Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
Arrangementer med start påmelding idag
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
26.10 Pangstart 2 Nyborg Inne Cup 25.10 Til påmelding 12
31.10 - 02.11 1. runde 15m karusell Vestre Toten Inne Cup 30.10 Til påmelding 1
06 - 11.11 Dobbeltstevne Østre Romerike - Fet kart Fet Inne - Åpent 05.11 Til påmelding 168
07 - 11.11 Dobbeltstevne Østre Romerike - Blaker kart Blaker Inne - Åpent 06.11 Til påmelding 162
08 - 12.11 Karusell 15 m kart Lyngdal Inne - Åpent 06.11 Til påmelding 27
09 - 11.11 Kleivestevnet 15 meter Kleive Inne - Åpent 07.11 Til påmelding 11
11.11 Dobbelstevne 1 (K5) Kjøpsnes Inne - Åpent 09.11 Til påmelding 4
11.11 Dobbelstevne 2 (K6) Kjøpsnes Inne - Åpent 09.11 Til påmelding 4
19.11 Åpent stevne Bjoneroa Inne - Åpent 17.11 Til påmelding 18
Oktober 2017
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
22 - 26.10 15m - Frogn og Drøbak kart Frogn og Drøbak Inne - Åpent 21.10 Avsluttet 259
23.10 LapuaCup runde 1 kart Åsheim Inne Cup 20
23.10 Lapuacup runde 1 Gjesdal Inne Cup
24 - 28.10 Os karusell R1 - 15 meter kart Os Inne - Åpent 23.10 Til påmelding 213
24 - 28.10 Gannstevnet 15m kart Gann Inne - Åpent 23.10 Til påmelding 151
24.10 Treningscup 4 kart Husnes Inne - Åpent 24.10 Til påmelding 4
25 - 27.10 RB-karusell kart Tolgen Inne - Åpent 23.10 Til påmelding 65
25.10 Norgesvinduet Cup - Åpningsstevne kart Ømmervatn Inne - Åpent 22.10 Avsluttet 35
26 - 29.10 Åpent stevne 15 meter kart Bergen Nordre Inne - Åpent 23.10 Til påmelding 165
26 - 27.10 Sunnfjordpokalen runde 2 kart Gaular Inne Cup 25.10 Til påmelding 44
26.10 Pangstart 2 Nyborg Inne Cup 25.10 Til påmelding 12
27 - 28.10 Vålastevnet kart Øvre Ogndal Inne - Åpent 26.10 Til påmelding 90
27 - 28.10 Dobbelstevne 1 Kirkhaugen kart Bodø Østre Inne - Åpent 26.10 Til påmelding 54
27 - 28.10 Dobbelstevne 2 Kirkhaugen kart Bodø Østre Inne - Åpent 26.10 Til påmelding 54
27 - 28.10 Stodstevnet kart Forr Inne - Åpent 26.10 Til påmelding 82
28 - 29.10 Eide og Naas kart Eide og Naas Inne - Åpent 26.10 Til påmelding 74
28.10 Høststevnet 2017 kart Alta Inne - Åpent 27.10 Til påmelding 47
28 - 29.10 Dobbelstevne 1 (K3) Bjerkvik Inne - Åpent 25.10 Til påmelding 43
28 - 29.10 Dobbelstevne 2 (K4) Bjerkvik Inne - Åpent 25.10 Til påmelding 42
29.10 Åpent stevne kart Nordre Land Inne - Åpent 27.10 Til påmelding 105
29.10 Åpent stevne kart Søndre Land Inne - Åpent 27.10 Til påmelding 107
30.10 - 05.11 Sørlandskula - Holum kart Holum Inne - Åpent 29.10 Til påmelding 291
30.10 - 02.11 Midtukestevne kart Moss og Våler Inne - Åpent 29.10 Til påmelding 196
30.10 - 05.11 Sørlandskula - Mandal kart Mandal Inne - Åpent 29.10 Til påmelding 300
30.10 - 05.11 Sørlandskula - Søgne kart Søgne Inne - Åpent 29.10 Til påmelding 294
30.10 - 05.11 Sørlandskula - Kr.sand og omegn kart Kristiansand og Omegn Inne - Åpent 29.10 Til påmelding 297
30.10 - 05.11 Sørlandskula - Greipstad kart Greipstad Inne - Åpent 29.10 Til påmelding 292
30.10 - 04.11 Nannestadstevnet 15 m kart Nannestad Inne - Åpent 28.10 Til påmelding 256
30.10 Skyteskole voksne kart Trondenes Inne Møte kurs etc.
30.10 - 01.11 Sauherad 15 m karusell kart Sauherad Inne - Åpent 28.10 AVLYST
30.10 - 01.11 Sauherad 15 m karusell kart Sauherad Inne - Åpent AVLYST
30.10 - 01.11 Sauherad 15 m karusell kart Sauherad Inne - Åpent 28.10 Til påmelding 135
31.10 - 02.11 Åpent Hemnemesterskap Heim/Hemne Inne - Åpent 31.10 Til påmelding 12
31.10 - 02.11 Orkdalsbankens pokal kart Snillfjord Inne - Åpent 30.10 Til påmelding 19
31.10 Treningscup 5 kart Husnes Inne - Åpent 31.10 Start: 29.10.2017
31.10 - 02.11 Karusell 15M Hadeland Krets kart Lunner Inne - Åpent 29.10 Til påmelding 35
31.10 - 01.11 LapuaCup runde 1 Voss 2017/2018 kart Voss Inne - Åpent 31.10 Til påmelding 14
31.10 - 02.11 1. runde 15m karusell Vestre Toten Inne Cup 30.10 Til påmelding 1
November 2017
Dato Stevne Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
01 - 05.11 15 m Stevne (Fikse)(Westcon Cup) kart Etne Inne - Åpent 31.10 Til påmelding 123
01 - 02.11 Åpent stevne kart Kvam Inne - Åpent
01 - 04.11 Suldalsminiatyren 2017 kart Sand/Suldal Inne - Åpent 31.10 Til påmelding 85
01.11 Skyteskole ungdom kart Trondenes Inne Møte kurs etc.
02 - 04.11 Miniatyrstemne kart Hovdebygda og Ørsta Inne - Åpent 01.11 Til påmelding 93
02 - 04.11 Novemberminiatyren 2017 kart Vartdal Inne - Åpent 01.11 Til påmelding 88
02 - 05.11 15 m Stevne (Westcon Cup) Vindafjord Inne - Åpent 31.10 Til påmelding 132
02 - 04.11 Kom i gang stevnet med GRONG SPAREBANK kart Nordre Skage Inne - Åpent 01.11 Til påmelding 22
02 - 03.11 Rakfisksmellen kart Etnedal Inne - Åpent 01.11 Til påmelding 56
02 - 03.11 Eika cup 1. runde Våler Inne - Åpent 01.11 Til påmelding 58
03 - 04.11 Miniatyrstemne kart Volda Inne - Åpent 02.11 Til påmelding 79
03 - 05.11 Høststevnet Fredrikstad Inne - Åpent 02.11 Til påmelding 220
03 - 04.11 Leksvikstevnet 2 kart Leksvik Inne - Åpent 02.11 Til påmelding 49
03 - 05.11 Rådestevnet 15m 2017 Råde Inne - Åpent 02.11 Til påmelding 223
04.11 RB- karusell kart Dalsbygda Inne - Åpent 02.11 Til påmelding 50
04.11 RB-karusell 3. runde Nora kart Nora Inne - Åpent 02.11 Til påmelding 44
04.11 Instrukssjonssamling i stående for skyttere født 1998 t.o.m.2002 kart Hallingdal Inne - Åpent 22.10 Avsluttet 14
04.11 Åpningsstevne ny 15 meter Smøla Inne - Åpent 02.11 Til påmelding 44
06 - 12.11 Haust-treff Hafslo 2017 kart Hafslo Inne - Åpent 05.11 Til påmelding 64
06 - 12.11 Haust-treff Sogndal 2017 kart Sogndal Inne - Åpent 05.11 Til påmelding 77
06 - 12.11 Haust-treff Norum 2017 kart Norum Inne - Åpent 05.11 Til påmelding 80
06 - 11.11 Dobbeltstevne Østre Romerike - Fet kart Fet Inne - Åpent 05.11 Til påmelding 168
06 - 12.11 RB- karusell kart Folldal Inne - Åpent
06 - 12.11 Karusell 15 m kart Flikka Inne - Åpent
06 - 09.11 15m - Aas Aas Inne - Åpent AVLYST
06 - 09.11 2.runde i karusell kart Løveid Inne - Åpent 03.11 Til påmelding 99
07 - 12.11 Haust-treff Leikanger 2017 kart Leikanger Inne - Åpent 05.11 Til påmelding 77
07 - 09.11 Åpent kart Meråker Inne - Åpent 06.11 Til påmelding 36
07 - 09.11 Novemberstevnet Skjelstadmark Skjelstadmark Inne - Åpent 06.11 Til påmelding 46
07 - 09.11 Novemberstevnet 15m kart Løiten Inne - Åpent 05.11 Til påmelding 122
07 - 09.11 Åpent 15m stevne kart Stange og Romedal Inne - Åpent 05.11 Til påmelding 159
07 - 12.11 Jørpelandstevnet Jørpeland Inne - Åpent AVLYST
07 - 11.11 Dobbeltstevne Østre Romerike - Blaker kart Blaker Inne - Åpent 06.11 Til påmelding 162
07 - 10.11 Innendørskarusell 2.stevne Øvrebø Inne - Åpent
07.11 Treningscup 6 kart Husnes Inne - Åpent 07.11 Start: 05.11.2017
08 - 12.11 Innendørsstevne kart Langevåg Inne - Åpent 07.11 Til påmelding 72
08 - 12.11 Innendørsstevne Aalesund kart Aalesund Inne - Åpent 07.11 Til påmelding 68
08 - 12.11 Karusell 15 m kart Lyngdal Inne - Åpent 06.11 Til påmelding 27
08 - 12.11 Semstevnet 15m 2017 kart Sem Inne - Åpent 06.11 Til påmelding 153
08 - 09.11 LapuaCup runde 2 2017/18 - avlyst, stevnet settes opp 8-9 Sørskogbygda Inne - Åpent 31.10 AVLYST
08.11 Norgesvinduet Cup Fagervika Inne Cup 07.11 Til påmelding 9
08 - 10.11 LapuaCup runde 2 2017/18 Sørskogbygda Inne - Åpent 06.11 Til påmelding 13
09 - 12.11 Strandebarm miniatyren 2017 kart Strandebarm Inne - Åpent 08.11 Til påmelding 92
09 - 11.11 Grong Sparebank Cup Harran Inne - Åpent
09 - 12.11 Andebustevnet Inne 2017 kart Andebu Inne - Åpent 08.11 Til påmelding 121
09 - 12.11 Nøtterøstevnet 15M 2017 kart Nøtterø Inne - Åpent 07.11 Til påmelding 83
09 - 12.11 Dobbeltstevne Degernes Halden Degernes Inne - Åpent 08.11 Til påmelding 159
09.11 LapuaCup runde 2 kart Åsheim Inne Cup
09 - 12.11 Skaalastevnet 15-meter 2017 kart Nesjestranda og Skaala Inne - Åpent 07.11 Til påmelding 47
09 - 11.11 Kleivestevnet 15 meter Kleive Inne - Åpent AVLYST
09 - 11.11 Kleivestevnet 15 meter Kleive Inne - Åpent 07.11 Til påmelding 11
10 - 11.11 Novemberstevnet Storsteinnes Inne - Åpent 08.11 Til påmelding 83
10 - 12.11 15m Halden Halden Inne - Åpent 08.11 Til påmelding 154
10 - 11.11 NTE-stevnet kart Levanger og Frol Inne - Åpent 08.11 Til påmelding 61
10 - 11.11 NTE-stevnet kart Verdal Søndre Inne - Åpent 08.11 Til påmelding 80
10.11 Sunnfjordpokalen runde 3 kart Florø Inne Cup
10.11 VETERANTREFF Åsnes Inne - Åpent 08.11 Til påmelding 12
10 - 11.11 Åpent stevne 1 Saltdal Inne - Åpent
11 - 12.11 Novemberstevnet 15m Lismarken kart Lismarken Inne - Åpent 10.11 Til påmelding 130
11 - 12.11 Novemberstevnet 15m Åsheim kart Åsheim Inne - Åpent 10.11 Til påmelding 147
11 - 12.11 15 m Stevne (Westcon Cup) kart Hatlestrand og Ølve Inne - Åpent 08.11 Til påmelding 68
11 - 12.11 Åpent stevne kart Tingelstad Inne - Åpent 08.11 Til påmelding 33
11.11 Høststevnet 2017 Trysil Inne - Åpent 09.11 Til påmelding 29
11.11 Dobbelstevne 1 (K5) Kjøpsnes Inne - Åpent 09.11 Til påmelding 4
11.11 Dobbelstevne 2 (K6) Kjøpsnes Inne - Åpent 09.11 Til påmelding 4
11.11 Høststevne Jordet og Tenaasen Inne - Åpent 09.11 Til påmelding 26
12 - 14.11 Fana åpent stevne 15 meter Fana Inne - Åpent 10.11 Til påmelding 85
13 - 19.11 RB- karusell kart Kvikne Inne - Åpent
13 - 19.11 Karusell 15 m kart Kvinesdal Inne - Åpent
13 - 19.11 Karusell 15 m Farsund Inne - Åpent
13 - 19.11 Viken II 15M kart Høland/Bjørkelangen Inne Landsdelstevne 11.11 Til påmelding 455
13 - 15.11 Kretsstevne 15m 3. krets Østfold Skjeberg Inne - Åpent 11.11 Til påmelding 7
13 - 16.11 Siljan 15m 3.Karusell Telemark Siljan Inne - Åpent 12.11 Til påmelding 81
13 - 15.11 Karusell 15m Hadeland Krets kart Tingelstad Inne - Åpent 10.11 Til påmelding 17
14 - 17.11 Åpent 15m stevne Brumunddal Inne - Åpent 13.11 Til påmelding 98
14 - 16.11 Innendørskarusell 3.stevne kart Kristiansand og Omegn Inne - Åpent
14.11 Treningscup 7 kart Husnes Inne - Åpent 14.11 Start: 12.11.2017
15 - 19.11 Rovdestemne 15m kart Sundnes Inne - Åpent 17.11 Start: 25.10.2017
15 - 19.11 Husnesminiatyren (Westcon Cup) kart Husnes Inne - Åpent 18.11 Start: 01.11.2017
15 - 16.11 Høststevne 15 meter kart Elverum Inne - Åpent 13.11 Til påmelding 32
15 - 18.11 Kleppstevnet 15m Klepp Inne - Åpent
15 - 16.11 Høststevne Nordskogbygda Inne - Åpent 14.11 Til påmelding 27
15 - 16.11 LapuaCup runde 3 2017/18 Sørskogbygda Inne - Åpent 13.11 Start: 02.11.2017
15.11 Kretsstevne 15m 4. krets 2017 Råde Inne - Åpent 14.11 Til påmelding 29
16 - 17.11 Åpent 15-meter innendørs kart Hegra Inne - Åpent 15.11 Til påmelding 54
16 - 17.11 Åpent kart Stjørdal Inne - Åpent 14.11 Til påmelding 47
16 - 17.11 Åpent 15m Hommelvik - Avlyst pga vannskader kart Hommelvik Inne - Åpent AVLYST
17 - 18.11 Innendørsstevne Stranda Inne - Åpent
17 - 18.11 Innendørsstevne kart Sunnylven Inne - Åpent
17 - 19.11 Åpent stevne 15 meter kart Bergen Inne - Åpent
17 - 18.11 Novemberstevnet Høylandet kart Høylandet Inne - Åpent 15.11 Til påmelding 12
17 - 18.11 Nesna Open kart Nesna Inne - Åpent
17 - 18.11 Åpent stevne kart Markabygda Inne - Åpent
17 - 18.11 Åpent stevne kart Aasen Inne - Åpent
17.11 Sunnfjordpokalen runde 4 kart Førde Inne Cup
17.11 Pangstart 3 kart Gula Inne Cup
17 - 18.11 Åpent 15m stevne kart Gol og Ødegården Inne - Åpent 15.11 Start: 30.10.2017
17 - 18.11 Hovet og Hol stevnet 15 meter kart Hovet og Hol Inne - Åpent 15.11 Start: 30.10.2017
18 - 19.11 Valsøyfjord Valsøyfjord Inne - Åpent
18 - 19.11 Førjulstevnet Nedre Målselv Inne - Åpent 16.11 Til påmelding 53
18 - 19.11 Miniatyrstemne kart Syvde Inne - Åpent
18 - 19.11 Miniatyrstemne Fiskå Inne - Åpent
18 - 19.11 Rosendalsminiatyren (Westcon Cup) kart Kvinnherad Inne - Åpent
18.11 Herfjordstevnet 25 skudd innendørsprogram kart Herfjord Inne - Åpent 16.11 Til påmelding 5
19.11 Åpent stevne Bjoneroa Inne - Åpent 17.11 Til påmelding 18
19 - 20.11 15m Stevne Jondalen kart Jondalen Inne - Åpent 17.11 Start: 01.11.2017
19 - 20.11 15m stevne Fiskum kart Fiskum Inne - Åpent 17.11 Start: 01.11.2017
21.11 Treningscup 8 kart Husnes Inne - Åpent 21.11 Start: 19.11.2017