Førjulsstevne 15m Skiptvet

Arrangør: Skiptvet Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

INNE - Innendørs (torsdag - 30.11.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
17:30
1 Freddy Ordemann Devik Askim Skytterlag 2 M Opptatt
2 Henrik Bjørmark Devik Askim Skytterlag 4 M Opptatt
3 Toralf Årdal Jølster Skyttarlag V73 M Opptatt
4 Magnar Molland Sogndal Skyttarlag V73 M Opptatt
5 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag 5 M Opptatt
6 Tor-Arne Solbakken Rygge Skytterlag 5 M Opptatt
7 Anders Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag 3 M Opptatt
8 Otto Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag V55 M Opptatt
18:00
1 Emil Svärd Skjeberg Skytterlag R M Opptatt
2 Kine Saksæther Andersen Degernes Skytterlag R K Opptatt
3 Leon Fosser Degernes Skytterlag R M Opptatt
4 Niklas Mareno Hyllestad Degernes Skytterlag R M Opptatt
5 Kaja Elise Hyllestad Degernes Skytterlag R K Opptatt
6 Joakim Grambo Tangen Degernes Skytterlag R M Opptatt
7 Julianne Skallerud Brekke Skjeberg Skytterlag R K Opptatt
8 Arne Andersrød Skjeberg Skytterlag V55 M Opptatt
18:30
1 Martin Hauger Spydeberg Skytterlag V73 M Opptatt
2 Ledig
3 Thorleif Tegler Sarpsborg Skytterlag V65 M Opptatt
4 Bjørn Myrset Elverum Skytterlag V55 M Opptatt
5 Mathilde Ringsrød Fredrikstad Skytterlag ER K Opptatt
6 Veronica Sandtangen Fredrikstad Skytterlag 4 K Opptatt
7 Inge Hoff Moss og Våler Skytterlag V65 M Opptatt
8 John Arne Stenberg Aas Skytterlag 5 M Opptatt
19:00
1 Ole Kristian Aasen Haugen Skyttarlag 2 M Opptatt
2 Line Kasbo Trøgstad Skytterlag ER K Opptatt
3 Erik Holm Eidsberg Skytterlag NV M L Opptatt
4 Rune Moen Trøgstad Skytterlag 2 M Opptatt
5 Jon Gultvedt Aas Skytterlag 3 M Opptatt
6 Silje Marie Holm Eidsberg Skytterlag J K Opptatt
7 Jacob Engh Solberg Høland/Bjørkelangen Skytterlag EJ M Opptatt
8 Arve Halsteinslid Haugen Skyttarlag 5 M Opptatt
19:30
1 Bengt Næss Hafslo Skyttarlag V55 M Opptatt
2 Per Atle Fredheim Hafslo Skyttarlag V55 M Opptatt
3 Arvid Skjerven Hafslo Skyttarlag V65 M Opptatt
4 Reidar Hestetun Tønjum Skytterlag V55 M Opptatt
5 Bjarne Sandvik Knipenborg Skyttarlag V55 M Opptatt
6 Ludvig Indrebø Farnes Skyttarlag V73 M Opptatt
7 Øivind Ødegård Eidsberg Skytterlag 4 M Opptatt
8 Asbjørn Nygaard Spydeberg Skytterlag 4 M Opptatt
20:00
1 Jan Jansen Buer/kornsjø Skytterlag V55 M Opptatt
2 Ketil Næss Fredrikstad Skytterlag 5 M Opptatt
3 Steinar A. Haakafoss Skjeberg Skytterlag V65 M Opptatt
4 Robert Larsen Skjeberg Skytterlag V73 M Opptatt
5 Aleksander Bech Lund Båstad Skytterlag J M Opptatt
6 Johan Lund Båstad Skytterlag V65 M Opptatt
7 Morten Lund Båstad Skytterlag 1 M Opptatt
8 Magnar Isene Førde Skyttarlag V55 M Opptatt
20:30
1 Andrea Skretting Enebakk Skytterlag 1 K Opptatt
2 Hilde Skretting Enebakk Skytterlag NV K Opptatt
3 Olav Aaker Torsnes Skytterlag 3 M Opptatt
4 Gaute Grøterud Sigdal Skytterlag ER M Opptatt
5 Harald Englund Søgne Skytterlag V73 M Opptatt
6 Eskil Grøterud Sigdal Skytterlag R M Opptatt
7 Petter B. Slevigen Øymark Skytterlag 5 M L Opptatt
8 Mathilde Kindem Sundsaasen Ski Skytterlag R K Opptatt
21:00
1 Ledig
2 Tor-Erik Iversen Melbo Skytterlag 5 M Opptatt
3 Ledig
4 Amund Iversen Hobøl Skytterlag 5 M Opptatt
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig