Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
Arrangementer med start påmelding idag
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
24 - 26.10 Boligpartner-cupen 1.runde Vingelen kart Vingelen Inne - Åpent 23.10 Start kl. 21.00
Oktober 2019
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
14 - 16.10 Oppvarmingsstevne 15m 2019 kart Porsgrunds Inne - Åpent 11.10 Avsluttet 77
15 - 16.10 Meråker veteranstevne kart Meråker Inne - Åpent 13.10 Avsluttet 2
15.10 Søgne og Greipstad Sparebank cup kart Søgne Inne - Åpent 13.10 Avsluttet 59
15 - 20.10 Nittedalsstevnet kart Nittedal Inne - Åpent 13.10 Avsluttet 322
16 - 20.10 Gjerdrumstevnet 15m kart Gjerdrum Inne - Åpent 13.10 Avsluttet 276
17 - 19.10 Varghistevnet kart Skaun Inne - Åpent 16.10 Til påmelding 112
22 - 27.10 Ope stemne - Os kart Os Inne - Åpent 20.10 Til påmelding 176
22 - 27.10 Oktoberstevnet Aas 15m kart Aas Inne - Åpent 20.10 Til påmelding 249
22 - 27.10 Frogn og Drøbak 15m kart Frogn og Drøbak Inne - Åpent 21.10 Til påmelding 216
22 - 26.10 Gannstevne kart Gann Inne - Åpent 21.10 Til påmelding 111
22 - 23.10 Midtukestevne FSL kart Fåberg Inne - Åpent 20.10 Til påmelding 70
23.10 Kretsstevne 15m 2019 Råde Inne - Åpent 22.10 Til påmelding 55
24 - 27.10 Åpent stevne - Bergen Nordre kart Bergen Nordre Inne - Åpent 22.10 Til påmelding 129
24 - 26.10 Stod stevnet 2019 kart Forr Inne - Åpent 23.10 Til påmelding 58
24 - 26.10 Boligpartner-cupen 1.runde Vingelen kart Vingelen Inne - Åpent 23.10 Start kl. 21.00
24 - 27.10 Rakfisksmellen kart Etnedal Inne - Åpent 22.10 Til påmelding 69
24.10 Norgesvinduet cup 1 kart Drevja Inne - Åpent 23.10 Til påmelding 9
25 - 26.10 Vålastevnet kart Øvre Ogndal Inne - Åpent 24.10 Til påmelding 79
25 - 26.10 Dobbeltstevne 1 kart Bodø Østre Inne - Åpent 24.10 Til påmelding 32
25 - 26.10 Dobbeltstevne 2 kart Bodø Østre Inne - Åpent 24.10 Til påmelding 30
26 - 27.10 15m stevne kart Åsheim Inne - Åpent 26.10 Til påmelding 110
26 - 27.10 Hålkestevnet 15m 2019 kart Lismarken Inne - Åpent 25.10 Til påmelding 109
26.10 Ofoten rundt 1 Bjerkvik Inne - Åpent 24.10 Til påmelding 44
26.10 Dagsamling Inntrøndelag Inne - Åpent 25.10 Til påmelding
26.10 Høststevnet kart Alta Inne - Åpent 26.10 Til påmelding 39
26 - 27.10 Eide og Naas 15m 2019 kart Eide og Naas Inne - Åpent 25.10 Til påmelding 71
26.10 Ungdomsskytingens dag kart Nordre Skage Inne - Åpent 24.10 Til påmelding
26.10 Ofoten rundt 2 Bjerkvik Inne - Åpent 24.10 Til påmelding 44
27.10 Åpent stevne kart Nordre Land Inne - Åpent 25.10 Til påmelding 77
27.10 Hauststemne Almenning Almenning Inne - Åpent 25.10 Til påmelding 2
28.10 - 03.11 Sørlandskula Holum kart Holum Inne - Åpent 26.10 Til påmelding 319
28.10 - 03.11 Sørlandskula Mandal kart Mandal Inne - Åpent 26.10 Til påmelding 320
28 - 31.10 Midtukestevne kart Moss og Våler Inne - Åpent 27.10 Til påmelding 148
28.10 - 03.11 Sørlandskula Søgne kart Søgne Inne - Åpent 26.10 Til påmelding 315
28.10 - 03.11 Sørlandskula Kr.Sand kart Kristiansand og Omegn Inne - Åpent 26.10 Til påmelding 308
28.10 - 03.11 Sørlandskula - Greipstad kart Greipstad Inne - Åpent 26.10 Til påmelding 304
28.10 - 02.11 Nannestadstevnet 15 M kart Nannestad Inne - Åpent 26.10 Til påmelding 193
29 - 31.10 Åpent Hemnemesterskap 15m 2019 kart Heim/Hemne Inne - Åpent 28.10 Til påmelding 11
29 - 31.10 Orklabankens pokal 15m kart Snillfjord Inne - Åpent 28.10 Til påmelding 11
29 - 31.10 Karusell 15M Hadeland Krets kart Lunner Inne Cup 23.10 Til påmelding 25
29 - 31.10 1. runde Karusell 15. kart Vestre Toten Inne Cup 28.10 Til påmelding 22
30.10 - 01.11 Kråkstad 15m kart Kråkstad Inne - Åpent 29.10 Til påmelding 112
30.10 Telemark cup 15m kart Øyfjell Inne Cup 26.10 Til påmelding 48
30 - 31.10 Lesja Cupen kart Lesja Inne - Åpent 28.10 Til påmelding 25
30.10 - 02.11 Etneminiatyren, 15m ope stevne (WC) kart Etne Inne - Åpent 27.10 Til påmelding 44
31.10 - 02.11 Novemberminiatyren 2019 kart Hovdebygda og Ørsta Inne - Åpent 30.10 Til påmelding 36
November 2019
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
01 - 02.11 Leksvikstevnet 2 kart Leksvik Inne - Åpent 31.10 Til påmelding 49
01 - 02.11 Grong Sparebank-stevnet kart Nordre Skage Inne - Åpent 30.10 Til påmelding 19
01 - 02.11 Boligpartner-cupen 3.runde Nora kart Nora Inne - Åpent 01.11 Til påmelding 49
01 - 03.11 Rådestevnet 15m 2019 Råde Inne - Åpent 31.10 Til påmelding 134
01 - 02.11 Miniatyrstemne kart Volda Inne - Åpent 31.10 Til påmelding 37
01 - 03.11 Opningsstemne ny bane i Dale kart Dale (Sunnfjord) Inne - Åpent 31.10 Til påmelding 52
01 - 03.11 Høststevne Fredrikstad Fredrikstad Inne - Åpent 31.10 Til påmelding 130
01 - 02.11 Hauststemne 15m Hyllestad Hyllestad Inne - Åpent 31.10 Til påmelding 42
01 - 02.11 Novemberminiatyren 2019 kart Vartdal Inne - Åpent 30.10 Til påmelding 44
02.11 Boligpartner-cupen 2.runde Dalsbygda kart Dalsbygda Inne - Åpent 01.11 Til påmelding 48
02 - 03.11 Bergenhus Krinsstevnet kart Åsane/Hordvik Inne - Åpent 31.10 Til påmelding 38
02.11 Moldestevne 15M 2019 kart Molde Inne - Åpent 01.11 Til påmelding 16
02.11 Raumastevnet 2019 kart Rauma Inne - Åpent 31.10 Til påmelding 8
02.11 Førjulsfelt kart Mostadmark Felt - Åpent 01.11 Til påmelding
03.11 15m Smøla kart Smøla Inne - Åpent 01.11 Til påmelding 17
04 - 07.11 Novemberstevnet 2019 kart Stange og Romedal Inne - Åpent 03.11 Til påmelding 117
04 - 09.11 Høststevne kart Fet Inne - Åpent 03.11 Til påmelding 127
04 - 10.11 Karusell 15 m Farsund Farsund Inne - Åpent
04 - 10.11 4x15 haust 2019 Sogndal kart Sogndal Inne - Åpent 03.11 Start: 18.10.2019
05 - 07.11 Novemberstevnet 15m kart Løiten Inne - Åpent 03.11 Til påmelding 110
05 - 08.11 Åpent Meråker kart Meråker Inne - Åpent 04.11 Til påmelding 46
05 - 10.11 15 m karusell Lyngdal kart Lyngdal Inne - Åpent 03.11 Start: 21.10.2019
05 - 10.11 Miniatyr stevne Langevåg kart Langevåg Inne - Åpent 03.11 Til påmelding 24
05 - 10.11 4x15 m Norum kart Norum Inne - Åpent AVLYST
05 - 07.11 Innendørskarusell 2019 kart Levangsheia Inne Cup 03.11 Start: 22.10.2019
05 - 10.11 4x15 haust 2019 Leikanger kart Leikanger Inne - Åpent 03.11 Start: 18.10.2019 1
05 - 10.11 4x15 haust 2019 Norum kart Norum Inne - Åpent 03.11 Start: 18.10.2019
06 - 09.11 Bjørhusdal-stevnet Namsskogan Inne - Åpent 04.11 Til påmelding 2
06 - 10.11 Aalesund miniatyr kart Aalesund Inne - Åpent 04.11 Til påmelding 24
06.11 Norgesvinduet cup Fagervika Inne Cup 02.11 Til påmelding 7
07 - 09.11 Åpent miniatyrstevne Storsteinnes Inne - Åpent 05.11 Til påmelding 50
07.11 1. karusellstevne kart Imenes Inne - Åpent
07 - 09.11 Åpent Stevne - Bergen kart Bergen Inne - Åpent 05.11 Start: 20.10.2019 1
07 - 10.11 Andebustevnet inne 2019 kart Andebu Inne - Åpent 06.11 Til påmelding 108
07 - 10.11 Haldenstevnet Halden Inne - Åpent 06.11 Til påmelding 125
07 - 10.11 15 meter degernes Degernes Inne - Åpent 05.11 Til påmelding 109
07 - 10.11 Semstevnet 15-meter 2019 kart Sem Inne - Åpent 06.11 Til påmelding 128
07 - 10.11 Nøtterøstevnet 15M 2019 kart Nøtterø Inne - Åpent 05.11 Til påmelding 98
07 - 08.11 2.innendørskarusell. kart Øvrebø Inne - Åpent 05.11 Til påmelding 54
07 - 08.11 Åpent stevne kart Hegra Inne - Åpent 06.11 Til påmelding 65
08 - 09.11 Åpent 15m - stevne kart Kvam Inne - Åpent
08 - 09.11 Grong Sparebankstevnet Harran Inne - Åpent
08 - 09.11 Boligpartner-cupen 4.runde Øvre Rendal kart Øvre Rendal Inne - Åpent 07.11 Til påmelding 43
08 - 10.11 Ungdomssamling Ofoten/Vesterålen kart Ofoten Inne - Åpent 01.11 Til påmelding 6
08 - 10.11 Kleive 15 meter kart Kleive Inne - Åpent 06.11 Til påmelding 26
08 - 09.11 Tingelstadstevnet 15m kart Tingelstad Inne - Åpent 06.11 Til påmelding 17
08 - 10.11 4x15 haust 2019 Hafslo kart Hafslo Inne - Åpent
08 - 10.11 Skaalastevnet 15m 2019 kart Nesjestranda & Skaala Inne - Åpent 06.11 Til påmelding 26
09 - 10.11 Hardanger miniatyren 2019 kart Hardanger Inne - Åpent 07.11 Start: 17.10.2019
09 - 10.11 Strandebarm miniatyren 2019 kart Hardanger Inne - Åpent 07.11 Start: 17.10.2019
09 - 10.11 Jørpelandstevnet Jørpeland Inne - Åpent
09 - 10.11 Suldalstevnet kart Sand/Suldal Inne - Åpent
09.11 Novemberstevnet kart Trysil Inne - Åpent 07.11 Til påmelding 30
09 - 10.11 Ungdomssamling kart Salten Inne Møte kurs etc. 08.11 Til påmelding 9
09.11 Novemberstevnet Jordet og Tenaasen Inne - Åpent 07.11 Til påmelding 8
09 - 10.11 HØ miniatyren 2019 15m stevne Westcon Cup kart Hatlestrand og Ølve Inne - Åpent 07.11 Start: 17.10.2019
11 - 13.11 Karusell Hadeland krets runde 2 kart Tingelstad Inne - Åpent 08.11 Til påmelding 5
12 - 14.11 1.Runde LP-Cup 15M kart Rollag og Veggli Inne Cup 11.11 Til påmelding 81
12 - 14.11 Greipstadstevnet 15m 3.karusell kart Greipstad Inne - Åpent 10.11 Start: 18.10.2019
12 - 14.11 Karusellstevne Bamble kart Bamble Inne - Åpent 09.11 Start: 28.10.2019
13 - 14.11 Høststevnet 2019 kart Nordskogbygda Inne - Åpent 11.11 Til påmelding 21
13 - 14.11 Høststevnet 2019 kart Elverum Inne - Åpent 11.11 Til påmelding 27