Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
Neste >>
Arrangementer med start påmelding idag
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
04 - 05.01 Skarsmostevne 15 m Øyer/dølen Inne - Åpent 02.01 Start kl. 21.00
11 - 13.01 Ministyrstemna Ullensvang kart Ullensvang Inne - Åpent 10.01 Start kl. 21.00
12 - 13.01 Miniatyrstemna Røldal Røldal Inne - Åpent 09.01 Start kl. 21.00
12.01 Nyttårsstevnet Trysil Inne - Åpent 11.01 Start kl. 21.00
Desember 2018
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
08 - 14.12 Heli-Team cup 4 Evenes Inne Cup
10 - 16.12 karusell 15 m kart Grindølen Inne - Åpent 09.12 Avsluttet 103
10 - 16.12 karusell 15 m kart Øvre Eiken Inne - Åpent 09.12 Avsluttet 120
11 - 13.12 Åpent karusellstevne 2018 Mælum Inne - Åpent 08.12 Avsluttet 123
11 - 14.12 Laupa Cup 4. runde 18/19 Jondal Inne Cup 14.12 Til påmelding 13
11 - 12.12 Åpent dobbelstevne 1 Saltdal Inne - Åpent 11.12 Avsluttet 31
11 - 12.12 Åpent dobbelstevne 2 Saltdal Inne - Åpent 11.12 Avsluttet 31
11 - 12.12 4. runde Lapuacup 2018/2019 kart Voss Inne - Åpent 10.12 Avsluttet 15
12.12 4.runde Heli-Team cup - Harstad kart Trondenes Inne Cup 11.12 Avsluttet 31
12 - 14.12 Lapua cup 4. runde kart Hardanger Inne Cup 10.12 Avsluttet 30
12 - 13.12 5. karusell 15 meter Vegårshei Inne - Åpent 12.12 Til påmelding 45
12 - 16.12 Samlagsmesterskap kart Nittedal Inne Samlagsstevne 11.12 Avsluttet 196
12.12 Heli-Team Cup IV kart Alta Inne Cup 12.12 Til påmelding 13
12.12 Østlandscup kart Moss og Våler Inne Cup 12.12 Til påmelding 10
12.12 Midtvekestevne Ørsta kart Hovdebygda og Ørsta Inne - Åpent 11.12 Avsluttet 18
12 - 14.12 Lapuacup 4. runde 18/19 kart Ullensvang Inne Cup 11.12 Avsluttet 4
13 - 15.12 Adventstreffet 2018 Soknedal Inne - Åpent 11.12 Avsluttet 91
13 - 15.12 Adventtreffen 2018 Trippelstevne kart Singsås Inne - Åpent 11.12 Avsluttet 65
13 - 14.12 Grue Sparebank- Cup 5. runde kart Grue Inne Cup 11.12 Avsluttet 71
13 - 15.12 Adventtreffen kart Budal Inne - Åpent 12.12 Til påmelding 68
13 - 14.12 Kretskarusell 15m. runde 5 Bæverdalen Inne - Åpent 12.12 Til påmelding 46
13.12 USK 15m kart Eide og Naas Inne - Åpent 12.12 Til påmelding 5
14 - 15.12 Fylkesmesterskap kart Fåberg Inne - Åpent 12.12 Til påmelding 187
14 - 15.12 Førjulsstevnet 1 kart Trondenes Inne - Åpent 13.12 Til påmelding 91
14 - 15.12 Førjulsstevnet 2 kart Trondenes Inne - Åpent 13.12 Til påmelding 93
14 - 15.12 Førjulsstevnet Nordskogbygda Inne - Åpent 12.12 Til påmelding 85
15.12 Lapua-cup finale Egersund Inne Cup
15.12 2. Imeneskarusell Imenes Felt - Åpent
15.12 ØstlandsCup runde 2 kart Lismarken Inne Cup 14.12 Til påmelding 10
18.12 Treningscup 10 kart Husnes Inne Cup 18.12 Start: 16.12.2018
27 - 29.12 Romjulstreffen Os Skytarlag kart Os Inne - Åpent 20.12 Til påmelding 322
27 - 29.12 Romjulstevnet Gjesdal Gjesdal Inne - Åpent 26.12 Til påmelding 140
27 - 29.12 Romjulstreffen Time Inne - Åpent 25.12 Til påmelding 129
27 - 28.12 Romjulsstevne Holumhallen kart Mandal Inne - Åpent 25.12 Til påmelding 132
27 - 29.12 Åpent miniatyrstemne Stranda Inne - Åpent 26.12 Til påmelding 25
27 - 28.12 Romjulsstevne Tinntjønnhallen kart Søgne Inne - Åpent 25.12 Til påmelding 129
27.12 ROMJULSTREFFEN 2018 Åsnes Inne - Åpent AVLYST
27.12 Nissestevne 2018 kart Sem Inne - Åpent 23.12 Til påmelding 12
27 - 29.12 Romjulsstevne 1 Sulitjelma Inne - Åpent 26.12 Til påmelding 32
27 - 29.12 Romjulsstevne 2 Sulitjelma Inne - Åpent 26.12 Til påmelding 32
27 - 29.12 Fana Romjulsstevne Fana Inne - Åpent 25.12 Til påmelding 212
27.12 Joleskjoting kart Øyfjell Inne - Åpent 25.12 Til påmelding 8
27.12 Julecup 2018 kart Heim/Hemne Inne Cup
28 - 29.12 Romjulstreffen, Dalsbygda kart Dalsbygda Inne - Åpent 27.12 Til påmelding 95
28 - 29.12 Romjulstreffen, Nora kart Nora Inne - Åpent 27.12 Til påmelding 100
28 - 29.12 Romjulstreffen 2018 kart Målselv Inne - Åpent 26.12 Til påmelding 150
28.12 Siste sjans kart Aas Inne - Åpent 27.12 Til påmelding 74
28.12 Romjulsstevne kart Vestnes Inne - Åpent 26.12 Til påmelding 25
29.12 Romjulstreffen kart Åsheim Inne - Åpent 28.12 Til påmelding 141
29.12 Romjulstreffen Lismarken kart Lismarken Inne - Åpent 28.12 Til påmelding 135
29.12 Romjulstreffen kart Skjelstadmark Inne - Åpent 27.12 Til påmelding 95
29 - 30.12 Romjulsstevnet kart Verdal Søndre Inne - Åpent 27.12 Til påmelding 87
29.12 5. dagsstevnet kart Øvre Ogndal Inne - Åpent 28.12 Til påmelding 47
29.12 Romjulstevne 2018 Tana kart Tana Inne - Åpent 28.12 Start: 14.12.2018
29 - 30.12 Juletreffen 2018 Steve 1 kart Ømmervatn Inne - Åpent 27.12 Til påmelding 38
29 - 30.12 Juletreffen 2018 Stevne 2 kart Drevja Inne - Åpent 27.12 Til påmelding 38
29.12 Julecup kart Rennebu Inne - Åpent 28.12 Start: 15.12.2018
29.12 Romjulsstevnet kart Bjugn Inne - Åpent 27.12 Til påmelding 7
30.12 Nyttårssmellen 15m Bjerkvik Inne - Åpent 26.12 Til påmelding 71
30.12 Romjulsstevne kart Halsa (Nordmør) Inne - Åpent 28.12 Til påmelding 99
Januar 2019
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
01 - 05.01 Fåbergkarusell 15m kart Fåberg Inne - Åpent 29.12 Til påmelding 87
02.01 Miniatyrcup 1 kart Nedre Nordreisa Inne Cup 31.12 Til påmelding 8
02 - 05.01 Åpent 15m stevne inngår i Westcon Cup kart Haugesund og Sveio Inne - Åpent 31.12 Til påmelding 114
02 - 06.01 Nyttårsstevne 1 15m Egersund Inne - Åpent 01.01 Til påmelding 110
03 - 05.01 Nissetreffen 2019 Storsteinnes Inne - Åpent 01.01 Til påmelding 113
03.01 Individuell serieskyting 1. runde Rauma Inne - Åpent 01.01 Til påmelding 22
03 - 06.01 Batnfjordstevnet kart Batnfjord Inne - Åpent 01.01 Til påmelding 61
03 - 05.01 Lånketrippel 1 50m kart Lånke Inne - Åpent 02.01 Til påmelding 66
03 - 05.01 Karmøystevnet 15m kart Karmøy Inne - Åpent 02.01 Til påmelding 120
03 - 06.01 Strandvik-miniatyren 2019 kart Strandvik Inne - Åpent 31.12 Til påmelding 58
03 - 05.01 Tysse 15m 2019 kart Tysse Inne - Åpent 01.01 Til påmelding 75
03 - 04.01 Åpent stevne kart Stjørdal Inne - Åpent 01.01 Til påmelding 51
03 - 05.01 Tysse kart Hordaland Inne - Åpent
03 - 05.01 Normastevnet kart Nordre Skage Inne - Åpent 01.01 Til påmelding 19
03 - 06.01 Nyttårsstevne 2 15m Egersund Inne - Åpent 02.01 Til påmelding 116
03 - 05.01 Åpent stevne 15m kart Mosvik Inne - Åpent 02.01 Til påmelding 37
04 - 06.01 Trippelstevne 15 Numedal kart Rollag og Veggli Inne - Åpent 02.01 Til påmelding 186
04 - 06.01 Miniatyrstemna Jondal Jondal Inne - Åpent 03.01 Til påmelding 110
04 - 06.01 Trippelstevne 15m numedal kart Kongsberg Inne - Åpent 02.01 Til påmelding 202
04 - 05.01 Åpent stevne kart Mostadmark Inne - Åpent 03.01 Til påmelding 68
04 - 06.01 Trippelstevne 15 m Numedal kart Flesberg Inne - Åpent 02.01 Til påmelding 213
04 - 05.01 Nyttårstreffen kart Bø (Vesterålen) Inne - Åpent 03.01 Til påmelding 46
04 - 05.01 Januartreffen kart Bø (Vesterålen) Inne - Åpent 03.01 Til påmelding 46
04 - 05.01 Åpent 15m - stevne kart Mosvik Inne - Åpent AVLYST
04 - 05.01 Leksvikstevnet 1 kart Leksvik Inne - Åpent 03.01 Til påmelding 27
04 - 05.01 Normastevnet 2019 kart Overhalla Inne - Åpent 02.01 Til påmelding 16
04 - 05.01 Høylands-stevnet kart Høylandet Inne - Åpent
04 - 06.01 Aspøy og Straumsnes 15m 2019 kart Aspøy og Straumsnes Inne - Åpent 02.01 Til påmelding 62
04 - 06.01 Bjerkreimsstevnet 15m 2019 Bjerkreim Inne - Åpent 02.01 Til påmelding 91
04 - 05.01 Nyttårsstevnet 2019 kart Elverum Inne - Åpent 02.01 Til påmelding 24
04 - 05.01 Skarsmostevne 15 m Øyer/dølen Inne - Åpent 02.01 Start kl. 21.00
05 - 10.01 Heli-Team cup 5 Evenes Inne Cup
05 - 06.01 Raufoss-stevnet 15m Vestre Toten Inne - Åpent 02.01 Til påmelding 99
05 - 06.01 Gjøvikstevnet 15m 2019 kart Gjøvik og Brusveen Inne - Åpent 03.01 Til påmelding 105
06.01 Trøgstadstevnet kart Trøgstad Felt - Åpent 05.01 Til påmelding 334
06.01 Nyttårsstevne kart Kristiansand og Omegn Felt - Åpent AVLYST
06.01 Nyttårsfelten kart Kristiansand og Omegn Felt - Åpent 04.01 Til påmelding 5
07 - 10.01 Januarstevnet kart Stange og Romedal Inne - Åpent 05.01 Til påmelding 96
07 - 09.01 Åpent Karusellstevne kart Sauherad Inne - Åpent 05.01 Til påmelding 104
08.01 Treningscup 11 kart Husnes Inne Cup 08.01 Start: 06.01.2019
08 - 10.01 Midtukestevne 15m kart Løiten Inne - Åpent 06.01 Til påmelding 104
08 - 10.01 3.Runde LP-Cup 15M kart Rollag og Veggli Inne Cup 07.01 Til påmelding 71
08 - 10.01 Hemne Open 2019 kart Heim/Hemne Inne - Åpent 08.01 Til påmelding 3
08 - 10.01 Rakvågstevnet 15m kart Rakvåg Inne - Åpent 07.01 Til påmelding 12
08 - 13.01 Åpent miniatyrstemne Stranda Inne - Åpent
08 - 13.01 Åpent miniatyrstemne Sykkylven Inne - Åpent
08 - 13.01 Ope miniatyr kart Sunnylven Inne - Åpent
09.01 Norgesvinduet Cup 5 kart Mosjøen Inne Cup
09.01 Miniatyrcup 2 kart Nedre Nordreisa Inne Cup 07.01 Til påmelding 8
09.01 Ligg-stevne Nedre Målselv Inne - Åpent 08.01 Til påmelding 18
09.01 Samlagsstevne Ugland Inne Samlagsstevne
09 - 11.01 Januarstevnet kart Skjelstadmark Inne - Åpent 07.01 Til påmelding 39
09.01 Heli-Team Cup Harstad runde 5 kart Trondenes Inne - Åpent 08.01 Til påmelding 7
10 - 12.01 Samlagsstevne kart Greipstad Inne Samlagsstevne 09.01 Start: 14.12.2018
10 - 13.01 Frostrøyken Målselv kart Målselv Inne - Åpent 08.01 Til påmelding 144
10 - 13.01 FROSTRØYKEN Falken kart Falken Inne - Åpent 08.01 Til påmelding 122
10 - 13.01 Vintertreffen Nesse Inne - Åpent
10 - 12.01 Åpent 15m kart Flå (Uttrøndelag) Inne - Åpent 08.01 Til påmelding 10
10 - 11.01 Nyttårsstevne kart Hegra Inne - Åpent 08.01 Til påmelding 12
11.01 Sunnfjordpokalen runde 8 kart Førde Inne Cup
11 - 12.01 NYTTÅRSTREFFEN 2019 Åsnes Inne - Åpent 09.01 Til påmelding 58
11 - 13.01 Ministyrstemna Ullensvang kart Ullensvang Inne - Åpent 10.01 Start kl. 21.00
11 - 13.01 VALDRESCUP ETNEDAL kart Etnedal Inne - Åpent 09.01 Til påmelding 62
11 - 13.01 VALDRESCUP FAGERNES kart Fagernes Inne - Åpent 09.01 Til påmelding 64
11 - 13.01 VALDRESCUP ØYSTRE SLIDRE kart Øystre Slidre Inne - Åpent 09.01 Til påmelding 63
11 - 13.01 VALDRESCUP BEITO kart Beito Inne - Åpent 09.01 Til påmelding 53
11 - 12.01 Verdalsstevnet kart Verdal Søndre Inne - Åpent
11 - 12.01 Mærestevnet kart Mære Inne - Åpent
11 - 12.01 Grong-stevnet Grong Inne - Åpent
11 - 12.01 Namsskogan-stevnet 1 Namsskogan Inne - Åpent
11 - 12.01 Grong Sparebank-stevnet Harran Inne - Åpent
12 - 13.01 Ministyrstemna Odda Odda Inne - Åpent
12 - 13.01 Miniatyrstemna Røldal Røldal Inne - Åpent 09.01 Start kl. 21.00
12.01 3. Imeneskarusell/ klubbm. Imenes Felt - Åpent
12.01 Sørdalsstevnet 1-15m kart Sørdalen Inne - Åpent 10.01 Til påmelding 24
12.01 Sørdalsstevnet 2-15m kart Sørdalen Inne - Åpent 10.01 Til påmelding 23
12 - 18.01 Heli-Team cup 6 Evenes Inne Cup
12 - 13.01 Vintertreffen 2019 Vadheim kart Vadheim Inne - Åpent
12.01 Suldal Billags Vintercupfinale kart Sand/Suldal Inne Cup
12.01 Nyttårsstevnet Trysil Inne - Åpent 11.01 Start kl. 21.00
13.01 Åpent Miniatyr kart Andenes Inne - Åpent
13.01 Hemnesfelten 2019 Høland/Bjørkelangen Felt - Åpent 12.01 Start: 14.12.2018
13.01 Torpastevnet 15m kart Torpa Inne - Åpent 10.01 Til påmelding 10
14 - 17.01 Krtesmesterskap 15m Krets 1 Akershus kart Fet Inne - Åpent
15.01 Treningscup 12 kart Husnes Inne Cup 15.01 Start: 13.01.2019
15.01 3 karusell 15 m kl 1-5, EJ og Veteran Geilo Inne Cup
15 - 17.01 Selbustevnet 2019 kart Selbu Inne - Åpent 14.01 Til påmelding 41
15 - 17.01 4.Runde LP-Cup 15M kart Eker Inne Cup
15 - 19.01 Åpent 15 meter Soknedal Inne - Åpent 16.01 Start: 20.12.2018
15 - 19.01 Ungdomsstevne 2019 kart Andebu Inne - Åpent 14.01 Til påmelding 60
15 - 19.01 Rennebustevnet 15m kart Rennebu Inne - Åpent 16.01 Start: 20.12.2018
15 - 19.01 Fåbergkarusell 50m kart Fåberg Inne - Åpent 13.01 Til påmelding 53
15 - 20.01 Samlagstevnet 15m 2019 kart Slagen Inne Samlagsstevne 14.01 Start: 17.12.2018
16.01 Norgesvinduet Cup 6 kart Fustvatn Inne Cup
16.01 Miniatyrcup 3 kart Nedre Nordreisa Inne Cup 14.01 Til påmelding 8
16 - 18.01 Eidsbergtreffen 2019 kart Eidsberg Inne - Åpent
16.01 Rekruttsamling Inntrøndelag Inne - Åpent
16 - 17.01 Kjellarstevnet kart Snillfjord Inne - Åpent 15.01 Til påmelding 3
16.01 Heli-Team Cup Harstad runde 6 kart Trondenes Inne - Åpent 15.01 Til påmelding 6
16 - 18.01 Vinterstevnet 15m kart Skiptvet Inne - Åpent 14.01 Start: 16.12.2018
17 - 19.01 Nyttårstreffen kart Sandnessund Inne - Åpent
17 - 19.01 Tromsø Open kart Tromsø Inne - Åpent 16.01 Start: 17.12.2018
17 - 19.01 Ungdomstevnet 2019 kart Sem Inne - Åpent 15.01 Til påmelding 59
17 - 19.01 Orkdalsbanken Open kart Orkla Inne - Åpent 16.01 Til påmelding 23
17.01 Nome-mesterskap 15m kart Holla Inne - Åpent 12.01 Start: 15.12.2018
17.01 Individuell serieskyting 2. runde Rauma Inne - Åpent 01.01 Til påmelding 12
17 - 20.01 Ope stemne - Bergen Nordre kart Bergen Nordre Inne - Åpent
18 - 20.01 4x15 m Tønjum kart Tønjum Inne - Åpent 14.01 Start: 03.01.2019
18 - 19.01 Åpent 15m - stevne kart Forr Inne - Åpent
18 - 19.01 Åpent 15m - stevne kart Kvam Inne - Åpent
18 - 19.01 Garstad-stevnet kart Vikna Inne - Åpent
18 - 19.01 Kolvereid-stevnet Kolvereid Inne - Åpent
18 - 19.01 Samlagsstevne 15 m kart Øystre Slidre Inne Samlagsstevne
18 - 19.01 Liggpokalen kart Hammerfest Inne - Åpent 17.01 Start: 03.01.2019
18 - 19.01 Knepokalen 2019 kart Hammerfest Inne - Åpent 17.01 Start: 03.01.2019
19 - 20.01 15 m kart Naustdal Inne - Åpent
19 - 20.01 15 m kart Florø Inne - Åpent
19 - 20.01 15 m kart Førde Inne - Åpent
19.01 Samlagsmesterskap 15 meter kart Stange og Romedal Inne Samlagsstevne 17.01 Start: 16.12.2018
19.01 Finfeltstevnet Ski kart Ski Felt - Åpent 18.01 Start: 26.12.2018
19 - 25.01 Heli-Team cup 7 Evenes Inne Cup
19 - 20.01 Ungdomssamling Inntrøndelag Inne - Åpent
19.01 Ståpokalen 2019 kart Hammerfest Inne - Åpent 17.01 Start: 03.01.2019
19 - 20.01 Solstevnet 2019 Del 1 kart Hammerfest Inne - Åpent 17.01 Start: 03.01.2019
19.01 Treningsamling for Lofoten og Vesterålen kart Bø (Vesterålen) Inne Møte kurs etc. 17.01 Start: 01.01.2019
19.01 SM 15m Østerdal Trysil Inne Samlagsstevne 18.01 Start: 19.12.2018
20.01 Rådefelten 2019 Råde Felt - Åpent
20.01 Samlagstevnet 15M kart Jondalen Inne Samlagsstevne 18.01 Start: 02.01.2019
20.01 Desimalstevne Napp Inne - Åpent
20.01 Solstevnet 2019 Del 2 kart Hammerfest Inne - Åpent 17.01 Start: 03.01.2019
22.01 Treningscup 13 kart Husnes Inne Cup 22.01 Start: 20.01.2019
22.01 Pokalskyting Geilo - H/H - Hadding Geilo Inne Cup 21.01 Start: 07.01.2019
23.01 Miniatyrcup 4 kart Nedre Nordreisa Inne Cup 21.01 Til påmelding 8
23.01 Kne-stevne Nedre Målselv Inne - Åpent 22.01 Start: 23.12.2018
23.01 Heli-Team Cup Harstad runde 7 kart Trondenes Inne - Åpent 22.01 Til påmelding 6
24 - 26.01 Miniatyrstemna Granvin kart Granvin Inne - Åpent
24 - 26.01 Miniatyrstemna Voss kart Voss Inne - Åpent
24 - 26.01 Miniatyrstemna Borstrondi Borstrondi Inne - Åpent
24 - 26.01 Samlagsstevnet kart Mostadmark Inne Samlagsstevne 23.01 Til påmelding 76
24 - 27.01 Ope stemne - Meland Meland Inne - Åpent
24 - 27.01 Ope stemne - Seim Seim Inne - Åpent
24 - 27.01 Ope stemne - Lindås kart Lindås Inne - Åpent
24 - 25.01 15 m CUP - 1 VALDRES kart Fagernes Inne Cup
25.01 Sunnfjordpokalen runde 9 kart Gaular Inne Cup
25 - 27.01 Viken I 15-m kart Sigdal Inne Landsdelstevne
25 - 26.01 Samlags-stevnet kart Nordre Skage Inne Samlagsstevne
26 - 27.01 15 m Solund Inne - Åpent
26.01 1. karusellstevne Søndeled Felt - Åpent
26.01 Åpent Miniatyr kart Sortland Inne - Åpent
26.01 Åpent Miniatyr Melbo Inne - Åpent
26.01 SM 15m kart Trondenes Inne Samlagsstevne 24.01 Start: 20.12.2018
26.01 - 01.02 Heli-Team cup 8 Evenes Inne Cup
26 - 27.01 Samlagsstevnet 15m kart Namdalseid og Lyngen Inne Samlagsstevne
27.01 HV-1 Blakerfelten 2019 Blaker Felt - Åpent 26.01 Start: 10.01.2019
27.01 Samlagsstemne Sunnmør kart Engesetdal/Skodje Inne Samlagsstevne
28 - 30.01 Vestfoldcup 15m kart Styrvoll Inne Cup 26.01 Start: 06.01.2019
28.01 - 03.02 Åpent miniatyrstemne kart Ørskog Inne - Åpent
28.01 - 03.02 Åpent miniatyrstemne kart Engesetdal/Skodje Inne - Åpent
29.01 Treningscup 14 kart Husnes Inne Cup 29.01 Start: 27.01.2019
29 - 31.01 5.Runde LP-Cup 15M kart Flesberg Inne Cup
29.01 - 02.02 Fåbergkarusell 25m kart Fåberg Inne - Åpent 27.01 Til påmelding 51
30.01 Miniatyrcup 5 kart Nedre Nordreisa Inne Cup 28.01 Til påmelding 8
30.01 - 03.02 Solstevnet Nedre Målselv Inne - Åpent 28.01 Start: 01.01.2019 18
30.01 Heli-Team Cup Harstad runde 8 kart Trondenes Inne - Åpent 29.01 Til påmelding 6
31.01 - 01.02 Åpent stevne 15m kart Stordalen Inne - Åpent
31.01 - 02.02 Lånketrippel 2 50m kart Lånke Inne - Åpent
31.01 Individuell serieskyting 3. runde Rauma Inne - Åpent 01.01 Til påmelding 9
31.01 - 02.02 Ope stemne - Osterøy Osterøy Inne - Åpent
Februar 2019
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
01 - 03.02 Råvannstreffen kart Øvre Målselv Inne - Åpent
01 - 02.02 Åpent 15 meter stevne kart Levanger og Frol Inne - Åpent 30.01 Start: 13.01.2019
01 - 02.02 Kleivestevnet 15 m Kleive Inne - Åpent 30.01 Start: 01.01.2019
01 - 02.02 Åpent 15m - stevne kart Aasen Inne - Åpent
01 - 02.02 Fyr-stevnet Jøa Inne - Åpent
01 - 02.02 Vemundvik-stevnet Vemundvik Inne - Åpent
02.02 Feltkarusell 1 Søndre Hinnøy Felt - Åpent
02.02 Finfeltstevnet Sande Felt - Åpent 01.02 Start: 02.01.2019
02.02 Rakkestad finfelt 2019 kart Rakkestad Felt - Åpent 29.01 Start: 01.01.2019
03.02 Lapua cup FINALE kart Stange og Romedal Inne Cup
03.02 Gjerdrumstevnet finfelt kart Gjerdrum Felt - Åpent
04.02 4 Sparebank 1 karusell 15 m ungdom Geilo Inne Cup
05.02 Treningscup 15 kart Husnes Inne Cup 05.02 Start: 03.02.2019
05 - 07.02 6.Runde 15m LP-Cup kart Jondalen Inne Cup
06.02 Miniatyrcup 6 kart Nedre Nordreisa Inne Cup 04.02 Til påmelding 8
06.02 Norgesvinduet Cup 7 Austerbygda Inne Cup
07 - 09.02 Åpent miniatyrstevne Storsteinnes Inne - Åpent
07 - 09.02 Arnulv Venns Minnestevne kart Skaun Inne - Åpent
07 - 10.02 Os Open Nora 2019 kart Nora Inne - Åpent 06.02 Start: 06.01.2019
07 - 10.02 Februar stevne kart Dalsbygda Inne - Åpent 06.02 Start: 07.01.2019
07 - 08.02 15 m CUP - 2 VALDRES kart Beito Inne Cup
07 - 10.02 LDKS Miniatyr Mørekretsen kart Langevåg Inne Landsdelstevne
08 - 09.02 Brennablinken kart Storfjord Inne - Åpent
09.02 Sunnfjordpokalen finale kart Florø Inne Cup
09.02 Finale Østlandscup 15m Blaker Inne Cup
09.02 Heli-Team Cup - Harstad Finale kart Trondenes Inne Cup
09 - 10.02 Samlagsstemna Hardanger og Voss kart Ullensvang Inne Samlagsstevne
09.02 2. karusellstevne HV CUP 2 Rise og Løddesøl Felt - Åpent
09.02 3. karusellstevne/ HV CUP 3 Imenes Felt - Åpent
09 - 10.02 Samlagsmesterskap - Bergen kart Bergen Inne Samlagsstevne
09.02 Åpent 15m stevne Kvæfjord Inne - Åpent 07.02 Start: 12.01.2019
10.02 HV-cup 4 /Raumnesfelten Raumnes Felt - Åpent 06.02 Start: 16.01.2019
12 - 17.02 Åpent miniatyrstemne kart Hildre og Brattvåg Inne - Åpent
12 - 17.02 Åpent miniatyrstemne kart Engesetdal/Skodje Inne - Åpent
13.02 Stå-stevne Nedre Målselv Inne - Åpent
14.02 Individuell serieskyting 4. runde Rauma Inne - Åpent 01.01 Til påmelding 12
14 - 15.02 15 m CUP - 3 VALDRES kart Øystre Slidre Inne Cup
15 - 17.02 Hordastemna 15 M kart Hardanger Inne Landsdelstevne
15 - 17.02 SNØFALLSTEVNE Falken kart Falken Inne - Åpent 13.02 Start: 15.01.2019
15 - 16.02 Åpent 15m - stevne kart Inderøy Inne - Åpent
15 - 16.02 Høylands-stevnet kart Høylandet Inne - Åpent
15 - 16.02 Namsskogan-stevnet 2 Namsskogan Inne - Åpent
15 - 16.02 Grong Sparebank-stevnet Harran Inne - Åpent
16 - 17.02 Snøfallstevnet Gisund Gisund Inne - Åpent
16 - 17.02 SM miniatyr kart Målselv Inne Samlagsstevne
16.02 Feltkarusell 2 Vestvågøy Felt - Åpent
16.02 Åpent feltstevne HV-cup Sigdal Felt - Åpent
16.02 Åpent feltstevne, HV-cup Søndre Modum Felt - Åpent 14.02 Start: 21.01.2019
17.02 Samlagsstevne Vesterålen kart Bø (Vesterålen) Inne Samlagsstevne
19 - 21.02 7 Runde LP Cup 15M kart Eker Inne Cup
20.02 Liggpokalen kart Trondenes Inne - Åpent 19.02 Til påmelding 1
21 - 23.02 Orkdal Energi Innertier'n kart Orkla Inne - Åpent 20.02 Start: 14.01.2019
21 - 24.02 KM 15m mitre krets Bjerkvik Inne Landsdelstevne
21 - 23.02 Byggmakker-stevnet kart Overhalla Inne - Åpent
21 - 23.02 Byggmakker-stevnet kart Nordre Skage Inne - Åpent
23 - 24.02 Dalsfjordstemnet Dale kart Dale (sunnfjord) Inne - Åpent
23 - 24.02 Dalsfjordstemnet Hyllestad Hyllestad Inne - Åpent
23 - 24.02 Dalsfjordstemnet Gaular kart Gaular Inne - Åpent
23.02 4. karusellstevne kart Dølemo Felt - Åpent
23.02 Nome-mesterskap Felt kart Holla Felt - Åpent 16.02 Start: 01.02.2019
23.02 Kvernesfelten kart Kvernes Felt - Åpent 21.02 Start: 23.01.2019
24.02 Finale Mæreserien kart Mære Inne Cup
24.02 15 m CUP - 4 VALDRES m/ finale kart Etnedal Inne Cup
27.02 - 01.03 Marsstevnet kart Skjelstadmark Inne - Åpent 26.02 Til påmelding 18
27 - 28.02 Vårkarusell runde 1 kart Mære Inne - Åpent
27 - 28.02 Vårkarusell runde 2 kart Mosvik Inne - Åpent
27.02 Knepokalen kart Trondenes Inne - Åpent 26.02 Til påmelding 1
27.02 Ståpokalen kart Trondenes Inne - Åpent 26.02 Til påmelding 1
Mars 2019
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
02 - 03.03 Samlagsstemne 15 m Hyllestad Inne Samlagsstevne
02.03 HV Cup Brumunddal Felt - Åpent
02.03 5. karusellstevne kart Ugland Felt - Åpent
02.03 6. karusellstevne kart Froland Felt - Åpent
02.03 Feltkarusell 3 Vaagakallen Felt - Åpent
02.03 Tjønnåsfelten kart Mostadmark Felt - Åpent
02.03 Feltkurs kart Inntrøndelag Felt - Åpent
02.03 Samlagsstevne Felt kart Etnedal Felt Samlagsstevne
03.03 Jondalsfelten Jondal Felt - Åpent
03.03 Feltstemne Hardanger Hardanger Felt - Åpent
03.03 Samlagsmesterskap Felt Brumunddal Felt Samlagsstevne
03.03 Samlagstevnet Felt kart Flesberg Felt Samlagsstevne
03.03 Henningfelten kart Henning Felt - Åpent
03.03 Finale NAC Jøa Inne Cup
03.03 Etnedalsfelten 2019 kart Etnedal Felt - Åpent
05 - 06.03 Ungdomsstevnet Trysil Inne - Åpent 04.03 Start: 05.02.2019
07 - 10.03 Lånketrippel 3 50m kart Lånke - Bane - Åpent
07 - 08.03 Åpent stevne kart Stjørdal Inne - Åpent 05.03 Start: 01.02.2019
09 - 10.03 Landsdelskretsstevne Felt kart Tangen Felt Landsdelstevne
09.03 Skjelstadmarkfelten kart Skjelstadmark Felt - Åpent 07.03 Start: 01.02.2019
09.03 Stordalsfelten kart Stordalen Felt - Åpent
09 - 10.03 Ungdomssamling Ofoten Felt Møte kurs etc.
09 - 10.03 Ungdomssamling felt kart Bø (Vesterålen) Felt Møte kurs etc.
09.03 Kvamsfelten kart Kvam Felt - Åpent
09.03 Feltkurs Harran Felt - Åpent
10.03 Gjemnesfelten Batnfjord Felt - Åpent
10.03 Vinterfelt - 1 kart Bø (Vesterålen) Felt - Åpent
Neste >>