KM Vinterfelt Midtre krets

Arrangør: Dverberg Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

FELT - Fin felt (søndag - 23.04.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
09:15
1 Harry Schaug Dverberg Skytterlag V73 M Opptatt
2 Jan S. Johansen Dverberg Skytterlag V73 M Opptatt
3 Henning Alsos Andenes Skytterlag J M Opptatt
4 Jakop Mortensen Andenes Skytterlag J M Opptatt
5 Viktoria Pleym Ribe Målselv Skytterlag J K Opptatt
6 Rebekka Hakvåg Målselv Skytterlag J K Opptatt
7 Martin Pedersen Dverberg Skytterlag J M Opptatt
8 Mari Benjaminsen Dverberg Skytterlag J K Opptatt
9 Ledig
10 Kevin V. Grav Dverberg Skytterlag ER M Opptatt
11 Ledig
12 Olav Solstrand Dverberg Skytterlag V73 M Opptatt
10:00
1 Torinn Håkstad Lakselvdal Skytterlag ER K Opptatt
2 Emma Eliassen Lakselvdal Skytterlag ER K Opptatt
3 Ledig
4 Atle Smedsund Vestvågøy Skytterlag V65 M Opptatt
5 Jan Oddbjørn Skår Vestvågøy Skytterlag V65 M Opptatt
6 Hans Olai H Mikalsen Narvik Skytterlag V73 M Opptatt
7 Ledig
8 Ledig
9 Henning Bakkejord-Johnsen Bø (Vesterålen) Skytterlag ER M Opptatt
10 Andrine Ellingsen Haug Bø (Vesterålen) Skytterlag J K Opptatt
11 Martin Andre Henriksen Bø (Vesterålen) Skytterlag R M Opptatt
12 Marita Charlotte Johnsen Bø (Vesterålen) Skytterlag NV K L Opptatt
10:45
1 Torgeir Olsen Kjøpsnes Skytterlag V73 M Opptatt
2 Lars Emil Hoff Ramsund Skytterlag J M Opptatt
3 Geir Skog Melbo Skytterlag NV M Opptatt
4 Helene Enoksen Melbo Skytterlag NV K Opptatt
5 Harald Gåre Storsteinnes Skytterlag V73 M Opptatt
6 Erling Thoresen Narvik Skytterlag V73 M Opptatt
7 Nils Erik Rognli Evenes Skytterlag V65 M Opptatt
8 Will-Arne Jakobsen Sortland Skytterlag V65 M Opptatt
9 Jan Erik Strømseng Falken Skytterlag V65 M Opptatt
10 Ulf Nylund Storsteinnes Skytterlag V73 M Opptatt
11 Ledig
12 Eilif Andersen Sortland Skytterlag V73 M Opptatt
11:30
1 Otto Vestheim Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag V65 M Opptatt
2 Odd Bjørnar Johansen Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag V65 M Opptatt
3 Arvid Brandser Gisund Skytterlag V73 M Opptatt
4 Sturle Haugland Bardu Skytterlag V73 M Opptatt
5 Ulrik Johan Jakobsen Kvæfjord Skytterlag J M Opptatt
6 Terje Andreas Solås Ramsund Skytterlag J M Opptatt
7 Thomas Solås Ramsund Skytterlag ER M Opptatt
8 Odd Lian Trondenes Skytterlag V65 M Opptatt
9 Sondre Grønvoll Målselv Skytterlag J M Opptatt
10 Svein-Erik Rognli Øvre Målselv Skytterlag V65 M Opptatt
11 Geir Hoseth Karlsen Narvik Skytterlag J M Opptatt
12 Roald Hoseth Narvik Skytterlag V65 M L Opptatt