Vestfoldcup Nøtterø

Arrangør: Nøtterø Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

18:00
Skive
1

2

Eirik Gjessing

Nøtterø Skytterlag - ASP (M)

3

Andreas Voith

Nøtterø Skytterlag - J (M)

4

Fredrik Wikerøy

Nøtterø Skytterlag - ER (M)

5

Sheena Fallon

Nøtterø Skytterlag - ER (K)

6

7

Willy Enger

Nøtterø Skytterlag - V73 (M)

8

Hans Normann Halvorsen

Nøtterø Skytterlag - J (M)

9

Carl Christian Corneliussen

Nøtterø Skytterlag - ASP (M)

18:30
Skive
1

Ole Hermann Bakka

Slagen Skytterlag - J (M)

2

Sindre Storbråten

Slagen Skytterlag - J (M)

3

Stian Grifftun

Slagen Skytterlag - 2 (M)

4

Anna Marie Simonsen Lund

Sem Skytterlag - 2 (K)

5

Maja Oline Holland Knutsen

Slagen Skytterlag - ASP (K)

6

Lorents Holm

Andebu Skytterlag - V73 (M)

7

Magne L. Johnsen

Holmestrand og Omegn Skytterlag - V65 (M)

8

Jonas Waggestad

Slagen Skytterlag - ER (M)

9

Ole Gunnar Holland Knutsen

Slagen Skytterlag - ER (M)

19:00
Skive
1

Kjell Kristian Evensen

Sandar og Sandefjord Skytterlag - ER (M)

2

Marius Bjune

Slagen Skytterlag - 3 (M)

3

Emil Berntsen

Nøtterø Skytterlag - 1 (M)

4

Sven Idland

Sem Skytterlag - V65 (M)

5

Henrik Hesby

Sem Skytterlag - ER, Links (M)

6

Eirik Hindhamar Wean

Sem Skytterlag - J (M)

7

Ingeborg Helene Furuseth

Sem Skytterlag - J (K)

8

Hans Reidar Johansen

Sem Skytterlag - 1 (M)

9

Per Gunnar Furuseth

Sem Skytterlag - 3 (M)

19:30
Skive
1

Andrine Fjeld Løberg

Andebu Skytterlag - R (K)

2

Madelen Berg Davidsen

Andebu Skytterlag - 1 (K)

3

Daniel Davidsen

Andebu Skytterlag - 5 (M)

4

Snorre Fjeld Løberg

Andebu Skytterlag - J (M)

5

Dagfinn Johnsen

Nøtterø Skytterlag - 4 (M)

6

Martin Aagesen

Slagen Skytterlag - ER (M)

7

Anders Martin Dahl

Sandar og Sandefjord Skytterlag - J (M)

8

Christian Henrik Dahl

Sandar og Sandefjord Skytterlag - 2 (M)

9

20:00
Skive
1

2

Tor Jarle Nystuen

Nøtterø Skytterlag - 5 (M)

3

Egil Nystuen

Nøtterø Skytterlag - V55 (M)

4

Ottar Steinstø

Sem Skytterlag - 5 (M)

5

Bjørn Egil Hansen

Nøtterø Skytterlag - 5 (M)

6

Jon Omland

Larvik Skytterlag - 1, Links (M)

7

Jeanette Hegg Duestad

Sem Skytterlag - J (K)

8

Daniel Nilsen

Larvik Skytterlag - 1 (M)

9

Thomas Martinsen

Sem Skytterlag - J (M)