Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
Neste >>
Arrangementer med start påmelding idag
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
18.08 Samlagsstevne bane Drammen kart Drammen - Bane Samlagsstevne 15.08 Til påmelding 8
23 - 24.08 Fosen Grand Prix kart Sørfjorden - Bane - Åpent 21.08 Til påmelding 1
Juli 2019
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
16 - 21.07 Fjøssystemer-CUPEN kart Øyer/Dølen - Bane - Åpent 15.07 Avsluttet 358
16 - 21.07 Fjøssystemercup 2019 kart Østre Gausdal - Bane - Åpent 16.07 Avsluttet 340
16 - 21.07 Fjøssystemercup kart Ringebu og Fåvang - Bane - Åpent 15.07 Avsluttet 360
16 - 21.07 Fjøssystemer-CUPEN kart Vinstra - Bane - Åpent 15.07 Avsluttet 335
16 - 21.07 Fjøssystemercup kart Otta - Bane - Åpent 14.07 Avsluttet 301
17 - 18.07 Jubileumsstevne Valnesfjord 120 år kart Valnesfjord - Bane - Åpent 16.07 Avsluttet 53
18.07 Sommerkveldsstemne Mandal kart Mandal - Bane - Åpent 16.07 Avsluttet 123
18.07 Mini-Børs kart Tyristrand - Bane Cup 17.07 Avsluttet 4
18.07 Røros-Oslaga, siste stevne kart Røros - Bane - Åpent 18.07 Til påmelding
19 - 20.07 TRIPPELSTEVNE HEIM Hemnestevnet kart Heim/Hemne - Bane - Åpent 18.07 Til påmelding 123
19 - 20.07 Meløy Energi Stevne kart Ørnes - Bane - Åpent 17.07 Avsluttet 34
19 - 20.07 TRIPPELSTEVNE HEIM--Magne Strands Minnestevne Valsøyfjord - Bane - Åpent 18.07 Til påmelding 181
19 - 20.07 TRIPPELSTEVNE HEIM--Halsa stevnet kart Halsa (Nordmør) - Bane - Åpent 18.07 Til påmelding 176
20 - 21.07 160 år. Jubileumsstevne kart Levanger og Frol - Bane - Åpent 18.07 Til påmelding 200
24 - 28.07 VÅPENSMIACUP Bustenskjoldstevnet kart Etnedal - Bane - Åpent 23.07 Til påmelding 489
24 - 28.07 Olsokstemne kart Hornindal og Markane - Bane - Åpent 23.07 Til påmelding 119
24 - 28.07 HALLINGDALSHELGA- Hallingstevnet kart Hadding - Bane - Åpent 22.07 Til påmelding 414
24 - 28.07 HALLINGDALSHELGA- Hovet og Hol stevnet kart Hovet og Hol - Bane - Åpent 22.07 Til påmelding 393
25 - 28.07 VÅPENSMIACUP Kongestevnet kart Søndre Land - Bane - Åpent 24.07 Til påmelding 510
25 - 28.07 HALLINGDALSHELGA Brommastevnet 2019 kart Nes og Bromma - Bane - Åpent 23.07 Til påmelding 371
25 - 28.07 Hytteholstemnet 2019 PEAB K.NORDANG kart Sunnylven - Bane - Åpent 24.07 Til påmelding 114
26 - 28.07 Loddoeng-stevnet kart Høylandet - Bane - Åpent 23.07 Til påmelding 106
26 - 28.07 Sommer-stevnet kart Overhalla - Bane - Åpent 24.07 Til påmelding 102
26 - 28.07 VÅPENSMIACUP Fløyterstevnet kart Nordre Land - Bane - Åpent 24.07 Til påmelding 573
26 - 28.07 HALLINGDALSHELGA Heimsilstevnet kart Gol og Ødegården - Bane - Åpent 24.07 Til påmelding 380
26 - 28.07 VÅPENSMIACUP Torpastevnet kart Torpa - Bane - Åpent 24.07 Til påmelding 492
27 - 28.07 Sommerstevnet Bane Røros kart Røros - Bane - Åpent 26.07 Til påmelding 116
27 - 28.07 Sommerstevnet Felt Røros kart Røros Felt - Åpent 26.07 Til påmelding 113
27 - 28.07 Fløyterstevner FELT (inngår ikke i Våpensmiacup) kart Nordre Land Felt - Åpent 24.07 Til påmelding 341
27 - 28.07 Bæverdalsstevnet kart Bæverdalen - Bane - Åpent 26.07 Til påmelding 54
27 - 28.07 Surnadalsstevnet kart Surnadal - Bane - Åpent 26.07 Til påmelding 57
30.07 - 03.08 FC Mykland Stang og Felthurtig 1 kart Mykland Felt Norgescup Stang og felthurtig 29.07 Til påmelding 61
30.07 - 03.08 FC Froland kart Froland - Bane Norgescup 29.07 Til påmelding 859
30.07 - 03.08 FC Mykland Stang og Felthurtig 2 Mykland Felt Norgescup Stang og felthurtig 29.07 Til påmelding 58
30.07 - 03.08 Sannidalsstevnet 2019 - PÅ VEI TIL LS kart Sannidal - Bane - Åpent 29.07 Til påmelding 341
30.07 - 03.08 FC Drangedal, Drangedalstevnet kart Drangedal - Bane Norgescup 28.07 Til påmelding 823
30.07 - 03.08 FC Kristiansand og omegn kart Kristiansand og Omegn - Bane Norgescup 28.07 Til påmelding 889
30.07 - 03.08 FC Kristiansand og omegn Stang/FH kart Kristiansand og Omegn Felt Norgescup Stang og felthurtig 28.07 Til påmelding 82
31.07 NM Skogsløp med skyting - sprint kart Kristiansand og Omegn Skogsløp - Åpent 28.07 Til påmelding 63
August 2019
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
01.08 LS2019 Prøvestevnet kart Evje og Hornnes Bane - ikke kl.sett - Åpent 29.07 Til påmelding 300
02 - 03.08 Banestevne Øvre Eiken kart Øvre Eiken - Bane - Åpent 30.07 Til påmelding 62
02 - 09.08 Landsskytterstevnet 2019 Evje kart Evje og Hornnes Landskytterstevne - Åpent 28.07 Til påmelding 4205
04 - 05.08 LS 2019 Stang/felthurtig J-V65-V73 Evje og Hornnes Felt - Åpent 28.07 Til påmelding 262
08.08 Dugleiksmerkeskyting bane Fjærland - Bane - Åpent
10.08 Jubileumsstevne kart Søndre Hinnøy - Bane - Åpent
13.08 Karusellstevne kart Søndre Land - Bane Cup 12.08 Start: 30.07.2019
13.08 Karusell 4runde Hadeland Lunner - Bane Cup 10.08 Start: 21.07.2019
15.08 Organisasjonsmedaljen-Sunnhordland Sunnhordland Bane - ikke kl.sett - Åpent
15.08 Jaktfelt på Ivermoen kart Hommelvik Felt - Åpent
16 - 17.08 Høststevne kart Balsfjord - Bane - Åpent 14.08 Til påmelding 36
16 - 17.08 Ole A. Solbergs Minnestevne 2019 kart Soknedal - Bane - Åpent
16 - 17.08 Samlagsstevnet bane kart Øvre Ogndal - Bane Samlagsstevne
16 - 17.08 Høststevnet Askim kart Askim - Bane - Åpent 14.08 Til påmelding 78
16 - 17.08 Høststevnet Svinndal kart Svinndal - Bane - Åpent AVLYST
16 - 17.08 Samlagsstevnet kart Birkenes - Bane Samlagsstevne 14.08 Start: 23.07.2019
16.08 Samlagsstevne Stang/FH kart Sauherad Felt Samlagsstevne 14.08 Til påmelding 9
16.08 Samlagstemne Skogsløp kart Hafslo Skogsløp Samlagsstevne
17.08 Finale Sogn og Fjordane-serien kart Florø - Bane - Åpent
17.08 Samlagsmesterskap Bane kart Åsheim - Bane Samlagsstevne 16.08 Start: 19.07.2019
17.08 Samlagsstevne Vesterålen kart Sortland Felt Samlagsstevne 16.08 Start: 21.07.2019
17.08 Samlagsstevnet bane Lånke kart Lånke - Bane Samlagsstevne 15.08 Til påmelding 89
17 - 18.08 Samlagsstevnet Bane Dalsbygda kart Dalsbygda - Bane Samlagsstevne
17 - 18.08 samlagsstevne Lindesnes kart Lindesnes - Bane Samlagsstevne
17.08 Banekarusell 5-6 kart Båtsfjord - Bane - Åpent
17.08 Samlagsmesterskap Østerdal kart Trysil - Bane Samlagsstevne 15.08 Til påmelding 9
17.08 Organisasjonsmedaljen kart Trysil - Bane - Åpent 15.08 Til påmelding
17 - 18.08 Samlagstevnet Nordmør kart Årvågsfjord - Bane Samlagsstevne
17 - 18.08 Samlagsstevne Østfold Rygge - Bane Samlagsstevne 15.08 Til påmelding 61
17 - 18.08 Samlagsmesterskap kart Dovre og Dovreskog - Bane Samlagsstevne 12.08 Til påmelding 32
17.08 Snøhvitstevnet felt kart Hammerfest Felt - Åpent 15.08 Til påmelding 29
18.08 Samlagsstevne kart Vegårshei - Bane Samlagsstevne
18.08 Samlagsstevne Vesterålen kart Sortland - Bane Samlagsstevne
18.08 Samlagsmesterskap Bane kart Holla - Bane Samlagsstevne 14.08 Til påmelding 87
18.08 Samlagstevnet Bane Fiskum - Bane Samlagsstevne 16.08 Til påmelding 68
18.08 Samlagsstevne og D.N.S. Begnadalen - Bane Samlagsstevne 16.08 Til påmelding 4
18.08 Samlagsstevnet bane kart Rennebu - Bane Samlagsstevne 17.08 Start: 20.07.2019
18.08 Finale Toyota CUP kart Hyen - Bane - Åpent AVLYST
18.08 Org.-medaljen / Follomedaljen kart Båstad Bane - ikke kl.sett - Åpent
18.08 Krinsstemne Bjørnafjorden kart Os - Bane - Åpent 15.08 Start: 25.07.2019
18.08 Samlagsstevne bane Drammen kart Drammen - Bane Samlagsstevne 15.08 Til påmelding 8
18.08 Samlagssmesterskap bane 2019 kart Isfjorden og Åndalsnes - Bane Samlagsstevne 15.08 Til påmelding 48
18.08 Samlagsstevne bane for Hallingdal kart Hovet og Hol - Bane Samlagsstevne 11.08 Start: 20.07.2019
18.08 Samlagstevne Vestfold kart Nøtterø - Bane Samlagsstevne 15.08 Til påmelding 48
18.08 Snøhvitstevnet bane kart Hammerfest - Bane - Åpent 16.08 Til påmelding 28
18.08 Samlagsmesterskap kart Sandstad - Bane Samlagsstevne
18.08 Felles LM BVMS og N.Målselv kart Bjørnen og Vestre Målselv - Bane - Åpent 16.08 Start: 29.07.2019 3
20 - 22.08 Kretsmesterskap bane - krets 1 Akershus kart Fet - Bane - Åpent
21 - 24.08 Elitestevnet kart Flå (Uttrøndelag) - Bane - Åpent 19.08 Start: 20.07.2019
21 - 24.08 Samlags-stevnet kart Jøa - Bane Samlagsstevne 19.08 Til påmelding 44
21.08 Krinsstemne Vossakretsen kart Granvin - Bane - Åpent 20.08 Start: 01.08.2019
21.08 Trondenestreffen Arrangørlag kart Trondenes - Bane - Åpent
22 - 24.08 Kvæfjordstevnet kart Kvæfjord - Bane - Åpent 22.08 Til påmelding 47
22 - 25.08 Samlagsmesterskap Follo kart Kråkstad - Bane Samlagsstevne 21.08 Til påmelding 115
22.08 Vennafelten Jakt kart Mostadmark Felt - Åpent
22.08 Jaktfelt for jaktlag i Meråker kart Stordalen Felt - Åpent
22 - 24.08 Det Nordenfjeldske Skytterstevne kart Trondhjems - Bane - Åpent 21.08 Start: 20.07.2019
22.08 Ø - cup 3. runde Jondalen 1 - Fiskum 1 kart Jondalen - Bane Cup 22.08 Til påmelding
22 - 24.08 Samlagstemna bane kart Leikanger - Bane Samlagsstevne 18.08 Til påmelding 121
22 - 24.08 Samlagsstevne - Hordaland kart Bergen - Bane Samlagsstevne 15.08 Til påmelding 23
23.08 Nome-mesterskap Bane kart Holla - Bane - Åpent 18.08 Start: 01.08.2019
23 - 25.08 Steinkjerstevnet Steinkjer Grand Prix kart Steinkjer - Bane - Åpent
23 - 25.08 Tverråsenstevnet Steinkjer Grand Prix kart Mære - Bane - Åpent
23 - 25.08 Henningstevnet Steinkjer Grand Prix kart Henning - Bane - Åpent
23 - 25.08 Fylkesmesterskap kart Etnedal - Bane - Åpent
23 - 25.08 Bjøllånesstevnet Bjøllånes - Bane - Åpent
23 - 25.08 SM bane kart Bjørnen og Vestre Målselv - Bane Samlagsstevne 21.08 Start: 21.07.2019 4
23 - 24.08 Fosen Grand Prix 2019 kart Rissa - Bane - Åpent 22.08 Start: 24.07.2019
23 - 24.08 Fylkesmesterskap for Hedmark kart Åmot - Bane - Åpent 22.08 Start: 19.07.2019
23 - 24.08 Porsgrunds Stevnet 2019 kart Porsgrunds - Bane - Åpent 21.08 Til påmelding 19
23.08 Kragens Minnestevne kart Surnadal Bane - ikke kl.sett - Åpent
23 - 25.08 Samlagstevne Akershus kart Nes/Hovind - Bane Samlagsstevne 22.08 Start: 21.07.2019
23 - 24.08 Fosen Grand Prix kart Sørfjorden - Bane - Åpent 21.08 Til påmelding 1
24.08 Jubileumsstevne kart Skånland - Bane - Åpent 22.08 Til påmelding 31
24.08 Trondenestreffen kart Trondenes Bane - ikke kl.sett - Åpent 22.08 Til påmelding 32
24 - 25.08 Samlagsstevne sommer - Felt Vaagakallen Felt Samlagsstevne 22.08 Start: 01.08.2019
24 - 25.08 Samlagsstevne sommer Vaagakallen - Bane Samlagsstevne 22.08 Start: 01.08.2019
24.08 SM Bane 2019 kart Hammerfest - Bane Samlagsstevne 22.08 Til påmelding 23
24 - 25.08 Høststevnet 2019 kart Slagen - Bane - Åpent 23.08 Start: 26.07.2019
24 - 25.08 Rana-Salten Bjøllånes - Bane - Åpent
24.08 Jaktfeltstemne Haust 2019 kart Hildre og Brattvåg Felt - Åpent 23.08 Start: 01.08.2019
24 - 25.08 Skjærgårdstevnet 2019 kart Nøtterø - Bane - Åpent 21.08 Til påmelding 16
24 - 25.08 Larvikstevnet 2019 kart Larvik - Bane - Åpent 20.08 Til påmelding 14
24 - 25.08 Samlagstevnet kart Time - Bane Samlagsstevne 31.07 Til påmelding 108
25.08 Samlagsstemna Hardanger og Voss kart Jondal - Bane Samlagsstevne 19.08 Til påmelding 14
25.08 Organisasjonsmedaljen kart Tretinddalen Bane - ikke kl.sett - Åpent
25.08 Enkeltmannspokalen 2019 kart Hammerfest Bane - ikke kl.sett - Åpent 22.08 Til påmelding 23
25.08 Den norske skyttermedalje 2019 kart Hammerfest Bane - ikke kl.sett - Åpent 22.08 Til påmelding 11
25.08 Samlagsstemne Sunnmør kart Engesetdal/Skodje - Bane Samlagsstevne
25.08 Samlagsstemne Bane Søre Sunnmøre kart Vartdal - Bane Samlagsstevne
25.08 Samlagsstevne Bane 2019 - Sunnhordland kart Stord - Bane Samlagsstevne 16.08 Til påmelding 26
28.08 Bedriftspokal kart Mostadmark Bane - ikke kl.sett - Åpent 27.08 Start: 01.08.2019 6
30.08 - 01.09 FC Voss kart Voss - Bane Norgescup 29.08 Start: 03.08.2019
30.08 - 01.09 FC Hardanger kart Hardanger - Bane Norgescup 29.08 Start: 03.08.2019
30.08 - 01.09 FC Jondal kart Jondal - Bane Norgescup 29.08 Start: 03.08.2019
30 - 31.08 Avslutningsstevnet kart Nesna - Bane - Åpent
30 - 31.08 Åpent stevne kart Nesna - Bane - Åpent
31.08 Veterancup Finale kart Brumunddal Bane - ikke kl.sett Cup
31.08 Andøytreffen Felt Andenes Felt - Åpent
31.08 Andøytreffen Bane kart Dverberg - Bane - Åpent
31.08 ITK bane finalestevne kart Øvre Ogndal - Bane Cup
31.08 Høsttreffen 2019 kart Gjøvik og Brusveen - Bane - Åpent
31.08 Tyttebærstevnet 2019 kart Tingelstad - Bane - Åpent 29.08 Start: 20.07.2019
September 2019
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
01.09 Eyvind Rørviks minnestevne kart Mosjøen - Bane - Åpent
01.09 Andøytreffen Bane kart Andenes - Bane - Åpent
01.09 Veteranstevnet Inntrøndelag - Bane - Åpent
01.09 Dugleik kart Langfjorddalen - Bane - Åpent 30.08 Start: 14.08.2019
01.09 Lagsmesterskap kart Langfjorddalen - Bane - Åpent 30.08 Start: 30.08.2019
05 - 08.09 Sarpsborgstevnet 2019 Sarpsborg - Bane - Åpent
06 - 08.09 Rådestevnet 2019 kart Råde - Bane - Åpent
06 - 08.09 Fellestur til Ungdomsstevnet i Numedal Sunnhordland Bane - ikke kl.sett - Åpent 10.08 Til påmelding 23
07 - 08.09 SM bane kart Lødingen - Bane Samlagsstevne
07.09 Finale Follocup Senior kart Frogn og Drøbak - Bane Cup
07 - 08.09 Ryggestevnet 2019 Rygge - Bane - Åpent
07.09 Banecup finalen kart Time - Bane Cup
08.09 Avslutningsstevne Bane kart Sortland - Bane - Åpent
08.09 Finale NAC kart Overhalla - Bane Cup
08.09 Finale Follocup R/ER/J kart Ski - Bane Cup
12.09 Høststevnet kart Rissa - Bane - Åpent
12.09 Dugnad, banen ryddes og stenges kart Aasen Bane - ikke kl.sett Møte kurs etc.
14.09 Finale Østlandscup - ungdom kart Moss og Våler - Bane Cup
14 - 15.09 Såner bane kart Såner - Bane - Åpent
14 - 15.09 Aas bane kart Aas - Bane - Åpent
14.09 Treffpunkt Varden 2019 kart Drangedal Bane - ikke kl.sett - Åpent
15.09 Slutningsskyting kart Mostadmark Bane - ikke kl.sett - Åpent 14.09 Start: 18.08.2019
25.09 Felstemne for NU og R i Sunnfjord kart Gaular Felt - Åpent
Oktober 2019
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
11 - 13.10 Såner 15m kart Såner Inne - Åpent
11 - 13.10 Ski 15m kart Ski Inne - Åpent
15 - 16.10 Meråker veteranstevne kart Meråker Inne - Åpent 13.10 Start: 15.08.2019
15 - 20.10 Nittedalsstevnet kart Nittedal Inne - Åpent
17 - 19.10 Varghistevnet kart Skaun Inne - Åpent
22 - 27.10 Aas 15m kart Aas Inne - Åpent
22 - 27.10 Frogn og Drøbak 15m kart Frogn og Drøbak Inne - Åpent
23.10 Kretsstevne 15m 2019 Råde Inne - Åpent
24 - 26.10 Gannstevne kart Gann Inne - Åpent
25 - 27.10 Åpent stevne - Bergen Nordre kart Bergen Nordre Inne - Åpent
25 - 26.10 Stod stevnet 2019 kart Forr Inne - Åpent
25 - 26.10 Vålastevnet kart Øvre Ogndal Inne - Åpent
25 - 27.10 Boligpartner-cupen 1.runde Vingelen kart Vingelen Inne - Åpent
26 - 27.10 15m stevne kart Åsheim Inne - Åpent
26 - 27.10 15m stevne kart Lismarken Inne - Åpent
26.10 Ofoten rundt 1 Bjerkvik Inne - Åpent
26 - 28.10 Ope stemne - Os kart Os Inne - Åpent
26.10 Dagsamling Inntrøndelag Inne - Åpent
26.10 Høststevnet kart Alta Inne - Åpent 26.10 Start: 01.10.2019
26 - 27.10 Eide og Naas 15m 2019 kart Eide og Naas Inne - Åpent
26.10 Ofoten rundt 2 Bjerkvik Inne - Åpent
27.10 Åpent stevne kart Nordre Land Inne - Åpent
28.10 - 03.11 Sørlandskula Holum kart Holum Inne - Åpent
28.10 - 03.11 Sørlandskula Mandal kart Mandal Inne - Åpent
29 - 31.10 Åpent Hemnemesterskap 15m 2019 kart Heim/Hemne Inne - Åpent 29.10 Start: 29.09.2019
29 - 31.10 Midtukestevne kart Moss og Våler Inne - Åpent
29 - 31.10 Orklabankens pokal 15m kart Snillfjord Inne - Åpent
30.10 - 01.11 Kråkstad 15m kart Kråkstad Inne - Åpent
31.10 - 02.11 Miniatyrstemne kart Volda Inne - Åpent
31.10 - 02.11 Novemberminiatyren 2019 kart Vartdal Inne - Åpent
November 2019
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
01 - 02.11 Leksvikstevnet 2 kart Leksvik Inne - Åpent
01 - 02.11 Grong Sparebank-stevnet kart Nordre Skage Inne - Åpent
01 - 02.11 Boligpartner-cupen 2.runde Dalsbygda kart Dalsbygda Inne - Åpent
01 - 02.11 Boligpartner-cupen 3.runde Nora kart Nora Inne - Åpent
01 - 03.11 Rådestevnet 15m 2019 Råde Inne - Åpent
02 - 03.11 Åpent 15m stevne (WC) kart Etne Inne - Åpent
03.11 15m Smøla kart Smøla Inne - Åpent
04 - 07.11 15m stevne kart Løiten Inne - Åpent
04 - 07.11 15m stevne kart Stange og Romedal Inne - Åpent
04 - 09.11 Trippelstevne kart Fet Inne - Åpent
04 - 10.11 Karusell 15 m Farsund Farsund Inne - Åpent
04 - 10.11 15 m karusell Lyngdal kart Lyngdal Inne - Åpent
05 - 08.11 Åpent Meråker kart Meråker Inne - Åpent 04.11 Start: 20.09.2019
05 - 10.11 Miniatyr stevne Langevåg kart Langevåg Inne - Åpent 03.11 Start: 01.10.2019
05 - 10.11 Aalesund miniatyr kart Aalesund Inne - Åpent
07 - 09.11 Åpent miniatyrstevne Storsteinnes Inne - Åpent
07.11 1. karusellstevne kart Imenes Inne - Åpent
07 - 09.11 Åpent Stevne - Bergen kart Bergen Inne - Åpent
07 - 10.11 Andebustevnet inne 2019 kart Andebu Inne - Åpent
07 - 10.11 Haldenstevnet Halden Inne - Åpent
08 - 09.11 Åpent 15m - stevne kart Kvam Inne - Åpent
08 - 09.11 Grong Sparebankstevnet Harran Inne - Åpent
08 - 09.11 Bjørhusdal-stevnet Namsskogan Inne - Åpent
08 - 09.11 Boligpartner-cupen 4.runde Øvre Rendal kart Øvre Rendal Inne - Åpent
08 - 10.11 4x15 haust 2019 Leikanger kart Leikanger Inne - Åpent
08 - 10.11 4x15 haust 2019 Norum kart Norum Inne - Åpent
08 - 10.11 4x15 haust 2019 Sogndal kart Sogndal Inne - Åpent
08 - 10.11 4x15 haust 2019 Hafslo kart Hafslo Inne - Åpent
08 - 10.11 Skaalastevnet 15m 2019 kart Nesjestranda & Skaala Inne - Åpent 06.11 Start: 10.10.2019
09 - 10.11 Miniatyrstemna Hardanger kart Hardanger Inne - Åpent
09 - 10.11 Miniatyrstemna Strandebarm Hardanger Inne - Åpent
09 - 10.11 Jørpelandstevnet Jørpeland Inne - Åpent
09 - 10.11 Suldalstevnet kart Sand/Suldal Inne - Åpent
09 - 10.11 Åpent 15m stevne (WC) kart Hatlestrand og Ølve Inne - Åpent
11 - 17.11 15 m Karusell Kvinesdal kart Kvinesdal Inne - Åpent
11 - 17.11 15m Karusell Flikka kart Flikka Inne - Åpent
11 - 17.11 Rosendalsminiatyren(Westcon Vinter Cup) kart Kvinnherad Inne - Åpent
12 - 15.11 15m stevne Brumunddal Inne - Åpent
12 - 14.11 1.Runde LP-Cup 15M kart Rollag og Veggli Inne Cup
12 - 16.11 Boligpartner-cupen 5.runde Kvikne kart Kvikne Inne - Åpent
12 - 17.11 Miniatyrstemne Stranda Stranda Inne - Åpent
12 - 17.11 Ope miniatyr kart Sunnylven Inne - Åpent
12 - 14.11 Karusellstevne Bamble kart Bamble Inne - Åpent 09.11 Start: 28.10.2019
13 - 14.11 Høststvne kart Nordskogbygda Inne - Åpent
14 - 15.11 Novemberstevnet kart Skjelstadmark Inne - Åpent 12.11 Start: 13.10.2019
14 - 15.11 Åpent stevne kart Stjørdal Inne - Åpent 12.11 Start: 01.10.2019
14 - 15.11 GRUE SPAREBANK CUP 2019/20 kart Eidskog Inne Cup
14 - 17.11 Kleppstevnet Klepp Inne - Åpent
14 - 17.11 Finnøystevnet Finnøy Inne - Åpent
15 - 16.11 Åpent 15m - stevne kart Markabygda Inne - Åpent
15 - 16.11 Åpent 15m - stevne kart Aasen Inne - Åpent
15 - 16.11 Høylands-stevnet kart Høylandet Inne - Åpent
15 - 16.11 Nesna Open kart Nesna Inne - Åpent
15 - 16.11 Åpent dobbeltstevne kart Nesna Inne - Åpent
16 - 17.11 Førjulstevnet Nedre Målselv Inne - Åpent AVLYST
16 - 17.11 15 meter Syvde kart Syvde Inne - Åpent
16 - 17.11 Valsøyfjord 15m Valsøyfjord Inne - Åpent
16 - 17.11 Husnes Miniatyren kart Husnes Inne - Åpent
18 - 24.11 Styrvollstevnet 15m kart Styrvoll Inne - Åpent 16.11 Start: 14.10.2019
18 - 21.11 Karusellstevne Drangedal 2019 kart Drangedal Inne - Åpent
19 - 24.11 Ørskog miniatyr kart Ørskog Inne - Åpent
19 - 24.11 Gylmyr miniatyr kart Engesetdal/Skodje Inne - Åpent
20 - 22.11 Åpent stevne 15m Otta Inne - Åpent
21 - 23.11 Åpent stevne 50m kart Lånke Inne - Åpent
21 - 24.11 15m Sandehallen kart Sande Inne - Åpent 20.11 Start: 14.10.2019
22 - 23.11 Adventstreffen kart Bø (Vesterålen) Inne - Åpent 21.11 Start: 01.11.2019
22 - 23.11 Bøtreffen kart Bø (Vesterålen) Inne - Åpent 21.11 Start: 01.11.2019
22.11 Ofoten rundt 3 Kjøpsnes Inne - Åpent
22 - 23.11 NTE - stevnet kart Levanger og Frol Inne - Åpent
22 - 23.11 NTE - stevnet kart Verdal Søndre Inne - Åpent
22 - 24.11 Miniatyr 15m Hundeide Inne - Åpent
22 - 24.11 Miniatyr 15m kart Stryn Inne - Åpent
22 - 24.11 Miniatyr 15m kart Hornindal og Markane Inne - Åpent
22 - 23.11 Åpent stevne 15 m Dunderlandsdalen Inne - Åpent
22 - 24.11 Sarpsborg stevne 15 m kart Sarpsborg Inne - Åpent
22.11 Ofoten rundt 4 Kjøpsnes Inne - Åpent
22 - 23.11 3x15 haust 2019 Knipenborg kart Knipenborg Inne - Åpent
22 - 23.11 3x15 haust 2019 Tønjum kart Tønjum Inne - Åpent
22 - 23.11 3x15 haust 2019 Aurland kart Aurland Inne - Åpent
23 - 25.11 Oppdalsstevne 15m kart Opdal og Midtbygden Inne - Åpent
24.11 Finale ITK 15m kart Levanger og Frol Inne Cup
24.11 Boligpartner-cupen Finale kart Tynset Inne Cup
24.11 Adventstevne kart Rindal Inne - Åpent
24.11 Westcon Cup Finale 15m kart Haugesund og Sveio Inne Cup
26 - 28.11 Åpent stevne 15m Karusell kart Holla Inne - Åpent
26 - 28.11 2.Runde LP-Cup 15M kart Kongsberg Inne Cup
26 - 28.11 Bell Åpen kart Selbu Inne - Åpent
28.11 - 01.12 Ope stemne - Os kart Os Inne - Åpent
28.11 - 01.12 Åpent stevne - Fana Fana Inne - Åpent
29 - 30.11 Adventstreffen kart Storfjord Inne - Åpent
29 - 30.11 Sparebank SMN1-stevnet kart Overhalla Inne - Åpent
29 - 30.11 Førjulstreffen kart Moss og Våler Inne - Åpent
29 - 30.11 Novemberstevnet Skiptvet kart Skiptvet Inne - Åpent
30.11 - 01.12 Liggendestevnet kart Namdalseid og Lyngen Inne - Åpent
Desember 2019
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
03.12 Forsvarsskytingen Brumunddal Inne - Åpent
03 - 08.12 Miniatyr Stranda Stranda Inne - Åpent
03 - 08.12 Sykkylven miniatyr Sykkylven Inne - Åpent
03 - 07.12 Juleskytingen kart Stavanger Inne - Åpent
03 - 05.12 Åpent stevne 15m Otta Inne - Åpent
05 - 07.12 Samlagsstevnet 15m Follo kart Frogn og Drøbak Inne Samlagsstevne
06 - 07.12 Desimalstevnet kart Verdal Søndre Inne - Åpent
06 - 07.12 Grong Sparebankstevnet Harran Inne - Åpent
06 - 07.12 Namsskogan-stevnet Namsskogan Inne - Åpent
06 - 07.12 Bergsmo-stevnet Grong Inne - Åpent
06 - 07.12 Dobbelstevne miniatyr 1 Røvassdalen Inne - Åpent
06 - 07.12 Dobbelstevne miniatyr 2 Røvassdalen Inne - Åpent
06 - 07.12 Dobbelstevne miniatyr 1 kart Alteren Inne - Åpent
06 - 07.12 Dobbelstevne miniatyr 2 kart Alteren Inne - Åpent
09 - 15.12 15 m Karusell Øvre Eiken kart Øvre Eiken Inne - Åpent
09 - 15.12 15 m Karusell Grindølen kart Grindølen Inne - Åpent
Neste >>