Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
Juni 2019
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
17 - 23.06 Sunnhordlandstreffen Bane (WC) kart Fitjar - Bane - Åpent 16.06 Avsluttet 235
18.06 Cupfinale/ Org.medalje kart Aust-Agder - Bane Cup 17.06 Avsluttet 21
18.06 Organisasjonsskyting Sunnmør kart Sunnylven Bane - ikke kl.sett - Åpent 17.06 Avsluttet
18 - 22.06 Listertreffen Lyngdal kart Lyngdal - Bane - Åpent 17.06 Avsluttet 112
18 - 23.06 Porsgrunds Stevnet 2019 kart Porsgrunds - Bane - Åpent 16.06 AVLYST 28
18.06 Holmesterskap kart Hovet og Hol - Bane - Åpent 16.06 Avsluttet 20
18.06 Finale samlagscup, Agder kart Øvrebø Bane - ikke kl.sett Cup
18.06 Teststevne egne skyttere kart Eidsvoll Verk - Bane - Åpent 17.06 Avsluttet 6
18.06 Stjørdalsmesterskap 200 meter kart Skjelstadmark - Bane - Åpent 17.06 Avsluttet 14
18.06 Øcup R/J 2.runde, Ski-Rælingen kart Ski - Bane Cup 17.06 Avsluttet 10
18.06 Øcup runde 1 mot Skarpskytten kart Frogn og Drøbak - Bane Cup 17.06 Avsluttet 16
18.06 Midtukestevne kart Øyer/Dølen - Bane - Åpent 17.06 Avsluttet 29
18.06 Kretsmesterskap krets II, bane kart Nittedal - Bane - Åpent 17.06 Avsluttet 30
18.06 Finale samlagscup kart Leikanger - Bane Cup
18 - 22.06 Løveidstevnet kart Løveid - Bane - Åpent 16.06 Avsluttet 110
18.06 Vårkarusell 4 for Åfjord kart Herfjord - Bane - Åpent 17.06 Avsluttet 6
19 - 23.06 Tour de Orkla, Kvikne kart Kvikne - Bane - Åpent 18.06 Til påmelding 224
19.06 Bukskinnpokalen kart Mostadmark Bane - ikke kl.sett - Åpent 18.06 Til påmelding 7
19.06 SM skogsløp kart Mo Skogsløp Samlagsstevne 17.06 Avsluttet 6
19.06 Uttaksskyting NNM/LS kart Bodø Østre - Bane - Åpent 18.06 Til påmelding 17
19.06 Østlandscup Rygge - Urskog 2019 Rygge - Bane Cup 18.06 Til påmelding 16
19.06 Organisasjonsmedaljen 2019 kart Grue - Bane - Åpent 18.06 Til påmelding 11
19.06 Kommunemesterskap, Indre Fosen kart Stadsbygd - Bane - Åpent 17.06 Avsluttet 32
19.06 Marnarringen kart Laudal - Bane - Åpent 17.06 Avsluttet 32
19.06 Ø-cup Trøgstad - Jondalen kart Trøgstad - Bane Cup 18.06 Til påmelding 12
19.06 Organisasjonsskyting og Samlagsstevne Stang og Stupar kart Hovdebygda og Ørsta Bane - ikke kl.sett Samlagsstevne 18.06 Til påmelding 6
19 - 23.06 Sunnhordlandstreffen Bane (WC) kart Bremnes - Bane - Åpent 18.06 Til påmelding 222
20 - 23.06 Åpent stevne Bane kart Holla - Bane - Åpent 16.06 Avsluttet 140
20.06 Organisasjonsmedaljen kart Forr Bane - ikke kl.sett - Åpent 19.06 Til påmelding 10
20 - 22.06 Jøa stevnet kart Jøa - Bane - Åpent 19.06 Til påmelding 32
20 - 23.06 Midtsommarstemne Tua kart Eidsbygda - Bane - Åpent 19.06 Til påmelding 70
20 - 22.06 Listertreffen Farsund kart Farsund - Bane - Åpent 17.06 Avsluttet 97
20.06 Kommunemesterskap kart Brønnøysund - Bane - Åpent
20 - 23.06 Midtsommerstevnet - Trippelstevne kart Eidsvoll Verk - Bane - Åpent 18.06 Til påmelding 259
20 - 23.06 Midtsommerstevnet Trippelstevne kart Nannestad - Bane - Åpent 18.06 Til påmelding 218
20 - 22.06 Midtsommerstevnet - Trippelstevne kart Steinsgård - Bane - Åpent 18.06 Til påmelding 260
20 - 23.06 Lundestevnet kart Lunde - Bane - Åpent 18.06 Til påmelding 155
20 - 23.06 Tour de Orkla - Lady Arbuthnotts Pris kart Sunndal - Bane - Åpent 18.06 Til påmelding 224
20.06 4. veterantreff kart Hovet og Hol - Bane - Åpent 18.06 Til påmelding 10
20.06 Follo-cup 1 runde senior 2 runde ungdom kart Aas - Bane Cup 19.06 Til påmelding 27
20.06 Hm/ Bli kjent nye Sogndal kart Sogndal - Bane - Åpent
20 - 23.06 Sunnhordlandstreffen Bane (WC) kart Bømlo - Bane - Åpent 19.06 Til påmelding 221
20 - 23.06 Sunnhordlandstreffen Stord 2019 (WC) kart Stord - Bane - Åpent 23.06 Til påmelding 242
21 - 23.06 Tour de Orkla - Oppdalsstevnet kart Opdal og Midtbygden - Bane - Åpent 18.06 Til påmelding 219
21 - 22.06 Rislamotreffen kart Storsteinnes - Bane - Åpent 19.06 Til påmelding 194
21 - 22.06 Lakselvdal Open kart Lakselvdal - Bane - Åpent 19.06 Til påmelding 196
21 - 23.06 TRIPPELSTEVNE INDRE ØSTFOLD- Eidsberg stevnet 2019 kart Eidsberg - Bane - Åpent 19.06 Til påmelding 232
21 - 22.06 Vemundvik-stevnet kart Vemundvik - Bane - Åpent 19.06 Til påmelding 45
21 - 23.06 Tour de Orkla, Rennebu. Arve Bakk minnestevne kart Rennebu - Bane - Åpent 18.06 Til påmelding 257
21 - 23.06 Haugenstemna kart Haugen - Bane - Åpent 20.06 Til påmelding 65
21 - 23.06 Tour de Orkla, Hongslostevnet kart Orkla - Bane - Åpent 20.06 Til påmelding 209
21 - 23.06 TRIPPELSTEVNE INDRE ØSTFOLD - Båstad-stevnet 2019 kart Båstad - Bane - Åpent 20.06 Til påmelding 252
21 - 23.06 TRIPPELSTEVNE INDRE ØSTFOLD - Kr. M. Gylstads minnestevne 2019 kart Trøgstad - Bane - Åpent 20.06 Til påmelding 290
21 - 22.06 Mælumstevnet 2019 kart Mælum - Bane - Åpent 19.06 Til påmelding 115
21.06 Lofast Stevnet Vaagakallen - Bane - Åpent 19.06 Til påmelding 8
21 - 22.06 Valnesfjordstevnet - AN 5 - SKS vandrepremie kart Valnesfjord - Bane - Åpent 20.06 Til påmelding 70
21.06 6. Runde Banekarusell kart Voss - Bane Cup 19.06 Til påmelding 6
22 - 23.06 Midtsommerstevnet kart Storfjord - Bane - Åpent 20.06 Til påmelding 191
22.06 Lofotstevnet 1/4 kart Vestvågøy - Bane - Åpent 20.06 Til påmelding 61
22.06 Lofotstevnet 2/4 kart Napp - Bane - Åpent 20.06 Til påmelding 55
22.06 Fylkesstevnet for Buskerud kart Numedal - Bane - Åpent 20.06 Til påmelding 123
22 - 23.06 Midtsommarstemne kart Stryn - Bane - Åpent 20.06 Til påmelding 63
22.06 SM Bane Rana Røvassdalen - Bane Samlagsstevne 20.06 Til påmelding 42
22 - 23.06 Østerdalssmellen, Sørskogbygda kart Sørskogbygda - Bane - Åpent 20.06 Til påmelding 92
22 - 23.06 Østerdalssmellen, Åmot kart Åmot - Bane - Åpent 20.06 Til påmelding 61
22 - 23.06 Østerdalssmellen, Trysil kart Trysil - Bane - Åpent 20.06 Til påmelding 80
22 - 23.06 Østerdalssmellen, Nordskogbygda kart Nordskogbygda - Bane - Åpent 20.06 Til påmelding 102
22 - 23.06 Østerdalssmellen, Jordet og Tenaasen kart Jordet og Tenaasen - Bane - Åpent 20.06 Til påmelding 69
23.06 Midtsommerstevnet - Mosjøen kart Mosjøen - Bane - Åpent 21.06 Til påmelding 34
23.06 Lofotstevnet 3/4 kart Søndre Hinnøy - Bane - Åpent 20.06 Til påmelding 49
23.06 Lofotstevnet 4/4 kart Vaagakallen - Bane - Åpent 20.06 Til påmelding 49
23.06 Finale LP-Cup Bane kart Jondalen - Bane Cup
23.06 Skogntieren kart Skogn - Bane - Åpent 21.06 Til påmelding 80
23.06 Midtsommerstevnet - Fustvatn kart Fustvatn - Bane - Åpent 21.06 Til påmelding 34
25 - 30.06 Jotunheimtreffen kart Vågå - Bane - Åpent 23.06 Til påmelding 151
25 - 30.06 LÅGENCUP Rollag og Veggli 2019 kart Rollag og Veggli - Bane - Åpent 24.06 Til påmelding 267
25 - 30.06 LÅGENCUP Jondalen 2019 kart Jondalen - Bane - Åpent 24.06 Til påmelding 278
25 - 30.06 LÅGENCUP Sigdal 2019 kart Sigdal - Bane - Åpent 24.06 Til påmelding 244
25.06 Banekarusell / Stjørdalsmesterskap 100m kart Lånke - Bane - Åpent 24.06 Til påmelding 56
25.06 Finale Agdercup, 3 samlag kart Birkenes Bane - ikke kl.sett Cup
25 - 30.06 FISKÅ JUBILEUM 125 ÅR kart Fiskå - Bane - Åpent 28.06 Til påmelding 24
26.06 Kvartmach m/H.vik kart Mostadmark Bane - ikke kl.sett - Åpent 25.06 Til påmelding 1
26.06 NNM Skogsløp kart Trondenes Skogsløp Landsdelstevne 31.05 Avsluttet 50
26 - 30.06 LÅGENCUP Kongsberg 2019 kart Kongsberg - Bane - Åpent 24.06 Til påmelding 269
26.06 Uttak Ls 2019, 3-5 og v55 kart Hadding Bane - ikke kl.sett Cup 25.06 Til påmelding 4
26.06 Uttak LS 2019 rekruttering og V65 og V 73 kart Hadding Bane - ikke kl.sett Cup 25.06 Til påmelding 2
26 - 29.06 Saudastevnet 2019 kart Sauda - Bane - Åpent 23.06 Til påmelding 87
26 - 30.06 Jotunheimtreff kart Lesja - Bane - Åpent 23.06 Til påmelding 144
26 - 29.06 Jubileum stemne 125 år Sykkylven kart Sykkylven - Bane - Åpent 25.06 Til påmelding 43
27 - 30.06 LÅGENCUP Styrvoll 2019 kart Styrvoll - Bane - Åpent 24.06 Til påmelding 233
27 - 30.06 Mjøstreffen - Ringsakertreffen - Lismarken kart Lismarken - Bane - Åpent 28.06 Til påmelding 177
27 - 29.06 NNM kart Trondenes - Bane Landsdelstevne 31.05 Avsluttet 467
27.06 VEIDEKKE CUP 2019 - FINALE kart Eidskog - Bane Cup 32
27.06 Midtsommerstevnet kart Trondhjems - Bane - Åpent 26.06 Til påmelding 37
27 - 29.06 Fru Ingers pris/FK 4 kart Ørlendingen - Bane - Åpent 26.06 Til påmelding 22
27 - 30.06 Jotunheimtreff kart Lom og Skjåk - Bane - Åpent 23.06 Til påmelding 143
27 - 29.06 Tyssestemnet bane 2019 kart Tysse - Bane - Åpent 26.06 Til påmelding 105
28 - 30.06 Dalestemnet kart Dale (Sunnfjord) - Bane - Åpent 27.06 Til påmelding 41
28 - 30.06 HYLLESTADSTEMNET 2019 Hyllestad - Bane - Åpent 27.06 Til påmelding 39
28 - 29.06 4. æresprisstevne Søndeled - Bane - Åpent 26.06 Til påmelding 59
28 - 29.06 Olavsstevnet kart Verdal Søndre - Bane - Åpent 26.06 Til påmelding 76
28 - 29.06 Ungdomsstevne kart Kolvereid - Bane - Åpent 28.06 Til påmelding 1
28 - 30.06 Jotunheimtreffen, Dovre kart Dovre og Dovreskog - Bane - Åpent 27.06 Til påmelding 134
28 - 29.06 Ope Stemne kart Hålandsdal/Eikelandsfjorden - Bane - Åpent 27.06 Til påmelding 109
29 - 30.06 Solundstemnet 2019 kart Solund - Bane - Åpent 27.06 Til påmelding 16
29 - 30.06 Mjøstreffen - Ringsakertreffen - Brumunddal kart Brumunddal - Bane - Åpent 28.06 Til påmelding 186
29 - 30.06 Mjøstreffen - Ringsakertreffen - Åsheim kart Åsheim - Bane - Åpent 29.06 Til påmelding 198
29 - 30.06 Vigdarvoldstevnet kart Henning - Bane - Åpent 27.06 Til påmelding 82
29.06 Organisasjonsmedaljen Øvre Rendal kart Øvre Rendal - Bane - Åpent
29 - 30.06 Mjøstreffen - Totentreffen - Gjøvikstevnet kart Gjøvik og Brusveen - Bane - Åpent 26.06 Til påmelding 161
29.06 Sommerfelten kart Frogn og Drøbak Felt - Åpent 28.06 Til påmelding 29
29 - 30.06 Ivelandsstevnet kart Iveland - Bane - Åpent 26.06 Til påmelding 70
29 - 30.06 Mjøstreffen-Totentreffen-Snertingdal kart Snertingdal - Bane - Åpent 26.06 Til påmelding 143
29 - 30.06 Mjøstreffen-Totentreffen-Raufoss.stevnet kart Vestre Toten - Bane - Åpent 24.06 Til påmelding 145
29.06 Fosenkarusell 3 bane kart Bjugn - Bane - Åpent 28.06 Til påmelding 18
29.06 Ungdomsstevne kart Vikna - Bane - Åpent 27.06 Til påmelding 1
29 - 30.06 Skarphedinstevnet 2019 kart Ertvågøy - Bane - Åpent 27.06 Til påmelding 31
29 - 30.06 Årvågsfjordstevnet bane 2019 kart Årvågsfjord - Bane - Åpent 27.06 Til påmelding 33
29.06 Suldalstevnet kart Sand/Suldal - Bane - Åpent AVLYST
29 - 30.06 Hjelmelandstevnet kart Hjelmeland - Bane - Åpent 28.06 Til påmelding 65
30.06 Treningssamling Inntrøndelag - Bane - Åpent
30.06 Organisasjonsmedaljen kart Høylandet - Bane - Åpent
30.06 Skogsløp kart Hundeide Skogsløp Samlagsstevne
30.06 Samling lagskyttere kart Høylandet Bane - ikke kl.sett - Åpent 29.06 Til påmelding 2
Juli 2019
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
03.07 Midtukestevnet 2 kart Øvre Målselv - Bane - Åpent
03 - 07.07 Vestlandsstemnet kart Førde - Bane - Åpent 24.06 Til påmelding 259
03 - 06.07 Listertreffen Øvre Eiken kart Øvre Eiken - Bane - Åpent 30.06 Til påmelding 39
03 - 06.07 Listertreffen Kvinesdal kart Kvinesdal - Bane - Åpent 30.06 Til påmelding 36
03.07 Skyttermedaljen kart Alteren Bane - ikke kl.sett - Åpent
03.07 KM - DNS 4.krets kart Grane - Bane - Åpent
04 - 06.07 Midt-Norsk felt kart Opdal og Midtbygden Felt - Åpent 21.06 Til påmelding 346
04 - 06.07 Vestlandsstemnet kart Gaular Felt - Åpent 24.07 Til påmelding 235
04.07 Rådalsstevnet kart Skjelstadmark - Bane - Åpent 02.07 Til påmelding 66
04 - 06.07 ØYSTRE SLIDRE STEVNET kart Øystre Slidre - Bane - Åpent 02.07 Til påmelding 11
04 - 06.07 FAGERNES STEVNET kart Fagernes - Bane - Åpent 02.07 Til påmelding 15
05.07 Ofoten Sparebank Cup Finale kart Ramsund Bane - ikke kl.sett Cup
05 - 07.07 Midt-Norsk mesterskap bane kart Rennebu - Bane - Åpent 21.06 Til påmelding 423
05 - 06.07 Fylkesmesterskap Østfold kart Trøgstad - Bane - Åpent 04.07 Til påmelding 92
05 - 07.07 SOLØRRUNDEN 2019 - Grensestevnet kart Eidskog - Bane - Åpent 04.07 Til påmelding 132
05 - 06.07 Tørdalstevnet 2019 kart Tørdal - Bane - Åpent 03.07 Til påmelding 56
05 - 07.07 SOLØRRUNDEN HAUKÅSSTEVNET kart Åsnes - Bane - Åpent 03.07 Til påmelding 124
05 - 06.07 Åpent stevne Saltdal - Bane - Åpent 04.07 Til påmelding 46
05 - 06.07 Saltdalstevnet 2019 Saltdal - Bane - Åpent 04.07 Til påmelding 47
06.07 Gisundfelten kart Gisund Felt - Åpent AVLYST
06 - 07.07 Trippelstevnet Nora kart Nora - Bane - Åpent 05.07 Til påmelding 148
06 - 07.07 Trippelstevnet Dalsbygda kart Dalsbygda - Bane - Åpent 05.07 Til påmelding 145
06 - 07.07 Trippelstevnet Narjord kart Narjord - Bane - Åpent 04.07 Til påmelding 146
06 - 07.07 SOLØRRUNDEN 2019 - Sommerstevnet kart Grue - Bane - Åpent 04.07 Til påmelding 130
07.07 Gisundtreffen kart Gisund - Bane - Åpent AVLYST
10.07 Samlagsstemne skogsløp kart Øvre Eiken Skogsløp Samlagsstevne
11 - 12.07 Meskogsstevnet kart Leksvik - Bane - Åpent 10.07 Til påmelding 40
11 - 13.07 Sommerstevnet Skiptvet kart Skiptvet - Bane - Åpent 09.07 Til påmelding 134
11 - 13.07 Sommerstevnet kart Moss og Våler - Bane - Åpent 10.07 Til påmelding 121
12 - 14.07 Røldalstemna kart Røldal - Bane - Åpent 10.07 Til påmelding 124
12 - 14.07 Agastemnet kart Folgefonn - Bane - Åpent 11.07 Til påmelding 112
12 - 13.07 Bindalstevnet kart Indre Bindal - Bane - Åpent 10.07 Til påmelding 9
12 - 13.07 Gutvik-stevnet kart Gutvik - Bane - Åpent AVLYST
12 - 14.07 Sommerstevne 2019 kart Malmefjorden - Bane - Åpent 11.07 Til påmelding 34
12 - 14.07 Skaalastevnet Bane 2019 kart Nesjestranda & Skaala - Bane - Åpent 10.07 Til påmelding 46
13 - 14.07 Inger og Ole Wik Minnestemne kart Odda - Bane - Åpent
13.07 Haukelifelten Hardanger og Voss Felt - Åpent 12.07 Til påmelding 56
13 - 14.07 Sommerstevnet Fåset kart Fåset - Bane - Åpent
13 - 14.07 Sommerstevnet Lonås kart Lonås - Bane - Åpent
16.07 2.Uttak LS Alle klasser kart Gol og Ødegården Bane - ikke kl.sett - Åpent
17.07 Sommerkveldsstemne Lyngdal kart Lyngdal - Bane - Åpent
18.07 Sommerkveldsstemne Mandal kart Mandal - Bane - Åpent