Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
Arrangementer med start påmelding idag
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
04 - 06.02 5. runde Lp Cup 15M Numedal kart Flesberg Inne Cup 02.02 Start kl. 21.00
06.02 Kretsmesterskap 2 krets Buer/kornsjø Inne - Åpent 04.02 Start kl. 21.00
14 - 16.02 Snøfallstevnet Gisund Gisund Inne - Åpent 12.02 Start kl. 21.00 20
14 - 16.02 Snykovstevnet Gisund Inne - Åpent 12.02 Start kl. 21.00 20
14 - 16.02 SNØFALLSTEVNE FALKEN kart Falken Inne - Åpent 12.02 Start kl. 21.00
Januar 2020
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
18 - 24.01 Heliteam cup runde 7 Kjøpsnes Inne Cup 23.01 Til påmelding 14
18 - 24.01 Heli-Team Cup Runde 7 kart Lakselvdal Inne Cup 20.01 Til påmelding 8
18 - 24.01 Heliteam Cup 7 Bjerklvik Bjerkvik Inne Cup
20 - 22.01 Lapuacup 6 kart Etnedal Inne Cup
20.01 Heli-Team cup runde 7 2019/20 kart Øvre Målselv Inne Cup 19.01 Avsluttet 9
20 - 23.01 4. runde Lp Cup 15M Numedal kart Jondalen Inne Cup 18.01 Avsluttet 106
20 - 25.01 Skøymåsanstevnet 15m 2020 Nes/Hovind Inne - Åpent 22.01 Til påmelding 162
20.01 4. karusell 1-5,EJ og veteraner kart Hadding Inne - Åpent 19.01 Avsluttet 36
21 - 22.01 HA-cup runde 5 kart Lindås Inne Cup 20.01 Til påmelding 50
21.01 Heli-Team Cup runde 7 kart Søgne Inne - Åpent
21 - 26.01 Landsdelskresstevne15m Finnøy Inne Landsdelstevne 18.01 Avsluttet 210
21 - 26.01 15m. stevne på Klepp kart Klepp Inne - Åpent 18.01 Avsluttet 112
21 - 26.01 Stevne 15m Gjesdal Inne - Åpent 20.01 Til påmelding 167
21.01 Treningscup 12 kart Husnes Inne - Åpent 21.01 Til påmelding 1
21.01 Banekarusell lag i krets 1 kart Stjørdal Inne - Åpent 20.01 Til påmelding 50
21 - 23.01 Lapuacup 6. runde 2019/2020 Sørskogbygda Inne - Åpent 19.01 Avsluttet 12
21 - 23.01 Heliteam Cup - 7. runde kart Kvæfjord Inne Cup 20.01 Til påmelding 1
21 - 22.01 LapuaCup runde 6 Voss Inne - ikke kl.sett Cup 19.01 Avsluttet 24
21 - 24.01 Heli-Team Cup Runde 7 kart Falken Inne Cup 20.01 Til påmelding 8
21.01 VM cup kart Syvde Inne - Åpent 20.01 Til påmelding 17
22.01 Miniatyrcup 3 kart Nedre Nordreisa Inne Cup 20.01 Til påmelding 10
22.01 Heliteam Cup - Harstad, runde 7 kart Trondenes Inne Cup 22.01 Til påmelding 23
22.01 Heli-Team Cup 7. runde kart Alta Inne Cup 22.01 Til påmelding 12
22 - 26.01 Landsdelskretsstevne 15 m kart Etnedal Inne Landsdelstevne 20.01 Til påmelding 306
22.01 Treningskarusell kart Sigdal Inne Cup 20.01 Til påmelding 30
22.01 Heli-Team Cup 7. runde kart Karasjok Inne Cup 22.01 Til påmelding 1
22 - 26.01 15m. stevne Stavanger kart Stavanger Inne - Åpent 20.01 Til påmelding 121
22 - 23.01 Lapua cup 19-20, 6.runde kart Hardanger Inne - ikke kl.sett Cup 21.01 Til påmelding 22
22.01 Premieskyting/HTCup7 kart Hammerfest Inne Cup 22.01 Til påmelding 11
22 - 24.01 Lapuacup runde 6 Lom og Skjåk Inne Cup 21.01 Til påmelding 5
22.01 SM 15m kart Oslo Østre Inne Samlagsstevne 22.01 Til påmelding 68
22.01 Heliteam runde 7 Storsteinnes Inne Cup 21.01 Til påmelding 3
22 - 24.01 Lapuacup 6.runde 19/20 kart Ullensvang Inne - ikke kl.sett Cup 21.01 Til påmelding 1
23 - 25.01 Nyttårstreffen kart Sandnessund Inne - Åpent 22.01 Til påmelding 103
23 - 25.01 Tromsø Open kart Tromsø Inne - Åpent 22.01 Til påmelding 103
23.01 Heli-Team Cup Runde 7 Gisund Inne Cup
23.01 Norgesvinduet Cup 6 Austerbygda Inne Cup 21.01 Til påmelding 41
23 - 25.01 Samlagsstevnet kart Vemundvik Inne Samlagsstevne 21.01 Til påmelding 82
23.01 Lapua Cup runde 6 kart Lismarken Inne Cup 23.01 Til påmelding 20
23.01 FINALE Grue Sparebank cup 2019/20 kart Eidskog Inne Cup 32
23 - 25.01 Åpent stevne kart Forr Inne - Åpent 22.01 Til påmelding 88
23 - 25.01 Åpent stevne kart Inderøy Inne - Åpent 21.01 Til påmelding 113
23.01 Lapua cup 6 kart Granvin Inne - Åpent 22.01 Til påmelding 3
23 - 26.01 Samlagsmesterskap 15 meter kart Budal Inne Samlagsstevne 24.01 Til påmelding 53
24 - 26.01 Miniatyr kart Andenes Inne - Åpent 22.01 Til påmelding 23
24 - 25.01 Dobbeltstevne miniatyr 1 kart Dunderlandsdalen Inne - Åpent 23.01 Til påmelding 34
24 - 25.01 Dobbeltstevne miniatyr 2 kart Dunderlandsdalen Inne - Åpent 23.01 Til påmelding 34
24 - 25.01 Miniatyr 15m Retura cup Gulen Inne - Åpent 22.01 Til påmelding 11
24 - 26.01 Miniatyrstemna Granvin kart Granvin Inne - Åpent 22.01 Til påmelding 152
24 - 26.01 Miniatyrstemna Voss kart Voss Inne - Åpent 22.01 Til påmelding 168
24 - 26.01 Miniatyrstemna Borstrondi kart Borstrondi Inne - Åpent 22.01 Til påmelding 161
24 - 26.01 Viken I 15m kart Gol og Ødegården Inne Landsdelstevne 22.01 Til påmelding 188
24 - 26.01 15m. stevne i Egersund Egersund Inne - Åpent 22.01 Til påmelding 93
24 - 25.01 Hallstevnet By Inne - Åpent 23.01 Til påmelding 50
24 - 25.01 By 2 By Inne - Åpent 23.01 Til påmelding 47
24 - 25.01 Dobbeltstevne 1 kart Bodø Østre Inne - Åpent 23.01 Til påmelding 58
24 - 25.01 Dobbeltstevne 2 kart Bodø Østre Inne - Åpent 23.01 Til påmelding 55
24 - 25.01 Ungdomssamling Sunnhordland Sunnhordland Inne - Åpent 19.01 Avsluttet 34
24.01 Lapua cup 19-20, 6.runde Strandebarm min.bane kart Hardanger Inne - ikke kl.sett Cup 23.01 Til påmelding 4
24.01 Sunnfjordpokal runde 6 kart Florø Inne - ikke kl.sett Cup 23.01 Til påmelding 15
25 - 31.01 Heliteam cup runde 8 Kjøpsnes Inne Cup 30.01 Til påmelding
25 - 31.01 Heli-Team Cup Runde 8 kart Lakselvdal Inne Cup 27.01 Til påmelding 8
25.01 Samlagsstevnet SOLØR Søndre Odalen Inne Samlagsstevne 22.01 Til påmelding 70
25 - 31.01 Heliteam Cup 8 Bjerklvik Bjerkvik Inne Cup
25 - 26.01 Nordmør - Samlagsstevne 15m kart Sunndal Inne Samlagsstevne 23.01 Til påmelding 120
25 - 26.01 Solundstemnet miniatyr 2020 Solund Inne - Åpent 23.01 Til påmelding 15
26.01 HV-3 Blakerfelten 2020 kart Blaker Felt - Åpent 24.01 Til påmelding 331
26.01 Samlagstemne Sunnmør kart Langevåg Inne Samlagsstevne 19.01 Avsluttet 76
26.01 Samlagstevne 15m kart Rakvåg Inne Samlagsstevne 24.01 Til påmelding 65
27.01 Heli-Team cup runde 8 2019/20 kart Øvre Målselv Inne Cup 26.01 Til påmelding 9
27 - 30.01 Vinterstevnet 15m - Spydeberg kart Spydeberg Inne - Åpent 26.01 Til påmelding 195
27 - 29.01 Vestfoldcup runde 1- Styrvoll kart Styrvoll Inne Cup 25.01 Til påmelding 92
27 - 30.01 Vinterstevnet 15m Aas kart Aas Inne - Åpent 25.01 Til påmelding 192
27 - 30.01 Vestnes stevnet kart Vestnes Inne - Åpent 26.01 Til påmelding 28
27 - 30.01 Lagmesterskap 15. meter Sørskogbygda Inne - Åpent 25.01 Til påmelding 11
28.01 - 01.02 Fåbergkarusell 25m kart Fåberg Inne - ikke kl.sett - Åpent 26.01 Til påmelding 132
28.01 Heli-Team Cup runde 8 kart Søgne Inne - Åpent
28.01 - 01.02 Samlagsstevne 15m Nord-Østerdal kart Alvdal Inne Samlagsstevne 27.01 Til påmelding 101
28.01 - 02.02 Miniatyrstemne Engesetdal/Skodje kart Engesetdal/Skodje Inne - Åpent 27.01 Til påmelding 54
28.01 - 02.02 Ørskog Miniatyr 2020 kart Ørskog Inne - Åpent 26.01 Til påmelding 50
28 - 30.01 Åpent innendørsstevne kart Levanger og Frol Inne - Åpent 27.01 Til påmelding 115
28.01 Treningscup 13 kart Husnes Inne - Åpent 28.01 Start: 26.01.2020
28.01 - 02.02 Miniatyrstemna Seim Seim Inne - Åpent 26.01 Til påmelding 117
28.01 - 02.02 Åpent stevne - Lindås kart Lindås Inne - Åpent 28.01 Til påmelding 121
28 - 30.01 KM 15M Krets 1 i Akershus kart Høland/Bjørkelangen Inne - Åpent 27.01 Til påmelding 89
28 - 30.01 Heliteam Cup - 8. runde kart Kvæfjord Inne Cup 27.01 Til påmelding
29.01 Miniatyrcup 4 kart Nedre Nordreisa Inne Cup 27.01 Til påmelding 10
29.01 Heliteam Cup - Harstad, runde 8 kart Trondenes Inne Cup 28.01 Til påmelding 27
29.01 Heli-Team Cup 8. runde kart Alta Inne Cup 29.01 Til påmelding 6
29.01 Heli-Team Cup 8.runde kart Karasjok Inne Cup 29.01 Start: 23.01.2020
29.01 - 01.02 Vindafjord miniatyren kart Vindafjord Inne - Åpent 31.01 Til påmelding 113
29.01 - 01.02 15m stevne Ølen Inne - Åpent 31.01 Til påmelding 110
29.01 - 02.02 Dalsfjordstemnet Hyllestad Hyllestad Inne - Åpent 28.01 Til påmelding 34
29.01 Premieskyting/HTCup8 kart Hammerfest Inne Cup 29.01 Start: 23.01.2020
29.01 Heliteam runde 8 Storsteinnes Inne Cup 28.01 Til påmelding 4
29.01 Felles trening Sunnfjord Inne - Åpent 28.01 Til påmelding
30 - 31.01 Åpent stevne kart Stordalen Inne - Åpent 29.01 Til påmelding 76
30.01 - 01.02 Trippelstevne 2, 50 M kart Lånke Inne - Åpent 29.01 Til påmelding 161
30.01 - 02.02 Råvannstreffen kart Øvre Målselv Inne - Åpent 28.01 Til påmelding 126
30.01 Heli-Team Cup Runde 8 Gisund Inne Cup
30.01 - 01.02 Fyr-stevnet Jøa Inne - Åpent 29.01 Til påmelding 9
30.01 Individuell serieskyting 3. runde 2020 kart Rauma Inne - Åpent 27.01 Til påmelding 43
30 - 31.01 Rissastevnet kart Rissa Inne - Åpent 29.01 Til påmelding 49
30.01 - 02.02 Miniatyrstemne Hildre og Brattvåg kart Hildre og Brattvåg Inne - Åpent 28.01 Til påmelding 37
30 - 31.01 15 m Cup 1 Valdres kart Fagernes Inne Cup 28.01 Til påmelding 16
30.01 - 02.02 Åpent stevne - Meland kart Meland Inne - Åpent 28.01 Til påmelding 108
30.01 - 02.02 Dalsfjordstemnet 2020 Gaular kart Gaular Inne - Åpent 29.01 Til påmelding 40
30 - 31.01 Åpent Stevne 15m kart Sørfjorden Inne - Åpent 27.01 Til påmelding 42
30.01 - 01.02 Dobbeltstevne 1 Sulitjelma Inne - Åpent 29.01 Til påmelding 17
30.01 - 01.02 Dobbelstevne 2 Sulitjelma Inne - Åpent 29.01 Til påmelding 17
30.01 Treningskarusell kart Tyristrand Inne Cup 29.01 Til påmelding 20
31.01 - 01.02 Åpent miniatyrstevne kart Bardu Inne - Åpent 30.01 Til påmelding 82
31.01 - 01.02 Dobbeltstevne miniatyr 1 kart Alteren Inne - Åpent 30.01 Til påmelding 29
31.01 - 01.02 Dobbeltstevne miniatyr 2 kart Alteren Inne - Åpent 30.01 Til påmelding 28
31.01 - 02.02 Miniatyr 15m Retura cup kart Olden Inne - Åpent 29.01 Til påmelding 22
31.01 - 02.02 Retura cup 15m Haugen Inne - Åpent 30.01 Til påmelding 36
31.01 - 02.02 Retura cup 15m Nordbygda og Rand Inne - Åpent 30.01 Til påmelding 37
31.01 - 01.02 Åpent stevne kart Markabygda Inne - Åpent 30.01 Til påmelding 76
31.01 - 04.02 Åpent stevne - Osterøy Osterøy Inne - Åpent 29.01 Til påmelding 83
31.01 - 04.02 Åpent stevne - Bruvik Bruvik Inne - Åpent AVLYST
31.01 - 02.02 Dalsfjordstemnet 2020 kart Dale (Sunnfjord) Inne - Åpent AVLYST
31.01 - 02.02 Miniatyrstemne kart Askvoll og Holmedal Inne - Åpent 30.01 Til påmelding 35
31.01 - 02.02 Dalsfjordstemnet Dale 2020 kart Dale (Sunnfjord) Inne - Åpent 30.01 Til påmelding 46
31.01 - 02.02 Hov 15M kart Hov Inne - Åpent 30.01 Til påmelding 78
Februar 2020
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
01.02 1. karusellstevne Søndeled Felt - Åpent AVLYST
01.02 Ungdomstreffen kart Moss og Våler Inne - Åpent 31.01 Til påmelding 73
01 - 02.02 Sunndal 15m kart Sunndal Inne - Åpent 30.01 Til påmelding 93
02.02 Gjerdrum stevne finfelt Gjerdrum Felt - Åpent AVLYST
02.02 Miniatyr kart Sortland Inne - Åpent 31.01 Til påmelding 20
02.02 Hanekamp kart Drevja Inne - Åpent 31.01 Til påmelding 23
02.02 Hanekamp kart Fustvatn Inne - Åpent 31.01 Til påmelding 22
02.02 Hanekamp Austerbygda Inne - Åpent 31.01 Til påmelding 21
02.02 Hanekamp kart Mosjøen Inne - Åpent 31.01 Til påmelding 20
02 - 06.02 G Vintertour kart Vinstra Inne Cup 31.01 Til påmelding 131
02.02 HV-cup 4 /Raumnesfelten Raumnes Felt - Åpent 30.01 Til påmelding 252
02.02 Felt stevne Flikka kart Flikka Felt - Åpent
03 - 09.02 4x 15m vinter Hafslo kart Hafslo Inne - Åpent 02.02 Til påmelding 192
03 - 09.02 4x15m vinter Norum kart Norum Inne - Åpent 02.02 Til påmelding 192
03 - 09.02 4x15m vinter Sogndal kart Sogndal Inne - Åpent 02.02 Til påmelding 160
03 - 08.02 Skedsmostevne 15m kart Skedsmo Inne - Åpent 30.01 Til påmelding 107
04 - 09.02 Landsdelskrets-stevnet Kolvereid Inne Landsdelstevne 03.02 Til påmelding 115
04 - 06.02 5. runde Lp Cup 15M Numedal kart Flesberg Inne Cup 02.02 Start kl. 21.00
04.02 Treningscup 14 kart Husnes Inne - Åpent 04.02 Start: 02.02.2020
04 - 09.02 4 x 15m Vinter Leikanger kart Leikanger Inne - Åpent 02.02 Til påmelding 210
04 - 05.02 HA-cup Runde 6 kart Seim Landskytterstevne Cup 01.02 Til påmelding 17
04.02 5.karusell kl.1-5 EJ veteran kart Hovet og Hol Inne Cup 02.02 Til påmelding 21
05.02 Miniatyrcup 5 kart Nedre Nordreisa Inne Cup 03.02 Til påmelding 8
05.02 Norgesvinduet Cup 7 kart Fustvatn Inne Cup
05 - 09.02 Samlagssteve 15m Hordaland Herdla Inne Samlagsstevne 02.02 Til påmelding 147
05.02 Premieskyting/15skuddCup1 kart Hammerfest Inne Cup 05.02 Start: 30.01.2020
05.02 Innendørskarusell krets 1, under 18 år kart Skjelstadmark Inne - Åpent 04.02 Til påmelding 39
05 - 13.02 G Vintertour Otta Inne - Åpent 09.02 Til påmelding 87
05 - 06.02 Narve Nesset Minnstevne 1 kart Ørlendingen Inne - Åpent 04.02 Til påmelding 19
05 - 06.02 Narve Nesset Minnstevne 2 kart Ørlendingen Inne - Åpent 04.02 Til påmelding 19
06 - 07.02 Sunnfjordpokalen runde 7 kart Dale (Sunnfjord) Inne - ikke kl.sett Cup 05.02 Start: 24.01.2020
06 - 08.02 Åpent stevne kart Orkland Ytre Inne - Åpent 04.02 Til påmelding 46
06 - 08.02 Arnulf Venns minnestevne kart Skaun Inne - Åpent 05.02 Til påmelding 94
06 - 08.02 Åpent miniatyrstevne Storsteinnes Inne - Åpent 04.02 Til påmelding 78
06 - 08.02 Orkland Energi Innertier'n kart Orkla Inne - Åpent 05.02 Til påmelding 104
06 - 08.02 Miniatyr 15m Retura cup Almenning Inne - Åpent 05.02 Til påmelding 20
06.02 Kretsmesterskap 2 krets Buer/kornsjø Inne - Åpent 04.02 Start kl. 21.00
06 - 09.02 LDKS 15-meter Mørekretsen 2020 kart Nesjestranda & Skaala Inne Landsdelstevne 04.02 Til påmelding 186
06 - 07.02 VINTERTREFFEN PÅ 50M Åsnes Inne - Åpent 03.02 Til påmelding 34
07 - 08.02 3. karusellstevne/ HV-CUP 6 Imenes Felt - Åpent 06.02 Start: 21.01.2020
07 - 08.02 Dobbeltstevne miniatyr 1 Fagervika Inne - Åpent 05.02 Til påmelding 23
07 - 08.02 Dobbeltstevne miniatyr 2 Fagervika Inne - Åpent 05.02 Til påmelding 21
08.02 2. karusellstevne/ HV-CUP 5 Rise og Løddesøl Felt - Åpent
08 - 09.02 Dobbeltstevne miniatyr 1 kart Mo Inne - Åpent
08 - 09.02 Dobbeltstevne miniatyr 2 kart Mo Inne - Åpent
08.02 Åpent 15m stevne Os Open kart Nora Inne - Åpent 07.02 Til påmelding 69
08.02 Åpent 15m stevne Os Open kart Dalsbygda Inne - Åpent 07.02 Til påmelding 70
08.02 Knivsmed Strømeng cup I kart Karasjok Inne - Åpent 06.02 Til påmelding 18
09.02 Samlagsstemna 15M Hardanger & Voss kart Hardanger Inne Samlagsstevne 06.02 Til påmelding 64
09.02 Samlagsstevne 15m Ølen Inne Samlagsstevne
09.02 Drangedalsfelten 2020 Telecup Drangedal Felt - Åpent 07.02 Til påmelding 108
09.02 Knivsmed Strømeng cup II kart Karasjok Inne - Åpent 06.02 Til påmelding 18
10.02 Miniatyrcupfinale 3-5 + EJ Stranda Inne - ikke kl.sett Cup
10 - 12.02 Februarstevnet 15m Ski kart Ski Inne - Åpent 08.02 Til påmelding 126
10 - 11.02 1. Vintercup 2020 kart Søgne Inne - Åpent 09.02 Start: 28.01.2020
10 - 11.02 Levangermesterskap 15m kart Levanger og Frol Inne - Åpent 08.02 Til påmelding 37
10 - 12.02 G Vintertour kart Lesja Inne - Åpent 09.02 Til påmelding 100
11.02 Miniatyrcupfinale V55, V65 og V73 kart Ørskog Inne - ikke kl.sett Cup
11 - 15.02 Samlagsmesterskap kart Fåberg Inne Samlagsstevne 09.02 Til påmelding 98
11.02 Treningscup 15 kart Husnes Inne - Åpent 11.02 Start: 09.02.2020
11 - 13.02 Midtukestevne 15m 2020 Råde Inne - Åpent 10.02 Til påmelding 122
11 - 13.02 Vestfoldcup 15m 2. runde kart Sandar og Sandefjord Inne Cup 10.02 Start: 27.01.2020
11.02 Herfjordstevnet kart Herfjord Inne - Åpent 10.02 Til påmelding 19
11 - 12.02 Krinsstemne 15 m Vossakrinsen kart Granvin Inne - Åpent 09.02 Start: 24.01.2020
12.02 Miniatyrcup 6 kart Nedre Nordreisa Inne Cup 10.02 Til påmelding 8
12 - 14.02 Åpent stevne kart Meråker Inne - Åpent
12 - 13.02 Åpent stevne kart Hommelvik Inne - Åpent
12.02 Treningsstevne 15m kart Brumunddal og Nes Inne - ikke kl.sett - Åpent
12.02 Miniatyrcupfinale NV, 1 og 2 kart Aalesund Inne - ikke kl.sett Cup
12.02 Klassepokalen kart Hammerfest Inne - Åpent 12.02 Start: 06.02.2020
12.02 Sponsorpokalen kart Hammerfest Inne - Åpent 12.02 Start: 06.02.2020
12.02 Krinsstemna 15m kart Ullensvang Inne - Åpent 11.02 Til påmelding 2
12.02 6.Karusell m/finaler Kl.1-5+Vet og EJ kart Gol og Ødegården Inne Cup 11.02 Start: 01.02.2020
13 - 15.02 Februarstevnet kart Høylandet Inne - Åpent 11.02 Til påmelding 6
13.02 Individuell serieskyting 4. runde 2020 kart Rauma Inne - Åpent 12.02 Til påmelding 38
13.02 Miniatyrcupfinale R, ER og J kart Sunnylven Inne - ikke kl.sett Cup
13 - 14.02 15 m Cup 2 Valdres kart Øystre Slidre Inne Cup
14 - 16.02 Snøfallstevnet Gisund Gisund Inne - Åpent 12.02 Start kl. 21.00 20
14 - 16.02 Snykovstevnet Gisund Inne - Åpent 12.02 Start kl. 21.00 20
14 - 16.02 SNØFALLSTEVNE FALKEN kart Falken Inne - Åpent 12.02 Start kl. 21.00
14 - 15.02 Namsskogan-stevnet 2 Namsskogan Inne - Åpent
14 - 15.02 Grong Sparebankstevnet Harran Inne - Åpent
14.02 Sunnfjordpokalen runde 8 Hyllestad Inne - Åpent
15.02 Heli-Team Cup-Harstad FINALE kart Trondenes Inne Cup
15.02 HV-cup Sigdal og Søndre Modum Sigdal Felt - Åpent 13.02 Til påmelding 177
15.02 Norgesvinduet Cup 8 med superfinale kart Drevja Inne Cup
15 - 16.02 Kongestevnet Felt 2020 kart Søndre Land Felt - Åpent 14.02 Til påmelding 137
15 - 16.02 Miniatyr 15M Retura cup kart Eidsbygda Inne - Åpent
15 - 16.02 Miniatyr 15M Retura cup Hundeide Inne - Åpent 01.01 Avsluttet
15 - 16.02 Miniatyr 15M Retura cup kart Stryn Inne - Åpent
15.02 Nordsjøstevnet Klepp Felt - Åpent
15 - 16.02 LDKS 15m-HORDAKRETSEN kart Haugesund og Sveio Inne Landsdelstevne 04.02 Til påmelding 52
15.02 KM felt Krets 1 kart Stordalen Felt - Åpent
16.02 Felt Vingelstevnet DC-2 kart Vingelen Felt - Åpent 14.02 Start: 01.02.2020
16.02 Felt Savalstevnet DC-1 Fåset Felt - Åpent
16.02 Telecup felt Styrvoll/Siljan Styrvoll Felt - Åpent 14.02 Til påmelding 112
16.02 Gjesdalfelten Gjesdal Felt - Åpent
16.02 Rakkestad finfelt 2020 kart Rakkestad Felt - Åpent 14.02 Til påmelding 81
17 - 18.02 2. Vintercup 2020 kart Søgne Inne - Åpent 16.02 Start: 04.02.2020
19.02 Liggpokalen kart Trondenes Inne - ikke kl.sett - Åpent 18.02 Til påmelding
19.02 Premieskyting kart Hammerfest Inne - Åpent 19.02 Start: 13.02.2020