1. mai stevnet

Arrangør: Nedre Målselv Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

FELT - Fin felt (mandag - 01.05.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
11:00
1 Hårik Frydenlund Balsfjord Skytterlag V65 M Opptatt
2 Helmuth Larsen Balsfjord Skytterlag V73 M Opptatt
3 Arnold Sørensen Balsfjord Skytterlag V73 M Opptatt
4 Trygve Andreas Aasland Øvre Målselv Skytterlag J M Opptatt
5 Odd Bjørnar Johansen Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag V65 M Opptatt
6 Otto Vestheim Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag V65 M Opptatt
7 Ledig
8 Geir Hoseth Karlsen Narvik Skytterlag J M Opptatt
9 Roald Hoseth Narvik Skytterlag V65 M L Opptatt
10 Einar Sollie Nedre Målselv Skytterlag V73 M Opptatt
11:45
1 Erling Thoresen Narvik Skytterlag V73 M Opptatt
2 Synne Lundnes Nedre Målselv Skytterlag R K Opptatt
3 Øystein Myrvoll Storfjord Skytterlag V65 M Opptatt
4 Einar Nysted Storsteinnes Skytterlag V73 M Opptatt
5 Vinjar Holmebukt Nedre Målselv Skytterlag J M Opptatt
6 Vegard Mathias Grønås Sollie Nedre Målselv Skytterlag ER M Opptatt
7 Ledig
8 Tobias Grønås Sollie Nedre Målselv Skytterlag R M Opptatt
9 Ledig
10 Evald Andersen Balsfjord Skytterlag V65 M Opptatt
12:30
1 Herulf Berntsen Målselv Skytterlag V73 M Opptatt
2 Roger Bakken Balsfjord Skytterlag V73 M Opptatt
3 Ledig
4 Harald Gåre Storsteinnes Skytterlag V73 M Opptatt
5 Hans Olai H Mikalsen Narvik Skytterlag V73 M Opptatt
6 Håkon Nordås Bardu Skytterlag NU M Opptatt
7 Ida Sofie Nikolaisen Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag R K Opptatt
8 Nils Kåre Sørensen Storsteinnes Skytterlag V73 M L Opptatt
9 Torinn Håkstad Lakselvdal Skytterlag ER K Opptatt
10 Torgeir Olsen Kjøpsnes Skytterlag V73 M Opptatt
13:15
1 Sondre Settemsdal Sivertsen Målselv Skytterlag R M Opptatt
2 Sondre Grønvoll Målselv Skytterlag J M Opptatt
3 Idar Isaksen Falken Skytterlag V73 M Opptatt
4 Vebjørn Einarsen Falken Skytterlag J M Opptatt
5 Johannes Fagerheim Målselv Skytterlag V73 M Opptatt
6 Eskild Kvåle Pettersen Falken Skytterlag ER M Opptatt
7 Ine Winther Nilssen Falken Skytterlag R K Opptatt
8 Malin Nordaas Falken Skytterlag J K Opptatt
9 Ini Sofie Einarsen Falken Skytterlag R K Opptatt
10 Emma - C. S. - Holmebukt Nedre Målselv Skytterlag ER K Opptatt
14:00
1 Arvid Brandser Gisund Skytterlag V73 M Opptatt
2 John Johnsen Gisund Skytterlag V73 M Opptatt
3 Ledig
4 Michelle Iselin Simonsen Villseth Falken Skytterlag NU K Opptatt
5 Eivind Knutsen Tromsø Skytterlag V65 M Opptatt
6 Bernt Johan Bergum Storsteinnes Skytterlag V73 M Opptatt
7 Celine Henriksen Falken Skytterlag R K Opptatt
8 Emilie Regine Sundquist Falken Skytterlag R K Opptatt
9 Marius Killie Falken Skytterlag R M Opptatt
10 Tore Thomassen Tromsø Skytterlag V73 M Opptatt
14:45
1 Karl Einar Westerås Storsteinnes Skytterlag V65 M Opptatt
2 Kåre Garnes Narvik Skytterlag V73 M Opptatt
3 Oscar Stagrum Ottem Tromsø Skytterlag J M Opptatt
4 Emma Eliassen Lakselvdal Skytterlag ER K Opptatt
5 Tiril Lundnes Nedre Målselv Skytterlag J K Opptatt
6 Tore Knut Larsen Målselv Skytterlag V65 M Opptatt
7 Ledig
8 Ledig
9 Håkon-Elias Berntsen Målselv Skytterlag NU M Opptatt
10 Anders Stagrum Ottem Tromsø Skytterlag NU M Opptatt