Norgescuptesten

Arrangør: Tingelstad Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

BANE - 100 m (lørdag - 29.04.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Finkaliber Status
09:00
1 Finn Olav Nordli Tingelstad Skytterlag V65 M Opptatt
2 Oddvar Tangen Tingelstad Skytterlag V73 M Opptatt
3 Kåre Støen Tingelstad Skytterlag V65 M Opptatt
4 Ledig
5 Jens Erik Kleven Sveum Skude Skytterlag J M Opptatt
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Terje Mikalsen Tangen Skytterlag V73 M Opptatt
09:45
1 Ledig
2 Mari B. Egge Tingelstad Skytterlag NU K Opptatt
3 Kim B. Egge Tingelstad Skytterlag ER M Opptatt
4 Marius G. Myrdahl Tingelstad Skytterlag J M Opptatt
5 Mats Nordvik Tingelstad Skytterlag ER M Opptatt
6 Maud Elise B. Grønberg Tingelstad Skytterlag J K Opptatt
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
10:30
1 Emil Heimdahl Vestre Toten Skytterlag NU M Opptatt
2 Ledig
3 Per Rognerud Søndre Land Skytterlag V65 M Opptatt
4 Martin Heimdahl Vestre Toten Skytterlag NU M Opptatt
5 Amund Aalberg Tingelstad Skytterlag NU M Opptatt
6 Martin Hvalby Tingelstad Skytterlag NU M Opptatt
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Kjell Smedsrud Vestre Toten Skytterlag V65 M L Opptatt
11:15
1 Ledig
2 Ledig
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
12:00
1 Ledig
2 Ledig
3 Ledig
4 Ledig
5 Eskil Myhre Vestre Toten Skytterlag J M Opptatt
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
12:45
1 Lise Aurland Søndre Land Skytterlag J K Opptatt
2 Lars Kristian Skredderstuen Søndre Land Skytterlag ER M Opptatt
3 Jan Andreas Skredderstuen Søndre Land Skytterlag J M Opptatt
4 Hans Peder Linnerud Vestre Toten Skytterlag ER M Opptatt
5 Julie Marie Grimsbø Søndre Land Skytterlag J K Opptatt
6 Jogrim Rognhaugen Søndre Land Skytterlag NU M Opptatt
7 Camilla Therese Rognhaugen Søndre Land Skytterlag NV K Opptatt
8 Hans Martin Sørum Bjoneroa Skytterlag V73 M Opptatt
9 Bjørn Sørum Skude Skytterlag V73 M Opptatt
10 Ørjan Gustavsen Søndre Land Skytterlag ER M L Opptatt
13:30
1 Ledig
2 Ledig
3 Ledig
4 Ledig
5 Ingrid Halvorsrud Viken (opland) Skytterlag R K Opptatt
6 Tuva Bakke Viken (opland) Skytterlag R K Opptatt
7 Ledig
8 Rolf Emil Christoffersen Bjoneroa Skytterlag NU M Opptatt
9 Ledig
10 Markus Henriksen Viken (opland) Skytterlag R M Opptatt
14:15
1 Ledig
2 Ledig
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
15:00
1 Ledig
2 Ingrid Jensløkken Blaker Skytterlag J K Opptatt
3 Ledig
4 Marius Granberg Fet Skytterlag ER M Opptatt
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
15:45
1 Ledig
2 Ledig
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig