Haugenfelten

Arrangør: Haugen Skyttarlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

FELT - Fin felt (lørdag - 22.04.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
12:30
1 Hedda Melheim Eidsbygda Skyttarlag ER K Opptatt
2 Ledig
12:40
1 Martine Hjorthaug Hjartåbygda Skyttarlag NU K Opptatt
2 Ledig
12:50
1 Svein Peter Sandvik Fiskå Skyttarlag V73 M Opptatt
2 Ledig
13:00
1 Karstein Velle Fiskå Skyttarlag V73 M Opptatt
2 Oddmund Fivelstad Sunnylven Skyttarlag V73 M Opptatt
13:10
1 Ørjan Frøysadal Hauge Sunnylven Skyttarlag R M Opptatt
2 Isak Frøysadal Hauge Sunnylven Skyttarlag R M Opptatt
13:20
1 Kristian Frøysadal Hauge Sunnylven Skyttarlag ER M Opptatt
2 Svein Hoem Stryn skyttarlag V73 M Opptatt
13:30
1 Amalie S. Hestenes Bryggja Skyttarlag ER K Opptatt
2 Magne Skårbø Stadlandet Skyttarlag V65 M Opptatt
13:40
1 Atle Gald Stryn skyttarlag V65 M Opptatt
2 Ledig
13:50
1 Teodor Klokset Lilleng Engesetdal/Skodje Skyttarlag NU M Opptatt
2 Jonatan Klokset Lilleng Engesetdal/Skodje Skyttarlag NU M L Opptatt
14:00
1 Mats Vangen Stranda Skyttarlag ER M Opptatt
2 Marie Vangen Stranda Skyttarlag J K Opptatt
14:10
1 Ledig
2 Ledig
14:20
1 Knut Lillestøl Hornindal og Markane Skyttarlag V65 M Opptatt
2 Ledig
14:30
1 Sandra Vindfjell Frøholm Utvik og Innvik skyttarlag J K Opptatt
2 Sivert Vindfjell Frøholm Utvik og Innvik skyttarlag R M Opptatt
14:40
1 Vegard Taklo Hundeide Skyttarlag J M Opptatt
2 Fredrik Taklo Hundeide Skyttarlag ER M Opptatt
14:50
1 Stian Skeistrand Eidsbygda Skyttarlag ER M Opptatt
2 Peder Holme Hyen Skyttarlag V73 M Opptatt
15:00
1 Odd Peter Skinlo Hyen Skyttarlag V65 M Opptatt
2 Toralf Årdal Jølster Skyttarlag V73 M Opptatt
15:10
1 Kine Cecilie Ludvigsen Hornindal og Markane Skyttarlag J K Opptatt
2 Ajna Kathrin Ludvigsen Hornindal og Markane Skyttarlag ER K Opptatt
15:20
1 Geir Magne Muldsvor Hornindal og Markane Skyttarlag J M Opptatt
2 Odd Helge Muldsvor Hornindal og Markane Skyttarlag ER M Opptatt
15:30
1 Jakob Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag ER M Opptatt
2 Kristen Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag V73 M Opptatt
15:40
1 Kristian Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag J M Opptatt
2 Knut Riise Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag V65 M Opptatt
15:50
1 Ledig
2 Martine Sve Stranda Skyttarlag ER K Opptatt
16:00
1 Ledig
2 Ledig