Hattefelten

Arrangør: Storfjord Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

FELT - Fin felt (lørdag - 13.05.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
09:00
1 Ledig
2 Ledig
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
10:15
1 Ledig
2 Ledig
3 Malin Nordaas Falken Skytterlag J K Opptatt
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
11:30
1 Ledig
2 Ledig
3 Ledig
4 Harald Liatun Lakselvdal Skytterlag V65 M Opptatt
5 Ledig
6 Torinn Håkstad Lakselvdal Skytterlag ER K Opptatt
7 Emma Eliassen Lakselvdal Skytterlag ER K Opptatt
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
12:45
1 Marina Larsen Bergland Storfjord Skytterlag NU K Opptatt
2 Einar Sollie Nedre Målselv Skytterlag V73 M Opptatt
3 Sindre Giskar Lillegård Tromsø Skytterlag ER M Opptatt
4 Emil Dalhaug Storsteinnes Skytterlag ER M Opptatt
5 Tobias Grønås Sollie Nedre Målselv Skytterlag R M Opptatt
6 Odd Bjørnar Johansen Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag V65 M Opptatt
7 Herulf Berntsen Målselv Skytterlag V73 M Opptatt
8 Otto Vestheim Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag V65 M Opptatt
9 Harald Gåre Storsteinnes Skytterlag V73 M Opptatt
10 Vegard Mathias Grønås Sollie Nedre Målselv Skytterlag ER M Opptatt
14:00
1 John Johnsen Gisund Skytterlag V73 M Opptatt
2 Arvid Brandser Gisund Skytterlag V73 M Opptatt
3 Idar Isaksen Falken Skytterlag V73 M Opptatt
4 Sigmund Olsen Lyngen Skytterlag V65 M Opptatt
5 Erlend Gamst Lyngen Skytterlag ER M Opptatt
6 Ivar Holm Lyngen Skytterlag V65 M Opptatt
7 Odd Nilsen Lyngen Skytterlag V65 M Opptatt
8 Anders Dalseth Tromsø Skytterlag ER M Opptatt
9 Ulf Nylund Storsteinnes Skytterlag V73 M Opptatt
10 Tore Thomassen Tromsø Skytterlag V73 M Opptatt
15:15
1 Marius Killie Falken Skytterlag R M Opptatt
2 Daniel Isaksen Storsteinnes Skytterlag J M Opptatt
3 William Gerhard Poschadel Falken Skytterlag ER M Opptatt
4 Eskild Kvåle Pettersen Falken Skytterlag ER M Opptatt
5 Vebjørn Einarsen Falken Skytterlag J M Opptatt
6 Ine Winther Nilssen Falken Skytterlag R K Opptatt
7 Celine Henriksen Falken Skytterlag R K Opptatt
8 Emilie Regine Sundquist Falken Skytterlag NU K Opptatt
9 Ini Sofie Einarsen Falken Skytterlag NU K Opptatt
10 Michelle Iselin Simonsen Villseth Falken Skytterlag NU K Opptatt
16:30
1 Karl Einar Westerås Storsteinnes Skytterlag V65 M Opptatt
2 Hårik Frydenlund Balsfjord Skytterlag V65 M Opptatt
3 Arnold Sørensen Balsfjord Skytterlag V73 M Opptatt
4 Helmuth Larsen Balsfjord Skytterlag V73 M Opptatt
5 Evald Andersen Balsfjord Skytterlag V65 M Opptatt
6 Sondre Grønvoll Målselv Skytterlag J M Opptatt
7 Ledig
8 Trygve Arild-Hanssen Målselv Skytterlag ER M Opptatt
9 Miriam Amalie Pedersen Hammerfest Skytterlag R K Opptatt
10 Adrian Christoffer Pedersen Hammerfest Skytterlag ER M Opptatt
17:45
1 Sivert Adriansen Nedre Nordreisa Skytterlag ER M Opptatt
2 Pål Fredriksen Nedre Nordreisa Skytterlag V65 M Opptatt
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig