Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
Januar 2020
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
23 - 26.01 Samlagsmesterskap 15 meter kart Budal Inne Samlagsstevne 21.01 Avsluttet 59
25 - 26.01 Nordmør - Samlagsstevne 15m kart Sunndal Inne Samlagsstevne 23.01 Til påmelding 122
26.01 Samlagstevne 15m kart Rakvåg Inne Samlagsstevne 24.01 Til påmelding 65
27 - 30.01 Vestnes stevnet kart Vestnes Inne - Åpent 26.01 Til påmelding 28
30 - 31.01 Åpent stevne kart Stordalen Inne - Åpent 29.01 Til påmelding 77
30.01 - 01.02 Trippelstevne 2, 50 M kart Lånke Inne - Åpent 29.01 Til påmelding 182
30.01 Individuell serieskyting 3. runde 2020 kart Rauma Inne - Åpent 27.01 Til påmelding 43
31.01 - 02.02 Hov 15M kart Hov Inne - Åpent 30.01 Til påmelding 87
Februar 2020
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
01 - 02.02 Sunndal 15m kart Sunndal Inne - Åpent 30.01 Til påmelding 108
05 - 09.02 LDKS 15-meter Mørekretsen 2020 kart Nesjestranda & Skaala Inne Landsdelstevne 04.02 Til påmelding 203
05.02 Innendørskarusell krets 1, under 18 år kart Skjelstadmark Inne - Åpent 04.02 Til påmelding 45
06 - 08.02 Åpent stevne kart Orkland Ytre Inne - Åpent 04.02 Til påmelding 46
06 - 08.02 Arnulf Venns minnestevne kart Skaun Inne - Åpent 05.02 Til påmelding 102
06 - 08.02 Orkland Energi Innertier'n kart Orkla Inne - Åpent 05.02 Til påmelding 113
12 - 14.02 Åpent stevne kart Meråker Inne - Åpent
12 - 13.02 Åpent stevne kart Hommelvik Inne - Åpent 11.02 Til påmelding 17
13.02 Individuell serieskyting 4. runde 2020 kart Rauma Inne - Åpent 12.02 Til påmelding 38
15.02 KM felt Krets 1 kart Stordalen Felt - Åpent 14.02 Til påmelding 9
23.02 Sabotørfelten Trondhjems Felt - Åpent 21.02 Til påmelding 15
26 - 28.02 Februarstevnet kart Skjelstadmark Inne - Åpent 24.02 Til påmelding 13
26.02 Innendørskarusell krets 1 kart Floren Inne - Åpent 25.02 Start: 31.01.2020
27 - 28.02 Åpent stevne kart Malvik Inne - Åpent
27 - 29.02 Samlagsstevnet kart Tydal Inne Samlagsstevne 25.02 Start: 01.02.2020
Mars 2020
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
01.03 Øvre Surnadal felten kart Øvre Surnadal Felt - Åpent 29.02 Start: 01.02.2020
03 - 05.03 Hemne Open kart Heim/Hemne Inne - ikke kl.sett - Åpent
04.03 Innendørskarusell Krets 1 runde 4 kart Lånke Inne - Åpent 03.03 Start: 01.02.2020
05 - 06.03 Åpent stevne kart Stjørdal Inne - Åpent 03.03 Start: 03.02.2020
06 - 08.03 Trippelstevne 3, 50 M kart Lånke Inne - Åpent
07.03 Stordalsfelten kart Stordalen Felt - Åpent
07.03 Åpent stevne kart Skjelstadmark Felt - Åpent
08.03 Gjemnesfelten Batnfjord Felt - Åpent
12 - 13.03 Åpent stevne kart Meråker Inne - Åpent
14.03 Hongslofelten kart Orkla Felt - Åpent
14.03 Agdenesfelten kart Orkland Ytre Felt - Åpent
15.03 Det Nordenfjeldske felt kart Trondhjems Felt - Åpent
21.03 NM Skifeltskyting normaldistanse kart Skaun Skifelt - Åpent 15.03 Til påmelding 11
21.03 Raumastevnet felt 2020 Rauma Felt - Åpent
22.03 NM Skifeltsprint kart Skaun Skifelt - Åpent 15.03 Til påmelding 8
26 - 27.03 Stjørdalsmesterskap 15m for krets 1 kart Stordalen Inne - Åpent 25.03 Start: 25.02.2020
29.03 Samlagsstevnet kart Mostadmark Felt Samlagsstevne
29.03 Samlagsstevnet Nordmør 2020 Ertvågøy Felt Samlagsstevne
29.03 Samlagsstevnet Felt Gauldal kart Singsås Felt Samlagsstevne
29.03 Samlagsstevnet Romsdal 2020 kart Aureosen Felt Samlagsstevne
April 2020
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
04.04 Tydalstevnet kart Tydal Felt - Åpent
05.04 Hemnestevnet Heim/Hemne Felt - Åpent
13.04 2.dagstevnet kart Lånke Felt - Åpent
24 - 25.04 Baneåpning kart Lånke - Bane - Åpent
24 - 25.04 Vårstevne kart Skjelstadmark - Bane - Åpent
26.04 DC-13 Sunndalsfelten kart Sunndal Felt - Åpent
Mai 2020
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
08.05 Ulvstupokalen kart Snillfjord - Bane - Åpent
10.05 Festningstevnet kart Hegra Felt - Åpent
16.05 Åpent Skaunmesterskap Skogsløp sprint kart Skaun Skogsløp - Åpent
18 - 21.05 Mostadmarkstevnet kart Mostadmark - Bane - Åpent
19 - 21.05 Hommelvikstevnet kart Hommelvik - Bane - Åpent
20.05 Malvikstevnet kart Malvik - Bane - Åpent
Juni 2020
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
01.06 Tydalstevnet kart Tydal - Bane - Åpent
01.06 Selbustevnet kart Selbu - Bane - Åpent
05 - 06.06 Furunostevnet kart Orkland Ytre - Bane - Åpent
05 - 06.06 Bynesstevnet kart Byneset - Bane - Åpent
09 - 11.06 Forsvarsskytingen kart Nidaros Bane - ikke kl.sett - Åpent 10.06 Start: 01.05.2020
10.06 Melmyrstevnet kart Floren - Bane - Åpent
12.06 Terje Bergs minnestevne kart Snillfjord - Bane - Åpent
13 - 14.06 LDKS kart Selbu - Bane Landsdelstevne
19 - 21.06 Tour de Orkla kart Orkla - Bane - Åpent
19 - 21.06 Tour de Orkla Rennebu kart Rennebu - Bane - Åpent
19 - 21.06 Tour de Orkla - Lady Arbuthnotts Pris kart Sunndal - Bane - Åpent
25.06 Midtsommerstevnet kart Trondhjems - Bane - Åpent
Juli 2020
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
04 - 05.07 Grensetreffet felt kart Stordalen Felt - Åpent
04 - 05.07 Grensetreffet bane kart Stordalen - Bane - Åpent
09.07 Rådalstevnet kart Skjelstadmark - Bane - Åpent
10 - 12.07 Skaalastevnet Bane 2020 kart Nesjestranda & Skaala - Bane - Åpent 08.07 Start: 08.06.2020
17 - 18.07 Hemnestevnet kart Heim/Hemne - Bane - Åpent