Frigjøringsstevnet

Arrangør: Moss og Våler Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

BANE - 100 m (lørdag - 06.05.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Finkaliber Status
10:00
1 Ledig
2 Ledig
3 Marius Pung Aas Skytterlag ER M Opptatt
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Kåre Lund Blaker Skytterlag V65 M Opptatt
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
11 Ledig
12 Ledig
10:45
1 Tuva Meluken Blaker Skytterlag R K Opptatt
2 Trygve Foss Mathisen Blaker Skytterlag R M Opptatt
3 Håkon Foss Mathisen Blaker Skytterlag R M Opptatt
4 Ledig
5 Sindre Meluken Blaker Skytterlag ER M Opptatt
6 Jan-Erik Foss Østre Bærum Skytterlag V73 M Opptatt
7 Anders Foss Hidemstrædet Blaker Skytterlag J M Opptatt
8 Ingrid Jensløkken Blaker Skytterlag J K Opptatt
9 Fredrik G. Kristiansen Blaker Skytterlag ER M Opptatt
10 Morten Bunes Karlsson Såner skytterlag NU M Opptatt
11 Sander Klubnes Såner skytterlag ER M Opptatt
12 Markus Klubnes Såner skytterlag J M Opptatt
11:30
1 Eyvind Bjørsvik Askøy Skytterlag V65 M Opptatt
2 Lise Jensløkken Korsmo Blaker Skytterlag R K Opptatt
3 Magnar Jensløkken Korsmo Blaker Skytterlag R M Opptatt
4 Solveig Solbakken Herdla Skyttarlag V73 K Opptatt
5 Marius Granberg Fet Skytterlag ER M Opptatt
6 Dan Andre Lasseson-Korsviken Fet Skytterlag ER M Opptatt
7 Martin Qværnstrøm Blaker Skytterlag J M Opptatt
8 Jenny R Lund Blaker Skytterlag ER K Opptatt
9 Hanna Synnøve Huser Blaker Skytterlag ER K Opptatt
10 Christian Bakkehaugen Pettersen Råde Skytterlag ER M Opptatt
11 Rolf Kristiansen Råde Skytterlag V73 M Opptatt
12 Ragnar Henrik Hauer Høland/Bjørkelangen Skytterlag J M Opptatt
12:15
1 Eirill Ulberg Hagavold Stjernen Skytterlag R K Opptatt
2 Ole Alexander Undhjem Råde Skytterlag EJ M Opptatt
3 Einar Skovly Råde Skytterlag J M Opptatt
4 Lars Gulbrandsen Lilleng Råde Skytterlag J M Opptatt
5 Henrik H. Stokker Råde Skytterlag J M Opptatt
6 Ida Ulberg Hagavold Stjernen Skytterlag NU K Opptatt
7 Jonas Elvestad Råde Skytterlag ER M Opptatt
8 Petter Molvig Råde Skytterlag NU M Opptatt
9 Ole Jørgen Lidi Råde Skytterlag ER M Opptatt
10 Sondre Hermansen Råde Skytterlag R M Opptatt
11 Ivar Liseter Ski Skytterlag V65 M Opptatt
12 Torhild Liseter Ski Skytterlag V65 K Opptatt
13:00
1 Mathilde Ringsrød Fredrikstad Skytterlag ER K Opptatt
2 Hans Jørgen Lunderød Fredrikstad Skytterlag J M Opptatt
3 Elias Brekke Orlin Asker Skytterlag R M Opptatt
4 Pål Gisle Asker Skytterlag NV M Opptatt
5 Eirik Mahle Gisle Asker Skytterlag R M Opptatt
6 Eirik Schei Asker Skytterlag NU M Opptatt
7 Lasse Korsvik Asker Skytterlag NU M Opptatt
8 Mathias Korsvik Asker Skytterlag NU M Opptatt
9 Askil Mestad Asker Skytterlag NU M Opptatt
10 Sebastian Nicolay Løvseth Sagvolden Asker Skytterlag NU M Opptatt
11 Kristoffer Holmen Asker Skytterlag NU M Opptatt
12 Emil Haavardtun Asker Skytterlag EJ M Opptatt
13:45
1 Hanna Håkedal Nøtterø Skytterlag ER K Opptatt
2 Camilla Håkedal Nøtterø Skytterlag J K Opptatt
3 Anne-Lise Gleditsch Ski Skytterlag V65 K Opptatt
4 Jakob Gleditsch Ski Skytterlag R M Opptatt
5 Øyvind Mørck Ski Skytterlag V65 M Opptatt
6 Tor Vetle Hanserud Jondalen Skytterlag J M Opptatt
7 Ledig
8 Svein H. Myhre Tyristrand Skytterlag V73 M Opptatt
9 Odd Kolsrud Begnadalen Skyttarlag V73 M Opptatt
10 Nora Midtgard Jondalen Skytterlag ER K Opptatt
11 Gunnar Amundsen Torsnes Skytterlag V73 M Opptatt
12 Eirik Sylte Kongsberg Skytterlag J M Opptatt
14:30
1 Eirik Navelsaker Flesberg Skytterlag R M Opptatt
2 Maud Elise B. Grønberg Tingelstad Skytterlag J K Opptatt
3 Ole G. Øfstaas Spydeberg Skytterlag V73 M Opptatt
4 Martin Hauger Spydeberg Skytterlag V73 M Opptatt
5 Steinar Walle Spydeberg Skytterlag V65 M Opptatt
6 Teodor B. Antonsen Ski Skytterlag J M Opptatt
7 Kim B. Egge Tingelstad Skytterlag ER M Opptatt
8 Mari B. Egge Tingelstad Skytterlag NU K Opptatt
9 Marius G. Myrdahl Tingelstad Skytterlag J M Opptatt
10 Finn Olav Nordli Tingelstad Skytterlag V65 M Opptatt
11 Anders Mathias Wold Aamodt Skiptvet Skytterlag R M Opptatt
12 Alexander Aaslie Skiptvet Skytterlag R M L Opptatt
15:15
1 Hans J. Ellefsen Moss og Våler Skytterlag V73 M Opptatt
2 Jan-Erik Tveten Isaksen Moss og Våler Skytterlag V73 M Opptatt
3 Oddvar Tangen Tingelstad Skytterlag V73 M Opptatt
4 Sander Årskog Vikhagen Jondalen Skytterlag ER M Opptatt
5 Phillip Saude Fiskum Skytterlag J M Opptatt
6 Ludvik Edholm Fredrikstad Skytterlag J M Opptatt
7 Per Arne Tollerud Hobøl Skytterlag V65 M Opptatt
8 Sofie Kjone Husåsfallet Skogbygden Skytterlag ER K Opptatt
9 Eva Angela Bårdseng Skogbygden Skytterlag R K Opptatt
10 Magnus Enger Skogbygden Skytterlag ER M Opptatt
11 Marcus Bergsten Skogbygden Skytterlag R M Opptatt
12 Sindre Blådammen Skogbygden Skytterlag J M L Opptatt
16:00
1 Reservert arr.
2 Reservert arr.
3 Reservert arr.
4 Reservert arr.
5 Reservert arr.
6 Reservert arr.
7 Reservert arr.
8 Reservert arr.
9 Reservert arr.
10 Reservert arr.
11 Reservert arr.
12 Reservert arr.