Karusellstevne

Arrangør: Nordre Land Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

17:30
Skive
1

Remi Gram

Nordre Land Skytterlag - ASP (M)

2

Markus Hovdelien Loeng

Nordre Land Skytterlag - ASP (M)

3

Sander Bjeglerud

Nordre Land Skytterlag - ER (M)

4

Øystein Hasvold

Nordre Land Skytterlag - ASP (M)

5

Mikael Haugerud

Nordre Land Skytterlag - ASP (M)

6

Lars Erik Aurland

Søndre Land Skytterlag - R (M)

7

Thea Marie Bråten

Nordre Land Skytterlag - ASP (K)

8

Lars Kristian Skredderstuen

Søndre Land Skytterlag - R (M)

9

Ørjan Øiom Øyhus

Nordre Land Skytterlag - R (M)

10

Hans Kristian Dokken

Nordre Land Skytterlag - R (M)

11

Ola Tore Dokken

Nordre Land Skytterlag - 5, Links (M)

12

Øyvind Merkesdal Tørhaug

Nordre Land Skytterlag - ASP (M)

18:10
Skive
1

Emil Solheim Røine

Nordre Land Skytterlag - ASP (M)

2

Jan Olav Sagbakken

Søndre Land Skytterlag - V55 (M)

3

Knut Steinar Bråten

Søndre Land Skytterlag - V55 (M)

4

Terje Holm

Søndre Land Skytterlag - 5 (M)

5

6

Jan Andreas Skredderstuen

Søndre Land Skytterlag - ER (M)

7

Sander Gudmundstuen

Søndre Land Skytterlag - ASP (M)

8

9

Per Rognerud

Søndre Land Skytterlag - V65 (M)

10

Jens Erik Kleven Sveum

Skude Skytterlag - ER (M)

11

Odd Magne Sveum

Skude Skytterlag - 2 (M)

12

18:50
Skive
1

Kjell Ivar Løvbrøtte

Nordre Land Skytterlag - 1 (M)

2

Halvor Einarsrud Knutsen

Søndre Land Skytterlag - R (M)

3

Lars Hasvold

Nordre Land Skytterlag - 2 (M)

4

Mathea Hasvold

Nordre Land Skytterlag - ASP (K)

5

Terje Aurland

Søndre Land Skytterlag - 1 (M)

6

Ole Tønderum

Nordre Land Skytterlag - 3 (M)

7

Arne Opgården Magnussen

Søndre Land Skytterlag - 1 (M)

8

Julie Marie Grimsbø

Søndre Land Skytterlag - ER (K)

9

Tobias Fremstad Dulsrud

Søndre Land Skytterlag - ASP (M)

10

Trym Langvasslien

Søndre Land Skytterlag - ASP, Links (M)

11

Sigurd B. Aasarmoen

Søndre Land Skytterlag - R, Links (M)

12

Ørjan Ringen Gustavsen

Søndre Land Skytterlag - R, Links (M)