Frigjøringsstevnet

Arrangør: Moss og Våler Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

BANE - 100 m (lørdag - 06.05.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Finkaliber Status
10:00
1 Ledig
2 Ledig
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
11 Ledig
12 Ledig
10:45
1 Bjørn Bakken Siljan Skytterlag V73 M Opptatt
2 Trygve Foss Mathisen Blaker Skytterlag R M Opptatt
3 Håkon Foss Mathisen Blaker Skytterlag R M Opptatt
4 Tore Allum Siljan Skytterlag V73 M Opptatt
5 Jan Underdahl Notodden Skytterlag V65 M Opptatt
6 Jan-Erik Foss Østre Bærum Skytterlag V73 M Opptatt
7 Ledig
8 Ingrid Jensløkken Blaker Skytterlag J K Opptatt
9 Martin Qværnstrøm Blaker Skytterlag J M Opptatt
10 Morten Bunes Karlsson Såner skytterlag NU M Opptatt
11 Sander Klubnes Såner skytterlag ER M Opptatt
12 Markus Klubnes Såner skytterlag J M Opptatt
11:30
1 Eyvind Bjørsvik Askøy Skytterlag V65 M Opptatt
2 Jonas Ingebo Oslo Østre Skytterlag R M Opptatt
3 Line Kasbo Trøgstad Skytterlag ER K Opptatt
4 Solveig Solbakken Herdla Skyttarlag V73 K Opptatt
5 Marius Granberg Fet Skytterlag ER M Opptatt
6 Magne L. Johnsen Holmestrand og Omegn Skytterlag V73 M Opptatt
7 Ledig
8 Emma Sofie Nyborg Rygge Skytterlag R K Opptatt
9 Daniel Ivar Brevik Røyken og Hurum Skytterlag R M Opptatt
10 Christian Bakkehaugen Pettersen Råde Skytterlag ER M Opptatt
11 Rolf Kristiansen Råde Skytterlag V73 M Opptatt
12 Julie Marie Nyborg Rygge Skytterlag J K L Opptatt
12:15
1 Eirill Ulberg Hagavold Stjernen Skytterlag R K Opptatt
2 Ledig
3 Einar Skovly Råde Skytterlag J M Opptatt
4 Lars Gulbrandsen Lilleng Råde Skytterlag J M Opptatt
5 Henrik H. Stokker Råde Skytterlag J M Opptatt
6 Ida Ulberg Hagavold Stjernen Skytterlag NU K Opptatt
7 Ledig
8 Ledig
9 Ole Jørgen Lidi Råde Skytterlag ER M Opptatt
10 Sondre Hermansen Råde Skytterlag R M Opptatt
11 Ivar Liseter Ski Skytterlag V65 M Opptatt
12 Torhild Liseter Ski Skytterlag V65 K Opptatt
13:00
1 Ledig
2 Hans Jørgen Lunderød Fredrikstad Skytterlag J M Opptatt
3 Thomas Munch-Olsen Vegårshei Skytterlag ER M Opptatt
4 Pål Gisle Asker Skytterlag NV M Opptatt
5 Eirik Mahle Gisle Asker Skytterlag R M Opptatt
6 Alexander Brusnes Røyken og Hurum Skytterlag ER M Opptatt
7 Helge Johansen Sørkedalen Skytterlag V65 M Opptatt
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
11 Ledig
12 Emil Haavardtun Asker Skytterlag EJ M Opptatt
13:45
1 Hanna Håkedal Nøtterø Skytterlag ER K Opptatt
2 Camilla Håkedal Nøtterø Skytterlag J K Opptatt
3 Ledig
4 Jakob Gleditsch Ski Skytterlag R M Opptatt
5 Øyvind Mørck Ski Skytterlag V65 M Opptatt
6 Bjørn Magnus Hanserud Jondalen Skytterlag EJ M Opptatt
7 Ledig
8 Tor Vetle Hanserud Jondalen Skytterlag J M Opptatt
9 Inga Marie Hanserud Jondalen Skytterlag R K Opptatt
10 Nora Midtgard Jondalen Skytterlag ER K Opptatt
11 Gunnar Amundsen Torsnes Skytterlag V73 M Opptatt
12 Eirik Sylte Kongsberg Skytterlag J M Opptatt
14:30
1 Eirik Navelsaker Flesberg Skytterlag R M Opptatt
2 Maud Elise B. Grønberg Tingelstad Skytterlag J K Opptatt
3 Ole G. Øfstaas Spydeberg Skytterlag V73 M Opptatt
4 Martin Hauger Spydeberg Skytterlag V73 M Opptatt
5 Steinar Walle Spydeberg Skytterlag V65 M Opptatt
6 Kjell A Hjortnæs Asker Skytterlag V65 M Opptatt
7 Kim B. Egge Tingelstad Skytterlag ER M Opptatt
8 Mari B. Egge Tingelstad Skytterlag NU K Opptatt
9 Marius G. Myrdahl Tingelstad Skytterlag J M Opptatt
10 Ledig
11 Anders Mathias Wold Aamodt Skiptvet Skytterlag R M Opptatt
12 Alexander Aaslie Skiptvet Skytterlag R M L Opptatt
15:15
1 Hans J. Ellefsen Moss og Våler Skytterlag V73 M Opptatt
2 Jan-Erik Tveten Isaksen Moss og Våler Skytterlag V73 M Opptatt
3 Ledig
4 Sander Årskog Vikhagen Jondalen Skytterlag ER M Opptatt
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
11 Ledig
12 Ledig
16:00
1 Svein H. Myhre Tyristrand Skytterlag V73 M Opptatt
2 Odd Kolsrud Begnadalen Skyttarlag V73 M Opptatt
3 Ledig
4 Åse Moa Fiskum Skytterlag V73 K Opptatt
5 Ledig
6 Oddgar Larsslett Fiskum Skytterlag V65 M Opptatt
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
11 Ledig
12 Ragnar Henrik Hauer Høland/Bjørkelangen Skytterlag J M Opptatt