DC-15 Sunndalsfelten

Arrangør: Sunndal Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

FELT - Fin felt (søndag - 30.04.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
09:00
1 Gunvald Nisja Sunndal Skytterlag V65 M Opptatt
2 Ludvik Gravem Sunndal Skytterlag V73 M Opptatt
3 Håkon T. Gravem Sunndal Skytterlag V73 M Opptatt
4 Ingrid Angela Gravem Isaksen Sunndal Skytterlag J K Opptatt
5 Arnfinn Kamsvåg Sunndal Skytterlag V65 M Opptatt
6 Signe Eggestøl Husby Sunndal Skytterlag R K Opptatt
7 Reservert arr.
8 Martine Sve Stranda Skyttarlag ER K Opptatt
9 Ove Folland Sunndal Skytterlag V65 M Opptatt
10 Nils Hjellmo Sunndal Skytterlag V73 M Opptatt
11:00
1 Ledig
2 Henrik Eikrem Aspøy og Straumsnes Skytterlag NU M Opptatt
3 Karoline T Eikrem Aspøy og Straumsnes Skytterlag J K Opptatt
4 Eskil Stensvold Aasen Aspøy og Straumsnes Skytterlag NU M Opptatt
5 Asgeir Stensvold Aasen Aspøy og Straumsnes Skytterlag NU M Opptatt
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Rune Aasen Naalsund Aspøy og Straumsnes Skytterlag NU M L Opptatt
11:30
1 Ledig
2 Ledig
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
12:00
1 Aksel Gravvold Bæverdalen Skytterlag V65 M Opptatt
2 Jarle Foss Bæverdalen Skytterlag V65 M Opptatt
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
12:30
1 Jørund Kvalvaag Reinsfjell Skytterlag V65 M Opptatt
2 Ledig
3 Ledig
4 Ledig
5 Ola Krogstad Eide og Naas Skytterlag V73 M Opptatt
6 Arne Bjørn Gaupset Batnfjord Skytterlag V73 M Opptatt
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
13:00
1 Ledig
2 Ledig
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
13:30
1 Lars jr Halland Rennebu Skytterlag J M Opptatt
2 Lars Halland Rennebu Skytterlag V65 M Opptatt
3 Olav Solheim Soknedal Skytterlag V73 M Opptatt
4 Ledig
5 Ledig
6 Kristian Murud Alvdal Skytterlag R M Opptatt
7 Ledig
8 Ledig
9 Kjell Arne Fjærli Bæverdalen Skytterlag ER M Opptatt
10 Vegard Fjærli Bæverdalen Skytterlag R M Opptatt
14:00
1 Jørn Strypet Alvdal Skytterlag ER M Opptatt
2 Martin Strypet Alvdal Skytterlag J M Opptatt
3 Karen Snekvik Surnadal Skytterlag J K Opptatt
4 Mathias Bakk Årvågsfjord Skytterlag ER M Opptatt
5 Gregus Kristensen Kvernes Skytterlag V65 M Opptatt
6 Harald Reiten Aalesund Skyttarlag V73 M Opptatt
7 Ledig
8 Ledig
9 Solfrid Ulseth Moen Aspøy og Straumsnes Skytterlag J K Opptatt
10 Tor Fredrik Mikkelsen Surnadal Skytterlag J M Opptatt
14:30
1 Steinar Løseth Rindal Skytterlag V65 M Opptatt
2 Margrete Dalsegg Øvre Surnadal Skytterlag J K Opptatt
3 Ole Dalsegg Øvre Surnadal Skytterlag R M Opptatt
4 Viktor Gravanes Berg Nesjestranda og Skaala Skytterlag ER M Opptatt
5 Eilif Kokkvoll Brekken/Aursund Skytterlag V65 M Opptatt
6 Ledig
7 Reidar Ahdell Nesjestranda og Skaala Skytterlag V73 M Opptatt
8 Peder Amundsgård Nesjestranda og Skaala Skytterlag V65 M Opptatt
9 Håkon Gammelsæter Tolaas Nesjestranda og Skaala Skytterlag J M Opptatt
10 Ledig
15:00
1 Maria Helene Nogva Eide og Naas Skytterlag J K Opptatt
2 Odd Dalum Lesja Skytterlag V73 M Opptatt
3 Hans Øie Bævre Bæverdalen Skytterlag J M Opptatt
4 Helge Bævre Bæverdalen Skytterlag V73 M Opptatt
5 Embret Eggen Tynset Skytterlag V73 M Opptatt
6 Ledig
7 Jostein W. Hoseth Rennebu Skytterlag V73 M Opptatt
8 Thomas Ervik Årvågsfjord Skytterlag J M Opptatt
9 Roger Lindgren Stordalen Skytterlag V65 M Opptatt
10 Magnar Torsgård Lesja Skytterlag V73 M L Opptatt
15:30
1 Erling Waag Surnadal Skytterlag ER M Opptatt
2 Steinar Dahle Holmemstranda Skytterlag V73 M Opptatt
3 Ulrik Dahle Holmemstranda Skytterlag NV M Opptatt
4 Trygve Dahle Holmemstranda Skytterlag J M Opptatt
5 Idar Moseng Nora Skytterlag V65 M Opptatt
6 Ivar Otto Husby Trondhjems Skytterlag V65 M Opptatt
7 Marius Tuveng Dalsbygda Skytterlag ER M Opptatt
8 Martin Berg Reinskytten Skytterlag V65 M Opptatt
9 Eskil Tuveng Dalsbygda Skytterlag NU M Opptatt
10 Rolf Strand Lensvik/Selven Skytterlag V73 M Opptatt
16:00
1 Rolf H Bakken Reinskytten Skytterlag V65 M Opptatt
2 Sigmund Flateng Reinskytten Skytterlag V73 M Opptatt
3 Jon Oren Surnadal Skytterlag V73 M Opptatt
4 Per Voll Folldal Skytterlag R M Opptatt
5 Ingrid Trønnes Folldal Skytterlag R K Opptatt
6 Knut Bakken Reinskytten Skytterlag V65 M Opptatt
7 Per Dalåsen Alvdal Skytterlag V73 M Opptatt
8 Sverre Trøan Alvdal Skytterlag V73 M Opptatt
9 Andreas Tuveng Dalsbygda Skytterlag ER M L Opptatt
10 Ronja Hammervold Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag ER K Opptatt
16:30
1 Anders Hjerkinn Helgetun Opdal og Midtbygden Skytterlag J M Opptatt
2 Henrik Volden Opdal og Midtbygden Skytterlag J M Opptatt
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig