Felt

Arrangør: Hornindal og Markane Skyttarlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

FELT - Fin felt (lørdag - 22.04.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
08:00
1 Reservert arr.
2 Reservert arr.
3 Reservert arr.
4 Reservert arr.
5 Reservert arr.
6 Reservert arr.
7 Reservert arr.
8 Reservert arr.
08:45
1 Reservert arr.
2 Reservert arr.
3 Reservert arr.
4 Reservert arr.
5 Reservert arr.
6 Reservert arr.
7 Reservert arr.
8 Reservert arr.
09:30
1 Martine Hjorthaug Hjartåbygda Skyttarlag NU K Opptatt
2 Era Borgund Haugen Skyttarlag NU K Opptatt
3 Ada Borgund Haugen Skyttarlag NU K Opptatt
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Teodor Klokset Lilleng Engesetdal/Skodje Skyttarlag NU M Opptatt
8 Jonatan Klokset Lilleng Engesetdal/Skodje Skyttarlag NU M L Opptatt
10:15
1 Ørjan Frøysadal Hauge Sunnylven Skyttarlag R M Opptatt
2 Isak Frøysadal Hauge Sunnylven Skyttarlag R M Opptatt
3 Kristian Frøysadal Hauge Sunnylven Skyttarlag ER M Opptatt
4 Karstein Velle Fiskå Skyttarlag V73 M Opptatt
5 Oddmund Fivelstad Sunnylven Skyttarlag V73 M Opptatt
6 Ledig
7 Amalie S. Hestenes Bryggja Skyttarlag ER K Opptatt
8 Svein Peter Sandvik Fiskå Skyttarlag V73 M Opptatt
11:00
1 Martin Nykrem Sykkylven Skyttarlag ER M Opptatt
2 Atle Gald Stryn skyttarlag V65 M Opptatt
3 Mats Vangen Stranda Skyttarlag ER M Opptatt
4 Marie Vangen Stranda Skyttarlag J K Opptatt
5 Magne Skårbø Stadlandet Skyttarlag V65 M Opptatt
6 Robin Lade Lie Sykkylven Skyttarlag R M Opptatt
7 Malene Lade Lie Sykkylven Skyttarlag J K Opptatt
8 Svein Hoem Stryn skyttarlag V73 M Opptatt
11:45
1 Odd Peter Skinlo Hyen Skyttarlag V65 M Opptatt
2 Toralf Årdal Jølster Skyttarlag V73 M Opptatt
3 Sandra Vindfjell Frøholm Utvik og Innvik skyttarlag J K Opptatt
4 Sivert Vindfjell Frøholm Utvik og Innvik skyttarlag R M Opptatt
5 Vegard Taklo Hundeide Skyttarlag J M Opptatt
6 Fredrik Taklo Hundeide Skyttarlag ER M Opptatt
7 Peder Holme Hyen Skyttarlag V73 M Opptatt
8 Stian Skeistrand Eidsbygda skyttarlag ER M Opptatt
12:30
1 Knut Riise Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag V65 M Opptatt
2 Hedda Melheim Eidsbygda skyttarlag ER K Opptatt
3 Jakob Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag ER M Opptatt
4 Kristen Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag V73 M Opptatt
5 Kristian Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag J M Opptatt
6 Ledig
7 Julie Bakken Moltustranda og Larsnes Skyttarlag ER K Opptatt
8 Kemail Murseli Moltustranda og Larsnes Skyttarlag NV M Opptatt
13:15
1 Ledig
2 Ledig
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
14:00
1 Reservert arr.
2 Reservert arr.
3 Reservert arr.
4 Reservert arr.
5 Reservert arr.
6 Reservert arr.
7 Reservert arr.
8 Reservert arr.
14:45
1 Reservert arr.
2 Reservert arr.
3 Reservert arr.
4 Reservert arr.
5 Reservert arr.
6 Reservert arr.
7 Reservert arr.
8 Reservert arr.