Andebustevnet Inne 2017

Arrangør: Andebu Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

INNE - Innendørs (søndag - 12.11.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
09:00
1 Cecilie Vemmelvik Kristiansand og Omegn Skytterlag J K Opptatt
2 Kim Johan Vemmelvik Kristiansand og Omegn Skytterlag 5 M Opptatt
3 Arnfinn Bakkevoll Søgne Skytterlag 5 M Opptatt
4 Sander Moland Blaker Skytterlag R M Opptatt
5 Ingrid Jensløkken Blaker Skytterlag J K Opptatt
6 Harald Englund Søgne Skytterlag V73 M Opptatt
7 Tom Nyhaven Søgne Skytterlag 4 M Opptatt
8 Stein Rui Sem Skytterlag V55 M Opptatt
09:40
1 Jeanette Hegg Duestad Sem Skytterlag 4 K Opptatt
2 Andrine Fjeld Løberg Andebu Skytterlag ER K Opptatt
3 Sina Busk Blaker Skytterlag 5 K Opptatt
4 Ledig
5 Anders Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag 3 M Opptatt
6 Håkon Foss Mathisen Blaker Skytterlag R M Opptatt
7 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag 5 M Opptatt
8 Trygve Foss Mathisen Blaker Skytterlag R M Opptatt
10:20
1 Inga Marie Hanserud Jondalen Skytterlag R K Opptatt
2 Tor Vetle Hanserud Jondalen Skytterlag J M Opptatt
3 Magne L. Johnsen Holmestrand og Omegn Skytterlag V73 M Opptatt
4 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen Skytterlag 5 M Opptatt
5 Odd Brudal Andebu Skytterlag V73 M Opptatt
6 Bjørn Magnus Hanserud Jondalen Skytterlag EJ M Opptatt
7 Finn Tore Knudsen Nøtterø Skytterlag V55 M L Opptatt
8 Erik Rognli Kongsberg Skytterlag 4 M Opptatt
11:00
1 Arne Palerud Drangedal Skytterlag V55 M Opptatt
2 Jan Vidar Lundtveit Drangedal Skytterlag V55 M Opptatt
3 Lars Esse Bamble Skytterlag V55 M Opptatt
4 May Lise Aas Bolkesjø Skytterlag V55 K Opptatt
5 Inger Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag 5 K Opptatt
6 Ingrid Finnestad Skjeberg Skytterlag 5 K Opptatt
7 Andreas Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag 5 M Opptatt
8 Audun Hellenes Hvarnes Skytterlag 3 M Opptatt
11:40
1 Eirik Mahle Gisle Asker Skytterlag R M Opptatt
2 Elisabeth H. Stokker Asker Skytterlag J K Opptatt
3 Alf Kaare Stokker Asker Skytterlag 2 M Opptatt
4 Lasse Korsvik Asker Skytterlag NU M Opptatt
5 Askil Mestad Asker Skytterlag R M Opptatt
6 Arne Grøtting Oslo Østre Skytterlag V55 M Opptatt
7 Dag Kristiansen Sem Skytterlag 2 M Opptatt
8 Gunnar Amundsen Torsnes Skytterlag V73 M Opptatt
12:20
1 Sebastian Nicolay Løvseth Sagvolden Asker Skytterlag NU M Opptatt
2 Emil Haavardtun Asker Skytterlag EJ M Opptatt
3 Oscar Tunold Corneliussen Asker Skytterlag NU M Opptatt
4 Elias Brekke Orlin Asker Skytterlag R M Opptatt
5 Andreas Bedregal Asker Skytterlag NU M Opptatt
6 Gunnar Torstein Olsen Løveid Skytterlag V73 M Opptatt
7 Odd Kolsrud Begnadalen Skyttarlag V73 M Opptatt
8 Svein H. Myhre Tyristrand Skytterlag V73 M Opptatt
13:00
1 Eirik Navelsaker Flesberg Skytterlag R M Opptatt
2 Herman Baklid Jondalen Skytterlag ER M Opptatt
3 Lilja Emilie Solheim Fiskum Skytterlag R K Opptatt
4 Stian Solheim Fiskum Skytterlag NU M Opptatt
5 Hans Jacob Løvold Fiskum Skytterlag ER M Opptatt
6 Jonas Myrvold Velle Fiskum Skytterlag ER M Opptatt
7 Lars Indergård Skarpskytten Skytterlag V73 M Opptatt
8 Arvid Meek Skarpskytten Skytterlag V65 M Opptatt
13:40
1 Silje Jeanett Holter Moss og Våler Skytterlag J K Opptatt
2 Guro Sørnskog Karlsen Moss og Våler Skytterlag R K Opptatt
3 Dagrun Laugerud Skaug Fiskum Skytterlag R K Opptatt
4 Annbjørg Laugerud Skaug Fiskum Skytterlag ER K Opptatt
5 Halvor Mørck Ski Skytterlag 4 M Opptatt
6 Kari Mørck Ski Skytterlag 5 K Opptatt
7 Anders Hunstad Sigdal Skytterlag 5 M Opptatt
8 Inga Mørck Ski Skytterlag 5 K Opptatt
14:20
1 Kristin Rui Isachsen Andebu Skytterlag ER K Opptatt
2 Andreas Kjønstad Halvorsen Flesberg Skytterlag R M Opptatt
3 Peter Sørli Søgne Skytterlag 5 M Opptatt
4 Jørgen Sandbæk Bondal Flesberg Skytterlag ER M Opptatt
5 Willy Krafft Løveid Skytterlag V73 M Opptatt
6 Bjørnar Kjønstad Halvorsen Flesberg Skytterlag ER M Opptatt
7 Hanna Håkedal Nøtterø Skytterlag ER K Opptatt
8 Camilla Håkedal Nøtterø Skytterlag J K Opptatt
15:00
1 Eirik Hindhamar Wean Sem Skytterlag J M Opptatt
2 June Sandbæk Bondal Flesberg Skytterlag NU K Opptatt
3 Hans Reidar Johansen Sem Skytterlag 2 M Opptatt
4 Tommy Gjølberg Sem Skytterlag 4 M Opptatt
5 Christer Malm Oslo Østre Skytterlag V55 M Opptatt
6 Karl Johan Olsen Skarpskytten Skytterlag 5 M Opptatt
7 Lars Johannes K. Olsen Skarpskytten Skytterlag R M Opptatt
8 Sverre Fevang Sem Skytterlag V65 M L Opptatt
15:40
1 Arne Ånneland Oslo Østre Skytterlag V55 M Opptatt
2 Åse Moa Fiskum Skytterlag V73 K Opptatt
3 Bjørn Egil Hansen Nøtterø Skytterlag 5 M Opptatt
4 Gaute Grøterud Sigdal Skytterlag ER M Opptatt
5 Arne Mathisen Jondalen Skytterlag V65 M Opptatt
6 Ole Jakob Jemtland Sigdal Skytterlag 2 M Opptatt
7 Oddgar Larsslett Fiskum Skytterlag V65 M Opptatt
8 Eskil Grøterud Sigdal Skytterlag R M Opptatt