A. Johansens minnestevne

Arrangør: Storsteinnes Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

FELT - Fin felt (lørdag - 29.04.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
10:00
1 Ledig
2 Helmuth Larsen Balsfjord Skytterlag V73 M Opptatt
3 Arnold Sørensen Balsfjord Skytterlag V73 M Opptatt
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Einar Sollie Nedre Målselv Skytterlag V73 M Opptatt
10 Ledig
10:45
1 Ole Rødum Tromsø Skytterlag V65 M Opptatt
2 Emil Dalhaug Storsteinnes Skytterlag ER M Opptatt
3 Tore Knut Larsen Målselv Skytterlag V65 M Opptatt
4 Marina Larsen Bergland Storfjord Skytterlag NU K Opptatt
5 Sigve Chrisander Iversen Storfjord Skytterlag J M Opptatt
6 Harald Gåre Storsteinnes Skytterlag V73 M Opptatt
7 Benedicte Kiil Molberg Storfjord Skytterlag NU K Opptatt
8 Linnea Kibsgaard Storfjord Skytterlag NU K Opptatt
9 Erica Kibsgaard Storfjord Skytterlag NU K Opptatt
10 Ole Jakob Olsen Tromsø Skytterlag V73 M Opptatt
11:30
1 Øystein Myrvoll Storfjord Skytterlag V65 M Opptatt
2 Tord R. Edvardsen Storsteinnes Skytterlag NU M Opptatt
3 Ronja A. Edvardsen Storsteinnes Skytterlag NU K Opptatt
4 Trygve Andreas Aasland Øvre Målselv Skytterlag J M Opptatt
5 Vetle Steen Storsteinnes Skytterlag NU M Opptatt
6 Ledig
7 Anna Kristine Svendli Storsteinnes Skytterlag R K Opptatt
8 Anders Vekve Storsteinnes Skytterlag NU M Opptatt
9 Bernt Johan Bergum Storsteinnes Skytterlag V73 M Opptatt
10 Dina Amalie Lingrasmo Balsfjord Skytterlag ER K Opptatt
12:15
1 Torvald Gamst Brøstadbotn Skytterlag V65 M Opptatt
2 Øyvind Stokkland Brøstadbotn Skytterlag J M Opptatt
3 Idar Isaksen Falken Skytterlag V73 M Opptatt
4 Harald Liatun Lakselvdal Skytterlag V65 M Opptatt
5 Herulf Berntsen Målselv Skytterlag V73 M Opptatt
6 Johannes Fagerheim Målselv Skytterlag V73 M Opptatt
7 Viktoria Kanstad Sæterli Storsteinnes Skytterlag NU K Opptatt
8 Sondre Grønvoll Målselv Skytterlag J M Opptatt
9 Anders Dalseth Tromsø Skytterlag ER M Opptatt
10 Oscar Stagrum Ottem Tromsø Skytterlag J M Opptatt
13:00
1 William Gerhard Poschadel Falken Skytterlag ER M Opptatt
2 Arvid Brandser Gisund Skytterlag V73 M Opptatt
3 Michelle Iselin Simonsen Villseth Falken Skytterlag ER K Opptatt
4 John Johnsen Gisund Skytterlag V73 M Opptatt
5 Emilie Regine Sundquist Falken Skytterlag R K Opptatt
6 Ini Sofie Einarsen Falken Skytterlag NU K Opptatt
7 Hårik Frydenlund Balsfjord Skytterlag V65 M Opptatt
8 Håkon Nordås Bardu Skytterlag NU M Opptatt
9 Sturle Haugland Bardu Skytterlag V73 M Opptatt
10 Celine Henriksen Falken Skytterlag R K Opptatt
13:45
1 Karl Einar Westerås Storsteinnes Skytterlag V65 M Opptatt
2 Olav Sæterli Storsteinnes Skytterlag NV M Opptatt
3 Ledig
4 Eivind Knutsen Tromsø Skytterlag V65 M Opptatt
5 Ine Winther Nilssen Falken Skytterlag R K Opptatt
6 Julie Kjæreng Storsteinnes Skytterlag NU K Opptatt
7 Martin A. Kjæreng Storsteinnes Skytterlag NU M Opptatt
8 Vebjørn Einarsen Falken Skytterlag J M Opptatt
9 Ledig
10 Marius Killie Falken Skytterlag R M Opptatt
14:30
1 Ivar Holm Lyngen Skytterlag V65 M Opptatt
2 Erlend Gamst Lyngen Skytterlag ER M Opptatt
3 Sigmund Olsen Lyngen Skytterlag V65 M Opptatt
4 Odd Nilsen Lyngen Skytterlag V65 M Opptatt
5 Evald Andersen Balsfjord Skytterlag V65 M Opptatt
6 Einar Nysted Storsteinnes Skytterlag V73 M Opptatt
7 Stig Sørensen Storsteinnes Skytterlag NV M Opptatt
8 Daniel Isaksen Storsteinnes Skytterlag J M Opptatt
9 Ulf Nylund Storsteinnes Skytterlag V73 M Opptatt
10 Tore Thomassen Tromsø Skytterlag V73 M Opptatt
15:15
1 Martin Håkonsen Storsteinnes Skytterlag ER M Opptatt
2 Sander Brandskognes Målselv Skytterlag J M Opptatt
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Torgeir Olsen Kjøpsnes Skytterlag V73 M Opptatt