Fløyterstevnet

Arrangør: Nordre Land Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

15:40
Skive
1

Magne Nordvik

Tysse Skyttarlag - V73 (M)

2

Nils Hovde

Oslo Østre Skytterlag - V73 (M)

3

Svein H. Myhre

Tyristrand Skytterlag - V65 (M)

4

Per Rognerud

Søndre Land Skytterlag - V65 (M)

5

Joakim Øye

Tørvikbygd Skytterlag - R (M)

6

Leiv Olav Forbregd

Ringebu og Fåvang Skytterlag - V65 (M)

7

Johan Martin Syversen

Eidsberg Skytterlag - V65 (M)

8

Martin Qværnstrøm

Blaker Skytterlag - ER (M)

9

Sander Thon

Etnedal Skyttarlag - J (M)

10

Christian Køhl

Elverum Skytterlag - J (M)

11

Vegard Thon

Etnedal Skyttarlag - R, Finkaliber (M)

12

Emil Vasveen

Viken (opland) Skytterlag - ER (M)

13

Marthe Køhl

Elverum Skytterlag - ER (K)

14

Ronja Hammervold

Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag - R, Finkaliber (K)

16:20
Skive
1

Gunhild Helstad

Øvre Rendal Skytterlag - J (K)

2

Eivin Rundberg

Etnedal Skyttarlag - V73 (M)

3

Bjørn Rundberg

Etnedal Skyttarlag - V73 (M)

4

Øyvind Merkesdal Tørhaug

Nordre Land Skytterlag - ASP (M)

5

Oddvar Tangen

Tingelstad Skytterlag - V73 (M)

6

Lars Indergård

Skarpskytten Skytterlag - V73 (M)

7

Arvid Meek

Skarpskytten Skytterlag - V65 (M)

8

Knut Grøndalen

Hemsedal Skytterlag - V65 (M)

9

Odin Skagmo

Oslo Østre Skytterlag - R (M)

10

Sondre Ravnanger

Oslo Østre Skytterlag - J (M)

11

Vetle Skagmo

Oslo Østre Skytterlag - ASP (M)

12

Hanna Hunstad

Sigdal Skytterlag - ER (K)

13

Anders Hunstad

Sigdal Skytterlag - J (M)

14

Ole Edvard Gulsrud

Begnadalen Skyttarlag - J (M)

17:00
Skive
1

Øystein Hasvold

Nordre Land Skytterlag - ASP, Finkaliber (M)

2

Thea Marie Bråten

Nordre Land Skytterlag - ASP (K)

3

Halvor Einarsrud Knutsen

Søndre Land Skytterlag - R (M)

4

Eskil Myhre

Vestre Toten Skytterlag - ER (M)

5

6

7

8

9

10

Remi Gram

Nordre Land Skytterlag - ASP (M)

11

12

13

14

17:40
Skive
1

Johan Garmo

Moss og Våler Skytterlag - V73 (M)

2

Thor Erik Storholm

Osen Skytterlag - V73 (M)

3

4

5

Karina Stette

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - ER (K)

6

7

8

9

10

11

Jonas Andersson

Nordre Land Skytterlag - ER (M)

12

13

14

18:20
Skive
1

2

3

Mathea Hasvold

Nordre Land Skytterlag - ASP (K)

4

Ole Andreas Tøndrum

Nordre Land Skytterlag - ASP (M)

5

Lars Kristian Skredderstuen

Søndre Land Skytterlag - R (M)

6

Lars Erik Aurland

Søndre Land Skytterlag - R (M)

7

8

Jan Andreas Skredderstuen

Søndre Land Skytterlag - ER (M)

9

Lise Sandsengen Aurland

Søndre Land Skytterlag - ER (K)

10

Lasse Magnussen

Søndre Land Skytterlag - ER (M)

11

Julie Marie Grimsbø

Søndre Land Skytterlag - ER (K)

12

Sindre Oliver Ekse

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - ER (M)

13

Sigurd B. Aasarmoen

Søndre Land Skytterlag - R, Links (M)

14

19:00
Skive
1

Martine Sve

Stranda Skyttarlag - R, Finkaliber (K)

2

Sivert Sve

Stranda Skyttarlag - J (M)

3

4

5

Iver Nordvik

Brumunddal og Nes Skytterlag - ER (M)

6

7

8

9

10

11

12

13

14