15m - Frogn og Drøbak

Arrangør: Frogn og Drøbak Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

INNE - Innendørs (mandag - 23.10.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
17:00
1 Ivar Liseter Ski Skytterlag V65 M Opptatt
2 Torhild Liseter Ski Skytterlag V65 K Opptatt
3 Roald H. Skaug Ski Skytterlag V73 M Opptatt
4 Tore Dahl Eidsberg Skytterlag 4 M Opptatt
5 Roy Jøran Fredriksen Eidsberg Skytterlag 4 M Opptatt
6 Jan Erik Hystad Skjeberg Skytterlag V55 M Opptatt
7 Dag Rasmussen Nordstrand Skytterlag 5 M Opptatt
8 Tor-Arne Solbakken Rygge Skytterlag 5 M Opptatt
9 Ledig
10 Kurt Arne Berglund Frogn og Drøbak Skytterlag V73 M Opptatt
17:35
1 Gunstein Lauvrak Nordstrand Skytterlag 5 M Opptatt
2 Anne Marit Nygaard Spydeberg Skytterlag 2 K Opptatt
3 Ledig
4 Gunnar Orre Asker Skytterlag V65 M Opptatt
5 Kjell A Hjortnæs Asker Skytterlag V65 M Opptatt
6 Heidi Berglund Asker Skytterlag 2 K Opptatt
7 Per Terje Holm Asker Skytterlag V73 M Opptatt
8 Runar A. Sørensen Spydeberg Skytterlag 5 M Opptatt
9 Ranveig Ø. Johannessen Spydeberg Skytterlag 2 K Opptatt
10 Ine A. Sørensen Spydeberg Skytterlag R K Opptatt
18:10
1 Per Arve Strømstad Oslo Østre Skytterlag 4 M Opptatt
2 Sander Fleischmann Høland/Bjørkelangen Skytterlag ER M Opptatt
3 Kåre Lund Blaker Skytterlag V65 M Opptatt
4 Roy Lund Blaker Skytterlag 4 M Opptatt
5 Frode Lund Blaker Skytterlag 2 M Opptatt
6 Charlotte F Lund Blaker Skytterlag R K Opptatt
7 Jenny R Lund Blaker Skytterlag ER K Opptatt
8 Sebastian Johnsen Spydeberg Skytterlag ER M Opptatt
9 Lars Bugge Oslo Østre Skytterlag 5 M Opptatt
10 Ledig
18:45
1 Kim Johnsen Spydeberg Skytterlag 2 M Opptatt
2 Ledig
3 Linn Marie Johnsen Spydeberg Skytterlag NV K Opptatt
4 Ledig
5 Marit Sangesland Austad Øvrebø Skytterlag 4 K Opptatt
6 Iver Storm Marøy Stockman Frogn og Drøbak Skytterlag NU M Opptatt
7 Rolf Johannes Fjeldstad Aas Skytterlag V73 M Opptatt
8 Trond Nygård Nes/hovind Skytterlag V55 M Opptatt
9 Ledig
10 Ledig
19:20
1 Elin Jeanette Lauritsen Moss og Våler Skytterlag R K Opptatt
2 Guro Sørnskog Karlsen Moss og Våler Skytterlag R K Opptatt
3 Marius Bakken Moss og Våler Skytterlag ER M Opptatt
4 Johannes Nilsen Meskanen Moss og Våler Skytterlag ER M Opptatt
5 Sindre Engeli Kanestrøm Moss og Våler Skytterlag ER M Opptatt
6 Odin A. Hellem Moss og Våler Skytterlag ER M Opptatt
7 Tonje Wehn Ødegård Moss og Våler Skytterlag ER K Opptatt
8 Silje Jeanett Holter Moss og Våler Skytterlag J K Opptatt
9 Simon Bolghaug Pinto Moss og Våler Skytterlag J M Opptatt
10 Ledig
19:55
1 Daniel Mattias Gustavsen Moss og Våler Skytterlag NV M Opptatt
2 Siri Charlotte Wetlesen Moss og Våler Skytterlag NV K Opptatt
3 Espen Lauritsen Moss og Våler Skytterlag 2 M Opptatt
4 Runar Holter Moss og Våler Skytterlag 2 M Opptatt
5 June Haugen Høland/Bjørkelangen Skytterlag 3 K Opptatt
6 Øistein Bakken Moss og Våler Skytterlag 3 M Opptatt
7 Anne Marte Kvarme Aas Skytterlag EJ K Opptatt
8 Svend Trygve Kvarme Aas Skytterlag 2 M Opptatt
9 Nelia Johanne Kvarme Aas Skytterlag R K Opptatt
10 Håkon Sørli Høland/Bjørkelangen Skytterlag 5 M Opptatt
20:30
1 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen Skytterlag 5 M Opptatt
2 Ledig
3 Maud Elise B. Grønberg Tingelstad Skytterlag J K Opptatt
4 Karl Johan Olsen Skarpskytten Skytterlag 5 M Opptatt
5 Ketil Sundal Nordstrand Skytterlag 4 M Opptatt
6 Øystein Bakken Ski Skytterlag 1 M Opptatt
7 Jon Gultvedt Aas Skytterlag 3 M Opptatt
8 Kay Pettersen Frogn og Drøbak Skytterlag V55 M Opptatt
9 Lars Johannes K. Olsen Skarpskytten Skytterlag NU M Opptatt
10 Joakim Myrvang Gruer Tingelstad Skytterlag 5 M L Opptatt