Til påmelding 85
08 - 11.11 Andebustevnet inne 2018 kart Andebu Inne - Åpent 06.11 Til påmelding 127
08 - 11.11 Nøtterøstevnet 15M 2018 kart Nøtterø Inne - Åpent 06.11 Til påmelding 101
09 - 10.11 Bjørhusdal stevnet Namsskogan Inne - Åpent
09 - 10.11 NTE-stevnet kart Levanger og Frol Inne - Åpent 08.11 Til påmelding 16
09 - 10.11 NTE-stevnet kart Verdal Søndre Inne - Åpent 07.11 Start: 20.10.2018
09 - 11.11 Skaalastevnet 15-meter 2018 kart Nesjestranda og Skaala Inne - Åpent 07.11 Til påmelding 42
09.11 Sunnfjordpokalen runde 4 kart Førde Inne Cup
09 - 11.11 15M Halden Halden Inne - Åpent 07.11 Til påmelding 113
09 - 11.11 Kleivestevnet 15 meter Kleive Inne - Åpent 07.11 Til påmelding 45
09 - 10.11 Åpent stevne 15m kart Tingelstad Inne - Åpent 07.11 Til påmelding 32
10 - 11.11 Ungdomssamling miniatyr kart Vesterålen Inne Møte kurs etc. 07.11 Til påmelding
10 - 11.11 HØ miniatyren 15m stevne Westcon Cup kart Hatlestrand og Ølve Inne - Åpent 08.11 Til påmelding 110
10 - 13.11 Fana 15m Fana Inne - Åpent 07.11 Til påmelding 105
10.11 Jørpelandstevnet 15M Jørpeland Inne - Åpent
10.11 Novemberstevnet Trysil Inne - Åpent 09.11 Til påmelding 15
10 - 11.11 Strandebarm miniatyren 2018 kart Hardanger Inne - Åpent 08.11 Til påmelding 117
10 - 11.11 Hardanger miniatyren 2018 kart Hardanger Inne - Åpent 08.11 Til påmelding 120
10 - 11.11 15 meter degernes Degernes Inne - Åpent AVLYST
12 - 18.11 Rosendalsminiatyren (Westcon Cup) kart Kvinnherad Inne - Åpent 17.11 Start: 28.10.2018
12 - 18.11 Karusell 15 m kart Flikka Inne - Åpent
12 - 18.11 Karusell 15 m kart Kvinesdal Inne - Åpent
12 - 18.11 Karusell 15 m Farsund Inne - Åpent
12 - 18.11 Viken II 15M kart Høland/Bjørkelangen Inne Landsdelstevne 11.11 Til påmelding 350
12 - 14.11 Karusell Hadeland Krets runde 2 kart Tingelstad Inne - Åpent 09.11 Til påmelding 7
13 - 16.11 Åpent 15m stevne Brumunddal Inne - Åpent 11.11 Til påmelding 36
13 - 18.11 ÅPENT stevne, 3.runde Boligpartner-Cupen kart Kvikne Inne - Åpent
13 - 18.11 Åpent miniatyrstemne Stranda Inne - Åpent
13 - 18.11 Ope miniatyr kart Sunnylven Inne - Åpent
13 - 16.11 3.karusellstevne kart Greipstad Inne - Åpent
13 - 15.11 2 Runde karusell 15m Snertingdal Inne - Åpent 11.11 Til påmelding 2
14 - 18.11 Husnesminiatyren (Westcon Cup) kart Husnes Inne - Åpent 17.11 Start: 28.10.2018
14 - 17.11 Kleppstevnet 15m Klepp Inne - Åpent
14 - 15.11 Høststevnet 15 meter kart Elverum Inne - Åpent 12.11 AVLYST
15 - 16.11 Åpent kart Hegra Inne - Åpent AVLYST
15 - 16.11 Åpent kart Stjørdal Inne - Åpent 13.11 Start: 21.10.2018
15 - 16.11 Åpent 15-meter innendørs kart Hegra Inne - Åpent 13.11 Start kl. 21.00
16 - 17.11 Høylands stevnet kart Høylandet Inne - Åpent
16 - 17.11 Nesna Open kart Nesna Inne - Åpent
16 - 17.11 Dobbelstevne miniatyr kart Nesna Inne - Åpent
16.11 Sunnfjordpokalen runde 5 kart Gaular Inne Cup
16 - 17.11 Dobbeltstevne 1 kart Bodø Østre Inne - Åpent 15.11 Start: 26.10.2018
16 - 17.11 Dobbeltstevne 2 kart Bodø Østre Inne - Åpent 15.11 Start: 26.10.2018
16 - 17.11 Hovet og Hol Stevnet 15 m kart Hovet og Hol Inne - Åpent 14.11 Til påmelding 36
16 - 17.11 Åpent Stevne 15m Gol Gol og Ødegården Inne - Åpent 14.11 Til påmelding 31
16 - 17.11 Mørketidsstevnet 2018 kart Hammerfest Inne - Åpent 15.11 Til påmelding 27
17 - 18.11 Førjulstevnet 2018 Nedre Målselv Inne - Åpent 15.11 Start kl. 21.00
17 - 18.11 Åpent 15m stevne kart Kvam Inne - Åpent
17 - 18.11 15m Valsøyfjord Inne - Åpent
17.11 Herfjord 1 kart Herfjord Inne - Åpent 15.11 Til påmelding 3
17.11 Herfjord 2 kart Herfjord Inne - Åpent 15.11 Til påmelding 3
17 - 18.11 Miniatyrstemne kart Syvde Inne - Åpent
17 - 18.11 Miniatyrstemne kart Fiskå Inne - Åpent
18.11 Åpent stevne kart Hammerfest Inne - Åpent 16.11 Til påmelding 19
18.11 Krinsstevne 15m Bergenhus Skytterkrins kart Bergen Nordre Inne - Åpent 16.11 Til påmelding 29