Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
August 2019
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
20 - 22.08 Kretsmesterskap bane - krets 1 Akershus kart Fet - Bane - Åpent 19.08 Avsluttet 102
21 - 24.08 Trondenestreffen kart Trondenes Bane - ikke kl.sett - Åpent 22.08 Til påmelding 57
21 - 24.08 Elitestevnet kart Flå (Uttrøndelag) - Bane - Åpent 20.08 Avsluttet 152
21 - 24.08 Samlags-stevnet kart Jøa - Bane Samlagsstevne 19.08 Avsluttet 94
21.08 Krinsstemne Vossakretsen kart Granvin - Bane - Åpent 20.08 Avsluttet 35
21.08 Trondenestreffen Arrangørlag kart Trondenes - Bane - Åpent
22 - 24.08 Kvæfjordstevnet kart Kvæfjord - Bane - Åpent 21.08 Til påmelding 72
22 - 25.08 Samlagsmesterskap Follo kart Kråkstad - Bane Samlagsstevne 21.08 Til påmelding 183
22.08 Vennafelten Jakt kart Mostadmark Felt - Åpent
22.08 Jaktfelt for jaktlag i Meråker kart Stordalen Felt - Åpent
22 - 24.08 Det Nordenfjeldske Skytterstevne kart Trondhjems - Bane - Åpent 21.08 Til påmelding 175
22.08 Ø - cup 3. runde Jondalen 1 - Fiskum 1 kart Jondalen - Bane Cup 22.08 Til påmelding 10
22 - 24.08 Medaljestevnet kart Raumnes Bane - ikke kl.sett - Åpent 20.08 Avsluttet 33
22 - 24.08 SM Stangskyting kart Raumnes - Bane Samlagsstevne 20.08 Avsluttet 15
22.08 Klassecupfinale Skjeberg/Rygge1/Fredrikstad2/Råde kart Skjeberg - Bane - Åpent 21.08 Til påmelding 20
22.08 Lagmesterskap felt kart Alteren Felt - Åpent 22.08 Til påmelding 17
22 - 24.08 Samlagsstevnet bane Hordaland kart Bergen - Bane Samlagsstevne 188
22 - 24.08 Samlagstemna bane kart Leikanger - Bane Samlagsstevne 18.08 Avsluttet 146
22 - 24.08 Samlagsstevne - Hordaland kart Bergen - Bane Samlagsstevne 15.08 Avsluttet 183
23.08 Nome-mesterskap Bane kart Holla - Bane - Åpent 18.08 Avsluttet 15
23 - 25.08 Steinkjerstevnet Steinkjer Grand Prix kart Steinkjer - Bane - Åpent 22.08 Til påmelding 183
23 - 25.08 Tverråsenstevnet Steinkjer Grand Prix kart Mære - Bane - Åpent 22.08 Til påmelding 172
23 - 25.08 Henningstevnet Steinkjer Grand Prix kart Henning - Bane - Åpent 22.08 Til påmelding 176
23 - 25.08 Fylkesmesterskap kart Etnedal - Bane - Åpent 16.08 Avsluttet 140
23 - 25.08 Bjøllånesstevnet Bjøllånes - Bane - Åpent 21.08 Til påmelding 65
23 - 25.08 SM bane Troms kart Bjørnen og Vestre Målselv - Bane Samlagsstevne 21.08 Til påmelding 170
23 - 24.08 Fosen Grand Prix 2019 kart Rissa - Bane - Åpent 22.08 Til påmelding 53
23 - 24.08 Porsgrunds Stevnet 2019 kart Porsgrunds - Bane - Åpent 21.08 Til påmelding 68
23 - 25.08 Samlagstevne Akershus kart Nes/Hovind - Bane Samlagsstevne 22.08 Til påmelding 218
23 - 24.08 Fosen Grand Prix kart Sørfjorden - Bane - Åpent 21.08 Til påmelding 53
23 - 24.08 Agderstevnet 2019 kart Heddeland og Breland - Bane - Åpent 21.08 Til påmelding 163
23 - 24.08 Sparebanktreffen, FK7 kart Stadsbygd - Bane - Åpent 21.08 Til påmelding 32
23 - 24.08 FM Hedmark kart Åmot - Bane - Åpent 18.08 Avsluttet 233
23.08 Organisasjonsmedalje Sogn Ytre kart Vadheim - Bane - Åpent 22.08 Til påmelding 5
24.08 Jubileumsstevne Avlyses kart Skånland - Bane - Åpent 22.08 AVLYST 37
24 - 25.08 Samlagsstevne sommer - Felt Vaagakallen Felt Samlagsstevne 22.08 Til påmelding 15
24 - 25.08 Samlagsstevne sommer Vaagakallen - Bane Samlagsstevne 22.08 Til påmelding 16
24.08 SM Bane 2019 kart Hammerfest - Bane Samlagsstevne 22.08 Til påmelding 41
24 - 25.08 Høststevnet 2019 kart Slagen - Bane - Åpent 23.08 Til påmelding 169
24 - 25.08 Rana-Salten Bjøllånes - Bane - Åpent 21.08 Til påmelding 70
24.08 Jaktfeltstemne Haust 2019 kart Hildre og Brattvåg Felt - Åpent 23.08 Til påmelding 5
24 - 25.08 Skjærgårdstevnet 2019 kart Nøtterø - Bane - Åpent 21.08 Til påmelding 190
24 - 25.08 Larvikstevnet 2019 kart Larvik - Bane - Åpent 20.08 Avsluttet 172
24.08 Organisajonmedalje/Jens Kjelsås minnemedalje kart Eidsberg Bane - ikke kl.sett - Åpent 22.08 Til påmelding 55
24.08 SM-Bane 2019 i Tana kart Tana - Bane Samlagsstevne 23.08 Til påmelding 20
24.08 VM CUP FINALE 2019 kart Fiskå - Bane Cup 24.08 Til påmelding 13
24 - 25.08 Fylkesmesterskap Oppland med skytetider kart Etnedal - Bane - Åpent 16.08 Avsluttet 150
24 - 25.08 Samlagstemnet 2019 Sunnhordland kart Stord - Bane Samlagsstevne 159
24 - 25.08 Samlagstevnet kart Time - Bane Samlagsstevne 31.07 Avsluttet 147
24 - 25.08 Samlagsstevne Bane 2019 - Sunnhordland kart Stord - Bane Samlagsstevne 16.08 Avsluttet 159
25.08 Samlagsstemna Hardanger og Voss kart Jondal - Bane Samlagsstevne 19.08 Avsluttet 126
25.08 Organisasjonsmedaljen kart Tretinddalen Bane - ikke kl.sett - Åpent 23.08 Til påmelding 28
25.08 Enkeltmannspokalen 2019 kart Hammerfest Bane - ikke kl.sett - Åpent 22.08 Til påmelding 35
25.08 Den norske skyttermedalje 2019 kart Hammerfest Bane - ikke kl.sett - Åpent 22.08 Til påmelding 24
25.08 Samlagsstemne Sunnmør kart Engesetdal/Skodje - Bane Samlagsstevne 20.08 Avsluttet 83
25.08 Kragens Minnestevne kart Surnadal Bane - ikke kl.sett - Åpent 24.08 Til påmelding 10
25.08 Samlagsstevne bane 2019 kart Fustvatn - Bane Samlagsstevne 22.08 Til påmelding 53
25.08 Samlagsstemna bane 2019 kart Jondal - Bane Samlagsstevne 130
25.08 Samlagsstemne Bane Søre Sunnmøre kart Vartdal - Bane Samlagsstevne 23.08 Til påmelding 63
27.08 - 01.09 FC Jondal kart Jondal - Bane Norgescup 29.08 Til påmelding 348
27.08 Lagmesterskap bane kart Sørskogbygda - Bane - Åpent 25.08 Til påmelding 10
27.08 FolloCup R/J, semifinale A og B cup kart Ski - Bane Cup 26.08 Til påmelding 10
27.08 Høgjærstevne,Gjesdal-Hå-Time kart Gjesdal - Bane - Åpent 26.08 Til påmelding 36
28.08 - 01.09 FC Voss kart Voss - Bane Norgescup 29.08 Til påmelding 355
28.08 Bedriftspokal kart Mostadmark Bane - ikke kl.sett - Åpent 27.08 Til påmelding 5
29.08 - 01.09 FC Hardanger kart Hardanger - Bane Norgescup 29.08 Til påmelding 379
29.08 - 01.09 Andøytreffen Bane kart Dverberg - Bane - Åpent 28.08 Til påmelding 58
30.08 - 01.09 Andøytreffen Felt Andenes Felt - Åpent 28.08 Til påmelding 56
30.08 - 01.09 Beiarstevnet 2019 Beiarn - Bane - Åpent 28.08 Til påmelding 94
31.08 Veterancup Finale kart Brumunddal Bane - ikke kl.sett Cup
31.08 Andøytreffen Bane kart Andenes - Bane - Åpent 28.08 Til påmelding 60
31.08 ITK bane finalestevne kart Øvre Ogndal - Bane Cup
31.08 Høsttreffen 2019 kart Gjøvik og Brusveen - Bane - Åpent 29.08 Til påmelding 74
31.08 Tyttebærstevnet 2019 kart Tingelstad - Bane - Åpent 29.08 Til påmelding 82
31.08 Odalsmesterskap Bane 2019 kart Nord-Odal - Bane - Åpent 29.08 Til påmelding 4
September 2019
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
01.09 Eyvind Rørviks minnestevne kart Mosjøen - Bane - Åpent 31.08 Til påmelding 14
01.09 Veteranstevnet kart Snåsa - Bane - Åpent 25.08 Til påmelding 17
01.09 Dugleik kart Langfjorddalen - Bane - Åpent 30.08 Til påmelding 1
01.09 Lagsmesterskap kart Langfjorddalen - Bane - Åpent 30.08 Til påmelding 1
01.09 Finale karusell Opland kart Nordre Land - Bane - Åpent 30.08 Til påmelding 32
05 - 08.09 Ungdomsstevnet i Numedal kart Flesberg - Bane - Åpent 03.09 Til påmelding 369
05 - 08.09 Ungdomsstevnet i Numedal kart Rollag og Veggli - Bane - Åpent 03.09 Til påmelding 368
05 - 08.09 Sarpsborg Stevnet 2019 kart Sarpsborg - Bane - Åpent 03.09 Til påmelding 147
05.09 Madsen høst kart Eidsvoll Verk - Bane - Åpent 04.09 Til påmelding 1
06 - 08.09 Fellestur til Ungdomsstevnet i Numedal Sunnhordland Bane - ikke kl.sett - Åpent 10.08 Avsluttet 39
06 - 08.09 Busstur til ungdomsstevne i Numedal Hordaland - Bane - Åpent 09.08 Avsluttet 31
07 - 08.09 SM bane kart Lødingen - Bane Samlagsstevne
07 - 08.09 Rådestevnet 2019 kart Råde - Bane - Åpent 05.09 Til påmelding 156
07.09 Finale Follocup Senior kart Frogn og Drøbak - Bane Cup
07 - 08.09 Avslutningsstevnet kart Nesna - Bane - Åpent 05.09 Til påmelding 11
07 - 08.09 Åpent stevne kart Nesna - Bane - Åpent 05.09 Til påmelding 11
07 - 08.09 Ryggestevnet 2019 kart Rygge - Bane - Åpent 05.09 Til påmelding 137
07.09 Inderøymesterskap bane Mosvik Bane - ikke kl.sett - Åpent 05.09 Til påmelding 8
07.09 Banecup finalen kart Time - Bane Cup
08.09 Avslutningsstevne Bane kart Sortland - Bane - Åpent 06.09 Til påmelding 10
08.09 Finale NAC kart Overhalla - Bane Cup
11 - 15.09 Såner bane kart Såner - Bane - Åpent 13.09 Til påmelding 138
12 - 15.09 Aas bane kart Aas - Bane - Åpent 10.09 Til påmelding 186
12.09 Høststevnet kart Rissa - Bane - Åpent
12.09 Dugnad, banen ryddes og stenges kart Aasen Bane - ikke kl.sett Møte kurs etc.
14.09 Finale Østlandscup - ungdom kart Moss og Våler - Bane Cup
14.09 Jubileumsstevne I kart Søndre Hinnøy - Bane - Åpent 12.09 Til påmelding 7
14.09 Jubileumsstevne II kart Søndre Hinnøy - Bane - Åpent 12.09 Til påmelding 7
14.09 Treffpunkt Varden 2019 kart Drangedal Bane - ikke kl.sett - Åpent 12.09 Til påmelding 86
15.09 Finale Follocup R/ER/J kart Ski - Bane Cup 14.09 Start: 05.09.2019
15.09 Slutningsskyting kart Mostadmark Bane - ikke kl.sett - Åpent 14.09 Til påmelding 2
25.09 Felstemne for NU og R i Sunnfjord kart Gaular Felt - Åpent
Oktober 2019
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
11 - 13.10 Såner 15m kart Såner Inne - Åpent
11 - 13.10 Ski 15m kart Ski Inne - Åpent
15 - 16.10 Meråker veteranstevne kart Meråker Inne - Åpent 13.10 Til påmelding
15 - 20.10 Nittedalsstevnet kart Nittedal Inne - Åpent
17 - 19.10 Varghistevnet kart Skaun Inne - Åpent
22 - 27.10 Aas 15m kart Aas Inne - Åpent
22 - 27.10 Frogn og Drøbak 15m kart Frogn og Drøbak Inne - Åpent
23.10 Kretsstevne 15m 2019 Råde Inne - Åpent
24 - 26.10 Gannstevne kart Gann Inne - Åpent
25 - 27.10 Åpent stevne - Bergen Nordre kart Bergen Nordre Inne - Åpent
25 - 26.10 Stod stevnet 2019 kart Forr Inne - Åpent
25 - 26.10 Vålastevnet kart Øvre Ogndal Inne - Åpent
25 - 27.10 Boligpartner-cupen 1.runde Vingelen kart Vingelen Inne - Åpent
26 - 27.10 15m stevne kart Åsheim Inne - Åpent
26 - 27.10 Hålkestevnet 15m 2019 kart Lismarken Inne - Åpent
26.10 Ofoten rundt 1 Bjerkvik Inne - Åpent
26 - 28.10 Ope stemne - Os kart Os Inne - Åpent
26.10 Dagsamling Inntrøndelag Inne - Åpent
26.10 Høststevnet kart Alta Inne - Åpent 26.10 Start: 01.10.2019
26 - 27.10 Eide og Naas 15m 2019 kart Eide og Naas Inne - Åpent
26.10 Ofoten rundt 2 Bjerkvik Inne - Åpent
27.10 Åpent stevne kart Nordre Land Inne - Åpent
28.10 - 03.11 Sørlandskula Holum kart Holum Inne - Åpent
28.10 - 03.11 Sørlandskula Mandal kart Mandal Inne - Åpent
29 - 31.10 Åpent Hemnemesterskap 15m 2019 kart Heim/Hemne Inne - Åpent 29.10 Start: 29.09.2019
29 - 31.10 Midtukestevne kart Moss og Våler Inne - Åpent
29 - 31.10 Orklabankens pokal 15m kart Snillfjord Inne - Åpent
30.10 - 01.11 Kråkstad 15m kart Kråkstad Inne - Åpent
31.10 - 02.11 Miniatyrstemne kart Volda Inne - Åpent
31.10 - 02.11 Novemberminiatyren 2019 kart Vartdal Inne - Åpent
November 2019
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
01 - 02.11 Leksvikstevnet 2 kart Leksvik Inne - Åpent
01 - 02.11 Grong Sparebank-stevnet kart Nordre Skage Inne - Åpent
01 - 02.11 Boligpartner-cupen 2.runde Dalsbygda kart Dalsbygda Inne - Åpent
01 - 02.11 Boligpartner-cupen 3.runde Nora kart Nora Inne - Åpent
01 - 03.11 Rådestevnet 15m 2019 Råde Inne - Åpent
02 - 03.11 Åpent 15m stevne (WC) kart Etne Inne - Åpent
03.11 15m Smøla kart Smøla Inne - Åpent
04 - 07.11 15m stevne kart Løiten Inne - Åpent
04 - 07.11 15m stevne kart Stange og Romedal Inne - Åpent
04 - 09.11 Trippelstevne kart Fet Inne - Åpent
04 - 10.11 Karusell 15 m Farsund Farsund Inne - Åpent
04 - 10.11 15 m karusell Lyngdal kart Lyngdal Inne - Åpent
05 - 08.11 Åpent Meråker kart Meråker Inne - Åpent 04.11 Start: 20.09.2019
05 - 10.11 Miniatyr stevne Langevåg kart Langevåg Inne - Åpent 03.11 Start: 01.10.2019
05 - 10.11 Aalesund miniatyr kart Aalesund Inne - Åpent
07 - 09.11 Åpent miniatyrstevne Storsteinnes Inne - Åpent
07.11 1. karusellstevne kart Imenes Inne - Åpent
07 - 09.11 Åpent Stevne - Bergen kart Bergen Inne - Åpent
07 - 10.11 Andebustevnet inne 2019 kart Andebu Inne - Åpent
07 - 10.11 Haldenstevnet Halden Inne - Åpent
08 - 09.11 Åpent 15m - stevne kart Kvam Inne - Åpent
08 - 09.11 Grong Sparebankstevnet Harran Inne - Åpent
08 - 09.11 Bjørhusdal-stevnet Namsskogan Inne - Åpent
08 - 09.11 Boligpartner-cupen 4.runde Øvre Rendal kart Øvre Rendal Inne - Åpent
08 - 10.11 4x15 haust 2019 Leikanger kart Leikanger Inne - Åpent
08 - 10.11 4x15 haust 2019 Norum kart Norum Inne - Åpent
08 - 10.11 4x15 haust 2019 Sogndal kart Sogndal Inne - Åpent
08 - 10.11 4x15 haust 2019 Hafslo kart Hafslo Inne - Åpent
08 - 10.11 Skaalastevnet 15m 2019 kart Nesjestranda & Skaala Inne - Åpent 06.11 Start: 10.10.2019
09 - 10.11 Miniatyrstemna Hardanger kart Hardanger Inne - Åpent
09 - 10.11 Miniatyrstemna Strandebarm Hardanger Inne - Åpent
09 - 10.11 Jørpelandstevnet Jørpeland Inne - Åpent
09 - 10.11 Suldalstevnet kart Sand/Suldal Inne - Åpent
09 - 10.11 Åpent 15m stevne (WC) kart Hatlestrand og Ølve Inne - Åpent
11 - 17.11 15 m Karusell Kvinesdal kart Kvinesdal Inne - Åpent
11 - 17.11 15m Karusell Flikka kart Flikka Inne - Åpent
11 - 17.11 Rosendalsminiatyren(Westcon Vinter Cup) kart Kvinnherad Inne - Åpent
12 - 15.11 15m stevne Brumunddal Inne - Åpent
12 - 14.11 1.Runde LP-Cup 15M kart Rollag og Veggli Inne Cup
12 - 16.11 Boligpartner-cupen 5.runde Kvikne kart Kvikne Inne - Åpent
12 - 17.11 Miniatyrstemne Stranda Stranda Inne - Åpent
12 - 17.11 Ope miniatyr kart Sunnylven Inne - Åpent
12 - 14.11 Karusellstevne Bamble kart Bamble Inne - Åpent 09.11 Start: 28.10.2019
13 - 14.11 Høststvne kart Nordskogbygda Inne - Åpent
14 - 15.11 Novemberstevnet kart Skjelstadmark Inne - Åpent 12.11 Start: 13.10.2019
14 - 15.11 Åpent stevne kart Stjørdal Inne - Åpent 12.11 Start: 01.10.2019
14 - 15.11 GRUE SPAREBANK CUP 2019/20 kart Eidskog Inne Cup
14 - 17.11 Kleppstevnet Klepp Inne - Åpent
14 - 17.11 Finnøystevnet Finnøy Inne - Åpent
15 - 16.11 Åpent 15m - stevne kart Markabygda Inne - Åpent
15 - 16.11 Åpent 15m - stevne kart Aasen Inne - Åpent
15 - 16.11 Høylands-stevnet kart Høylandet Inne - Åpent
15 - 16.11 Nesna Open kart Nesna Inne - Åpent
15 - 16.11 Åpent dobbeltstevne kart Nesna Inne - Åpent
16 - 17.11 Førjulstevnet Nedre Målselv Inne - Åpent AVLYST
16 - 17.11 15 meter Syvde kart Syvde Inne - Åpent
16 - 17.11 Valsøyfjord 15m Valsøyfjord Inne - Åpent
16 - 17.11 Husnes Miniatyren kart Husnes Inne - Åpent
18 - 21.11 Karusellstevne Drangedal 2019 kart Drangedal Inne - Åpent
19 - 24.11 Ørskog miniatyr kart Ørskog Inne - Åpent
19 - 24.11 Gylmyr miniatyr kart Engesetdal/Skodje Inne - Åpent
20 - 24.11 Styrvollstevnet 15m kart Styrvoll Inne - Åpent 18.11 Start: 14.10.2019
20 - 22.11 Åpent stevne 15m Otta Inne - Åpent
21 - 23.11 Åpent stevne 50m kart Lånke Inne - Åpent
21 - 24.11 15m Sandehallen kart Sande Inne - Åpent 20.11 Start: 14.10.2019
22 - 23.11 Adventstreffen kart Bø (Vesterålen) Inne - Åpent 21.11 Start: 01.11.2019
22 - 23.11 Bøtreffen kart Bø (Vesterålen) Inne - Åpent 21.11 Start: 01.11.2019
22.11 Ofoten rundt 3 Kjøpsnes Inne - Åpent
22 - 23.11 NTE - stevnet kart Levanger og Frol Inne - Åpent
22 - 23.11 NTE - stevnet kart Verdal Søndre Inne - Åpent
22 - 24.11 Miniatyr 15m Hundeide Inne - Åpent
22 - 24.11 Miniatyr 15m kart Stryn Inne - Åpent
22 - 24.11 Miniatyr 15m kart Hornindal og Markane Inne - Åpent
22 - 23.11 Åpent stevne 15 m Dunderlandsdalen Inne - Åpent
22 - 24.11 Sarpsborg stevne 15 m kart Sarpsborg Inne - Åpent
22.11 Ofoten rundt 4 Kjøpsnes Inne - Åpent
22 - 23.11 3x15 haust 2019 Knipenborg kart Knipenborg Inne - Åpent
22 - 23.11 3x15 haust 2019 Tønjum kart Tønjum Inne - Åpent
22 - 23.11 3x15 haust 2019 Aurland kart Aurland Inne - Åpent
23 - 25.11 Oppdalsstevne 15m kart Opdal og Midtbygden Inne - Åpent
24.11 Finale ITK 15m kart Levanger og Frol Inne Cup
24.11 Boligpartner-cupen Finale kart Tynset Inne Cup
24.11 Adventstevne kart Rindal Inne - Åpent
24.11 Westcon Cup Finale 15m kart Haugesund og Sveio Inne Cup
26 - 28.11 Åpent stevne 15m Karusell kart Holla Inne - Åpent
26 - 28.11 2.Runde LP-Cup 15M kart Kongsberg Inne Cup
26 - 28.11 Bell Åpen kart Selbu Inne - Åpent
28.11 - 01.12 Ope stemne - Os kart Os Inne - Åpent
28.11 - 01.12 Åpent stevne - Fana Fana Inne - Åpent
29 - 30.11 Adventstreffen kart Storfjord Inne - Åpent
29 - 30.11 Sparebank SMN1-stevnet kart Overhalla Inne - Åpent
29 - 30.11 Førjulstreffen kart Moss og Våler Inne - Åpent
29 - 30.11 Novemberstevnet Skiptvet kart Skiptvet Inne - Åpent
30.11 - 01.12 Liggendestevnet kart Namdalseid og Lyngen Inne - Åpent
Desember 2019
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
03.12 Forsvarsskytingen Brumunddal Inne - Åpent
03 - 08.12 Miniatyr Stranda Stranda Inne - Åpent
03 - 08.12 Sykkylven miniatyr Sykkylven Inne - Åpent
03 - 07.12 Juleskytingen kart Stavanger Inne - Åpent
03 - 05.12 Åpent stevne 15m Otta Inne - Åpent
05 - 07.12 Samlagsstevnet 15m Follo kart Frogn og Drøbak Inne Samlagsstevne
06 - 07.12 Desimalstevnet kart Verdal Søndre Inne - Åpent
06 - 07.12 Grong Sparebankstevnet Harran Inne - Åpent
06 - 07.12 Namsskogan-stevnet Namsskogan Inne - Åpent
06 - 07.12 Bergsmo-stevnet Grong Inne - Åpent
06 - 07.12 Dobbelstevne miniatyr 1 Røvassdalen Inne - Åpent
06 - 07.12 Dobbelstevne miniatyr 2 Røvassdalen Inne - Åpent
06 - 07.12 Dobbelstevne miniatyr 1 kart Alteren Inne - Åpent
06 - 07.12 Dobbelstevne miniatyr 2 kart Alteren Inne - Åpent
09 - 15.12 15 m Karusell Øvre Eiken kart Øvre Eiken Inne - Åpent
09 - 15.12 15 m Karusell Grindølen kart Grindølen Inne - Åpent
12 - 15.12 Samlagstevnet Klepp Inne Samlagsstevne
14.12 Ofoten rundt 5 kart Trondenes Inne - Åpent
14.12 Ofoten rundt 6 kart Trondenes Inne - Åpent
20 - 21.12 Førjulsstevne kart Nordskogbygda Inne - Åpent
27 - 28.12 Romjulstreffen kart Målselv Inne - Åpent
27 - 29.12 Ope stemne - Os kart Os Inne - Åpent
27 - 29.12 Åpent stevne - Fana Fana Inne - Åpent
27 - 29.12 Romjulsstevne Mandal kart Mandal Inne - Åpent
27 - 28.12 Julestevne 1 Fagervika Inne - Åpent
27 - 28.12 Julestevne 2 Fagervika Inne - Åpent
27 - 29.12 Liggandestemnet 2019 Stranda Inne - Åpent
27 - 29.12 Åpent stevne - Bergen kart Bergen Inne - Åpent
27 - 28.12 Romjulskyting Gjesdal Inne - Åpent
27 - 28.12 Romjulskyting Time Inne - Åpent 25.12 Start: 22.11.2019
28 - 29.12 Romjulstreffen Nora kart Nora Inne - Åpent
28 - 29.12 Romjulstreffen Dalsbygda kart Dalsbygda Inne - Åpent
29.12 15m stevne kart Åsheim Inne - Åpent
29.12 Romjulstreffen 2019 kart Lismarken Inne - Åpent
29.12 Romjulstreffen kart Skjelstadmark Inne - Åpent 27.12 Start: 01.11.2019
29.12 5. dagsstevnet kart Øvre Ogndal Inne - Åpent
29 - 30.12 Romjulsstevnet kart Verdal Søndre Inne - Åpent
30.12 Nyttårssmellen 15m Bjerkvik Inne - Åpent
30.12 Romjulsstevne kart Halsa (Nordmør) Inne - Åpent
31.12 Vårstevne 2019 NOS kart Nord-Odal - Bane - Åpent 30.12 Start: 30.12.2099 239
Mars 2020
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
05.03 ... kart Flesberg - Bane Cup
April 2020
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
03.04 Vårtreffen bane 2020 Aurland kart Aurland - Bane - Åpent
Oktober 2020
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
10 - 11.10 Ryggestevnet 2020 kart Rygge - Bane - Åpent
Juni 2050
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
01.06 Midtukestevne kart Øyer/Dølen - Bane - Åpent
08.06 KM/Organisasjonsmedaljen Klæbu Bane - ikke kl.sett - Åpent
August 2050
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
11.08 Samlagsmesterskap kart Øyer/Dølen - Bane Samlagsstevne
April 2090
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
12 - 13.04 Jotunheimtreff kart Vågå - Bane - Åpent 23.06 AVLYST
Januar 2099
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
02.01 Miniatyr 15m Oppstryn Inne - Åpent
10 - 11.01 Stryn miniatyr Stryn Inne - Åpent
11 - 12.01 Miniatyr Utvik og Innvik Inne - Åpent
25 - 27.01 FYLKESMESTERSKAPET FOR HEDMARK Åsnes Inne - Åpent 23.01 Avsluttet
31.01 - 01.02 Nordbygda og Rand miniatyr Nordbygda og Rand Inne - Åpent
Juni 2099
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
29.06 Organisasjonsmedaljen 2016 - SOLØR kart Grue - Bane - Åpent 25.06 AVLYST
Juli 2099
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
25 - 26.07 Olsokstemnet Hornindal og Markane - Bane - Åpent
Oktober 2099
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
10.10 Miniatyr Hundeide Inne - Åpent AVLYST
Desember 2099
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
06 - 07.12 Olden miniatyr Olden Inne - Åpent
31.12 ROMJULSTREFFEN Åsnes Inne - Åpent 31.12 Start: 31.12.2099
31.12 NYTTÅRSTREFFEN Åsnes Inne - Åpent
Januar 2119
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
19 - 20.01 Hjelmen 15m kart Hjelmen Inne - Åpent AVLYST
Januar 2999
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
12 - 13.01 Miniatyrstemne Røldal 2019 Hardanger og Voss Inne - Åpent 09.01 AVLYST
Juli 9999
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
14 - 16.07 Røldalstemna kart Røldal - Bane - Åpent 12.07 Avsluttet
14 - 16.07 Røldalstemna kart Røldal - Bane - Åpent 12.07 Avsluttet
14 - 16.07 Røldalstemna kart Røldal - Bane - Åpent 16.07 Avsluttet