FOLLO: Samlagsstevnet bane 2017

Arrangør: Trøgstad Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

BANE - 100 m (lørdag - 19.08.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Finkaliber Status
09:00
1 John Terje Hermansen Ski Skytterlag NV M Opptatt
2 Georg Smefjell Ski Skytterlag R M Opptatt
3 Ledig
4 Mathea Brænd Spydeberg Skytterlag J K Opptatt
5 Jakob Gleditsch Ski Skytterlag R M Opptatt
6 Mikkel Elvestad Trøgstad Skytterlag NU M Opptatt
7 Linus Braute Bakken Ski Skytterlag R M Opptatt
8 Emma Helene Heiaas Ski Skytterlag R K Opptatt
09:45
1 Ledig
2 Roald H. Skaug Ski Skytterlag V73 M Opptatt
3 Anne-Lise Gleditsch Ski Skytterlag V65 K Opptatt
4 Daniel Mo-Hermansen Ski Skytterlag NU M Opptatt
5 Ivar Tristan Lundsten Ski Skytterlag NV M Opptatt
6 Brage Tristan Lundsten Ski Skytterlag NV M Opptatt
7 Ledig
8 Erlend Heiaas Ski Skytterlag EJ M Opptatt
10:30
1 Torunn Osbak Heiaas Ski Skytterlag NV K Opptatt
2 Torkild Kvarme Aas Skytterlag NU M L Opptatt
3 Kristine Kvarme Aas Skytterlag NU K Opptatt
4 Steinar Walle Spydeberg Skytterlag V65 M Opptatt
5 Aleksander Skaarer Sleipnes Båstad Skytterlag NU M Opptatt
6 Torhild Liseter Ski Skytterlag V65 K Opptatt
7 Ivar Liseter Ski Skytterlag V65 M Opptatt
8 Eskil Tollefsrud Båstad Skytterlag NU M Opptatt
11:15
1 Sigmund Heer Trøgstad Skytterlag V73 M Opptatt
2 Martin Hauger Spydeberg Skytterlag V73 M Opptatt
3 Asbjørn Bylterud Enebakk Skytterlag V73 M Opptatt
4 Bård Aamodt Skiptvet Skytterlag NV M Opptatt
5 Anders Mathias Wold Aamodt Skiptvet Skytterlag R M Opptatt
6 Ledig
7 Pia Kristine Enersen Skiptvet Skytterlag EJ K Opptatt
8 Alexander Aaslie Skiptvet Skytterlag R M L Opptatt
12:30
1 Torunn Aaslund Frogn og Drøbak Skytterlag V73 K Opptatt
2 Kurt Arne Berglund Frogn og Drøbak Skytterlag V73 M Opptatt
3 Thore Danielsen Frogn og Drøbak Skytterlag V73 M Opptatt
4 Knut Vik Frogn og Drøbak Skytterlag V73 M Opptatt
5 Sander Klubnes Såner skytterlag ER M Opptatt
6 Mari Finstad Såner skytterlag NV K Opptatt
7 Markus Klubnes Såner skytterlag J M Opptatt
8 Simen Finstad Såner skytterlag J M Opptatt
13:15
1 Martin Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag ER M Opptatt
2 Christoffer Finstad Frogn og Drøbak Skytterlag ER M Opptatt
3 Vegard Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag ER M Opptatt
4 Anders Vaagan Frogn og Drøbak Skytterlag ER M Opptatt
5 Stian Nordby Frogn og Drøbak Skytterlag ER M Opptatt
6 Vetle Andreas Tollefsrød Kubberød Frogn og Drøbak Skytterlag R M Opptatt
7 Heidi Pedersen Frogn og Drøbak Skytterlag NV K Opptatt
8 Knut Bingen Trøgstad Skytterlag V65 M Opptatt
14:00
1 Nelia Johanne Kvarme Aas Skytterlag R K Opptatt
2 Andreas Kure Aas Skytterlag NU M Opptatt
3 Amund Gultvedt Aas Skytterlag J M Opptatt
4 Anne Marte Kvarme Aas Skytterlag EJ K Opptatt
5 Marius Pung Aas Skytterlag ER M Opptatt
6 Sondre Haug Aas Skytterlag ER M Opptatt
7 Astri Velde Aas Skytterlag EJ K Opptatt
8 Mathias Slørstad Fiske Aas Skytterlag ER M L Opptatt
14:45
1 Per-Kristian Olsen Aas Skytterlag J M Opptatt
2 Ledig
3 Sigve Kulsrud Aas Skytterlag J M Opptatt
4 Eirik Strøm Aas Skytterlag J M Opptatt
5 Rolf Johannes Fjeldstad Aas Skytterlag V73 M Opptatt
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
15:30
1 Erle Skjeltorp Bakke Spydeberg Skytterlag NU K Opptatt
2 Linn Marie Johnsen Spydeberg Skytterlag NV K Opptatt
3 Ine A. Sørensen Spydeberg Skytterlag R K Opptatt
4 Andrea Solend Spydeberg Skytterlag R K Opptatt
5 Simon Johannes Myhren Spydeberg Skytterlag NV M Opptatt
6 Per Øyvind Strøm Spydeberg Skytterlag J M Opptatt
7 Sebastian Johnsen Spydeberg Skytterlag ER M Opptatt
8 Ledig
16:15
1 Ledig
2 Martin Sandås Enebakk Skytterlag J M Opptatt
3 Pelle Sandås Enebakk Skytterlag NU M Opptatt
4 Marcus André Solberg Spydeberg Skytterlag ER M Opptatt
5 Ledig
6 Ledig
7 Jenny Mølmshaug Spydeberg Skytterlag J K Opptatt
8 Herman Hagelund Spydeberg Skytterlag ER M L Opptatt