Nittedalstevnet 15m

Arrangør: Nittedal Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

INNE - Innendørs (onsdag - 18.10.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
17:55
1 Marcus Elliott Peters Nittedal Skytterlag R M Opptatt
2 Morten Svendsen Rælingen Skytterlag V55 M Opptatt
3 Knut Vik Frogn og Drøbak Skytterlag V73 M Opptatt
4 Roger Sletmo Trøgstad Skytterlag 2 M Opptatt
5 Adrian Haugane Nittedal Skytterlag J M Opptatt
6 Odd Arne Samdal Nittedal Skytterlag 4 M Opptatt
7 Simen Havik Samdal Nittedal Skytterlag NU M Opptatt
8 Vebjørn Thingelstad Nittedal Skytterlag NU M Opptatt
18:30
1 Roy Lund Blaker Skytterlag 4 M Opptatt
2 Sindre Meluken Blaker Skytterlag ER M Opptatt
3 Ledig
4 Hanna Skjæret Blaker Skytterlag ER K L Opptatt
5 Ledig
6 Jenny R Lund Blaker Skytterlag ER K Opptatt
7 Frode Lund Blaker Skytterlag 2 M Opptatt
8 Tuva Meluken Blaker Skytterlag R K Opptatt
19:05
1 Arne Ånneland Oslo Østre Skytterlag V55 M Opptatt
2 Anniken Moseng Ryen Dalsbygda Skytterlag 4 K Opptatt
3 Morten Ekeberg Båstad Skytterlag 3 M Opptatt
4 Lars Bugge Oslo Østre Skytterlag 5 M Opptatt
5 Kristian Martinsen Fet Skytterlag R M Opptatt
6 Stein Heggen Oslo Østre Skytterlag V55 M Opptatt
7 Lars Indergård Skarpskytten Skytterlag V73 M Opptatt
8 Arvid Meek Skarpskytten Skytterlag V65 M Opptatt
19:40
1 Herman Tønsberg Urskog Skytterlag ER M Opptatt
2 Sindre Johann Haneborg Urskog Skytterlag R M Opptatt
3 Hugo Aleksander Haneborg Urskog Skytterlag ER M Opptatt
4 Aron Thendrup Urskog Skytterlag NU M Opptatt
5 Marius Fredriksen Urskog Skytterlag EJ M Opptatt
6 Erlend Sørlie Hoel Urskog Skytterlag ER M Opptatt
7 Sander Fleischmann Høland/Bjørkelangen Skytterlag ER M Opptatt
8 Ingrid Jensløkken Blaker Skytterlag J K Opptatt
20:15
1 Julie Arnestad Karlsen Raumnes Skytterlag NV K Opptatt
2 Hanna Synnøve Huser Blaker Skytterlag ER K Opptatt
3 Anders Foss Hidemstrædet Blaker Skytterlag J M Opptatt
4 Thea Emilie Solbakken Raumnes Skytterlag ER K Opptatt
5 Martin Qværnstrøm Blaker Skytterlag EJ M Opptatt
6 Dan Andre Lasseson-Korsviken Fet Skytterlag ER M Opptatt
7 Marius Granberg Fet Skytterlag ER M Opptatt
8 Bjørg Margrethe Jøndal Nittedal Skytterlag 2 K Opptatt
20:50
1 Jan Rune Martinsen Fet Skytterlag 3 M Opptatt
2 Philip Andresen Raumnes Skytterlag J M Opptatt
3 Daniel Sørli Høland/Bjørkelangen Skytterlag 5 M Opptatt
4 Bjørn Vidar Teigen Høland/Bjørkelangen Skytterlag 4 M Opptatt
5 Dag Høie Sørkedalen Skytterlag 1 M Opptatt
6 Helge Johansen Sørkedalen Skytterlag V65 M Opptatt
7 Jørn Grøttum Sørkedalen Skytterlag 2 M Opptatt
8 Fredrik Fulsaas Holmestrand og Omegn Skytterlag 5 M Opptatt
21:25
1 Helge Voss Stavanger Skytterlag 2 M Opptatt
2 Gunnar Laurhammer Eidsvoll Verk Skytterlag V65 M Opptatt
3 Øivind Mørk Oslo Østre Skytterlag V73 M Opptatt
4 Thore Hynne Kråkstad Skytterlag V55 M Opptatt
5 Per Christian Berg Kråkstad Skytterlag 3 M Opptatt
6 Oddbjørn Nyhagen Oslo Østre Skytterlag V73 M Opptatt
7 Sven Erik Rustad Kråkstad Skytterlag 3 M Opptatt
8 Erlend Rustad Kråkstad Skytterlag 5 M L Opptatt