Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
Arrangementer med start påmelding idag
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
05.02 VN CUP RUNDE 2 kart Fiskå Inne Cup 05.02 Start kl. 21.00
17.02 Uttak for Hordastevnet 15m Hordaland Inne - Åpent 31.01 Start kl. 21.00
Januar 2019
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
19 - 25.01 Heli-Team cup 7 Evenes Inne Cup
22.01 Treningscup 13 kart Husnes Inne Cup 22.01 Til påmelding 9
22.01 Pokalskyting Geilo - H/H - Hadding Geilo Inne Cup 21.01 Avsluttet 12
22 - 27.01 Melandminiatyren 2019 Meland Inne - Åpent 20.01 Avsluttet 181
22 - 27.01 Ope stemne - Seim Seim Inne - Åpent 21.01 Avsluttet 189
22 - 27.01 Lindåsminiatyren 2019 kart Lindås Inne - Åpent 21.01 Avsluttet 160
22 - 25.01 Lapua cup 6. runde 18/19 Jondal Inne Cup 25.01 Til påmelding 6
22 - 27.01 Samlagsstevne 15m Flikka kart Flikka Inne Samlagsstevne 20.01 Avsluttet 74
22 - 23.01 Lapuacup runde 6 2018/2019 kart Voss Inne - Åpent 21.01 Avsluttet 24
23.01 Miniatyrcup 4 kart Nedre Nordreisa Inne Cup 21.01 Avsluttet 14
23.01 Kne-stevne Nedre Målselv Inne - Åpent 22.01 Til påmelding 47
23.01 Heli-Team Cup Harstad runde 7 kart Trondenes Inne Cup 22.01 Til påmelding 27
23 - 27.01 Landsdelskrestssevnet 15m 2019 Opplandskretsen kart Gjøvik og Brusveen Inne - Åpent 20.01 Avsluttet 370
23.01 4.Karusell kl.1-5+vet+ej kart Gol og Ødegården Inne Cup 21.01 Avsluttet 33
23 - 24.01 Lapua cup, 6. runde kart Hardanger Inne Cup 22.01 Til påmelding 36
23 - 24.01 Innendørskarusell 2019 kart Hegra Inne - Åpent 21.01 Avsluttet 45
23 - 25.01 Lapuacup 6.runde 18/19 kart Ullensvang Inne Cup 22.01 Til påmelding 1
23.01 SM 15m Oslo Østre Inne Samlagsstevne 22.01 Til påmelding 53
24 - 25.01 Sunnfjordpokalen runde 9 kart Gaular Inne Cup 24.01 Til påmelding 49
24 - 26.01 Samlagsstevnet kart Mostadmark Inne Samlagsstevne 23.01 Til påmelding 189
24 - 27.01 Samlagsstevnet 15m kart Namdalseid og Lyngen Inne Samlagsstevne 23.01 Til påmelding 111
24 - 26.01 Samlags-stevnet kart Nordre Skage Inne Samlagsstevne 22.01 Til påmelding 102
24 - 25.01 15 m CUP - 1 VALDRES kart Fagernes Inne Cup 22.01 Til påmelding 24
24 - 26.01 Samlagsstevne 15 m Gauldal kart Singsås Inne Samlagsstevne 23.01 Til påmelding 51
24 - 26.01 Samlagsstevnet 15m Fosen kart Sørfjorden Inne Samlagsstevne 21.01 Avsluttet 90
24 - 25.01 Rissa stevnet 15m kart Rissa Inne - Åpent 23.01 Til påmelding 81
25 - 27.01 Miniatyrstemna Granvin kart Granvin Inne - Åpent 23.01 Til påmelding 141
25 - 27.01 Miniatyrstemna Voss kart Voss Inne - Åpent 23.01 Til påmelding 151
25 - 27.01 Miniatyrstemna Borstrondi Borstrondi Inne - Åpent 23.01 Til påmelding 139
25 - 27.01 Viken I 15-m kart Sigdal Inne Landsdelstevne 23.01 Til påmelding 236
25 - 26.01 Innendørs treningssamling Sunnhordland Bane - ikke kl.sett Møte kurs etc. 20.01 Avsluttet 39
25 - 26.01 Samlagsstevne 15m kart Halsa (Nordmør) Inne Samlagsstevne 22.01 Til påmelding 123
25 - 26.01 Åsliastevnet kart Åslia Inne - Åpent 23.01 Til påmelding 67
25.01 Nabocupen runde 5 med finale kart Storfjord Inne Cup 23.01 Til påmelding 44
25 - 26.01 Dobbeltstevne 1 kart Bodø Østre Inne - Åpent 24.01 Til påmelding 44
25 - 26.01 Dobbeltstevne 2 kart Bodø Østre Inne - Åpent 24.01 Til påmelding 43
26 - 27.01 Naustdal 15 m kart Naustdal Inne - Åpent 24.01 Til påmelding 61
26 - 27.01 Florøminiatyren kart Florø Inne - Åpent 24.01 Til påmelding 57
26 - 27.01 Førdekruset 2018 kart Førde Inne - Åpent 25.01 Til påmelding 61
26 - 27.01 Solundstemnet miniatyr 2019 Solund Inne - Åpent 24.01 Til påmelding 37
26.01 1. karusellstevne Søndeled Felt - Åpent 24.01 Til påmelding 96
26.01 Åpent Miniatyr kart Sortland Inne - Åpent 25.01 Til påmelding 39
26.01 SM 15m kart Trondenes Inne Samlagsstevne 24.01 Til påmelding 102
26.01 - 01.02 Heli-Team cup 8 Evenes Inne Cup
26.01 Karusell Melbo Inne - Åpent 25.01 Til påmelding 37
26 - 27.01 Dobbelstevne miniatyr 1 kart Mo Inne - Åpent 25.01 Til påmelding 39
26 - 27.01 Dobbelstevne miniatyr 2 kart Mo Inne - Åpent 25.01 Til påmelding 39
27.01 HV-1 Blakerfelten 2019 Blaker Felt - Åpent 26.01 Til påmelding 316
27.01 Samlagsstemne Sunnmør kart Engesetdal/Skodje Inne Samlagsstevne 19.01 Avsluttet 61
27.01 Åpent stevne 15 m kart Ørlendingen Inne - Åpent 26.01 Til påmelding 58
27.01 Samlagstevne 15, Kleive Kleive Inne Samlagsstevne 25.01 Til påmelding 61
27.01 Nyttårsstevne kart Bjugn Inne - Åpent 26.01 Til påmelding 27
28 - 30.01 Vestfoldcup 15m kart Styrvoll Inne Cup 26.01 Til påmelding 103
28.01 - 03.02 Ørskog miniatyr kart Ørskog Inne - Åpent 28.01 Til påmelding 59
28.01 - 03.02 Gylsmyrminiatyren kart Engesetdal/Skodje Inne - Åpent 29.01 Til påmelding 59
28 - 31.01 Vinterstevnet 15m Aas kart Aas Inne - Åpent 27.01 Til påmelding 193
28 - 31.01 Vinterstevnet 15m Spydeberg kart Spydeberg Inne - Åpent 27.01 Til påmelding 185
28 - 31.01 Vestnes Stevnet kart Vestnes Inne - Åpent
28 - 31.01 Vestnes Stevnet 15m kart Vestnes Inne - Åpent 27.01 Til påmelding 35
28 - 30.01 KM 15m - Krets 2 - Akershus Skedsmo Inne - Åpent 26.01 Til påmelding 51
28 - 29.01 Lagmesterskap 15 m. 2019 Sørskogbygda Inne - Åpent 27.01 Til påmelding 6
29.01 Treningscup 14 kart Husnes Inne Cup 29.01 Start: 27.01.2019
29 - 31.01 5.Runde LP-Cup 15M kart Flesberg Inne Cup 28.01 Til påmelding 97
29.01 - 02.02 Fåbergkarusell 25m kart Fåberg Inne - Åpent 27.01 Til påmelding 149
29.01 Holmesterskap 15 m kart Hovet og Hol Inne - Åpent 27.01 Til påmelding 19
29.01 - 02.02 Dobbeltstevne 1 Sulitjelma Inne - Åpent 28.01 Til påmelding 32
29.01 - 02.02 Dobbeltstevne 2 Sulitjelma Inne - Åpent 28.01 Til påmelding 32
30.01 Miniatyrcup 5 kart Nedre Nordreisa Inne Cup 28.01 Til påmelding 15
30.01 - 03.02 Solstevnet Nedre Målselv Inne - Åpent 28.01 Til påmelding 299
30.01 Heli-Team Cup Harstad runde 8 kart Trondenes Inne Cup 29.01 Til påmelding 26
30.01 - 02.02 Samlagsstevnet 15m Folldal kart Folldal Inne Samlagsstevne 28.01 Til påmelding 70
31.01 - 03.02 Råvannstreffen kart Øvre Målselv Inne - Åpent 29.01 Til påmelding 165
31.01 - 01.02 Åpent stevne 15m kart Stordalen Inne - Åpent 30.01 Til påmelding 58
31.01 - 02.02 Lånketrippel 2 50m kart Lånke Inne - Åpent 30.01 Til påmelding 143
31.01 Individuell serieskyting 3. runde Rauma Inne - Åpent 29.01 Til påmelding 45
31.01 - 02.02 Ope stemne - Osterøy Osterøy Inne - Åpent 29.01 Til påmelding 65
31.01 - 02.02 Fyr-stevnet Jøa Inne - Åpent 29.01 Til påmelding 43
31.01 - 01.02 Ungdomstreffen kart Moss og Våler Inne - Åpent 30.01 Til påmelding 60
31.01 - 02.02 Vindafjord miniatyren Vindafjord Inne - Åpent 30.01 Til påmelding 102
31.01 - 02.02 Ølen miniatyren Ølen Inne - Åpent 01.02 Til påmelding 99
31.01 Ringsakermesterskap kart Åsheim Inne - Åpent 31.01 Til påmelding 58
31.01 Treningskarusell Tyristrand Tyristrand Inne Cup 30.01 Til påmelding 10
Februar 2019
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
01 - 02.02 Åpent 15 meter stevne kart Levanger og Frol Inne - Åpent 30.01 Til påmelding 103
01 - 02.02 Kleivestevnet 15 m Kleive Inne - Åpent 30.01 AVLYST 5
01 - 02.02 Åpent 15m - stevne kart Aasen Inne - Åpent 30.01 Til påmelding 93
01 - 02.02 Vemundvik-stevnet Vemundvik Inne - Åpent 30.01 Til påmelding 36
01 - 03.02 Miniatyr 15m kart Stryn Inne - Åpent 31.01 Til påmelding 50
01 - 03.02 Haugen Miniatyr 2019 kart Haugen Inne - Åpent 31.01 Til påmelding 49
01 - 03.02 Nordbygda og Rand 15m Nordbygda og Rand Inne - Åpent 31.01 Til påmelding 52
01 - 03.02 Hov 15m kart Hov Inne - Åpent 31.01 Til påmelding 92
01 - 02.02 Fagervikastevnet miniatyr Fagervika Inne - Åpent 30.01 Til påmelding 21
01 - 02.02 Åpent Miniatyr Fagervika Inne - Åpent 30.01 Til påmelding 18
02.02 Feltkarusell 1 Søndre Hinnøy Felt - Åpent
02.02 Finfeltstevnet på elektronikk Sande Felt - Åpent 01.02 Til påmelding 40
02.02 Rakkestad finfelt 2019 kart Rakkestad Felt - Åpent 29.01 Til påmelding 73
02 - 03.02 Sunndal 15m kart Sunndal Inne - Åpent 31.01 Til påmelding 95
02.02 Hanekamp kart Mosjøen Inne - Åpent 31.01 Til påmelding 21
02.02 Hallstevnet By Inne - Åpent 01.02 Til påmelding 22
02.02 Hanekamp Austerbygda Inne - Åpent 31.01 Til påmelding 20
03.02 Lapua cup FINALE kart Stange og Romedal Inne Cup
03.02 1. karusellstevne felt Greipstad Felt - Åpent 01.02 Til påmelding 96
03.02 Gjerdrumstevnet finfelt kart Gjerdrum Felt - Åpent 31.01 Til påmelding 110
03.02 Hanekamp kart Fustvatn Inne - Åpent 30.01 Til påmelding 30
03.02 Hanekamp kart Drevja Inne - Åpent 31.01 Til påmelding 30
04.02 4 Sparebank 1 karusell 15 m ungdom Geilo Inne Cup 03.02 Til påmelding 13
04 - 10.02 Miniatyrstemner 4x 15m kart Norum Inne - Åpent 03.02 Til påmelding 228
04 - 10.02 4 x 15m Sogndal kart Sogndal Inne - Åpent 03.02 Til påmelding 191
04 - 10.02 4x15m, Hafslo kart Hafslo Inne - Åpent 03.02 Til påmelding 177
04.02 avlyst kart Bodø Østre Inne - Åpent 03.02 AVLYST
04.02 Miniatyrfinale kl 3-5 + EJ Stranda Inne - Åpent
04.02 Liggendestevne Miniatyr kart Bodø Østre Inne - Åpent 03.02 Til påmelding 13
05.02 Treningscup 15 kart Husnes Inne Cup 05.02 Start: 03.02.2019
05 - 07.02 6.Runde 15m LP-Cup kart Jondalen Inne Cup
05 - 09.02 Åpent 15m stevne kart Kvæfjord Inne - Åpent 04.02 Til påmelding 41
05 - 10.02 Samlagsmesterskap 15 m kart Vågå Inne Samlagsstevne 03.02 Til påmelding 154
05 - 10.02 4 x 15m Leikanger kart Leikanger Inne - Åpent 03.02 Til påmelding 226
05.02 Miniatyrfinale kl Veteran kart Ørskog Inne - Åpent
05.02 Miniatyrfinale kl NV, 1 og 2 kart Aalesund Inne - Åpent
05.02 Skytterlinkstevnet - Liggstevnet Røvassdalen Inne Samlagsstevne 04.02 Til påmelding 21
05.02 VN CUP RUNDE 2 kart Fiskå Inne Cup 05.02 Start kl. 21.00
06.02 Miniatyrcup 6 kart Nedre Nordreisa Inne Cup 04.02 Til påmelding 15
06.02 Norgesvinduet Cup 7 Austerbygda Inne Cup 04.02 Til påmelding 22
06 - 10.02 LDKS Miniatyr Mørekretsen kart Langevåg Inne Landsdelstevne 04.02 Til påmelding 144
06.02 Innendørskarusell - krets 1 kart Skjelstadmark Inne - Åpent 04.02 Til påmelding 35
06.02 5. Karusell 15m. Kl 1-5, EJ + Veteran kart Hemsedal Inne - Åpent 05.02 Til påmelding 25
06 - 10.02 LDKS Rissa kart Rissa Inne Landsdelstevne 05.02 Til påmelding 211
06.02 Miniatyrfinale kl Ungdom kart Sunnylven Inne - Åpent
06.02 Kretsmesterskap 15m Halden Inne - Åpent 04.02 Til påmelding 24
07 - 09.02 Åpent miniatyrstevne Storsteinnes Inne - Åpent 05.02 Til påmelding 121
07 - 09.02 Arnulv Venns Minnestevne kart Skaun Inne - Åpent 06.02 Til påmelding 67
07 - 10.02 Samlagsmesterskap - Bergen kart Bergen Inne Samlagsstevne 31.01 Til påmelding 176
07 - 10.02 Os Open Nora 2019 kart Nora Inne - Åpent 06.02 Til påmelding 67
07 - 10.02 Februar stevne kart Dalsbygda Inne - Åpent 06.02 Til påmelding 48
07 - 08.02 15 m CUP - 2 VALDRES kart Beito Inne Cup
07.02 Skytterlinken 30-ligg kart Levanger og Frol Inne - Åpent 05.02 Til påmelding 46
07 - 10.02 Åpent Stevne 15m kart Sørfjorden Inne - Åpent 05.02 Til påmelding 43
07 - 09.02 Åpent innendørsstevne Orkland Ytre Inne - Åpent 06.02 Til påmelding 33
08 - 10.02 Samlagsstemna Hardanger og Voss kart Ullensvang Inne Samlagsstevne 05.02 Til påmelding 89
08 - 09.02 Brennablinken kart Storfjord Inne - Åpent 06.02 Til påmelding 103
08 - 09.02 3. karusellstevne/ HV CUP 3 Imenes Felt - Åpent 07.02 Til påmelding 105
08 - 09.02 Samlagsstevne 15m Hallingdal Nes og Bromma Inne Samlagsstevne 06.02 Til påmelding 70
09.02 Sunnfjordpokalen finale kart Florø Inne Cup
09.02 Finale Østlandscup 15m Blaker Inne Cup
09.02 Heli-Team Cup - Harstad Finale kart Trondenes Inne Cup
09.02 2. karusellstevne HV CUP 2 Rise og Løddesøl Felt - Åpent
09 - 12.02 Åpningsstevne 15m Kråkstad/Ski kart Ski Inne - Åpent 07.02 Til påmelding 141
10.02 HV-cup 4 /Raumnesfelten Raumnes Felt - Åpent 06.02 Til påmelding 251
10.02 Åpningsskyting felt Vestvågøy Felt - Åpent
10.02 Samlagsstemne 15M/2019 - Sunnhordland kart Hatlestrand og Ølve Inne Samlagsstevne 05.02 Til påmelding 53
10.02 Telecup Drangedal og Sannidal Drangedal Felt - Åpent 08.02 Til påmelding 98
12 - 14.02 Retrostemne 2019 kart Hildre og Brattvåg Inne - Åpent 10.02 Start: 23.01.2019
12 - 17.02 Midt veke stevne kart Engesetdal/Skodje Inne - Åpent 12.02 Til påmelding 20
12 - 14.02 Midtukestevne 15m 2019 Råde Inne - Åpent 11.02 Til påmelding 112
12 - 14.02 Vestfoldcup 15m 2. runde kart Sandar og Sandefjord Inne Cup 11.02 Start: 28.01.2019
12 - 13.02 15m Kretskarusell Krets 1 Akershus kart Høland/Bjørkelangen Inne - Åpent 11.02 Start: 28.01.2019
13.02 Stå-stevne Nedre Målselv Inne - Åpent 11.02 Til påmelding 19
13 - 16.02 Namsskogan-stevnet 2 Namsskogan Inne - Åpent 12.02 Til påmelding 15
13 - 14.02 Åpent Meråker kart Meråker Inne - Åpent 12.02 Til påmelding 17
13 - 15.02 Vintertour Øyer/dølen Inne - Åpent 12.02 Til påmelding 93
13.02 Krinsstemne Sørfjordkrinsen Odda Inne Samlagsstevne 11.02 Til påmelding 4
14 - 17.02 SM miniatyr kart Målselv Inne Samlagsstevne 12.02 Til påmelding 167
14.02 Individuell serieskyting 4. runde Rauma Inne - Åpent 12.02 Til påmelding 43
14 - 16.02 Åpent 15m - stevne kart Inderøy Inne - Åpent 13.02 Til påmelding 72
14 - 15.02 15 m CUP - 3 VALDRES kart Øystre Slidre Inne Cup
15 - 17.02 Snøfallstevnet Gisund Gisund Inne - Åpent 14.02 Til påmelding 62
15 - 17.02 SNØFALLSTEVNE Falken kart Falken Inne - Åpent 13.02 Til påmelding 78
15 - 16.02 Høylands-stevnet kart Høylandet Inne - Åpent 12.02 Til påmelding 18
15 - 16.02 Grong Sparebank-stevnet Harran Inne - Åpent 13.02 Til påmelding 18
15 - 17.02 Miniatyr 15m kart Eidsbygda Inne - Åpent
15 - 17.02 Miniatyr 15m Hundeide Inne - Åpent
15 - 17.02 Miniatyr 15m Utvik og Innvik Inne - Åpent
15 - 16.02 Fosna 15m kart Fosna Inne - Åpent 13.02 Start: 24.01.2019
15 - 16.02 Samlagsmesterskap miniatyr kart Nesna Inne Samlagsstevne
15 - 20.02 Vintertour Ringebu og Fåvang Inne - Åpent 12.02 Til påmelding 101
15 - 17.02 Samlagsstevne innendørs kart Bodø Østre Inne Samlagsstevne 14.02 Start: 24.01.2019
16 - 17.02 Hordastemnet 15 M kart Hardanger Inne Landsdelstevne 05.02 Til påmelding 178
16.02 Feltkarusell 2 Vestvågøy Felt - Åpent
16.02 Åpent feltstevne HV-cup 5 Sigdal Felt - Åpent
16.02 Åpent feltstevne, HV-cup 6 Søndre Modum Felt - Åpent 14.02 Til påmelding 152
16 - 17.02 Kongestevnet Felt 2019 kart Søndre Land Felt - Åpent 15.02 Til påmelding 169
16.02 Nordsjøstevnet Klepp Felt - Åpent
16.02 KM felt Krets 1 kart Stordalen Felt - Åpent 15.02 Til påmelding 20
17.02 Samlagsstevne Vesterålen kart Bø (Vesterålen) Inne Samlagsstevne 15.02 Til påmelding 35
17.02 Vingelstevnet DC-1 kart Vingelen Felt - Åpent
17.02 Savalstevnet DC-2 Fåset Felt - Åpent
17.02 Gjesdalfelten Gjesdal Felt - Åpent
17.02 Uttak for Hordastevnet 15m Hordaland Inne - Åpent 31.01 Start kl. 21.00
19 - 21.02 7 Runde LP Cup 15M kart Eker Inne Cup 18.02 Start: 03.02.2019
19 - 20.02 Midtukestevne kart Nordskogbygda Inne - Åpent 17.02 Til påmelding 28
20.02 Liggpokalen kart Trondenes Inne - Åpent 19.02 Til påmelding 15
20 - 21.02 Krinsstemnet 15m Bjørnefjorden 2019 kart Tysse Inne - Åpent 19.02 Start: 05.02.2019