Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
November 2018
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
05 - 16.11 Sunnfjordpokalen runde 5 kart Gaular Inne Cup 15.11 Til påmelding 40
10 - 14.11 Fana 15m Fana Inne - Åpent 07.11 Avsluttet 158
12 - 18.11 Rosendalsminiatyren (Westcon Cup) kart Kvinnherad Inne - Åpent 17.11 Til påmelding 151
12 - 18.11 Karusell 15 m Farsund Inne - Åpent AVLYST
12 - 18.11 Viken II 15M kart Høland/Bjørkelangen Inne Landsdelstevne 11.11 Avsluttet 476
12 - 14.11 Karusell Hadeland Krets runde 2 kart Tingelstad Inne - Åpent 09.11 Avsluttet 37
13 - 16.11 Åpent 15m stevne Brumunddal Inne - Åpent 11.11 Avsluttet 94
13 - 17.11 Kleppstevnet 15m Klepp Inne - Åpent 11.11 Avsluttet 123
13 - 16.11 Karusell 15 m kart Flikka Inne - Åpent 11.11 Avsluttet 77
13 - 16.11 Karusell 15 m kart Kvinesdal Inne - Åpent 11.11 Avsluttet 66
13 - 18.11 Ope miniatyr kart Sunnylven Inne - Åpent 12.11 Avsluttet 60
13 - 15.11 3.karusellstevne kart Greipstad Inne - Åpent 12.11 Avsluttet 100
13 - 15.11 2 Runde karusell 15m Snertingdal Inne - Åpent 11.11 Avsluttet 37
13 - 17.11 ÅPENT stevne 3.runde Boligpartner-Cupen kart Kvikne Inne - Åpent 12.11 Avsluttet 71
13 - 16.11 Lapua Cup 2. runde 18/19 Jondal Inne Cup 16.11 Til påmelding 2
13 - 14.11 Åpent stevne 1 Saltdal Inne - Åpent 13.11 Avsluttet 42
13 - 14.11 Åpent stevne 2 Saltdal Inne - Åpent 13.11 Avsluttet 41
13 - 14.11 2. Runde Lapuacup 2018/2019 kart Voss Inne - Åpent 12.11 Avsluttet 22
14 - 18.11 Husnesminiatyren (Westcon Cup) kart Husnes Inne - Åpent 17.11 Til påmelding 125
14 - 15.11 Høststevnet 15 meter kart Elverum Inne - Åpent 12.11 AVLYST
14 - 15.11 Høststevnet Nordskogbygda Inne - Åpent 13.11 Avsluttet 75
14 - 15.11 Lapua cup, 2. runde kart Hardanger Inne Cup 12.11 Avsluttet 28
14.11 Norgesvinduet Cup 3 kart Grane Inne Cup 12.11 Avsluttet 46
14.11 Østlandscup kart Moss og Våler Inne Cup 14.11 Til påmelding 10
14 - 18.11 Haustminiatyr Stranda 2018. Stranda Inne - Åpent 13.11 Avsluttet 65
14 - 15.11 Innendørskarusell Levangsheia 2018 kart Levangsheia Inne - Åpent 12.11 Avsluttet 61
14.11 2. Karusell 15m 2018 Ugland Inne - Åpent 13.11 Avsluttet 56
14.11 Treningskarusell for Ringerike Skyttersamlag kart Sigdal Inne Cup 13.11 Avsluttet 31
14 - 16.11 Lapuacup 2. runde 18/19 kart Ullensvang Inne Cup 15.11 Til påmelding 1
15 - 16.11 Åpent kart Hegra Inne - Åpent AVLYST
15 - 16.11 Åpent kart Stjørdal Inne - Åpent 13.11 Avsluttet 106
15 - 17.11 Novemberstevnet Høylandet kart Høylandet Inne - Åpent 13.11 Avsluttet 49
15.11 Pangstart 3-avslutning 2018 Nyborg Inne - Åpent 14.11 Til påmelding 34
15 - 16.11 Åpent 15-meter innendørs kart Hegra Inne - Åpent 13.11 Avsluttet 107
15.11 Kretskarusell 15 m. runde 2 kart Rindal Inne - Åpent 13.11 Avsluttet 31
15 - 17.11 Fiskå miniatyr kart Fiskå Inne - Åpent 16.11 Til påmelding 48
15.11 Serieskyting pulje 4, 2. runde kart Sørdalen Inne Cup
15 - 17.11 Oppdalsstevne 15m kart Opdal og Midtbygden Inne - Åpent 14.11 Til påmelding 47
16 - 17.11 Åpent 15m stevne kart Kvam Inne - Åpent 14.11 Til påmelding 63
16 - 17.11 Nesna Open kart Nesna Inne - Åpent 14.11 Til påmelding 40
16 - 17.11 Dobbelstevne miniatyr kart Nesna Inne - Åpent 14.11 Til påmelding 38
16 - 17.11 Dobbeltstevne 1 kart Bodø Østre Inne - Åpent 15.11 Til påmelding 58
16 - 17.11 Dobbeltstevne 2 kart Bodø Østre Inne - Åpent 15.11 Til påmelding 58
16 - 17.11 Hovet og Hol Stevnet 15 m kart Hovet og Hol Inne - Åpent 14.11 Til påmelding 83
16 - 17.11 Åpent Stevne 15m Gol Gol og Ødegården Inne - Åpent 14.11 Til påmelding 109
16 - 17.11 Mørketidsstevnet 2018 kart Hammerfest Inne - Åpent 15.11 Til påmelding 63
16 - 17.11 Åpent 15m stevnet Ål kart Hadding Inne - Åpent 14.11 Til påmelding 97
16.11 Kretscup, Krets 3 - Runde 2 Lakselvdal Inne - Åpent 13.11 Avsluttet 46
16 - 17.11 Miniatyrstemne kart Syvde Inne - Åpent 15.11 Til påmelding 37
17 - 18.11 Førjulstevnet 2018 Nedre Målselv Inne - Åpent 15.11 Til påmelding 99
17.11 15m Valsøyfjord Inne - Åpent 15.11 Til påmelding 59
17.11 Herfjord 1 kart Herfjord Inne - Åpent 15.11 Til påmelding 36
17.11 Herfjord 2 kart Herfjord Inne - Åpent 15.11 Til påmelding 28
17.11 Grovfeltsamling Sigdal Felt - Åpent 13.11 Avsluttet 4
17.11 Finfeltsamling kart Ådal Felt - Åpent 13.11 Avsluttet 1
18 - 22.11 Åpent miniatyrstemne kart Ørskog Inne - Åpent 16.11 Til påmelding 46
18.11 Åpent stevne kart Hammerfest Inne - Åpent 16.11 Til påmelding 56
18 - 19.11 15m stevne Jondalen 2018 kart Jondalen Inne - Åpent 16.11 Til påmelding 110
18.11 Krinsstevne 15m Bergenhus Skytterkrins kart Bergen Nordre Inne - Åpent 13.11 Avsluttet 87
18 - 19.11 15 M Stevne Fiskum 2018 kart Fiskum Inne - Åpent 16.11 Til påmelding 113
18.11 Åpent 15m-stevne Bjoneroa - Bane - Åpent 16.11 Til påmelding 20
18.11 25 skudd liggende kart Sortland Inne - Åpent 17.11 Til påmelding 15
19 - 23.11 4.karusellstevne Øvrebø Inne - Åpent 18.11 Til påmelding 101
20 - 25.11 Åpent miniatyrstemne kart Engesetdal/Skodje Inne - Åpent 19.11 Til påmelding 46
20.11 Treningscup 6 kart Husnes Inne Cup 20.11 Start: 18.11.2018
20 - 22.11 Innendørskarusell 15 m Bamble 2018/2019 kart Bamble Inne - Åpent 18.11 Til påmelding 119
20 - 22.11 3. karusell 15 meter Froland Inne - Åpent 19.11 Til påmelding 60
20 - 22.11 Lapuacup 3. runde 2018/19 Sørskogbygda Inne - Åpent 18.11 Til påmelding 12
20 - 21.11 Høyland Auto CUP runde 2 kart Lindås Inne Cup 19.11 Til påmelding 21
20.11 "60 skudden" 15 m Geilo Inne Cup 18.11 Til påmelding 5
20 - 22.11 2.Runde LP-Cup 15M kart Kongsberg Inne Cup 17.11 Til påmelding 94
21 - 24.11 ÅPENT stevne, 5.runde Boligpartner-Cupen kart Dalsbygda Inne - Åpent 22.11 Til påmelding 81
21 - 22.11 Åpent stevne Otta Inne - Åpent 20.11 Til påmelding 36
21 - 24.11 Miniatyr 15m kart Hornindal og Markane Inne - Åpent 20.11 Til påmelding 16
21 - 25.11 Sandehallen 15m kart Sande Inne - Åpent 20.11 Til påmelding 135
21 - 22.11 Kretskarusell 15 m, runde 3 kart Surnadal Inne - Åpent 20.11 Til påmelding 24
21 - 24.11 Hauststemne Knipenborg -18 kart Knipenborg Inne - Åpent 20.11 Til påmelding 122
21 - 24.11 Hauststemne Aurland -18 kart Aurland Inne - Åpent 20.11 AVLYST
21 - 23.11 Grue Sparebank-Cup 3. runde kart Nord-Odal Inne Cup 19.11 Til påmelding 67
21.11 Heli-Team Cup I kart Alta Inne Cup 21.11 Til påmelding 24
21.11 1.Karusell kl.1-5+Vet og EJ Gol og Ødegården Inne Cup 19.11 Til påmelding 27
22 - 25.11 Samlagstevnet 15m Time Inne Samlagsstevne 19.11 Til påmelding 153
22.11 1.runde Heli-Team cup - Harstad kart Trondenes Inne Cup 21.11 Til påmelding 17
22 - 24.11 Hauststemne Tønjum -18 kart Tønjum Inne - Åpent 20.11 Til påmelding 141
22 - 24.11 Åpent 50m kart Lånke Inne - Åpent 21.11 Til påmelding 131
22 - 24.11 Hauststemna Aurland -18 kart Aurland Inne - Åpent 21.11 Til påmelding 128
23 - 24.11 Hålkestevne Lismarken kart Lismarken Inne - Åpent 22.11 Til påmelding 104
23 - 24.11 Hålkestevne 15m Åsheim kart Åsheim Inne - Åpent 23.11 Til påmelding 113
23 - 24.11 ÅPENT stevne, 4.runde Boligpartner-Cupen kart Nora Inne - Åpent 22.11 Til påmelding 76
23 - 24.11 Adventstreffen kart Bø (Vesterålen) Inne - Åpent 22.11 Til påmelding 34
23 - 24.11 Bøtreffen kart Bø (Vesterålen) Inne - Åpent 22.11 Til påmelding 34
23 - 24.11 Åpent kart Hommelvik Inne - Åpent 22.11 Til påmelding 92
23.11 Jubileumsstevne Rissa Skytterlag 125år kart Rissa Inne - Åpent 21.11 Til påmelding 62
23.11 Jubileumsstevne 70 år. Kl.Nybegynner Voksen/UNG Lakselvdal Inne - Åpent 20.11 Til påmelding 1
23 - 25.11 Miniatyr 15m Stryn Inne - Åpent
23 - 25.11 Miniatyr 15m Hundeide Inne - Åpent
23 - 25.11 Sarpsborgstevnet 15 M kart Sarpsborg Inne - Åpent 22.11 Til påmelding 151
23.11 Sunnfjordpokalen runde 6 kart Askvoll og Holmedal Inne Cup
23 - 24.11 Novemberstevnet 2018 Tyristrand Inne - Åpent 21.11 Til påmelding 73
23 - 24.11 FØRJULSTREFFEN 2018 Åsnes Inne - Åpent 21.11 Til påmelding 85
23 - 24.11 Novemberstevnet 15m Ådal 2018 kart Ådal Inne - Åpent 21.11 Til påmelding 81
23 - 25.11 Dobbelstemne Sogn Ytre kart Bjordal/Søreide Inne - Åpent 22.11 Til påmelding 27
23.11 Jubileumsstevne 70 år. Klasse 1 og Eldre Junior Lakselvdal Inne - Åpent 20.11 Til påmelding 7
23.11 Jubileumsstevne 70år Klasse V55 og 2 Lakselvdal Inne - Åpent 20.11 Til påmelding 19
24.11 ITK 15m finale kart Namdalseid og Lyngen Inne Cup
24 - 25.11 November treffen 15meter kart Grue Inne - Åpent 22.11 Til påmelding 51
24 - 25.11 Rakkestadstevne 15 meter Rakkestad Inne - Åpent 22.11 Til påmelding 141
24 - 25.11 Dobbelstemne Sogn Ytre kart Oppedal/Brekke Inne - Åpent 22.11 Til påmelding 19
24.11 Jubileumsstevne 70 år klasse V65 og 73 Lakselvdal Inne - Åpent 21.11 Til påmelding 31
24.11 Jubileumsstevne 70år klasse Eldre Rek og Rekrutt Lakselvdal Inne - Åpent 21.11 Til påmelding 16
24.11 Jubileumsstevne 70år klasse 3 og Junior Lakselvdal Inne - Åpent 21.11 Til påmelding 19
24.11 Jubileumsstevne 70år klasse 4 og 5 Lakselvdal Inne - Åpent 21.11 Til påmelding 19
25.11 Finale Westconcup 15m Sunnhordland Inne Cup
25.11 Finale Westconcup 15m Sunnhordland Inne Cup
25.11 15m kart Rindal Inne - Åpent 23.11 Til påmelding 52
25.11 Åpent stevne 15m kart Dunderlandsdalen Inne - Åpent 23.11 Til påmelding 17
26 - 28.11 Karusellstevne Drangedal 2018 kart Drangedal Inne - Åpent 23.11 Til påmelding 139
26.11 1.Karusell ungdom kart Hadding Inne Cup 24.11 Til påmelding 6
27 - 30.11 Bell Åpen kart Selbu Inne - Åpent 26.11 Til påmelding 59
27.11 - 02.12 Åpent stevne 15 meter kart Os Inne - Åpent 25.11 Til påmelding 204
27.11 - 02.12 Åpent stevne 15 meter kart Åsane/Hordvik Inne - Åpent 25.11 Til påmelding 142
27.11 - 02.12 OSLO OPEN 2018 Nordstrand Inne - Åpent 23.11 Til påmelding 1187
27.11 15m karusell Land krets kart Søndre Land Inne - Åpent 26.11 Til påmelding 14
27.11 - 02.12 Askerstevnet 15m kart Asker Inne - Åpent 25.11 Til påmelding 703
27.11 - 02.12 Østrestevnet 15m kart Oslo Østre Inne - Åpent 25.11 Til påmelding 969
27.11 Treningscup 7 kart Husnes Inne Cup 27.11 Start: 25.11.2018
27.11 Serieskyting pulje 3, 4. runde kart Sørdalen Inne Cup
27 - 29.11 3. Runde totenkaruselen 15m kart Gjøvik og Brusveen Inne - Åpent 25.11 Til påmelding 31
28.11 - 01.12 Førjulstreffen kart Moss og Våler Inne - Åpent 27.11 Til påmelding 252
28.11 - 01.12 Førjulstevnet 15m 2018 kart Skiptvet Inne - Åpent 26.11 Til påmelding 208
28.11 - 01.12 NORMA OPEN 2018 Høland/Bjørkelangen Inne - Åpent 17.11 Til påmelding 1084
28.11 - 02.12 Høststevnet i Drammen kart Riflen/skoger Inne - Åpent 27.11 Til påmelding 196
28 - 29.11 4. karusell 15 meter Rise og Løddesøl Inne - Åpent 27.11 Til påmelding 35
28.11 Heli-Team Cup II kart Alta Inne Cup 28.11 Til påmelding 12
28.11 Kretsstevne Fredrikstad Inne - Åpent 27.11 Til påmelding 12
29.11 - 01.12 Sparebank SMN1 stevnet kart Overhalla Inne - Åpent 28.11 Til påmelding 13
29.11 2.runde Heli-Team cup - Harstad kart Trondenes Inne Cup 28.11 Til påmelding 11
29.11 Lapua cup 3. runde kart Hardanger Inne Cup 26.11 Start: 16.11.2018
29.11 Norgesvindu CUP kart Ømmervatn Inne Cup 28.11 Til påmelding 47
29.11 Adventstreffen kart Ørlendingen Inne - Åpent 28.11 Til påmelding 24
30.11 - 01.12 Adventstreffen 2018 kart Storfjord Inne - Åpent 28.11 Til påmelding 125
30.11 - 01.12 Dobbelstevne miniatyr 1 Røvassdalen Inne - Åpent 28.11 Til påmelding 7
30.11 - 01.12 Dobbelstevne miniatyr 2 Røvassdalen Inne - Åpent 28.11 Til påmelding 7
Desember 2018
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
03.12 Forsvarsskytingen kart Åsheim Inne - Åpent
04 - 06.12 Åpent stevne 15m Karusell kart Holla Inne - Åpent 25.11 Til påmelding 108
04 - 06.12 Åpent stevne Otta Inne - Åpent
04 - 09.12 Juleskytingen kart Stavanger Inne - Åpent 02.12 Til påmelding 129
04 - 08.12 Samlagsstevnet 15m - Follo kart Aas Inne Samlagsstevne 02.12 Til påmelding 183
04 - 09.12 Åpent miniatyrstemne Stranda Inne - Åpent
04 - 09.12 Åpent miniatyrstemne Sykkylven Inne - Åpent
04 - 06.12 5.karusellstevne kart Kristiansand og Omegn Inne - Åpent
04.12 Treningscup 8 kart Husnes Inne Cup 04.12 Start: 02.12.2018
05 - 08.12 Håstevnet 15m Inne - Åpent 04.12 Til påmelding 96
05.12 Heli-Team Cup III kart Alta Inne Cup 05.12 Start: 19.11.2018
06 - 08.12 Åpent kart Orkla Inne - Åpent 05.12 Til påmelding 46
06 - 08.12 Bjørhusdal Stevnet Namsskogan Inne - Åpent 05.12 Til påmelding 2
06 - 08.12 Liggendestevnet kart Namdalseid og Lyngen Inne - Åpent 05.12 Til påmelding 32
06.12 3.runde Heli-Team cup - Harstad kart Trondenes Inne Cup 05.12 Til påmelding 13
06 - 08.12 Samlagsstevne Østfold kart Sarpsborg Inne Samlagsstevne 04.12 Til påmelding 56
06.12 Treningskarusell 6. runde kart Ådal Inne - Åpent 04.12 Til påmelding 7
06.12 Serieskyting Pulje 1-5 kart Herfjord Inne Cup
06 - 07.12 Grue Sparebank Cup runde.4 Søndre Odalen Inne Cup
07 - 08.12 Grong Sparebankstevnet desember Harran Inne - Åpent 06.12 Til påmelding 12
07 - 08.12 Bergsmo stevnet Grong Inne - Åpent 06.12 AVLYST 3
07 - 08.12 Desimalstevnet kart Verdal Søndre Inne - Åpent 05.12 Til påmelding 24
07 - 08.12 Dobbelstevne miniatyr 1 kart Alteren Inne - Åpent
07 - 08.12 Dobbelstevne miniatyr 2 kart Alteren Inne - Åpent
07.12 Sunnfjordpokalen runde 7 Hyllestad Inne Cup
07 - 08.12 Otto Flågans minnestevne kart Sigdal Inne - Åpent 05.12 Til påmelding 114
07 - 08.12 Dobbeltstevne 1 kart Bodø Østre Inne - Åpent 06.12 Start: 15.11.2018
07 - 08.12 Dobbeltstevne 2 kart Bodø Østre Inne - Åpent 06.12 Start: 15.11.2018
07.12 Kretscupen Krets 3. Runde 4 Lakselvdal Inne - Åpent 04.12 Start: 17.11.2018
07 - 08.12 Førjulsstevne 15m kart Søndre Modum Inne - Åpent 06.12 Til påmelding 101
07 - 09.12 Fylkesmesterskap 15m (Hedmark) 2018 kart Åslia Inne - Åpent 04.12 Til påmelding 107
07.12 Åfjordsstevnet By Inne - Åpent 06.12 Start: 19.11.2018
08 - 09.12 Bortimotjulstevnet 1 Gisund Inne - Åpent 06.12 Start: 15.11.2018
08 - 09.12 Bortimotjulstevnet 2 Gisund Inne - Åpent 06.12 Start: 15.11.2018
08.12 Gauldal Open Finale kart Rennebu Inne Cup
08.12 Innskytingstevne/ 1. Imeneskarusell Imenes Felt - Åpent
08.12 Finale innendørskarusell Oppland kart Nordre Land Inne - Åpent
09.12 BoligPartner-Cup FINALE Tynset Inne Cup
09.12 Nordmør Open - finale kart Surnadal Inne - Åpent
11 - 13.12 Åpent karusellstevne 2018 Mælum Inne - Åpent
11.12 Treningscup 9 kart Husnes Inne Cup 11.12 Start: 09.12.2018
12.12 4.runde Heli-Team cup - Harstad kart Trondenes Inne Cup 11.12 Til påmelding 13
12.12 5. karusell 15 meter Dølemo Inne - Åpent
12.12 Heli-Team Cup IV kart Alta Inne Cup 12.12 Start: 26.11.2018
13.12 Lapua cup 4. runde kart Hardanger Inne Cup 10.12 Start: 30.11.2018
13 - 14.12 Grue Sparebank- Cup 5. runde kart Grue Inne Cup 11.12 Til påmelding 15
13 - 14.12 Kretskarusell 15m. runde 5 Bæverdalen Inne - Åpent 12.12 Til påmelding