Midthølstevnet (Westcon Cup)

Arrangør: Kvinnherad Skyttarlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

BANE - 100 m (fredag - 12.05.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Finkaliber Status
17:30
1 Herborg S Nå Folgefonn Skyttarlag ER K Opptatt
2 Ingebrigt Heradstveit Tørvikbygd Skytterlag V73 M Opptatt
3 Terje G. Pleym Iversen Haugesund og Sveio Skyttarlag V65 M Opptatt
4 Kristian Djuvsland Hatlestrand og Ølve Skytterlag V73 M Opptatt
5 Olav Nesheim Odda Skyttarlag V65 M Opptatt
6 Olve Grønås Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag ER M Opptatt
7 Sander Kvame Kvinnherad Skyttarlag ER M Opptatt
8 Bjørn Rasmus Hauge Haugesund og Sveio Skyttarlag V65 M Opptatt
9 Ida Kvestad Folgefonn Skyttarlag ER K Opptatt
10 Andreas Hansen Kvinnherad Skyttarlag R M Opptatt
18:10
1 Nils Lothe Jondal Skyttarlag V73 M Opptatt
2 Lauritz Ø Bjelland Stord Skytterlag R M L Opptatt
3 Ruben Kristoffer Tufteland Fitjar Skytterlag J M Opptatt
4 Lars Sigurd Tufteland Fitjar Skytterlag R M Opptatt
5 Mia Volden Fitjar Skytterlag R K Opptatt
6 Jonas Bjørke Strandebarm Skyttarlag NU M Opptatt
7 Ørjan Berge Bu Strandebarm Skyttarlag NU M Opptatt
8 Gerhard Skogøy Haugesund og Sveio Skyttarlag V65 M Opptatt
9 Kåre Helland Husnes Skyttarlag V65 M Opptatt
10 Håkon Leganger Kvinnherad Skyttarlag V65 M Opptatt
18:50
1 Arild Røyrvik Husnes Skyttarlag V65 M Opptatt
2 Markus Andreas Aadland Tysse Skyttarlag J M Opptatt
3 Dina Gorm-Hansen Haugse Kvinnherad Skyttarlag ER K Opptatt
4 Vilhelm Haugen Tysse Skyttarlag V73 M Opptatt
5 Ledig
6 Ledig
7 Odin S Håbrekke Strandebarm Skyttarlag J M Opptatt
8 Paul Ingvald Haugen Sævareidfjorden skyttarlag V73 M Opptatt
9 Morten Øyeflaten Strandebarm Skyttarlag J M Opptatt
10 Johannes Skaar Bakke Strandebarm Skyttarlag V73 M Opptatt
19:30
1 Rune V. Valen Haugesund og Sveio Skyttarlag R M Opptatt
2 Amalie Eide Aase Tørvikbygd Skytterlag R K Opptatt
3 Ledig
4 Even Øyjord Rødne Etne Skytterlag ER M Opptatt
5 Kåre Kroka Kvinnherad Skyttarlag V73 M Opptatt
6 Sander Eide Aase Tørvikbygd Skytterlag ER M Opptatt
7 Tobias Skår Måge Tørvikbygd Skytterlag ER M Opptatt
8 Ledig
9 Mathias Berge Ølen Skytterlag ER M Opptatt
10 Knut Dalland Hatlestrand og Ølve Skytterlag V65 M Opptatt