LS 2013 Oppdal

Arrangør: Opdal og Midtbygden Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

Viser påmelding 1 - 200 av 5508
Påmeldte skyttere

Aakvik, Per Inge

Aalesund Skyttarlag - Klasse: 3 (M)

Brende, Ivar

Aalesund Skyttarlag - Klasse: 1 (M)

Fivelstad, Inge R.

Aalesund Skyttarlag - Klasse: 4 (M)

Garseth, Anita

Aalesund Skyttarlag - Klasse: 4 (K)

Reiten, Harald

Aalesund Skyttarlag - Klasse: V73 (M)

Surdal, Helge Hollund

Aalesund Skyttarlag - Klasse: 3 (M)

Eikeland, Fredrik Roland

Aas Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Ekerholt, Erlend Ragnar

Aas Skytterlag - Klasse: 4, Links (M)

Ekerholt, Georg Torstein

Aas Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Fjeldstad, Rolf Johannes

Aas Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Gultvedt, Even

Aas Skytterlag - Klasse: ER (M)

Stenberg, John Arne

Aas Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Almlid, Thomas

Aasen Skytterlag - Klasse: ER (M)

Christiansen, Kari

Aasen Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Haabeth, Andreas

Aasen Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Haabeth, Tore

Aasen Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Hammeren, Laila

Aasen Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Kristiansen, Charlotte F.

Aasen Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Leangen, Geir Olav

Aasen Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Leangen, Torfinn Ulvik

Aasen Skytterlag - Klasse: ER (M)

Leangen, Vebjørn U.

Aasen Skytterlag - Klasse: R (M)

Løvås, Kjetil André

Aasen Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Munkeby, Lene

Aasen Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Skjesol, Rolf

Aasen Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Torkildsen, Per Øyvind

Aasen Skytterlag - Klasse: V73, Links (M)

Tømmerdal, Andreas

Aasen Skytterlag - Klasse: J (M)

Dalby, Steinar

Aasveen Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Jevnesveen, Thorleif

Aasveen Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Reistad, Ole Andreas

Aasveen Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Engseth, Leif

Aldersund Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Isaksen, Lars Daniel

Alta Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Karlsen, Conny J.

Alta Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Losvar, Arnulf

Alta Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA, Links (M)

Simensen, Leif Olaf

Alta Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Thomassen, Knut Olav

Alta Skytterlag - Klasse: V55, Links (M)

Aasen, Jan Helge

Alteren Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Aasen, Ole Kristian

Alteren Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Bjørge, Arild

Alteren Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Bjørge, Erik Sørhøy

Alteren Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)

Bjørge, Simen Sørhøy

Alteren Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)

Gullesen, Hans

Alteren Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Jensen, Rune

Alteren Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Larsen, Ingrid

Alteren Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Steinfjell, Arne

Alteren Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)

Steinfjell, May Helen

Alteren Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Steinfjell, Nikolai

Alteren Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)

Strøm, Arve

Alteren Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)

Strøm, Sigrid Beate

Alteren Skytterlag - Klasse: 2, Links (K)

Strøm, Sindre August

Alteren Skytterlag - Klasse: ER (M)

Brohaug, Ingvar

Alvdal Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)

Brohaug, Kristian

Alvdal Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)

Bråten, Gunnar

Alvdal Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Dalåsen, Per

Alvdal Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Gjelten, Hans

Alvdal Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)

Hagen, Gunnar Johan

Alvdal Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Hagen, Sondre Hagesveen

Alvdal Skytterlag - Klasse: J (M)

Hodøl, Tobias

Alvdal Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Langodden, Esten

Alvdal Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Reinertsen, Morten Dølhaug

Alvdal Skytterlag - Klasse: ER (M)

Reinertsen, Tor Arne

Alvdal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Røsten, Arve M.

Alvdal Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Skundberg, Karstein

Alvdal Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Steihaug, Roar

Alvdal Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Strypet, Hanne Kristin

Alvdal Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Strypet, Hågen

Alvdal Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)

Strypet, Jan

Alvdal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Strypet, Martin

Alvdal Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)

Thoresen Tannåneset, Inge

Alvdal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Trøan, Sverre

Alvdal Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Austad, Marius

Andebu Skytterlag - Klasse: 4, Links (M)

Bakken, Joachim

Andebu Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)

Davidsen, Daniel

Andebu Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Davidsen, Ken

Andebu Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Halvorsen, Mats Næss

Andebu Skytterlag - Klasse: R (M)

Hjerpekjønn, Yngve Kristian

Andebu Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Løberg, Snorre Fjeld

Andebu Skytterlag - Klasse: R (M)

Moland, Tom

Andebu Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Pedersen, Harald

Andenes Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Sæther, Erlend Burø

Andenes Skytterlag - Klasse: ER (M)

Sæther, Frode

Andenes Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Nordløkken, Anne Marit

Artilleribataljon - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4162 (K)

Berglund, Heidi

Asker Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Brendnes, Edvard

Asker Skytterlag - Klasse: J (M)

Espelien, Dag Rune

Asker Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Fjeldberg, Ivar

Asker Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Fjeldstad, Remi

Asker Skytterlag - Klasse: J (M)

Gudem, Ole

Asker Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Haavardtun, Emil

Asker Skytterlag - Klasse: ER (M)

Halvorsen, Bjarne

Asker Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Haraldseid, Knut

Asker Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Hjortnæs, Kjell A

Asker Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Holm, Per Terje

Asker Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Ingebrigtsen, Lillian

Asker Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Kristiansen, Per Jarle

Asker Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (M)

Midtskogseter, Eirik H

Asker Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)

Muri, Anne Marie

Asker Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Naper, Daniel Berg

Asker Skytterlag - Klasse: ER (M)

Nilsen, Lene Sørheim

Asker Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Nilsen, Roger Sørheim

Asker Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Nordli, Kristina Moen

Asker Skytterlag - Klasse: 3 (K)

Nordli, Per Asle

Asker Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Orre, Gunnar

Asker Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Rinde, Ivar

Asker Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Seter, Gard Eirik

Asker Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Seter, Mathias

Asker Skytterlag - Klasse: ER (M)

Stokker, Elisabeth H.

Asker Skytterlag - Klasse: R (K)

Yttri, Roy

Asker Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Bech, Per Edvin

Askim Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Devik, Freddy Ordemann

Askim Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Devik, Henrik Bjørmark

Askim Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Devik, Vegard Bjørmark

Askim Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Karlsen, Edvin

Askim Skytterlag - Klasse: ER (M)

Karlsen, Odd Ragnar

Askim Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Karlsen, Svend

Askim Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Lund, Aleksander Bech

Askim Skytterlag - Klasse: R (M)

Olsson, Anne Beate

Askim Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Olsson, Ida Jeanette

Askim Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Olsson, Lars Ingar

Askim Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Stubberud, Per

Askim Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Sylliaas, Eirik Martiniussen

Askim Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Sylliaas, Henrik Martiniussen

Askim Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)

Sylliaas, Håkon Martiniussen

Askim Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SEJ (M)

Johnsen, Georg L.

Askvoll og Holmedal Skytterlag - Klasse: ER (M)

Vårdal, Kåre

Askvoll og Holmedal Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Bjørsvik, Esben

Askøy Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Bjørsvik, Eyvind

Askøy Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Aasen, Gaute

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)

Aspsæter, Alf Johnny

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: 1, Links (M)

Aspsæter, Hallgeir

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: J (M)

Aspsæter, Magnus

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Bakken, Andreas

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Eikrem, Jens Kristian

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Hals, Jørn

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Haltstrand, Sindre S.

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: R (M)

Ingebrigtsen, Thea Elise B.

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: R (K)

Naalsund, Astrid

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: ER (K)

Naalsund, Reidun

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: ER (K)

Nørbech, Jakob

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Rakstang, Kirsti

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: 3 (K)

Rakstang, Knut

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Rakstang, Vegard

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Sletvik, Stig Atle

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Sollie, Jostein Bringe

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: ER (M)

Sollie, Svanhild Bringe

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Ulset, Arvid

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Ulset, Rune

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Ulset, Tore

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Øyen, Gunnar

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Øyen, Ragnhild

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: J (K)

Melby, Knut

Atrå Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Gjendem, Anna Lovise

Aureosen Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Gjendem, Arne

Aureosen Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Karlsen, Lene

Aureosen Skytterlag - Klasse: 3 (K)

Karlsen, Silje

Aureosen Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Kvisvik, Anders Gammelsæter

Aureosen Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Kvisvik, Jon

Aureosen Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Nygård, Hans

Aureosen Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Schøn, Eva Nordheim

Aureosen Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Bjørgum, Kjell Bøe

Aurland Skyttarlag - Klasse: 4 (M)

Mandelid, Daniel Bø

Aurland Skyttarlag - Klasse: J (M)

Nesbø, Morten

Aurland Skyttarlag - Klasse: 4, Links (M)

Solhaug, Vegard

Aurland Skyttarlag - Klasse: 5 (M)

Tøsse, Toralf

Aurland Skyttarlag - Klasse: V55 (M)

Bekkevold, Kine

Austerbygda Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Haas, Günther

Austerbygda Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Hagfors, Marius

Austerbygda Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Herring, Lillian

Austerbygda Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Nordås, Birger

Austerbygda Skytterlag - Klasse: ER (M)

Nilsen, Åge

Austmarka Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Ese, Lars Hallvard

Balestrand Skyttarlag - Klasse: 5 (M)

Ligtvor, Jens

Balestrand Skyttarlag - Klasse: V73 (M)

Meel, Per

Balestrand Skyttarlag - Klasse: 5 (M)

Olsen, Torgeir

Ballangen Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Frydenlund, Hårik

Balsfjord Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Lockert, Hans D.

Balsfjord Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Esse, Lars

Bamble Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Svarstad, Knut Erik

Bamble Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Svarstad, Sven Gunnar

Bamble Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Flak, Kristian Derås

Bangsund Skytterlag - Klasse: ER (M)

Kristiansen, Steffen Andsjøn

Bangsund Skytterlag - Klasse: J (M)

Aarsandøy, Fred Gaute

Bardu Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Bjerregaard, Geir

Bardu Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Bjerregaard, Gro

Bardu Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Bjerregaard, Harry

Bardu Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Bjørnsund, Jan-Kato Utby

Bardu Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Forseth, Baard

Bardu Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Helberg, Tore

Bardu Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Jenssen, Tor Jostein

Bardu Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Karlsen, Berit Sørgaard

Bardu Skytterlag - Klasse: 3 (K)

Karlsen, Eline Sørgaard

Bardu Skytterlag - Klasse: J (K)

Karlsen, Ronny

Bardu Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Karlsen, Siri Sørgaard

Bardu Skytterlag - Klasse: 3 (K)

Kjæreng, Bjørn

Bardu Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Kjæreng, Bjørnar

Bardu Skytterlag - Klasse: J (M)

Sørgård, Geir Inge

Bardu Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Sørgård, Vilde

Bardu Skytterlag - Klasse: J (K)

Hagelund, Endre

Base Jørstadmoen - Klasse: HK416 (M)

Hagen, Ole-Anders

Base Jørstadmoen - Klasse: HK416 (M)

Kjølgård, Vidar

Base Jørstadmoen - Klasse: HK416 (M)

Furset, Arnt Løve

Batnfjord Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Forrige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... Neste