Landsdelskretsstemne Mørekretsen

Arrangør: Vartdal Skyttarlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

FELT - Fin felt (søndag - 23.04.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
08:00
1 Julie Bakken Moltustranda og Larsnes Skyttarlag ER K Opptatt
2 Kemail Murseli Moltustranda og Larsnes Skyttarlag NV M Opptatt
3 Reidar Øye Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag V73 M Opptatt
4 Anton Jon Aarskog Sundnes Skyttarlag V65 M Opptatt
5 Knut Riise Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag V65 M Opptatt
6 Roar Sætre Vartdal Skyttarlag V73 M Opptatt
7 Joakim Haugen Kveli Volda Skyttarlag J M Opptatt
8 Robin Varpen Eikrem Volda Skyttarlag J M Opptatt
9 Matias Lerberg Volda Skyttarlag ER M Opptatt
10 Ledig
11 Ledig
12 Ledig
13 Ledig
14 Ledig
15 Ledig
08:30
1 Ledig
2 Elling Sætre Lillebø Vartdal Skyttarlag ER M Opptatt
3 Peter Bjørndal Vartdal Skyttarlag ER M Opptatt
4 Rakel H. Bjørndal Vartdal Skyttarlag J K Opptatt
5 Kristian Svanøy Vartdal Skyttarlag J M Opptatt
6 Jacob Blindheim Willumsen Vartdal Skyttarlag ER M Opptatt
7 Svein Johnsen Vartdal Skyttarlag V65 M Opptatt
8 Ledig
9 Ledig
10 Andreas Homberset Hjartåbygda Skyttarlag ER M Opptatt
11 Ledig
12 Ledig
13 Ledig
14 Ledig
15 Ledig
10:00
1 Liv Marit Sætre Tresfjord Skytterlag R K Opptatt
2 Odd Magne Sæterøy Nesjestranda og Skaala Skytterlag V65 M Opptatt
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
11 Ledig
12 Ledig
13 Sunniva Høybakk Langevåg Skyttarlag R K Opptatt
14 Andreas Valde Engesetdal/Skodje Skyttarlag R M Opptatt
15 Nora Sæterøy Høybakk Langevåg Skyttarlag R K L Opptatt
10:30
1 Ørjan Frøysadal Hauge Sunnylven Skyttarlag R M Opptatt
2 Isak Frøysadal Hauge Sunnylven Skyttarlag R M Opptatt
3 Kristian Frøysadal Hauge Sunnylven Skyttarlag ER M Opptatt
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
11 Ledig
12 Ledig
13 Karstein Velle Fiskå Skyttarlag V73 M Opptatt
14 Ledig
15 Ledig
11:00
1 Ledig
2 Ledig
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Harald Reiten Aalesund Skyttarlag V73 M Opptatt
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
11 Ledig
12 Ledig
13 Ledig
14 Ledig
15 Arnold Myrvoll Syvde Skyttarlag V73 M L Opptatt
11:30
1 Astor Nyhaug Langevåg Skyttarlag V73 M Opptatt
2 Johannes Brungot Dybvik Langevåg Skyttarlag ER M Opptatt
3 Oddmund Nilsen Langevåg Skyttarlag V65 M Opptatt
4 Ove Fylling Engesetdal/Skodje Skyttarlag V73 M Opptatt
5 Wilfried Kruger Sykkylven Skyttarlag V65 M Opptatt
6 Jarle Fausa Sykkylven Skyttarlag V73 M Opptatt
7 Bjørnar Rasmussen Aurdal Sykkylven Skyttarlag J M Opptatt
8 Oddmund Fivelstad Sunnylven Skyttarlag V73 M Opptatt
9 Håvard Tynes Sykkylven Skyttarlag J M Opptatt
10 Andreas Riksheim Oldeide Sykkylven Skyttarlag J M Opptatt
11 Chaney W. Sætre Hildre og Brattvåg Skyttarlag J M L Opptatt
12 Ledig
13 Sigbjørn Spjelkavik Aalesund Skyttarlag V65 M Opptatt
14 Harald Tandstad Sykkylven Skyttarlag V73 M Opptatt
15 Tora Skiri Rauma Skytterlag ER K Opptatt
12:00
1 Rolf Jarle Rakvåg Rakvåg Skytterlag V65 M Opptatt
2 Patrick Haugen Rakvåg Skytterlag J M Opptatt
3 Nathalie Haugen Rakvåg Skytterlag ER K Opptatt
4 Steinar Dahle Holmemstranda Skytterlag V73 M Opptatt
5 Erling Waag Surnadal Skytterlag ER M Opptatt
6 Rolf Gangstad Rakvåg Skytterlag V65 M Opptatt
7 Ledig
8 Peder Amundsgård Nesjestranda og Skaala Skytterlag V65 M Opptatt
9 Håkon Gammelsæter Tolaas Nesjestranda og Skaala Skytterlag J M Opptatt
10 Ola Krogstad Eide og Naas Skytterlag V73 M Opptatt
11 Arne Bjørn Gaupset Batnfjord Skytterlag V73 M Opptatt
12 Ledig
13 Håvard Mikkelsen Surnadal Skytterlag R M Opptatt
14 Marius Mikkelsen Surnadal Skytterlag R M Opptatt
15 Martine Sve Stranda Skyttarlag ER K Opptatt
12:30
1 Arnfinn Kamsvåg Sunndal Skytterlag V65 M Opptatt
2 Ludvik Gravem Sunndal Skytterlag V73 M Opptatt
3 Håkon T. Gravem Sunndal Skytterlag V73 M Opptatt
4 Ledig
5 Vegard Fjærli Bæverdalen Skytterlag R M Opptatt
6 Kjell Arne Fjærli Bæverdalen Skytterlag ER M Opptatt
7 Hans Øie Bævre Bæverdalen Skytterlag J M Opptatt
8 Helge Bævre Bæverdalen Skytterlag V73 M Opptatt
9 Tor Fredrik Mikkelsen Surnadal Skytterlag J M Opptatt
10 Steinar Løseth Rindal Skytterlag V65 M Opptatt
11 Margrete Dalsegg Øvre Surnadal Skytterlag J K Opptatt
12 Ole Dalsegg Øvre Surnadal Skytterlag R M Opptatt
13 Tore Ulset Aspøy og Straumsnes Skytterlag V65 M Opptatt
14 Ola-Johan Dybvik Langevåg Skyttarlag ER M Opptatt
15 Ronja Hammervold Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag ER K Opptatt
13:00
1 Maria Helene Nogva Eide og Naas Skytterlag J K Opptatt
2 Mathias Bakk Årvågsfjord Skytterlag ER M Opptatt
3 Diogo Valente Aureosen Skytterlag NV M Opptatt
4 Daniel Blindheim Engesetdal/Skodje Skyttarlag J M Opptatt
5 Marie Vangen Stranda Skyttarlag J K Opptatt
6 Reidulf Hjellen Aalesund Skyttarlag V65 M Opptatt
7 Ledig
8 Malene Lade Lie Sykkylven Skyttarlag J K Opptatt
9 Ledig
10 Robin Lade Lie Sykkylven Skyttarlag R M Opptatt
11 Mats Vangen Stranda Skyttarlag ER M Opptatt
12 Martin Nykrem Sykkylven Skyttarlag ER M Opptatt
13 Trygve Dahle Holmemstranda Skytterlag J M Opptatt
14 Ulrik Dahle Holmemstranda Skytterlag NV M Opptatt
15 Martine Hjorthaug Hjartåbygda Skyttarlag NU K Opptatt