Østlandscupfinale - ungdom

Arrangør: Moss og Våler Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

BANE - 100 m (lørdag - 16.09.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Finkaliber Status
10:30
1 Adelen Bogen Bakke Fiskum Skytterlag R K Opptatt
2 Håkon Foss Mathisen Blaker Skytterlag R M Opptatt
3 Mathilde Ringsrød Fredrikstad Skytterlag ER K Opptatt
4 Herborg Flikkerud Nord-Odal Skytterlag J K Opptatt
5 Markus Lauritzen Sørskogbygda Skytterlag R M Opptatt
6 Ingeborg Gjøsæther Tyse Fiskum Skytterlag ER K Opptatt
7 Sindre Meluken Blaker Skytterlag ER M Opptatt
8 Lina Elise Jørgensen Fredrikstad Skytterlag ER K Opptatt
9 Casper Leander Amundsen Nord-Odal Skytterlag R M Opptatt
10 Jørgen Svensberget Sørskogbygda Skytterlag R M Opptatt
11:10
1 Espen Nedgården Sørskogbygda Skytterlag ER M Opptatt
2 Helene Veres Andreassen Fiskum Skytterlag ER K Opptatt
3 Eirik Strøm Blaker Skytterlag R M Opptatt
4 Camilla Paulsen Johannessen Fredrikstad Skytterlag ER K Opptatt
5 Håvard Broch Nord-Odal Skytterlag ER M Opptatt
6 Ida Andreassen Berg Sørskogbygda Skytterlag ER K Opptatt
7 Sara Kristine Havik Johnsen Fiskum Skytterlag ER K Opptatt
8 Anders Foss Hidemstrædet Blaker Skytterlag J M Opptatt
9 Iver Ileby Iversen Fredrikstad Skytterlag ER M Opptatt
10 Jens Olav Lindberg Nord-Odal Skytterlag ER M Opptatt
11:50
1 Oda Flikkerud Nord-Odal Skytterlag ER K Opptatt
2 Simen Karinus Lang-Ree Sørskogbygda Skytterlag J M Opptatt
3 Annbjørg Laugerud Skaug Fiskum Skytterlag ER K Opptatt
4 Jenny R Lund Blaker Skytterlag ER K Opptatt
5 Ludvik Edholm Fredrikstad Skytterlag J M Opptatt
6 Benedicte C. Bergstrøm Nord-Odal Skytterlag ER K Opptatt
7 Aleksander A. Kolstad Sørskogbygda Skytterlag ER M Opptatt
8 Oda Isnes Tyse Fiskum Skytterlag ER K Opptatt
9 Ingrid Jensløkken Blaker Skytterlag J K Opptatt
10 Egill Grønneberg Fredrikstad Skytterlag J M Opptatt
12:30
1 Julie Paulsen Johannessen Fredrikstad Skytterlag ER K Opptatt
2 Åshild Tovseth Vatne Nord-Odal Skytterlag J K Opptatt
3 Øyvind Lauritzen Sørskogbygda Skytterlag J M Opptatt
4 Phillip Saude Fiskum Skytterlag J M Opptatt
5 Hanna Synnøve Huser Blaker Skytterlag ER K Opptatt
6 Hans Jørgen Lunderød Fredrikstad Skytterlag J M Opptatt
7 Sigurd Opsahl Gjermshus Nord-Odal Skytterlag J M Opptatt
8 Oda Andreassen Berg Sørskogbygda Skytterlag J K Opptatt
9 Emma Flesaker Fiskum Skytterlag J K Opptatt
10 Martin Qværnstrøm Blaker Skytterlag J M Opptatt