Midtukestevne

Arrangør: Moss og Våler Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

INNE - Innendørs (tirsdag - 31.10.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
17:30
1 Per Arne Tollerud Hobøl Skytterlag V65 M Opptatt
2 Gunnar Amundsen Torsnes Skytterlag V73 M Opptatt
3 Ledig
4 Helge Johansen Sørkedalen Skytterlag V65 M Opptatt
5 Gunnar Orre Asker Skytterlag V65 M Opptatt
6 Kjell A Hjortnæs Asker Skytterlag V65 M Opptatt
7 Heidi Berglund Asker Skytterlag 2 K Opptatt
8 Per Terje Holm Asker Skytterlag V73 M Opptatt
18:00
1 Hans Heer Eidsberg Skytterlag V73 M Opptatt
2 Harald Buuer Spydeberg Skytterlag V55 M Opptatt
3 Johan Martin Syversen Eidsberg Skytterlag V65 M Opptatt
4 Roy Jøran Fredriksen Eidsberg Skytterlag 4 M Opptatt
5 Hans-Kristian Mørk Skiptvet Skytterlag V65 M Opptatt
6 Tor-Arne Solbakken Rygge Skytterlag 5 M Opptatt
7 Ledig
8 Ledig
18:30
1 Ledig
2 Kay Pettersen Frogn og Drøbak Skytterlag V55 M Opptatt
3 Ledig
4 Ledig
5 Bård Aamodt Skiptvet Skytterlag NV M Opptatt
6 Jan V. Sammerud Hansen Skiptvet Skytterlag NU M Opptatt
7 Anders Mathias Wold Aamodt Skiptvet Skytterlag R M Opptatt
8 Alexander Aaslie Skiptvet Skytterlag R M L Opptatt
19:00
1 Astri Velde Aas Skytterlag EJ K Opptatt
2 Per-Kristian Olsen Aas Skytterlag J M Opptatt
3 Ledig
4 Nelia Johanne Kvarme Aas Skytterlag R K Opptatt
5 Ledig
6 Anne Marte Kvarme Aas Skytterlag EJ K Opptatt
7 Inga Mørck Ski Skytterlag 5 K Opptatt
8 Tore Dahl Eidsberg Skytterlag 4 M Opptatt
19:30
1 Tore Finstad Frogn og Drøbak Skytterlag 1 M Opptatt
2 Simen Finstad Såner skytterlag J M Opptatt
3 Ida Elisabeth Finstad Såner skytterlag 2 K Opptatt
4 Andreas Kure Aas Skytterlag NU M Opptatt
5 Anne-Lise Gleditsch Ski Skytterlag V65 K Opptatt
6 Marius Pung Aas Skytterlag ER M Opptatt
7 Eirik Strøm Aas Skytterlag J M Opptatt
8 Jakob Gleditsch Ski Skytterlag R M Opptatt
20:00
1 Ledig
2 Thorleif Tegler Sarpsborg Skytterlag V65 M Opptatt
3 Vidar Juliussen Fredrikstad Skytterlag 4 M Opptatt
4 Rolf Johannes Fjeldstad Aas Skytterlag V73 M Opptatt
5 Ingrid Finnestad Skjeberg Skytterlag 5 K Opptatt
6 Arne Grøtting Oslo Østre Skytterlag V55 M Opptatt
7 Lars Indergård Skarpskytten Skytterlag V73 M Opptatt
8 Arvid Meek Skarpskytten Skytterlag V65 M Opptatt
20:30
1 Gard Eirik Seter Asker Skytterlag 4 M Opptatt
2 Ulv Eirik Seter Asker Skytterlag 1 M Opptatt
3 Ledig
4 Ledig
5 Kåre Thømt Skjeberg Skytterlag V73 M Opptatt
6 Sondre Ravnanger Oslo Østre Skytterlag EJ M Opptatt
7 Helge Voss Stavanger Skytterlag 2 M Opptatt
8 Ledig
21:00
1 Ledig
2 Olav Ambjørnrud Kråkstad Skytterlag V65 M Opptatt
3 Ledig
4 Ledig
5 Sven Erik Rustad Kråkstad Skytterlag 3 M Opptatt
6 Per Christian Berg Kråkstad Skytterlag 3 M Opptatt
7 Thore Hynne Kråkstad Skytterlag V55 M Opptatt
8 Erlend Rustad Kråkstad Skytterlag 5 M L Opptatt