Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
Arrangementer med start påmelding idag
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
06.03 Ungdomskarusell kart Sigdal Inne Cup 05.03 Start kl. 21.00
10.03 SM 15 meter Tana 2019 kart Tana Inne Samlagsstevne 08.03 Start kl. 21.00
Januar 2019
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
19.01 - 22.02 HeliTeam Cup 7 Ramsund Inne Cup 12
Februar 2019
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
21 - 23.02 Orkland Energi Innertier'n kart Orkla Inne - Åpent 20.02 Avsluttet 118
21 - 23.02 Byggmakker-stevnet kart Overhalla Inne - Åpent 19.02 Avsluttet 98
21 - 23.02 Byggmakker-stevnet kart Nordre Skage Inne - Åpent 20.02 Avsluttet 92
21 - 23.02 KM Søndre Krets miniatyr kart Alteren Inne Landsdelstevne 19.02 Avsluttet 87
21 - 24.02 Februarminiatyr kart Syvde Inne - Åpent 20.02 Avsluttet 68
21 - 24.02 Fiskåstemnet 15m kart Fiskå Inne - Åpent 23.02 Til påmelding 55
22 - 24.02 KM 15m mitre krets Bjerkvik Inne Landsdelstevne 21.02 Avsluttet 228
22 - 24.02 Retura-cup Stadlandet 15m kart Stadlandet Inne - Åpent 21.02 Avsluttet 49
22 - 23.02 Åpent stevne 15 m kart Dunderlandsdalen Inne - Åpent 20.02 Avsluttet 32
22 - 23.02 KM Søndre Krets miniatyr kart Alteren Inne Landsdelstevne AVLYST
23.02 4. karusellstevne kart Dølemo Felt - Åpent 20.02 Avsluttet 103
23.02 Nome-mesterskap Felt kart Holla Felt - Åpent 16.02 Avsluttet 20
23.02 Kvernesfelten kart Kvernes Felt - Åpent 21.02 AVLYST
23 - 24.02 Feltkarusell Flikka kart Flikka Felt - Åpent 21.02 Avsluttet 61
23.02 Lygnafelten 2019 (HV-cup) og Samlagsstevne for Opland Tingelstad Felt - Åpent 20.02 Avsluttet 259
23 - 24.02 KM 15 m. 2019 Karasjok Inne Landsdelstevne 21.02 Avsluttet 52
23.02 Kretsstevnet felt Bergenhus kart Bergen Felt - Åpent 21.02 Avsluttet 66
23.02 Finfeltsamling kart Ådal Felt Møte kurs etc. 20.02 Avsluttet 2
24.02 Finale Mæreserien kart Mære Inne Cup
24.02 15 m CUP - 4 VALDRES m/ finale kart Etnedal Inne Cup 24.02 Til påmelding 27
24.02 Dølifelten 2019 Runde.9 HV-CUP Søndre Odalen Felt Cup 22.02 Til påmelding 223
24.02 Sabotørfelten, DC-3 kart Trondhjems Felt - Åpent 22.02 Til påmelding 173
24.02 HØ felten 2019 Hatlestrand og Ølve Felt - Åpent 22.02 Til påmelding 74
24.02 FK Felt Runde 1 Sørfjorden Felt - Åpent 22.02 Til påmelding 34
25.02 - 03.03 Samlagsstemne inne SISS kart Sogndal Inne Samlagsstevne 24.02 Til påmelding 135
25.02 Inderøymesterskap 15.meter kart Inderøy Inne - Åpent 24.02 Til påmelding 20
26 - 28.02 Vårkarusell runde 2 kart Mosvik Inne - Åpent 25.02 Til påmelding 85
26 - 28.02 Vestfoldcup Nøtterø kart Nøtterø Inne Cup 24.02 Til påmelding 89
27.02 - 01.03 Marsstevnet kart Skjelstadmark Inne - Åpent 26.02 Til påmelding 136
27 - 28.02 Vårkarusell runde 1 kart Mære Inne - Åpent 26.02 Til påmelding 91
27.02 Knepokalen kart Trondenes Inne - Åpent 26.02 Til påmelding 21
27.02 Ståpokalen kart Trondenes Inne - Åpent 26.02 Til påmelding 10
27.02 - 01.03 G Vintertour kart Vinstra Inne - Åpent 26.02 Til påmelding 131
27.02 Innendørskarusell krets 1 kart Floren Inne - Åpent 26.02 Til påmelding 46
27.02 Jonny's Cup III kart Alta Inne Cup 27.02 Til påmelding 14
28.02 - 01.03 Åpent Malvik kart Malvik Inne - Åpent 26.02 Til påmelding 86
28.02 - 02.03 Samlagstevnet innendørs 2019 kart Nordre Skage Inne Samlagsstevne 26.02 Til påmelding 105
28.02 - 02.03 Sogn Ytre Samlagsstemne miniatyr kart Nesse Inne Samlagsstevne 01.03 Til påmelding 54
28.02 Decimalpokal Stående kart Holum Inne - Åpent
Mars 2019
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
01 - 02.03 6. karusellstevne kart Froland Felt - Åpent 28.02 Til påmelding 78
01 - 03.03 Samlagsstemne miniatyr 2019 Haugen Inne Samlagsstevne 28.02 Til påmelding 20
01 - 06.03 Vintertour Otta Inne - Åpent 27.02 Til påmelding 121
01 - 02.03 Åpent stevne kart Porsanger Inne - Åpent 28.02 Til påmelding 43
02 - 03.03 Samlagsstemne Sunnfjord 15 m Hyllestad Inne Samlagsstevne 01.03 Til påmelding 43
02.03 5. karusellstevne kart Ugland Felt - Åpent
02.03 Feltkarusell 3 Vaagakallen Felt - Åpent
02.03 Tjønnåsfelten kart Mostadmark Felt - Åpent
02 - 03.03 Feltkarusell Laudal kart Laudal Felt - Åpent 26.02 Til påmelding 80
02.03 Tjønnåsfelten kart Mostadmark Felt - Åpent 01.03 Til påmelding 63
02 - 03.03 DC4+DC5- Rindalsfelten kart Rindal Felt - Åpent 01.03 Til påmelding 104
02 - 03.03 Samlagsmesterskap Felt Øyer/dølen Felt Samlagsstevne 02.03 Til påmelding 73
02.03 Otrøyfelten 2019 kart Rakvåg Felt - Åpent 28.02 Til påmelding 70
02.03 Samlagsmesterskap finfelt Gjerdrum Felt Samlagsstevne 28.02 Til påmelding 72
02.03 Feltkurs/Innskytningsdag Henning Felt - Åpent 01.03 Til påmelding 19
02 - 03.03 Samlagsstemne Søre Sunnmøre 15m kart Syvde Inne Samlagsstevne 01.03 Til påmelding 18
02.03 Kretsmesterskap 2 ktets Buer/kornsjø Felt - Åpent
02.03 Fosenkarusell felt 2 Bjugn Felt - Åpent 01.03 Til påmelding 8
02.03 Kommunemesterskap Finfelt Geilo Felt - Åpent 01.03 Til påmelding 5
03.03 Jondalsfelten (påmelding dobbeltstevne) Jondal Felt - Åpent 02.03 Til påmelding 82
03.03 Feltstemne Hardanger Hardanger Felt - Åpent
03.03 Samlagstevnet Felt kart Flesberg Felt Samlagsstevne 22.02 Til påmelding 37
03.03 Henningfelten kart Henning Felt - Åpent 01.03 Til påmelding 34
03.03 Finale NAC Jøa Inne Cup
03.03 HV-11 Etnedalsfelten 2019 kart Etnedal Felt - Åpent 01.03 Til påmelding 114
03.03 Samlagsstevnet felt Follo Moss og Våler Felt Samlagsstevne
03.03 SAMLAGSSTEVNET FELT Solør Eidskog Felt Samlagsstevne 01.03 Til påmelding 26
03.03 Samlagsstevne felt - Telemark Mælum Felt Samlagsstevne 24.02 Til påmelding 92
03.03 Samlagsmesterskap Nittedal Felt Samlagsstevne 01.03 Til påmelding 73
03.03 Samlagsstevne felt Østfold kart Øymark Felt Samlagsstevne 01.03 Til påmelding 40
03.03 Samlagstevne felt Drammen Drammen Felt Samlagsstevne 28.02 Til påmelding 19
03.03 Samlagstevne felt Hallingdal Hadding Felt Samlagsstevne 27.02 Til påmelding 28
03.03 Samlagsmesterskap felt Holmestrand og Omegn Felt Samlagsstevne 28.02 Til påmelding 46
03.03 Åpent Stevne SR-1 Saltstraumen Felt - Åpent 02.03 Til påmelding 25
03.03 Samlagsstevne i Vefsn skyttersamlag kart Drevja Inne Samlagsstevne 01.03 Til påmelding 32
03.03 Samlagsmesterskap felt Ringerike skyttersamlag Ringerike Felt Samlagsstevne 01.03 Til påmelding 39
04 - 06.03 Lagsmesterskap Sykkylven Inne - Åpent 02.03 Til påmelding
05 - 06.03 Ungdomsstevnet Trysil Inne - Åpent 04.03 Til påmelding 20
05 - 07.03 Hemne Open 2019 kart Heim/Hemne Inne - Åpent 05.03 Til påmelding 24
05 - 07.03 Retura cup finale kart Hornindal og Markane Inne - Åpent
05.03 Treningskarusell kart Ringerike Inne - Åpent 04.03 Til påmelding 26
06 - 07.03 Åpent Meråker kart Stordalen Inne - Åpent 05.03 Til påmelding 34
06.03 Jonny's Cup IV kart Alta Inne Cup 06.03 Til påmelding 12
06 - 07.03 Årdal - Lærdal mesterskap 15m 2019 kart Knipenborg Inne - Åpent 05.03 Til påmelding 43
06.03 Ungdomskarusell kart Sigdal Inne Cup 05.03 Start kl. 21.00
07 - 10.03 Lånketrippel 3 50m kart Lånke Inne - Åpent 06.03 Til påmelding 133
07 - 08.03 Åpent stevne kart Stjørdal Inne - Åpent 05.03 Til påmelding 93
07 - 10.03 Landsdelskretsstemne miniatyr kart Bjordal/Søreide Inne Landsdelstevne 05.03 Til påmelding 149
07 - 10.03 Nyborgstemna Nyborg Inne - Åpent 06.03 Til påmelding 118
07.03 Decimalpokal Knestående kart Holum Inne - Åpent
08 - 10.03 LDKS felt Kristiansand og Omegn Felt Landsdelstevne 06.03 Til påmelding 249
08 - 10.03 Oppedalstemna 15m kart Oppedal/Brekke Inne - Åpent 06.03 Til påmelding 132
09 - 10.03 Landsdelskretsstevne Felt kart Tangen Felt Landsdelstevne 01.03 Til påmelding 103
09.03 Skjelstadmarkfelten kart Skjelstadmark Felt - Åpent 07.03 Til påmelding 59
09.03 Stordalsfelten kart Stordalen Felt - Åpent 07.03 Til påmelding 52
09 - 10.03 Ungdomssamling Ofoten Felt Møte kurs etc.
09 - 10.03 Ungdomssamling felt kart Bø (Vesterålen) Felt Møte kurs etc. 08.03 Til påmelding 20
09.03 Kvamsfelten kart Kvam Felt - Åpent
09.03 Feltkurs Harran Felt - Åpent
09.03 Finale Follocup R/J felt Ski Felt Cup
09.03 Langevåg felten kart Langevåg Felt - Åpent
09.03 KM-felt. Krets4, Akershus Nes/Hovind Felt - Åpent 08.03 Til påmelding 17
09.03 FK3/Herfjordfelten kart Herfjord Felt - Åpent 07.03 Til påmelding 16
09.03 Velfjordfelten kart Øvre Velfjord Felt - Åpent 07.03 Til påmelding 16
09.03 Feltkurs Grovfelt kart Vesterålen Felt Møte kurs etc. 08.03 Til påmelding 10
09.03 KM felt Krets 1 i Akersnus Høland/Bjørkelangen Felt - Åpent 08.03 Start: 25.02.2019
10.03 Gjemnesfelten Batnfjord Felt - Åpent 08.03 Til påmelding 29
10.03 Vinterfelt - 1 kart Bø (Vesterålen) Felt - Åpent 08.03 Til påmelding 40
10.03 Soknedalsfelten DC7 Soknedal Felt - Åpent 08.03 Til påmelding 63
10.03 Bølareinfelten 2019 kart Forr Felt - Åpent
10.03 Vintermesterskap Overhalla Felt - Åpent
10.03 Budalsfelten DC-6 kart Budal Felt - Åpent 08.03 Til påmelding 62
10.03 Landsdelskretsstevne felt for Viken 1 2019 kart Sem Felt Landsdelstevne 05.03 Til påmelding 105
10.03 SM 15 meter Tana 2019 kart Tana Inne Samlagsstevne 08.03 Start kl. 21.00
11 - 14.03 Vintertour kart Lesja Inne - Åpent 10.03 Til påmelding 129
12 - 14.03 8 Runde LP Cup 15M kart Kongsberg Inne Cup 10.03 Start: 25.02.2019
12 - 14.03 Vårkarusell runde 4 kart Mosvik Inne - Åpent 11.03 Til påmelding 56
12 - 14.03 Vestfoldcup 15m runde 4 kart Andebu Inne Cup 11.03 Til påmelding 50
12.03 Finale korrespondanseskyting SI kart Sogndal Inne Cup
13 - 17.03 Dalsfjordstemnet Hyllestad Hyllestad Inne - Åpent 13.03 Til påmelding 68
13 - 14.03 Vårkarusell runde 3 kart Mære Inne - Åpent 12.03 Til påmelding 59
13.03 Stjørdalsmesterskap Senior for krets 1 kart Stjørdal Inne - Åpent 11.03 Til påmelding 13
13.03 Jonny's Cup Finale kart Alta Inne Cup 13.03 Start: 25.02.2019
14 - 17.03 Dalsfjordstemnet Gaular kart Gaular Inne - Åpent 13.03 Til påmelding 74
15 - 17.03 Dalsfjordstemnet Dale kart Dale (Sunnfjord) Inne - Åpent 13.03 Til påmelding 76
15 - 16.03 SM 15m 2019 kart Alta Inne Samlagsstevne 14.03 Til påmelding 49
16.03 Bardufelten Bardu Felt - Åpent 14.03 Til påmelding 83
16.03 ØM Finfelt kart Tangen Felt - Åpent 10.03 Start: 01.03.2019
16.03 Hongslofelten kart Orkla Felt - Åpent 15.03 Til påmelding 39
16 - 17.03 FK1 Sesongstarten Evenes Felt - Åpent
16.03 Mærefelten kart Mære Felt - Åpent
16 - 17.03 Samlagsstemne Skifelt kart Nordbygda og Rand Skifelt - Åpent
16.03 Samlagsstemne i skifeltskyting kart Norum Skifelt Samlagsstevne
16.03 Njåfelten kart Time Felt - Åpent
16.03 Håfelten Felt - Åpent
16 - 17.03 FK 2 Evenes Felt - Åpent
16.03 Krinsstemne Ytrekrinsen Hard&Voss Jondal Felt - Åpent
16.03 Agdenesfelten kart Orkland Ytre Felt - Åpent 15.03 Til påmelding 23
17.03 Telecup felt Styrvoll/Siljan Styrvoll Felt - Åpent 15.03 Til påmelding 88
17.03 Feltkarusell 4 - Finale Napp Felt - Åpent
17.03 Gutvik-felten Gutvik Felt - Åpent
17.03 Feltkarusell Holum kart Holum Felt - Åpent
17.03 Feltkarusell Mandal Mandal Felt - Åpent
17.03 Valfjellstemnet kart Aspøy og Straumsnes Felt - Åpent 14.03 Til påmelding 18
17.03 Karmøyfelten (Dobbeltstevne m/Haugesund og Sveio) Karmøy Felt - Åpent
17.03 Aalesund felten kart Aalesund Felt - Åpent
17.03 Gylmyrfelten Engesetdal/Skodje Felt - Åpent
17.03 Ope Stemne - KARUSELL Osterøy Felt - Åpent
17.03 Feltstevne åpent Polarsirkelen Felt - Åpent
17.03 Dobbelt feltstevne sammen med Karmøy, se også påmelding Karmøy-Rogaland skyttersamlag Haugesund og Sveio Felt - Åpent
17.03 Det Nordenfjeldske feltskytterstevne kart Trondhjems Felt - Åpent 15.03 Til påmelding 19
17.03 Feltkarusell 2 kart Melbo Felt - Åpent 15.03 Start: 25.02.2019
20.03 5.Sparebank1 Karusell ungdom kart Gol og Ødegården Inne Cup
20 - 22.03 Vintertour kart Vågå Inne - Åpent
21.03 Test kart Ådal Inne - Åpent AVLYST
21.03 Treningskarusell kart Ådal Inne - Åpent 20.03 Til påmelding
21.03 Decimalpokal Liggende kart Holum Inne - Åpent
23.03 Samlagsmesterskap Felt Brumunddal Felt Samlagsstevne
23 - 24.03 FK3 Kjøpsnes Felt - Åpent AVLYST
23 - 24.03 FK4 Ballangen Felt - Åpent
23.03 Hårråmyrfelten Øvre Ogndal Felt - Åpent
23.03 Hemnestevnet Felt 2019 Heim/Hemne Felt - Åpent 22.03 Start: 24.02.2019
23.03 NM skifelt Normalprogram kart Hornindal og Markane Skifelt - Åpent 17.03 Til påmelding 20
23 - 24.03 Rosendalsfelten kart Kvinnherad Felt - Åpent 23.03 Start: 01.03.2019
23.03 Gaukestevnet kart Gann Felt - Åpent
23.03 Samlagsstevne felt Østerdal Bjørnen Felt Samlagsstevne 21.03 Til påmelding 18
23.03 Ope Stemne - KARUSELL Fana Felt - Åpent
23.03 Ope Stemne - KARUSELL kart Bergen Felt - Åpent
23.03 Stjørdalsmesterskap og Innendørs karusell krets 1 kart Stjørdal Inne - Åpent 21.03 Til påmelding 25
23.03 Feltstevne åpent Fagervika Felt - Åpent
24.03 Åpent feltstevne Grane Felt - Åpent
24.03 HV Cup Brumunddal Felt - Åpent
24.03 Vinterfelt - 3 Dverberg Felt - Åpent
24.03 Samlagsstevne vinterfelt Vestvågøy Felt Samlagsstevne
24.03 Telecup Holla / Lunde kart Holla Felt - Åpent 20.03 Til påmelding 67
24.03 Grong Sparebank-felten Nordre Skage Felt - Åpent
24.03 Feltkarusell Farsund Farsund Felt - Åpent
24.03 Gannstevne kart Gann Felt - Åpent
24.03 Dombåsfelten DC8 Reinskytten Felt - Åpent
24.03 Slådalsstevnet DC9 kart Lesja Felt - Åpent
24.03 Husnesfelten kart Husnes Felt - Åpent
24.03 NM - skifelt Sprint kart Hornindal og Markane Skifelt - Åpent 17.03 Til påmelding 19